Oldal: 2 / 2
Elküldve: 2009 jún. 13, 10:25 am
Szerző: Pacsker
Ráadásul ahogy nézem az amcsi limitált fullos kivitel

Szép darab!
Bevásárlós kis könnyen parkolós autónak, mi? Könnyen rá lehet parkolni egy másikra, ha nem figyelsz

Elküldve: 2009 jún. 13, 04:57 pm
Szerző: sprintike
Így van.Látom érzed a lényeget

Elküldve: 2011 máj. 21, 10:28 am
Szerző: Lackó
Pár napja egy régi ismerõsömet keresve Gyálon tekeregtem. Egy udvarba
beállítva láttam egy E8 liftbacket. Látszik ratja, hogy rég ott áll (a szélvédõ be van törve, centi vastag por rajta....). Ha valakinek bizsereg,
írjon privit, megírom hol találja....
Elküldve: 2012 aug. 23, 07:24 pm
Szerző: Biagio
Elküldve: 2012 aug. 24, 05:12 am
Szerző: Birka
Nagyon rég ott van már! Szerintem rendesen használják is , mindig máshol áll...
Elküldve: 2012 aug. 24, 08:09 am
Szerző: Pacsker
Centi lakótelep. Én is fotóztam már több éve.
Érdekes egy szerzemény
Elküldve: 2013 szept. 02, 04:15 pm
Szerző: to4m5i
Hétvégén Váci úton a Duna Plázánál kihelyezett KPM ellenõrzés:
3 járõrkocsi állt rajtkész állapotban, hogy a feltûnõ, nem gyári állapotnak örvendõ autókat visszakísérhessék az állomásra, ami a Gyöngyösi utcai buszmegállóban volt

.
Suzuki Swift, Subaru Impreza, Vw golf IV szívtak...
dobozosban monitor, kihelyezett teszt pad... Nagyon dúrván ûzik
