Oldal: 2 / 3
Hangcucc
Elküldve: 2007 jún. 03, 05:42 pm
Szerző: Atanen
Hali!
Én 20-ra gondoltam irányárnak,de úgyis meg kell nézze a komoly vevő.Ha te venni akarsz én meg eladni,akkor megegyezünk.
Szóval ez egy SAL X/10 250W mélyláda és erősítő (egyben),henger alakú,és többet nem tudok hozzáfűzni,mert nem értek hozzá,sose érdekelt.A rádiómat és hangszóróimat nem adom el mert nincs helyette másik.
Re: Hangcucc
Elküldve: 2007 jún. 03, 06:12 pm
Szerző: B26
Atanen írta:Hali!
Én 20-ra gondoltam irányárnak,de úgyis meg kell nézze a komoly vevő.Ha te venni akarsz én meg eladni,akkor megegyezünk.
Szóval ez egy SAL X/10 250W mélyláda és erősítő (egyben),henger alakú,és többet nem tudok hozzáfűzni,mert nem értek hozzá,sose érdekelt.A rádiómat és hangszóróimat nem adom el mert nincs helyette másik.
van msned?
megbeszéljük
Elküldve: 2007 jún. 04, 01:03 pm
Szerző: Layosh
Lehet, hogy a héten lessz négy OC Racsing alufelnim, gumákkal.
Elküldve: 2007 jún. 04, 04:43 pm
Szerző: Atanen
Van MSN-em,megpróbálok ma feljönni,de csak MAX 5-ig tudok maradni,és ritkán lépek fel,nem sokra mész vele.
medve_hu@freemail.hu
Elküldve: 2007 júl. 03, 08:22 pm
Szerző: CindR
asszem ez ide illik...

Elküldve: 2007 júl. 03, 08:24 pm
Szerző: Pacsker
Jajj anyám
..............................................................
Silvertoppal, izlésesen.............

mikor lesz az enyém ilyen?
Hol találtad? milyen oldalon?
Elküldve: 2007 júl. 03, 08:38 pm
Szerző: CindR
http://sydneyrollaclub.com/
A members-nél meg lehet nézni majdnem minden tag autóját. Szerintem ez a legszebb mind közül. Érdekes amúgy, hogy mindegy hogy AE92 vagy 82, a motor mindig 4A-GE, sőt van turbós tag is...

Elküldve: 2007 júl. 04, 09:49 am
Szerző: Pacsker
Ha jól tudom Ausztrália is a Japán/Amerika/SvédNorvégFinn piac közé tartozott. Sok klub van arra. Nagy többségét 4A-GE-vel gyártották, de ott sok 20V is volt, na meg GZE
Sajnos. Hozzánk nem jutottak el. Csak Tibihez
Ott azthiszem a liftback-eket "Seca"-nak hívták és a króm csík helyett piros gti csík ment végig.
Elküldve: 2007 júl. 04, 05:48 pm
Szerző: Totya
CindR írta:asszem ez ide illik...

basszus én is hasonló zöldre akartam elösször
de jó h sárga lett

Elküldve: 2007 júl. 04, 08:42 pm
Szerző: Layosh
Te szent atya világ! Milyen durván néz már ki. Aztamindenit.

Hihhetetlen!
Totya! Erősítővel mivan? Lessz még belőle valami vagy adjam el a ládát?
Elküldve: 2007 júl. 04, 09:18 pm
Szerző: Toytib
Szerintem az összes nemzet közül talán az Ausztrálok a legelvetemültebbek TOYOTA tuningban
Jó nekik.
Van lehetőség a Japan belpiacos autókra is a balos közlekedés miatt

Elküldve: 2007 júl. 04, 10:19 pm
Szerző: TRD
Elküldve: 2007 júl. 04, 11:10 pm
Szerző: Zed Kristianz
Elküldve: 2007 júl. 04, 11:14 pm
Szerző: Toytib
OK.
Már csak az a kérdés hogy ők jönnének ide,vagy mi oda?

Elküldve: 2007 júl. 05, 12:14 am
Szerző: Atanen
Jahh,hova valósiak is?
Amúgy baba a gép!
Jó eséllyel lesz lehetőségem bontani egy CE90-est (1,8D csapotthátú),nekem a hátsó ajtó meg a két első lengéscsillapító kell belőle,a motort a tulaj megtartja.Kell nektek valami belőle?Hordjuk már szét!
20/32-48-161
Amúgy meg ZDoman kolléga elhozta nekem a JDM Corolla halfcut maradék kasznielemeit (első lökös,lámpaX2,sárvédőX2),kis rendberakás után felapplikálás következik.De a lámpa nagyban különbözik,bár a tompi és a refi ugyanúgy H4-es,de tőle kiljebb van (az 5W helyzetjelző helyén) egy 21W-os izzó foncsorral,meg beljebb (csipában) egy hasonló (gondolom 21W) izzó,de azt még nem tudtam kibontani,odagyógyult a fedele.
A kérdés a következő:
Melyik mit szolgál,és milyen bekötést igényel,mivel együtt műxik,és ha mondjuk LED-esre cserélem az izzókat,akkor mekkora drótot tervezzek (nem tudom hány Wattos a LED-es "izzó")?
