Minitali

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Solarbear
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009 márc. 12, 06:12 pm
Autód gyártási éve: 2005
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Solarbear »

Én is szívesen megyek. :vezet:
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

Solarbear írta:Én is szívesen megyek. :vezet:
Helyes! Legyünk minél többen!
Amúgy mi lesz a fotótéma? :)
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

XVII.-bõl közös indulás?
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Solarbear
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009 márc. 12, 06:12 pm
Autód gyártási éve: 2005
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Solarbear »

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
+ Birka
+Bardos6 (ha nem dolgozik)
+ Solarbear
Avatar
Solarbear
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009 márc. 12, 06:12 pm
Autód gyártási éve: 2005
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Solarbear »

Nekem közel van a XVII. :lol:
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

Biagio írta:XVII.-bõl közös indulás?
Az nekem is jó, fõleg, ha nem Érdrõl startolok... :P
Avatar
Kárpit
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009 jan. 14, 08:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest III.

Hozzászólás Szerző: Kárpit »

Amúgy mi lesz a fotótéma? :)[/quote]

Hát az autód Birka ! :P De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.
Kárpit

E12 1.6 HB remusssal spékelve

Sose repülj gyorsabban,mint az õrangyalod!
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kárpit írta:Amúgy mi lesz a fotótéma? :)
Hát az autód Birka ! :P De te is szerepelhetsz valamelyik újság címlapján ! Készítek egy portrét.[/quote]

Fõcím a Blikkben, fõcímfotó:
CC Birka is randizott Hajdú Péterrel!
Fotók: Együtt sétálnak a zöld corolla felé.
Alcím: állítólag egy kocsit kapott tõle a randi után

Birka mindent tagad!
:twisted: :twisted: :twisted:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Gyerünk gyerünk, gyertek minél többen!
Kell még autó a szép "rajzokhoz"!

Fotótémára van pár ötletem, de ebbe a topicba, vagy a légifotóhoz (klubélet egyéb) lehet írni ötleteket, lehet rajzolni vázlatokat a felállásra!

Ne csináljuk már, hogy nem ér rá mégtöbb ember vasárnap. Ha valakinek rossz az autója és adom az egyiket!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mozso »

Uj jelentkezok:

Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor

Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant :-)

ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

mozso írta:Uj jelentkezok:

Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor

Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant :-)

ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
yupeee!!! :)

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
- Birka
- Bardos6 (ha nem dolgozik)
- Solarbear
- Mozso
- Szuti

Attila!
Lesz téma szerintem neked is.

Jöjj!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Kárpit
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009 jan. 14, 08:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest III.

Hozzászólás Szerző: Kárpit »

Természetesen megoldható, csak mint mondtam a XIII emelõ ami 53 méteres nem lesz, hanem helyette a III. létra ami 30 méteres de megbeszélhetjük azt is egyszer, mert bármilyen meglepõ az 53 m el még én sem lifteztem.
Kárpit

E12 1.6 HB remusssal spékelve

Sose repülj gyorsabban,mint az õrangyalod!
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Gyerünk gyerünk, csatlakozzatok! Legalább 20 autó kéne! Gyûljünk csak!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

A nem túl szerencsés idõzítéshez képest elég szép számmal jövünk :!:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

bubidisc írta:Birka mindent tagad!
:twisted: :twisted: :twisted:
Nem tagadom. :oops:
Válasz küldése