Oldal: 2 / 2

Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015

Elküldve: 2014 dec. 30, 07:03 pm
Szerző: Biagio
Sajnos a tegnapi nap is megtette rossz hatását és padlót fogtam. Ha lesz új hely akkor természetesen a belépőnk részét állom, de ilyen állapotban szobafogság. :(

Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015

Elküldve: 2014 dec. 30, 07:31 pm
Szerző: Zsoltee
Sziasztok!

Biagio-hoz hasonlóan én is lebetegedtem, bár én már a karácsonyt is így ünnepeltem. Reménykedtem benne, hogy szilveszterre meggyógyulok, de nem sikerült :(
Így Ágival mi sem tudunk veletek tartani, ha sikerül valami helyet találni.
Természetesen mi is álljuk a belépőnket.

Sikerekben gazdag boldog új évet kívánunk minden Klubtagnak!

Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015

Elküldve: 2014 dec. 31, 11:54 am
Szerző: Pacsker
Még tegnap délután is hívtam Nagybörzsönyi kulcsos házat / vendégházat.
Nyilván mindenki kinevet ilyenkor, de megpróbáltam legalább, mint ahogy gondolom ti is.

Sajnos nem sikerült új helyszínt találni. Ha komoly volt az érdeklődés, akkor jövőre, korábban lefixálva megszervezhetjük komolyabban. Sajnálom, hogy nem jött össze :?

Virtuális koccintás
:kocc:

és BOLDOG ÚJ ÉVET kívánunk mindenkinek!
Kiki, Pacsker

:szabilacko: :bulaj: :fejpori: :hahaha: :gyiiha: :pattog: :soksikert: :bulaaaj: :tapsi: :haha: :buliii: :ehes: :pias: :fel: :donteni: :nigga: :lovag: :buli: :rock: :yeah: :taps: :mrgreen: :hany: :brrr: :lol: 8) :meglep: :juppii: :ezaz: :body: :burnout:

Re: CCH Szilveszter 2014 - 2015

Elküldve: 2014 dec. 31, 09:23 pm
Szerző: Zolee11
Mindenkinek Boldog Újévet Kívánunk!

Minket is érdekelt volna a lehetőség, így jövőre is érdekel, várjuk a következő évi találkozókat is.

B.U.É.K. :buli: :buliii: