Oldal: 76 / 122
Elküldve: 2010 júl. 12, 06:24 pm
Szerző: Bubi
to4m5i írta:sajna hungaroringen leszek holnap is, reggeltõl tepernek a vasak meg vezetés, meg mert Niki is kint dolgozik
Errõl írnál bõvebben privben?
Elküldve: 2010 júl. 12, 06:30 pm
Szerző: Attila
Valami csigazabálok csináltak bulit mert autónak látszó tárgyakka szenyezik a világot

Elküldve: 2010 júl. 12, 06:42 pm
Szerző: Bubi
Attila írta:Valami csigazabálok csináltak bulit mert autónak látszó tárgyakka szenyezik a világot

Ezt vágom, de milyen "vezetés" és mit dolgozik a barátosnõ?
Elküldve: 2010 júl. 12, 08:32 pm
Szerző: RWD
Rögtönzött minitali volt Móron!
Ma meló közben vettem észre a kis pirosat, délután visszamentem megnézni (kb 2 rugómba fájt, mert rohantam oda vissza plusz aludtam vagy 4 órát éjjel)
Mire odaértem, szerencsére a tulaj is hazarobogott tök véletlenül.Elõször azt hitte, hogy az övét basztatom, nem akart hinni a szemének, hogy 2 van
Sajnos a kis piros nem tip top, kapott minden sz@rt az elõzõ tulajtól

Középkonzolba hekkelt ford.számmérõ, olajnyomásmérõ (!).Baszomnagy fiat hûtõ, kicsit kendács kábelek.Ezektõl eltekintve egész tûrhetõ, szemre az alja sem vészes.Ja és 80ezer volt asszem, így is jól járt a srác
Szimpi a tag meg minden, de õ úgy talált rá, hogy hátsós kell neki...amikor megmutatta mozgásban, hidegen túrta neki..

Sajnáltam a 4K-t...
Megadtam neki a klubos elérhetõséget, de nem nagyon van netközelben.Meglátjuk.
Örülök hogy találtam egy tesót, ebbõl nyugodt szívvel lehetne 4age+versenyfutó+hajtás+bódé stb projekt.

Elküldve: 2010 júl. 12, 09:13 pm
Szerző: Attila
szép a gyári kipu.
Elküldve: 2010 júl. 12, 09:53 pm
Szerző: RWD
Attila írta:szép a gyári kipu.
Hát ja, sajnos van 1-2 okádék dolog rajta.
Ettõl függetlenül én örülök hogy van még egy a "közelben"

Elküldve: 2010 júl. 13, 07:22 am
Szerző: Frool
Micsoda f@sza elsõ toldat van rajta!
Elküldve: 2010 júl. 13, 09:25 am
Szerző: Pacsker
A bódé nem is rossz!
Elküldve: 2010 júl. 14, 02:55 pm
Szerző: CsabiTE71
Emberek! Szombaton egy csobbanás a velencei tóban?

Elküldve: 2010 júl. 14, 07:16 pm
Szerző: Slampixxx
Elküldve: 2010 júl. 14, 07:20 pm
Szerző: Frool
Ebben a hõségben igazán szívbarát dolog bringatúrára menni! Nem mellesleg
mit motorozol olyan helyen ahol bringázni és motorozni T I L O S!
Elküldve: 2010 júl. 14, 07:34 pm
Szerző: Slampixxx
Toltam.
Erdõbe hûvös van, ott annyira talán nem fulladnék ki.
Elküldve: 2010 júl. 14, 10:23 pm
Szerző: Bubi
Elküldve: 2010 júl. 14, 10:24 pm
Szerző: Slampixxx
Ex Karottás Elnöki Datsun.
Infó itt
Amúgy eszméletlenül rá van állva a szemem a nem mai dolgokra...
Szemem sarkából is észre tudok már venni valamit, ami tudom, hogy nem hétköznapi.
Elküldve: 2010 júl. 14, 10:29 pm
Szerző: Bubi
Slampixxx írta:Ex Karottás Elnöki Datsun.
Infó itt
Amúgy eszméletlenül rá van állva a szemem a nem mai dolgokra...
Szemem sarkából is észre tudok már venni valamit, ami tudom, hogy nem hétköznapi.
A krumplit nézd inkább! A 20 kilósat!
