Oldal: 72 / 122

Elküldve: 2010 ápr. 19, 05:34 am
Szerző: CsabiTE71
Slampi!
Tegnapi mikrotali képeit várom :)
Ezúton is ezer köszönet!!! :rizspekta:
jövök 5-el :)

Elküldve: 2010 ápr. 25, 06:04 pm
Szerző: Slampixxx
Bocsi, hogy csak most. :oops:

Kép
Kép

Elküldve: 2010 máj. 02, 07:15 pm
Szerző: Bubi
Valamikor egy minitali jövõ héten? Valahol a M0 környékén? Kis szerelgetéssel?

Elküldve: 2010 máj. 02, 07:35 pm
Szerző: Birka
Miért mit szeretnél hekkelni?
:wink:

Elküldve: 2010 máj. 02, 07:43 pm
Szerző: Slampixxx
Én gyújtásállításnak tudnék örülni. :D

Elküldve: 2010 máj. 02, 08:00 pm
Szerző: Bubi
Attilának már említettem, fékem mintha befogna kicsit. Meg vinném neki a direkt szûrõ szettet.

Elküldve: 2010 jún. 28, 10:38 am
Szerző: Pacsker
Júli 4-én délután 2 órakor a szokásos Arena Plaza parkolóban minitali a P2 szint P betûjénél.
Kis dumcsi, szerelgetés, aztán ha összegyûlik elég autó, akkor konvojban krúzolva dudálva átvonulunk a 13. kerület Zsinór utca (Vasas pálya) környékére.
Ott csatlakozik hozzánk ez:

Kép

Kép

Kárpit jóvoltából a személyzettel együtt megkapjuk egy kis idõre ezt a szert. A neve Bronto Skylift F53 RL.
53m-es maximális munkamagasságával szépen az autóink flé nyúlhat és tetszés szerint kirajzolhatunk 1-2 feliratot logót... Garantáltan nem fog semmi belelógni a képbe, mivel a kosárból csináljuk.

Akár klubos logó, akár Toyota ambléma. Ötleteket is várunk. A cél, hogy legyünk minél többen!
Jó idõ várható, vasárnap ninc sis nagy forgalom. Legyen ez egy nagyobb, tartalmasabb, minitali.

Jelentkezéseket várjuk!!!

- Kárpit
- Pacsker

Elküldve: 2010 jún. 28, 10:46 am
Szerző: szipak
ezen most valszeg én is meg tudok jelenni :fel:
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak

folytassátok

Elküldve: 2010 jún. 28, 11:07 am
Szerző: [Walaki]D`Lair
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)

Elküldve: 2010 jún. 28, 11:30 am
Szerző: Biagio
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio

Nagy svindlerek vagytok, mert sokan tudtunk a dátumról, de konkrétum csak most íródott, de kellemes meglepetés. Köszi Kárpit és Pacsker. :wink:

Elküldve: 2010 jún. 28, 11:53 am
Szerző: Slampixxx
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx

Elküldve: 2010 jún. 28, 11:54 am
Szerző: Slampixxx
Mi azért csináltunk ma is minitalit. 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Elküldve: 2010 jún. 28, 12:02 pm
Szerző: horvatht
Délelõtt még Szelidi tónál leszek, ha korán hazaérek akkor megyek én is. Majd csörgök, hogy merre jártok.

Elküldve: 2010 jún. 28, 12:07 pm
Szerző: Bohi
Nekem sajna nem jó a minitali, mert nem leszek itthon. Meg sztem még nem lesz üzemképes a toyota.
Jó konvojozást! :wink:

Elküldve: 2010 jún. 28, 12:14 pm
Szerző: Bubi
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi