Oldal: 74 / 122
Elküldve: 2010 jún. 30, 01:46 pm
Szerző: Solarbear
Én is szívesen megyek.

Elküldve: 2010 jún. 30, 04:30 pm
Szerző: Birka
Solarbear írta:Én is szívesen megyek.

Helyes! Legyünk minél többen!
Amúgy mi lesz a fotótéma?

Elküldve: 2010 jún. 30, 05:16 pm
Szerző: Biagio
XVII.-bõl közös indulás?
Elküldve: 2010 jún. 30, 05:25 pm
Szerző: Solarbear
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
+ Birka
+Bardos6 (ha nem dolgozik)
+ Solarbear
Elküldve: 2010 jún. 30, 07:02 pm
Szerző: Solarbear
Nekem közel van a XVII.

Elküldve: 2010 jún. 30, 07:53 pm
Szerző: Birka
Biagio írta:XVII.-bõl közös indulás?
Az nekem is jó, fõleg, ha nem Érdrõl startolok...

Elküldve: 2010 jún. 30, 10:13 pm
Szerző: Kárpit
Amúgy mi lesz a fotótéma?

[/quote]
Hát az autód Birka !

De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.
Elküldve: 2010 júl. 01, 06:59 am
Szerző: Bubi
Kárpit írta:Amúgy mi lesz a fotótéma?

Hát az autód Birka !

De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.[/quote]
Fõcím a Blikkben, fõcímfotó:
CC Birka is randizott Hajdú Péterrel!
Fotók: Együtt sétálnak a zöld corolla felé.
Alcím:
állítólag egy kocsit kapott tõle a randi után
Birka mindent tagad!

Elküldve: 2010 júl. 01, 12:32 pm
Szerző: Pacsker
Gyerünk gyerünk, gyertek minél többen!
Kell még autó a szép "rajzokhoz"!
Fotótémára van pár ötletem, de ebbe a topicba, vagy a légifotóhoz (klubélet egyéb) lehet írni ötleteket, lehet rajzolni vázlatokat a felállásra!
Ne csináljuk már, hogy nem ér rá mégtöbb ember vasárnap. Ha valakinek rossz az autója és adom az egyiket!
Elküldve: 2010 júl. 01, 09:33 pm
Szerző: mozso
Uj jelentkezok:
Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor
Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant
ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
Elküldve: 2010 júl. 01, 09:57 pm
Szerző: Bubi
mozso írta:Uj jelentkezok:
Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor
Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant
ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
yupeee!!!
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
- Birka
- Bardos6 (ha nem dolgozik)
- Solarbear
- Mozso
- Szuti
Attila!
Lesz téma szerintem neked is.
Jöjj!
Elküldve: 2010 júl. 02, 09:52 am
Szerző: Kárpit
Természetesen megoldható, csak mint mondtam a XIII emelõ ami 53 méteres nem lesz, hanem helyette a III. létra ami 30 méteres de megbeszélhetjük azt is egyszer, mert bármilyen meglepõ az 53 m el még én sem lifteztem.
Elküldve: 2010 júl. 02, 10:57 am
Szerző: Pacsker
Gyerünk gyerünk, csatlakozzatok! Legalább 20 autó kéne! Gyûljünk csak!
Elküldve: 2010 júl. 02, 01:55 pm
Szerző: Bubi
A nem túl szerencsés idõzítéshez képest elég szép számmal jövünk

Elküldve: 2010 júl. 02, 07:56 pm
Szerző: Birka
Nem tagadom.
