Oldal: 2 / 6
Elküldve: 2007 szept. 25, 10:49 pm
Szerző: anzsel
Hali
Én is nagyon sajnálom és ha tudok bármibe segitek szivesen.
Technikai hozzáértésem nincs sok de tényleg amit tudok segitek csak szolj.
Elküldve: 2007 szept. 26, 08:26 am
Szerző: Biagio
Matyi a kérdéses lökhárító hol és mennyire van megsérülve?
Látatlanban apum csak közelitőleg árat tud, de van kép az sokat segítene a végösszegben!
És, ha ezen kívül is van bármi szólj nyugodtan!
Elküldve: 2007 szept. 26, 06:06 pm
Szerző: Pacsker
Küldök képet. Nem amostanit kéne. Azt nem érné meg. A Gti-jét. Az kevésbé sérült.
Ma vagy holnap küldök képet. Köszönöm, h érdeklődtél.
Elküldve: 2007 okt. 05, 02:34 pm
Szerző: Vendég
Visszatérve a szórólap témához.
KónásAndrás igencsak segítőkésznek tűnik! Köszönöm. Néztem a linket amit küldtél. Egész jó árban lenne! Nemtom mennyi a postaköltsége. Most nem tudok vele foglalkozni, mert épp titeket töltelek fel tagoknak, meg galériákat csinálok.

De akár jó lenne az a nagyker, nyomda ami felétek lenne. Megnézem pontosan hány grammos kellene. A lényeg, hogy kartonosabb vastagabb és fényes felületű picit.
Következő a helyzet a szórólapokkal pontosan. Azért van ez a keményebb fényesebb papír, hha rárakjuk szélvédőre, és kap netán egy esőt, ne úgy nézzen ki, mint a tollal megírt "tv szerelést válalok (egy l-el)" tehát ilyen gyűrött kaki. fekete fehérbe nyomtunk eddig mindig. Gondolom ez magátl érthetődő, anyagi megfontolás...
Most úgy néz ki, hogy ha visszaolvasol András a következő adagra lennénk már páran. a lap 3-5 ezer ft körül lenne. Kellene venni olyan 300 lapot minimum. ennek a költségét 3-4-5-en állnánk, meg aki beleszáll.
aztán nyomtatni kell a papírra. Ezt elvileg ingyen megtudnák 1-2en oldani. Mivel fekete fehér.
Aztán a 2. költség a szeletelés, mert ugye 1 oldalon 4db van. Ilyen tételt olyan 800-1000 ft-ért tudnék én megcsinálni ipari gépekkel. Ugye ennek aköltsége is menne szét.
Tehát nekünk az összköltség lenne az ingyenes nyomtatással együtt durván 5-6000 ft. Elosztva ez emberekre 1000-1500 ft fejenként.
Ha ennél olcsóbban meg tudod oldani, aztán a ringre mondjuk felhozni, akkor megköszönnénk a segítséged!
És köszönöm, h utánajártál!
Tudom úgy tűnik, hogy pár forintokon problémázunk, de sajna saját költség és meg kell gondolnunk.
Még1x köszi.
Itt van a szórólapról egy kép + egy word dokumentum, amin már az A4-es oldalon a 4db szerepel. sajnos 0,5ös margót kellett hagynom, ezért a szeletelésnél nem csak keresztbe kell elvágni, hanem a 4 oldalát is le kell nyesni a papírnak. Babra munka, de sajna csak így kivitelezhető a nyomtatók miatt.
Kép:
Word A4-es fájl:
http://corolla-club.hu/letoltes/szlap0,5.doc
Elküldve: 2007 okt. 05, 04:50 pm
Szerző: konásandrás
talán 3 Ft/ db-ból megúszhatjuk.
amikor beszéltem a nővel, már nem volt benn melóhelyen, de azt mondta, hogy kb. ennyiből jönne ki. (egy A4-es lap kerülne akkor 12 Ft-ba)
hétfőn lesz benn melóhelyen, akkor tud pontosat mondani.
jövő héten el is tudják készíteni, ha megfelel.
a Hungaroringes mókára nem megyek, de okt. 14-én vasárnap megyek Biatorbágy környékére (Főiskolás Bajnokságra - Mtb) ott oda tudom adni, vagy esetleg felküldöm valaki csoporttárssal Pestre...
hétfőn jelentkezek a pontos árral
Elküldve: 2007 okt. 05, 05:10 pm
Szerző: Pacsker
Ez szeletelésre, nyomtatásra, mindenre vonatkozik?
MErt ha jól számolom így a 300lap (1200 szórólap) kijönne 3600 ft-ból.
Az nagyon jó lenne ám

Elküldve: 2007 okt. 11, 02:23 pm
Szerző: konásandrás
bocsánat, hogy csak most, de eddig nem kaptam választ.
5,4 Ft + áfa egy darab szórólap.

azaz 6480 Ft lenne az összes...
nem kicsit csodálkoztam el rajta, amikor meghallottam...
áfa-t el lehet simítani, de ez akkor is rohadt sok...
még keresek Vp-ben nyomdát, hátha...
Elküldve: 2007 okt. 11, 02:47 pm
Szerző: Pacsker
Köszönöm , h utánajártál. Az tényleg elég sok. Annyiért csinálnánk mi is kb.
Ha esetleg Veszprémben találnál olcsóbban szólj!
Elküldve: 2007 okt. 11, 03:08 pm
Szerző: konásandrás
Pacsker írta:Köszönöm , h utánajártál. Az tényleg elég sok. Annyiért csinálnánk mi is kb.
Ha esetleg Veszprémben találnál olcsóbban szólj!
okés, persze. majd nyitott szemmel járok.
lehet azért csináltatok egy 100 db-ot erre a környékre (megosztjuk majd Totya-val)
Elküldve: 2007 okt. 14, 07:19 am
Szerző: konásandrás
uhh, egyébként hiba van a szórólapon.
ott a felhívó szöveg utolsó előtti soránál kimaradt egy 'e' betű a 'beszélgetések' szóból.
Elküldve: 2007 okt. 14, 04:44 pm
Szerző: Pacsker
köszi!

Elküldve: 2007 okt. 17, 01:45 pm
Szerző: konásandrás
kérdeztem másik helyen is. Vp - DokumentumCenter
160grammosra valami 42 Ft-ért nyomtatnának (egy szórólap 10,5 Ft lenne)
tudnának valami ipari mennyiségben nyomtatni is, de azt sajnos csak 80 grammosra (160 grammoson nem áll meg a festék), viszont az 7 Ft-ba kerülne A/4es laponként...
még megyek kérdezek máshol is
Elküldve: 2007 okt. 17, 03:18 pm
Szerző: Pacsker
Értem! A 80 gramm picit vékony szerintem! Köszönöm, h utánajársz.
Fiúk Lányok mindenki!
Ha gondoljátok megvehetem a lapokat, Biagio, vagy Szávai andi lenyomtatja őket, aztán felszeletelem. Végül osztozunk ak öltségeken. Mármint aki jelezte. NEM kötelező. Ha ninc smás megoldjuk Lajosh Zoli meg Én.
Csak tényleg osszuk el hamarosan, mert fényezném az autót. minden fillér ki van számolva.
Ha legalább 3man visszajeleztek, megveszem a papírt. Mondjuk 300 A4-es lap. Hm?
Elküldve: 2007 okt. 17, 03:19 pm
Szerző: Pacsker
Ja és még vmi. Változtathatunk rajta ha gondoljátok. Más szöveg picit máshogy elrendezett képek stb...
Ötletek?
De maradhat ez is.
Elküldve: 2007 okt. 17, 05:16 pm
Szerző: konásandrás
szerintem én nem kapcsolódok be a közös nyomtatásba, mert kb. 50 darab elég lenne erre a vidékre.
azt megcsináltatom itt és elosszuk Totya-val (meg esetleg aki van itt a környéken) és igényt tart rá
akartam javasolni, hogy lehetne egy kicsit "látványosabb"...
majd kitalálok valami fájintosat.