Oldal: 75 / 79

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 feb. 15, 03:24 pm
Szerző: domi007
Csikós is Mannol-t használ(t) az egyik Merciben

http://totalcar.hu/magazin/technika/201 ... latt._azaz.../

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 feb. 15, 05:18 pm
Szerző: streetracer
domi007 írta:
Jorn írta:OEM for Toyota, Lexus olaj... szerintetek megér egy próbát ? Vagy ennyi pénzért csak rossz lehet ? :)

http://alkatreszek.hu/o_e_m_for_toyota_ ... exus_4l_ko
Ez nagyon érdekes kérdés amúgy, mert Édesapám szintén erre az olajra talált rá a neten amikor a család másik autójába keresgélt kenőanyagot (Hyundai-ba amúgy). Elkezdett kutakodni, és azt találta, hogy a Mannol elméletileg egy német laboratórium, amelyik a gyártók előírásai alapján maga keveri össze az olajat. Tehát megveszi az alapolajat meg az adalékokat (elméletileg amúgy ezeket összesen 3 gyártó szállítja be a világon mindenkinek lásd: http://totalcar.hu/magazin/technika/201 ... motorolaj/) majd összekeverik számítógéppel recept alapján (csakúgy mint mások a festéket). Ezekből az infókból kiindulva akár jó is lehetne ez az olaj, de ennek ellenére nekem is igen gyanús az ára is, meg úgy az egész történet egyben...szóval kipróbálni nem merném. Elméletileg Pécsen van egy képviseletük akik el is adnak akár kiskereskedelmi mennyiségben is postázva az olajat.

Én személy szerint 3 éve használok MANNOL olajat , esetemben egy kb 500.000 km-t futott E9 1.8 diesel corollában és tökéletesen meg vagyok elégedve, olajfogyasztásom "0" NULLA és "vékony" olajat használok 5W40.

Én pl. ezt szoktam venni.
http://mannol.hu/index.php?route=produc ... duct_id=75

Amugy minden más olcsó az oldalon (féktisztitó, fékolaj stb stb.....)

Nem kell rám hallgatni ez csak vélemény/tapasztalat.

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 feb. 15, 05:37 pm
Szerző: domi007
Köszi a reakciót, minden vélemény/tapasztalat fontos!

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 04, 08:45 pm
Szerző: FSanyo
Sziasztok!

Nem rég vettem egy 97-es E11-es Békalámpás corollát (4E-FE), és szeretnék benne olajat cserélni.
Sajnos semmit nem tudok az autó elő életéről, ezért semmiképpen sem akarom fél vállról venni a dolgot!
Olvastam az itteni oldalakat hogy 5W vagy 10W, vagy ezek a motor mosó folyadékok mennyire hasznosak.

Pacsker hozzászólásából kiindulva a terv az, hogy le ereszteném az olajat, feltölteni ilyen motor mosó folyadékkal, és (legalább) 2 olcsóbb minőségű olajjal "újramosni" az egészet, mielőtt a rendes olajat megkapná. Van aki a Castrol 10W40 -et javasol, de van aki MANNOL EXTREME 5W-40-et, (és egyéb...)

Kérdésem az lenne hogy mégis melyik lenne a legideálisabb? (Esetleg más olajak?)

Motor mosó folyadék... ki mit javasol? Mert erről sok infót nem találtam az oldalakat böngészve.

Ennek a másik oldala, hogy olvastam egy másik hozzászólást, ahol pedig a Sustina 5W40-et írta valaki, hogy nagyon nagy a tisztító hatása, de első 2 olajcserénél meg fogja zabálni az olajat, mert fel oldja a régebbi szennyeződéseket, és hogy a 3.ik olajcsere után, teljesen jó lesz.

Jelenleg teljes kétségek közt vagyok, és ebben kérném a segítségeteket! :)

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 04, 09:27 pm
Szerző: Bubi
Ha nem akarod félvállról venni akkor a motor állapotfelmérése után keresel csak olajat. Sokadik dolog, hogy milyen márka. Fontosabb a besorolás és, hogy milyen forrásból szerzed. Valaki ebben hisz valaki abban, valaki összekeveri az olajok különböző tulajdonságait. Meg kéne nézetni a motorod egy hozzáértővel. Sokkal jobban számít, hogy eddig hogy bántak az autóval mint, hogy te mit fogsz vele csinálni.

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 05, 09:45 am
Szerző: FSanyo
oké, köszönöm a gyors választ! :)

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 05, 10:08 am
Szerző: Pacsker
Pozitív, hogy így állsz az autódhoz!
Gondos gazda leszel és ezt az autód is meg fogja hálálni. Örülnénk, ha velünk tartanál tavaszi találkozónk alkalmával.

Motor állapotfelmérése alatt nem értem pontosan mire gondol bubidisc.
Nyilván, ha már alacsony benne sűrítési végnyomás, akkor nem feltétlenül érdemes tisztítgatni a belsejét, hisz gyenge, sokat fogyaszt és úgyis fel kell újítani.
Na de ez nagyon nem jellemző egy Toyotánál!

Továbbá mit lehet még? Ha zabálja az olajat, azt egy szemle nem tudja biztosra megmondani.

Jómagam azt javaslom, hogyha az olaj benzines létére leengedésnél nagyon trutyis, netán a vége darabos, akkor mosd át az általad jelzett módon.
Ha csak szimplán egy elhasznált olaj és az olajbetöltőbe kémlelve, netán a szelepfedelet levéve sem látsz komoly lerakódást, akkor adj neki egy jó minőségű új olajat és kész.
De természetesen a VÁSÁRLÁS UTÁNI TEENDŐK további elemeit se felejtsd.

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 05, 11:09 am
Szerző: Jorn
A gyertyák szemrevételes ellenőrzéséből (lerakódás) lehet valamire következtetni, azon kívül, hogy melyik hengerben égeti el az olajat ?

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 05, 01:58 pm
Szerző: habe
Jorn írta:A gyertyák szemrevételes ellenőrzéséből (lerakódás) lehet valamire következtetni, azon kívül, hogy melyik hengerben égeti el az olajat ?
Gondolom nem pont erre gondoltál, de
-rossz hőértékű gyertya
-gyújtásprobléma

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 05, 03:55 pm
Szerző: Jorn
Igen, olaj témával kapcsolatban érdekelne, hogy mit érdemes nézni egy kiszedett gyertyán.

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 márc. 06, 09:34 pm
Szerző: FSanyo
Pacsker írta:Pozitív, hogy így állsz az autódhoz!
Gondos gazda leszel és ezt az autód is meg fogja hálálni. Örülnénk, ha velünk tartanál tavaszi találkozónk alkalmával.

Motor állapotfelmérése alatt nem értem pontosan mire gondol bubidisc.
Nyilván, ha már alacsony benne sűrítési végnyomás, akkor nem feltétlenül érdemes tisztítgatni a belsejét, hisz gyenge, sokat fogyaszt és úgyis fel kell újítani.
Na de ez nagyon nem jellemző egy Toyotánál!

Továbbá mit lehet még? Ha zabálja az olajat, azt egy szemle nem tudja biztosra megmondani.

Jómagam azt javaslom, hogyha az olaj benzines létére leengedésnél nagyon trutyis, netán a vége darabos, akkor mosd át az általad jelzett módon.
Ha csak szimplán egy elhasznált olaj és az olajbetöltőbe kémlelve, netán a szelepfedelet levéve sem látsz komoly lerakódást, akkor adj neki egy jó minőségű új olajat és kész.
De természetesen a VÁSÁRLÁS UTÁNI TEENDŐK további elemeit se felejtsd.
Az igazság az, hogy szerelés téren eléggé "0" a hozzáértésem, főleg hogy első autó, így meg aztán gondolhatjátok... :mrgreen:
Be kell valljam, szívesen megcsinálnám magam az olajcserét, és ezt az "átmosásos" elméletet, de mivel nemtudom hogyan és hova kellene nyúlnom ezért tapasztaltabbra fogom bízni a dolgot először. A hiba az, hogy ő egyáltalán nem híve ennek a motortisztító folyadéknak, mert szerinte csak eltömít olyan helyeket, amik eddig nem voltak, és csapágyas lesz az autó... tapasztalat hiányában elsőnek nem vitatkozom vele... legyen le cserélve az olaj (és terveim szerint a váltó olaj is) az autóban. A következő 5-8-10 000-ik km után pedig lesz annyi tapasztalatom hogy magamnak megoldjam (ha csak 2 vagy 3000 után nem érzem magam elég rutinosnak, és mégis átmosatom a folyadékkal az autót magam, és új olajat kap :lol: )

A találkozó a tavasszal pedig szerepel a terveim között 8)

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2016 dec. 12, 01:51 pm
Szerző: Lyani
Nem igazán beszserezhető, és elég drága is a Liqui Moly Molygen 10w-50.
Éveken keresztül ezt használtam, nekem bevált, így nem is vagyok képben a piaccal.
Milyen alternatívát javasolnátok?

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2017 máj. 25, 07:29 pm
Szerző: MFerenc
Ha valakinek szüksége lenne rá, jelképes összegért (fél liter kóla) elvihető kb 1,5 l Eneos Premium Hyper 5W-30-as olaj. Tavaly novemberben maradt meg olajcserénél, olajwebshop.hu a származási helye. Helyileg Csepelen van az olaj :)

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2017 máj. 31, 09:34 am
Szerző: 73zotya
Sziasztok!
1999.05 havi 1.3-as corollaba cserélek olajat (320.000 van benne)a legjobbat szeretném adni neki.Javaslat?

Re: Olaj ügyeink

Elküldve: 2017 jún. 01, 05:56 pm
Szerző: 73zotya
Csuma!
Mondjuk ha a váltóba 75W90 Síntrans Transaxle-t teszek és a motorba Liqui Moly Top Tec 4100 5W40 -t vagy
Castrol Edge Titanium FST 5w-40-t az megfelelő lehet?
Eddig 10w-40 volt benne és átlagos volt a olaj fogyasztása,kb:a periódus (nálam 12.000km)végére rátoltam a megmaradt 1 liter .