Oldal: 8 / 8
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 05, 10:14 am
Szerző: Pacsker
Tavaly vettem egyet hasonló paraméterekkel.
Hogy mennyire pontos még nem tudom (nem néztem másikhoz), de azért kiszúrni vele, ha baj van.
Típusát sajnos most nem tudom. Ha Péntek este rám írsz, megpróbálom meglesni. Jófogásról vettem, Székesfehérvárról, újonnan.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 05, 11:35 am
Szerző: Sancy
Oks, azt megkoszonnem!
Addig meg nezelodom.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 06, 01:22 pm
Szerző: Lackó
Sancy írta:Oks, azt megkoszonnem!
Addig meg nezelodom.
Nekem van egy. Acélhoz, és aluhoz is jó. Van háttérvilágítása (ha este akarnál rétegvastagságot mérni).

Nem volt használva. Talán 1-2 alkalommal. Van kis műbőr szerű tokja is, illetve van 1-2 etalon lapka hozzá, amivel kalibrálni lehet.
p.ü.-ben bővebben, ha érdekelhet még.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 06, 04:39 pm
Szerző: Sancy
Mar megvettem, azert koszi!
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 06, 07:12 pm
Szerző: Lackó
Milyet sikerült ? Mennyi volt ?
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 07, 11:18 am
Szerző: Sancy
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 07, 11:46 am
Szerző: Pacsker
Azt hiszem ilyen van nekem is.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2015 aug. 25, 09:24 pm
Szerző: Lackó
Dremel
Szerintem ennyiért nagyon jó !
Csapjon rá, aki gondolkodik ilyenben. Én benevezek egyre.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2016 feb. 10, 12:36 pm
Szerző: Pacsker
Van valakinek olyan gyújtás állító strobija, ami már tropa, de a kábele megmaradt és ép?
A gyertyakábel"ra" rakható érdekelne.
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2017 feb. 17, 05:17 pm
Szerző: Pacsker
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2017 feb. 19, 11:35 am
Szerző: Sancy
Kar hogy igy hasznalhatatlan, ezek csak polc elemek
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2018 júl. 09, 10:32 am
Szerző: Pacsker
Van valakinek használt, jó állapotban lévő minimum 700Nm-es légkulcsa eladó?
Cégtől esetleg a protokoll szerinti leselejtezés miatt vagy bármi hasonló.
Ha szettben van, az még jobb. (dugókulcsokkal)
Re: Szerszámok, munkaruha
Elküldve: 2018 okt. 24, 10:32 pm
Szerző: cslaci105
Holnaptól az Aldiban 28-210 Nm nyomatékkulcs-készlet 7000 forintért:
https://www.aldi.hu/hu/ajanlatok/ajanla ... lcskszlet/