Oldal: 70 / 122
Elküldve: 2010 márc. 31, 11:34 am
Szerző: [Walaki]D`Lair
mikó?
Elküldve: 2010 ápr. 06, 03:54 pm
Szerző: [Walaki]D`Lair
Péntek este?
Elküldve: 2010 ápr. 06, 04:26 pm
Szerző: Pacsker
Ha 17-hez közel, akkor lehet róla szó.
Bár lehet kivontatom magam az Arena-hoz is

Elküldve: 2010 ápr. 06, 04:36 pm
Szerző: Slampixxx
Pacsker írta:Ha 17-hez közel, akkor lehet róla szó.
Bár lehet kivontatom magam az Arena-hoz is

Mi baj?
Mondtam, hogy csak állca a rendszám!

Elküldve: 2010 ápr. 06, 10:18 pm
Szerző: Bubi
Slampixxx írta:Pacsker írta:Ha 17-hez közel, akkor lehet róla szó.
Bár lehet kivontatom magam az Arena-hoz is

Mi baj?
Mondtam, hogy csak állca a rendszám!

Szerintem itt fejezd be!

Elküldve: 2010 ápr. 06, 10:27 pm
Szerző: Slampixxx
bubidisc írta:
Szerintem itt fejezd be!

Bocsánat!
Ha vontatni kell, csak szólj Matyi!
Röpülök

Elküldve: 2010 ápr. 08, 10:30 am
Szerző: [Walaki]D`Lair
Na holnap este?
Elküldve: 2010 ápr. 08, 04:57 pm
Szerző: Pacsker
Félek, hogy érdeklõdés hiányában tolnunk kell.
Jövõ hét péntek 18:30 Arena P2 P?
Elküldve: 2010 ápr. 08, 09:02 pm
Szerző: Biagio
Nekem a péntekek nem jók!

Elküldve: 2010 ápr. 08, 11:43 pm
Szerző: [Walaki]D`Lair
Nekem jó
Elküldve: 2010 ápr. 09, 09:25 am
Szerző: Pacsker
Akkor csütörtök ugyanezekkel a paraméterekkel?
Elküldve: 2010 ápr. 09, 09:57 am
Szerző: Biagio
Tartható! Köszi.

Elküldve: 2010 ápr. 09, 09:01 pm
Szerző: [Walaki]D`Lair
nekem jó
Elküldve: 2010 ápr. 12, 12:48 am
Szerző: Lyani
NIKE
Just Do it!
Elküldve: 2010 ápr. 12, 07:12 am
Szerző: KovZoo
Sziasztok!
Tegnap este volt nálunk egy kis MiniTali

Résztvevõk: anyukám, apukám, uncsim és én xD
mostmár 5+1 Corolla van a családban

- anyu: e11HB
- nekem: e9LB GTI
- uncsim: e11HB VVTI elejû
- uncsim: e9LB diesel
- uncsim: e12 kombi munkaautó
- apu: e9LB XL hétvégén vettük
Megint bõvült a család egy Corollával

Szép napot mindenkinek!!!