Oldal: 71 / 122
Elküldve: 2010 ápr. 12, 09:44 am
Szerző: Pacsker
Jó ezt hallani!
A legmegbízhatóbb család

Elküldve: 2010 ápr. 12, 10:45 am
Szerző: [Walaki]D`Lair
Nálunk csak 4 saját toyota van

De összesen 6 japán

Elküldve: 2010 ápr. 12, 12:22 pm
Szerző: Bubi
KovZoo írta:Sziasztok!
Tegnap este volt nálunk egy kis MiniTali

Résztvevõk: anyukám, apukám, uncsim és én xD
mostmár 5+1 Corolla van a családban

- anyu: e11HB
- nekem: e9LB GTI
- uncsim: e11HB VVTI elejû
- uncsim: e9LB diesel
- uncsim: e12 kombi munkaautó
- apu: e9LB XL hétvégén vettük
Megint bõvült a család egy Corollával

Szép napot mindenkinek!!!
Saját klubbot alakítasz vagy behozol néhány tagot?

Elküldve: 2010 ápr. 15, 06:06 am
Szerző: Lyani
Na akkor 18:00 arena P2 T?
Elküldve: 2010 ápr. 15, 06:34 am
Szerző: CsabiTE71
Lyani írta:Na akkor 18:00 arena P2 T?
Ha nagyon unatkoztok arénában, ugorjatok át Budaörs szabadság út 72

Elküldve: 2010 ápr. 15, 04:37 pm
Szerző: Lyani
Érdeklõdés hiányában elmarad, ez is... ??
Elküldve: 2010 ápr. 15, 06:07 pm
Szerző: Pacsker
Biagio szólt, hogy menne!
Hívd fel!
Elküldve: 2010 ápr. 15, 06:17 pm
Szerző: Bohi
Nekem sajna nem jó ma!
Elküldve: 2010 ápr. 17, 10:34 pm
Szerző: Bardos6
Sziasztok Matyi jóvoltából lehetõség nyílna egy zöldkártya mérésre aki kíváncsi az autója káros anyag kibocsájtására.(CO, CO2, HC ,maradék O2, lamda,) érték mérésére.Ezt egybeköthetnénk egy minitalival is itt a 17. kerületbe pl:nálam mert a készüléknek áram kell és Matyi se cipelné el a világ végére.
A jövõhét végefelé valamikor szerda ,csütörtök !?
Akit érdekel az írjon!
Elküldve: 2010 ápr. 17, 10:58 pm
Szerző: Csocsó
Engem érdekel, de csak 2-3 hét múlva, addig nincs egyben a kocsi.

Elküldve: 2010 ápr. 18, 08:50 am
Szerző: CsabiTE71
Csocsó írta:Engem érdekel, de csak 2-3 hét múlva, addig nincs egyben a kocsi.

Nálam is kb ez a helyzet

Elküldve: 2010 ápr. 18, 09:22 am
Szerző: Pacsker
A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
Elküldve: 2010 ápr. 18, 09:42 am
Szerző: CsabiTE71
Pacsker írta:A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
amíg nincs semmi igazolás hogy az enyém a kocsi szerintem nem adnak útvonalengedélyt sem.
Elküldve: 2010 ápr. 18, 09:57 am
Szerző: Pacsker
Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Elküldve: 2010 ápr. 18, 10:02 am
Szerző: CsabiTE71
Pacsker írta:Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Ugye megjött a forgalmi, benne egy adásvételivel és egy levéllel hogy kitöltve küldjem vissza.
Közben beszéltem a sráccal is Szombathelyen, õket is megkereste, szóval alakul. Május 1.-re igyekszem bizonyítékot keresni rá hogy az enyém.