Oldal: 2 / 2
Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015
Elküldve: 2014 dec. 30, 07:03 pm
Szerző: Biagio
Sajnos a tegnapi nap is megtette rossz hatását és padlót fogtam. Ha lesz új hely akkor természetesen a belépőnk részét állom, de ilyen állapotban szobafogság.

Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015
Elküldve: 2014 dec. 30, 07:31 pm
Szerző: Zsoltee
Sziasztok!
Biagio-hoz hasonlóan én is lebetegedtem, bár én már a karácsonyt is így ünnepeltem. Reménykedtem benne, hogy szilveszterre meggyógyulok, de nem sikerült
Így Ágival mi sem tudunk veletek tartani, ha sikerül valami helyet találni.
Természetesen mi is álljuk a belépőnket.
Sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk minden Klubtagnak!
Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015
Elküldve: 2014 dec. 31, 11:54 am
Szerző: Pacsker
Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015
Elküldve: 2014 dec. 31, 09:23 pm
Szerző: Zolee11
Mindenkinek Boldog Újévet Kívánunk!
Minket is érdekelt volna a lehetőség, így jövőre is érdekel, várjuk a következő évi találkozókat is.
B.U.É.K.
