Oldal: 74 / 122

Elküldve: 2010 jún. 30, 01:46 pm
Szerző: Solarbear
Én is szívesen megyek. :vezet:

Elküldve: 2010 jún. 30, 04:30 pm
Szerző: Birka
Solarbear írta:Én is szívesen megyek. :vezet:
Helyes! Legyünk minél többen!
Amúgy mi lesz a fotótéma? :)

Elküldve: 2010 jún. 30, 05:16 pm
Szerző: Biagio
XVII.-bõl közös indulás?

Elküldve: 2010 jún. 30, 05:25 pm
Szerző: Solarbear
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
+ Birka
+Bardos6 (ha nem dolgozik)
+ Solarbear

Elküldve: 2010 jún. 30, 07:02 pm
Szerző: Solarbear
Nekem közel van a XVII. :lol:

Elküldve: 2010 jún. 30, 07:53 pm
Szerző: Birka
Biagio írta:XVII.-bõl közös indulás?
Az nekem is jó, fõleg, ha nem Érdrõl startolok... :P

Elküldve: 2010 jún. 30, 10:13 pm
Szerző: Kárpit
Amúgy mi lesz a fotótéma? :)[/quote]

Hát az autód Birka ! :P De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.

Elküldve: 2010 júl. 01, 06:59 am
Szerző: Bubi
Kárpit írta:Amúgy mi lesz a fotótéma? :)
Hát az autód Birka ! :P De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.[/quote]

Fõcím a Blikkben, fõcímfotó:
CC Birka is randizott Hajdú Péterrel!
Fotók: Együtt sétálnak a zöld corolla felé.
Alcím: állítólag egy kocsit kapott tõle a randi után

Birka mindent tagad!
:twisted: :twisted: :twisted:

Elküldve: 2010 júl. 01, 12:32 pm
Szerző: Pacsker
Gyerünk gyerünk, gyertek minél többen!
Kell még autó a szép "rajzokhoz"!

Fotótémára van pár ötletem, de ebbe a topicba, vagy a légifotóhoz (klubélet egyéb) lehet írni ötleteket, lehet rajzolni vázlatokat a felállásra!

Ne csináljuk már, hogy nem ér rá mégtöbb ember vasárnap. Ha valakinek rossz az autója és adom az egyiket!

Elküldve: 2010 júl. 01, 09:33 pm
Szerző: mozso
Uj jelentkezok:

Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor

Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant :-)

ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?

Elküldve: 2010 júl. 01, 09:57 pm
Szerző: Bubi
mozso írta:Uj jelentkezok:

Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor

Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant :-)

ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
yupeee!!! :)

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
- Birka
- Bardos6 (ha nem dolgozik)
- Solarbear
- Mozso
- Szuti

Attila!
Lesz téma szerintem neked is.

Jöjj!

Elküldve: 2010 júl. 02, 09:52 am
Szerző: Kárpit
Természetesen megoldható, csak mint mondtam a XIII emelõ ami 53 méteres nem lesz, hanem helyette a III. létra ami 30 méteres de megbeszélhetjük azt is egyszer, mert bármilyen meglepõ az 53 m el még én sem lifteztem.

Elküldve: 2010 júl. 02, 10:57 am
Szerző: Pacsker
Gyerünk gyerünk, csatlakozzatok! Legalább 20 autó kéne! Gyûljünk csak!

Elküldve: 2010 júl. 02, 01:55 pm
Szerző: Bubi
A nem túl szerencsés idõzítéshez képest elég szép számmal jövünk :!:

Elküldve: 2010 júl. 02, 07:56 pm
Szerző: Birka
bubidisc írta:Birka mindent tagad!
:twisted: :twisted: :twisted:
Nem tagadom. :oops: