Oldal: 2 / 2
Elküldve: 2013 máj. 23, 10:44 pm
Szerző: Taki
Ne vedd szemrehányásnak! Néztem én is már be egy-két dolgot!
Ami viszont nagyon becsülendõ, hogy tövirõl-hegyire végig olvassa a fórumot.
Így tovább!
Re: összekötõcsõ kérdés
Elküldve: 2014 jún. 02, 03:06 pm
Szerző: syab19
Üdv mindenkinek!
Engedjétek meg, hogy felélesszem eme topicot újra.
Sajnos ugyanez a gondom. (pillangószelep és légszűrő közti cső)
Most úgy van megoldva, hogy le lett vágva a lukas rész és úgy lett rákényszerítve a pillangószelepre és bilincselve.
Kellene vmi jobb megoldás azért, vagy szerintetek használjam így amíg máshol ki nem lukad?
Üdv. Szabi
Re: összekötõcsõ kérdés
Elküldve: 2015 jún. 14, 05:55 pm
Szerző: Sailtolo
syab19 írta:Üdv mindenkinek!
Engedjétek meg, hogy felélesszem eme topicot újra.
Sajnos ugyanez a gondom. (pillangószelep és légszűrő közti cső)
Most úgy van megoldva, hogy le lett vágva a lukas rész és úgy lett rákényszerítve a pillangószelepre és bilincselve.
Kellene vmi jobb megoldás azért, vagy szerintetek használjam így amíg máshol ki nem lukad?
Üdv. Szabi
Hali!Nekem pont van most egy olyanom bontva!Aktuális még?

Re: Légszűrő - fojtószelep közti összekötő cső probléma
Elküldve: 2015 jún. 17, 03:34 pm
Szerző: bepi81
Kérdés: Van-e valami konkrét anyag (szer), amivel érdemes a fojtószelepházat tisztítani? Sima féktisztító spray pont megteszi, vagy érdemes mást választani?
Re: Légszűrő - fojtószelep közti összekötő cső probléma
Elküldve: 2015 jún. 17, 05:59 pm
Szerző: Jorn
bepi81 írta:Kérdés: Van-e valami konkrét anyag (szer), amivel érdemes a fojtószelepházat tisztítani? Sima féktisztító spray pont megteszi, vagy érdemes mást választani?
Van, karburátor tisztító néven lehet kapni, én teszkóban vettem, használom is, eddig jó. (Cyclo Carb Cleaner)
Re: Légszűrő - fojtószelep közti összekötő cső probléma
Elküldve: 2015 jún. 18, 08:03 am
Szerző: bepi81
Köszi, utána nézek!
