Konfliktusok is vannak...

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
Kiki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007 jún. 01, 12:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Konfliktusok is vannak...

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2007 dec. 30, 12:02 am

Sziasztok Mindenki!

Nem akarok észt osztani, szó sincs róla! Nem is tudnék a kemény 22 évemmel...hm...de sok értékes dolog közül az egyik, amit a szüleimtől megtanultam az, hogy ne hagyjam cserben azokat, akik számítanak rám.
Furcsa mód nagy lelkesedéssel fogadtam a Corolla Club létrejöttét és minden egyes tagnak tiszta szívemből örültem. (Elég naív, nem?)

Most itt ülök a gép előtt és mint egy félnótás csapkodom a klaviatúrát. Miért???
Sokatok számára biztos nevetségesen hangzik majd és nem értitek majd, mit hisztizek mint egy óvodás. De nem igazán érdekel, mert ki kell eresztenem a gőzt!

Ha jól emlékszem októberben elkezdtük szervezni a szilvesztert, de lehet, hogy csak november elején. Gondolom sokatokat megnyugvással töltötte el a tudat, hogy lesz hol szilvesztereznetek és még a kisujjatokat sem kell mozdítani...minden szuper lesz.
Persze senkinek nem jutott az eszébe, hogy ez nekünk anyagi vonzattal is jár. Konkrétan itt a telefonszámlára gondolok. 5-10 ezer forint végülis nem a világ!!! (de szerintem jóval több is volt), nem a világ annak, akinek van keresete vagy mondjuk tudják támogatni a szülei. Én most nem szeretnék a saját anyagi helyzetemről írkálni...hagyjuk.
Matyi egy szóval sem vetette fel ezt problémaként senkinek, de nekem nem esett jól! Ez van...
Ma 2007. december 29-e van. Rengetegen visszamondtátok a szilvesztert. Nem szeretnék neveket sorolni (aki olvassa ezt, el tudja dönteni magában, hogy neki szól-e ez a pár sor) és az okok sem érdekelnek. A lényeg, hogy ma 13 ember van, aki tartotta a szavát, hogy velünk szeretne szilveszterezni. És szerintetek mit mondjak holnap a ház tulajdonosának??? Mit? Hogy ennyivel kevesebb pénzt kap majd??? Biztos megérti... Szerintetek érdekelni fogja? Kiváncsi leszek...

Cserbenhagyottnak érzem magam és nagyon feldúltnak, mert számítottam arra, hogy felnőtt emberek módjára meg lehet szervezni, egy 20 fős szilveszteri éjszakát! 20 fő!!! Arra is számítottam, hogy hívtok és válaszoltok az üzenetekre időben!!! Időben??? Mondjuk nem ma. Vagy felírjátok a fórumra...

Sajnálom nagyon és mindenkitől elnézést kérek, aki tartotta magát a szavához és köszönöm azoknak akik vették a fáradságot és visszajeleztek a fórumon vagy telefonon vagy bárhogy!

Remélem a szilveszterünk nem megy füstbe és remélem jól érezzük majd magunkat!

Boldog Új Évet!

KIKI

ui: Ha bárkinek bármi problémája van, nyugodtan keressen meg engem és ne a Matyit, mert ehhez neki semmi köze!!!)


Csak jó tanácsként szeretném írni, ha szeretitek a Clubot változtassatok a hozzáállásotokon, mert így semmi nem működik! Még egy barátságot sem lehet fenntartani, úgy, hogy nem veszed a fáradtságot, hogy hozzászolj a társadhoz, vagy hogy némi áldozatot hozz érte!!! Nem hogy egy 85 fős clubot!

Avatar
Mono
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007 nov. 26, 06:52 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Re: Kérlek olvasd el! (találkozók)

Hozzászólás Szerző: Mono » 2007 dec. 30, 10:48 am

Kiki írta:Sziasztok Mindenki!

Nem akarok észt osztani, szó sincs róla! Nem is tudnék a kemény 22 évemmel...hm...de sok értékes dolog közül az egyik, amit a szüleimtől megtanultam az, hogy ne hagyjam cserben azokat, akik számítanak rám.
Furcsa mód nagy lelkesedéssel fogadtam a Corolla Club létrejöttét és minden egyes tagnak tiszta szívemből örültem. (Elég naív, nem?)

Most itt ülök a gép előtt és mint egy félnótás csapkodom a klaviatúrát. Miért???
Sokatok számára biztos nevetségesen hangzik majd és nem értitek majd, mit hisztizek mint egy óvodás. De nem igazán érdekel, mert ki kell eresztenem a gőzt!

Ha jól emlékszem októberben elkezdtük szervezni a szilvesztert, de lehet, hogy csak november elején. Gondolom sokatokat megnyugvással töltötte el a tudat, hogy lesz hol szilvesztereznetek és még a kisujjatokat sem kell mozdítani...minden szuper lesz.
Persze senkinek nem jutott az eszébe, hogy ez nekünk anyagi vonzattal is jár. Konkrétan itt a telefonszámlára gondolok. 5-10 ezer forint végülis nem a világ!!! (de szerintem jóval több is volt), nem a világ annak, akinek van keresete vagy mondjuk tudják támogatni a szülei. Én most nem szeretnék a saját anyagi helyzetemről írkálni...hagyjuk.
Matyi egy szóval sem vetette fel ezt problémaként senkinek, de nekem nem esett jól! Ez van...
Ma 2007. december 29-e van. Rengetegen visszamondtátok a szilvesztert. Nem szeretnék neveket sorolni (aki olvassa ezt, el tudja dönteni magában, hogy neki szól-e ez a pár sor) és az okok sem érdekelnek. A lényeg, hogy ma 13 ember van, aki tartotta a szavát, hogy velünk szeretne szilveszterezni. És szerintetek mit mondjak holnap a ház tulajdonosának??? Mit? Hogy ennyivel kevesebb pénzt kap majd??? Biztos megérti... Szerintetek érdekelni fogja? Kiváncsi leszek...

Cserbenhagyottnak érzem magam és nagyon feldúltnak, mert számítottam arra, hogy felnőtt emberek módjára meg lehet szervezni, egy 20 fős szilveszteri éjszakát! 20 fő!!! Arra is számítottam, hogy hívtok és válaszoltok az üzenetekre időben!!! Időben??? Mondjuk nem ma. Vagy felírjátok a fórumra...

Sajnálom nagyon és mindenkitől elnézést kérek, aki tartotta magát a szavához és köszönöm azoknak akik vették a fáradságot és visszajeleztek a fórumon vagy telefonon vagy bárhogy!

Remélem a szilveszterünk nem megy füstbe és remélem jól érezzük majd magunkat!

Boldog Új Évet!

KIKI

ui: Ha bárkinek bármi problémája van, nyugodtan keressen meg engem és ne a Matyit, mert ehhez neki semmi köze!!!)


Csak jó tanácsként szeretném írni, ha szeretitek a Clubot változtassatok a hozzáállásotokon, mert így semmi nem működik! Még egy barátságot sem lehet fenntartani, úgy, hogy nem veszed a fáradtságot, hogy hozzászolj a társadhoz, vagy hogy némi áldozatot hozz érte!!! Nem hogy egy 85 fős clubot!
Szia Kiki!

Teljesen megértelek és osztom a nézeteidet! Így semmi nem fog működni ha tényleg nem változtatnak a hozzáálásukon!
Én mindenben melletted álok és szerintem Biagio is!

Avatar
Kiki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007 jún. 01, 12:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2007 dec. 30, 12:21 pm

Köszönöm Mono! :cry:

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2007 dec. 30, 04:07 pm

Én csak ismételném Mono véleményét. Bő fél éve mondhatni heccből csatlakoztam a klubhoz, de annyira kellemesen csalódtam a tagok nagy részében, hogy úgy gondoltam jó néhány emberke megérdemli itt, hogy ha gáz van akkor lehetőségeimhez mérten segítsek nekik ha szükséges, mert én még naívan hiszek a régi mondásokban: jó tett helyébe jót várj, illetve bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd hogy veled bánjanak!
Én is írhatnék még egy regény hegyi beszédet, de szerintem Kiki leírta a lényeget.
Ennek ellenére remélem hogy akikkel együtt fogok szilveszterezni, azokkal nagyon jól fogom érezni magam!

B.U.É.K.
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Re: Kérlek olvasd el! (találkozók)

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 30, 06:36 pm

Kiki írta:Sziasztok Mindenki!

Nem akarok észt osztani, szó sincs róla! Nem is tudnék a kemény 22 évemmel...hm...de sok értékes dolog közül az egyik, amit a szüleimtől megtanultam az, hogy ne hagyjam cserben azokat, akik számítanak rám.
Furcsa mód nagy lelkesedéssel fogadtam a Corolla Club létrejöttét és minden egyes tagnak tiszta szívemből örültem. (Elég naív, nem?)

Most itt ülök a gép előtt és mint egy félnótás csapkodom a klaviatúrát. Miért???
Sokatok számára biztos nevetségesen hangzik majd és nem értitek majd, mit hisztizek mint egy óvodás. De nem igazán érdekel, mert ki kell eresztenem a gőzt!

Ha jól emlékszem októberben elkezdtük szervezni a szilvesztert, de lehet, hogy csak november elején. Gondolom sokatokat megnyugvással töltötte el a tudat, hogy lesz hol szilvesztereznetek és még a kisujjatokat sem kell mozdítani...minden szuper lesz.
Persze senkinek nem jutott az eszébe, hogy ez nekünk anyagi vonzattal is jár. Konkrétan itt a telefonszámlára gondolok. 5-10 ezer forint végülis nem a világ!!! (de szerintem jóval több is volt), nem a világ annak, akinek van keresete vagy mondjuk tudják támogatni a szülei. Én most nem szeretnék a saját anyagi helyzetemről írkálni...hagyjuk.
Matyi egy szóval sem vetette fel ezt problémaként senkinek, de nekem nem esett jól! Ez van...
Ma 2007. december 29-e van. Rengetegen visszamondtátok a szilvesztert. Nem szeretnék neveket sorolni (aki olvassa ezt, el tudja dönteni magában, hogy neki szól-e ez a pár sor) és az okok sem érdekelnek. A lényeg, hogy ma 13 ember van, aki tartotta a szavát, hogy velünk szeretne szilveszterezni. És szerintetek mit mondjak holnap a ház tulajdonosának??? Mit? Hogy ennyivel kevesebb pénzt kap majd??? Biztos megérti... Szerintetek érdekelni fogja? Kiváncsi leszek...

Cserbenhagyottnak érzem magam és nagyon feldúltnak, mert számítottam arra, hogy felnőtt emberek módjára meg lehet szervezni, egy 20 fős szilveszteri éjszakát! 20 fő!!! Arra is számítottam, hogy hívtok és válaszoltok az üzenetekre időben!!! Időben??? Mondjuk nem ma. Vagy felírjátok a fórumra...

Sajnálom nagyon és mindenkitől elnézést kérek, aki tartotta magát a szavához és köszönöm azoknak akik vették a fáradságot és visszajeleztek a fórumon vagy telefonon vagy bárhogy!

Remélem a szilveszterünk nem megy füstbe és remélem jól érezzük majd magunkat!

Boldog Új Évet!

KIKI

ui: Ha bárkinek bármi problémája van, nyugodtan keressen meg engem és ne a Matyit, mert ehhez neki semmi köze!!!)


Csak jó tanácsként szeretném írni, ha szeretitek a Clubot változtassatok a hozzáállásotokon, mert így semmi nem működik! Még egy barátságot sem lehet fenntartani, úgy, hogy nem veszed a fáradtságot, hogy hozzászolj a társadhoz, vagy hogy némi áldozatot hozz érte!!! Nem hogy egy 85 fős clubot!


Ebben igazad van! De!!!!

Nézzük csak a 85 fős Clubból hányan aktívak!?
Talán 10-15 ember?
Wow!
S sok múlik az emberek egymáshoz való hozzáállásán oda-vissza!

A szilveszterről!
Mi időben jeleztük mind részvételünket,mind a sajnálatos lemondást is,aminek a részleteit Matyi tudja!
Eddig azt hittem!

Sajnos úgy érzem,hogy változás szükséges,mert így nem jó
MINDEKI részéről!
Balázs

C-POWER!!!!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 30, 07:21 pm

Misel!

Köszönöm szépen amit írtál! Rövid volt, de azthiszem, abban a két idézetbn minden benne volt. Lelkesedésemen kívül, hogy felépítettem/tük ezt a klubot én is ebben hittem. Sajnos csalódnom kellett, de NAGYON sok önzetlen, segítőkész, épp gondolkodású, embert ismertem meg, akik minimális ismeretség után NAÍVAN segítettek és álltak egy emberként a másik mellé jóban, s rosszban egyaránt. Emiatt látok még jövőt a klubban és ezért tartsunk össze!

B26!

Ne nevezzen engem senki hazugnak!!!! Nekem kb 5-6 napja még azt mondtad, hogy 90%, hogy jöttök, de lehet mégis dolgoznod kell. Szépen beszélgettünk, azthiszem semmi szúrkálódás nem volt benne. Ki is tértünk más témákra. Aztán mondtad, hogy másnap reggel ki fog derülni kell-e dolgoznod vagy sem, de nagyon reméled, hogy nem.
Vártam. Nem hívtál. Gondoltam akkor maradt a 90% és találkozunk az indulásnál. Ha Lali nem mondja a tegnapi nap folyamán, hogy a szigeten azt hajtogattad, nincs pénzed, ebből ő azt gondolta nembiztos, hogy jönni fogsz, én fel sem hívlak, legfeljebb ma a pontosítások végett. Hogy miért nem hívtalak én aznap reggel? Mert rohadtul elegem van, hogy 18 ezres telefonszámláim vannak aminek a 3/4ede a klub. hogy mindenkit körbehívni mindig mindenért. Sokszor később kiderül feleslegesen!
Tehát ennek ellenére Lali sugallatából felhívlak tegnap és közlöd, hogy nem. Nem írok semmit...
Nem mondtad, hogy nem jössz. Esetleg annyit, hogy 10% van rá, hogy lehet be kell menned dolgozni. Azthiszem ez nem ugyanaz.
Írtam a szilveszteres topicba, hogy nem kell fizetnetek, de már ezt mondtam telefonban is, tehát ne aggódj. Lehet abban tévedtem, hogy tényleg mondtam neked a szervezés elején, hogy plusz emberek vagytok, így ha mégse jöttök nem kell fizetni. Ne haragudj nem emlékszem rá, de biztos így volt, hiszek neked! Komolyan!
Emellett, ha Kiki felhív téged és ki van borulva, majdnem sír, annak szerintem van oka. Ezek után ne kezeld le kérlek, hogy "kislány" meg nyugi nyugi. Nem esett jól neki nagyon és NEKEM SEM! Azthiszem nem vagytok ilyen jóban még!
Azt meg hogy ki hogy aktív a klubból, meg hűnyan aktívak, meg ki a kemény mag százszor hallottam!
Elismerem, hogy van több tíz tagunk, aki nagyon inaktív, de azthiszem azzal, hogy van egy kép róluk, meg van mellettük 3 sor, nem zavarnak sok vizet! Félreértés ne essék, én is elítélem, rosszul esik és Layosh javaslatára már regisztrálásnál meg tudjuk őket szűrni. Ez ellen tenni fogunk. Egyébként számolj utána, a 10-15 aktív ember kicsit sértő. Több van azthiszem.
Ez nem feltétlenül rád vonatkozik, de hallottam olyat is sokszor, akarom mondani a fejemhez vágták, hogy szétesik a klub... Tudom személyes, de nagyon rosszul esik, hogy ilyet mondanak többen, annak ellenére mennyi munka van benne és hány értékes embert ismerhettem meg a klub által. Megcáfolom NEM igaz! Nem esik szét a klub. Van sok olyan ember, aki örömét leli benne és meg sem fordult ez a fejében. Elismerem, hogy sajnálatos módon van egy kisebb hullám völgy, ami szerintem a télnek (mivel kevesebb talit tudunk szervezni, kevesebb a pénze mindenkinek, rosszabb a kedvünk, nem annyira jó autózni), és a hasonló konfliktusoknak köszönhető amit fejtegethetnénk órákig. De szerintem könnyedén túlteszi magát a klub ezen és tavasszal szép számban újult erővel veszünk részt találkozókon, teli programokkal. De akár ezt már febr 16-17-én is megtehetjük. (Bár szerintem a szilveszteri hangulat sem lesz siralmas... )
Több feladatunk lenne, mint pl új honlapot csinálni, bevonnom ebereket a munkába, hogy közösen menjenek tovább a feladatok, bár azthiszem ezt buktam. Nos ezekhez mind idő kell és kérem megértéseteket! Ígérem nem adjuk fel és 1-2 hónap múlva ott leszünk teljes lélekkel! De azthiszem most sincs elhanyagolva a klub. Tehát nincs itt szó semmilyen tragédiáról.

Ha eddig bárkit is megbántottam bocsánatot kérek, bár azthiszem mindenkinek mindig mindenben segítettünk amiben tehettük.
Folytassuk így továbbá is, mivel a legfontosabb hogy számíthassunk egymásra, mind autók javításában, mind barátságban egyaránt...!

Legyen ez a végszó...

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 dec. 30, 08:08 pm

Teljesen igazat adok Matyinak és Kikinek! Egyrészt Matyival sokat beszélek és tudom hogy nagyon sok energiáját, munkáját, és nem utolsósorban pénzét fekteti a Club-ba. Másrészt nem kell inaktív tagnak nyilvánítani azokat az embereket akik ritkán, vagy egyáltalán nem írnak fórumra. Ennek több oka is lehet. Van akinek nincs ideje ezzel foglalkozni, vagy egész egyszerűen van akinek nincs internete. Ráadásul nem kéne egymást kibeszélni más háta mögött. Elvégre ez egy "baráti társaság". Ha valakinek valakivel problémája van, szemtől szembe kell menni, és tisztességesen megbeszélni egymással. Senki sem lehet tökéletes, mindenkinek lehet mással problámája, de az aljas, sunyi, hátbatámadós embernél nincs gusztustalanabb. Nem kell vitatkozni. Ez egy ilyen Club ha nem tetszik egyeseknek van másik is oda is lehet menni. Pont. Nem akarok vitatkozni senkivel, és elnézést kérek ha valakit megbántottam ezzel az üzenetemmel. Nem ez volt a szándékom.

Avatar
nemethaky
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007 ápr. 02, 12:33 am
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: nemethaky » 2007 dec. 30, 08:17 pm

Pampi írta:Teljesen igazat adok Matyinak és Kikinek! Egyrészt Matyival sokat beszélek és tudom hogy nagyon sok energiáját, munkáját, és nem utolsósorban pénzét fekteti a Club-ba. Másrészt nem kell inaktív tagnak nyilvánítani azokat az embereket akik ritkán, vagy egyáltalán nem írnak fórumra. Ennek több oka is lehet. Van akinek nincs ideje ezzel foglalkozni, vagy egész egyszerűen van akinek nincs internete. Ráadásul nem kéne egymást kibeszélni más háta mögött. Elvégre ez egy "baráti társaság". Ha valakinek valakivel problémája van, szemtől szembe kell menni, és tisztességesen megbeszélni egymással. Senki sem lehet tökéletes, mindenkinek lehet mással problámája, de az aljas, sunyi, hátbatámadós embernél nincs gusztustalanabb. Nem kell vitatkozni. Ez egy ilyen Club ha nem tetszik egyeseknek van másik is oda is lehet menni. Pont. Nem akarok vitatkozni senkivel, és elnézést kérek ha valakit megbántottam ezzel az üzenetemmel. Nem ez volt a szándékom.
Maximálisan egyetértek Pampival :x

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 30, 08:34 pm

Nah legalább most mindenki kiereszti a fáradt gőzt. Asszem elég sokan ismertek. Én nem tudok senkit bántani és asszem a legnaívabb ember vagyok a Klubba. Hidd el Kiki ebben nagyon egyszinten lehetünk. Na mind1.

Sztem, elég durva dolog az, hogy egy brutál jó klubb jött létre kevesebb mint egy év alatt. és már persze 8x en vagyunk és még a külsős emberekről, barátok, ismerősök, barátnők ne is beszéljek.

Szóval most én is csak úgy éreztem hogy írjak valamit és mindenki tudja, hogy akármi is van próbálom a pozitív oldalt nézni. Persze nekem sem megy mindíg minden. Ez van.

Kívánok én is mindenkinek Boldog Újévet!

Eresszük ki a gőzt és jövőre mégjobban odataposunk!!! (annak a motornak)
"Csak ne fogyasztana ennyit :twisted: :twisted: :twisted: " :lol: :lol: :lol:

Az Aktív tag témával kapcsolatban már több mindenkivel beszéltem és igazság szerint asszem tán az én fejemből pattant ki illetve a múltkori pizzapartyn Matyival kiötlötük, hogy ha már valaki tag, legalább egy évben egy talin jelenjen meg. Ez asszem nem nagy kérés, azt figyelembe venni, hogy ebben az évben hány kisebb nagyobb tali volt? Hát számtalan asszem.

Jah egy dolog a clubban lévő hangulatról. Lali gondolatai:

A múltkor kb 5 öd magammal kimentünk a szigetre péntek este, ( Szokásos Illegál)-ra Namost voltak ott rajtunk kívül nem kevesen sztem legalább 100 autót lehet mondani. Mindenki ott gubbasztott a csajával vagy az autójában vagy ketten hárman beszlégettek. És mi volt???
Minket néztek hogy mit visítunk meg rohangálunk röhögve...
És a hideg miatt sajna nem volt CCH póló rajtunk.

Hát nem is tudom ezeket talán már nem is ide kellett volan leírnom.

Most még leírok egy valamit Matyi nehari... De meg kell csinálni.

Matyi szeretne még egy legalább olyan talit összehozni mint az első Királyréti volt. Egy nagyon nagyot nagyon szuperet.
Na ezt akkor szervezzük meg, akár legyen egy napos és szép helyen legyen. Akármi is legyen azt csináljuk meg. Akarok marhapörit enni :)

Na szép napot kívánok mindenkinek és bocsika a hoszzú szövegért.

Avatar
Kiki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007 jún. 01, 12:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2007 dec. 30, 09:40 pm

B26!

"Úgy gondolom aki még arra is képtelen,hogy egy találkozón megjelenjen,az nem biztos,hogy pálcát kéne törjön egy másik tag felett!"
B26

Ja egyébként meg a hozzáálláson lehet olyannak is el kéne gondolkodnia, aki nem látja a "gerendát".

Kiki


Köszönöm a reagálásokat mindenkinek, megnyugtató!
Holnap meg találkozunk és egy fergetegeset bulizunk! :wink:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 30, 10:59 pm

Biza! Kell a buli nagyon nekem is asszem ki kell engedni a gőzt...
Asszem már anynira ismertek milyen vagyok, de higgyétek el anélkül hogy innék is tok szórakozni :D Na persze előbb vagyok kocka ez tény. Na de én most rákészülök mindjárt fekszek is le hogy holnap frissen fitten :lol:

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 dec. 30, 11:00 pm

Sziasztok!

Nem tudom hol kezdjem...

Pár gondolat, ami újabban a klubbal kapcsolatban a fejemben van...

Tudom Matyi, hogy sok a dolgod, sok a kiadásod a klub miatt..

Ez esetben nem értem, hogy miért van, hogy ha valaki csinál egy honlaptervet, annyit sem mondasz rá, hogy ezt változtasd meg, hanem inkább arra kérsz segítséget, hogy te hogy tanulhasd meg a szerkesztést... Ebből nekem valahogy az jön le, hogy kizárólag te akarod csinálni.... Tedd, de akkor ne mondd, hogy mindent neked KELL csinálni.

Szemrehányásként egyszer megjegyezted, hogy mennyi pénzbe volt neked pl a lamináló gép.
1. miért nem mondta már régen, hogy mennyi volt, eddig sem volt gond az, hogy összedobjuk...
2. vannak prioritások, talán lehetett volna, hogy nem a klub kártyák vannak az első helyen
3. ha már mégis így volt, és nem mondtad nekünk, ne szemrehányásként mondd....

Fizessük ki a szilvesztert, mert drága. A legutóbbi pizza buli három embernek összesen 20 ezer forintjába volt. Ki adott bele?

Valahogy nem értem, hogy miért sír valaki azért mert nem segítenek neki, ha nem is engedi, és mindent a magáénak akar....

A pénzzel kapcsolatban a másik kedvencem... "menjünk együtt, mert nincs pénzem benzinre"... akkor a kocsi miből van? Meg miért, hogy legyen, és álljon?

Az a baj, hogy az ilyen gondolatok miatt egyre kevésbé érzem magam rokonlelkek között a klubban. Bízom benne, hogy ez még visszaváltozik.

Remélem túlzottan senkit nem sértettem.

Jó szórakozást holnapra.

Boldog új évet!
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 31, 12:07 am

Na akkor most én is írok egy újabb memoárt :)

Asszem itt nem is a személyek közötti dolgokról van szó. Amennyire beszélek emberekkel és átlátom a helyzetet. Elmondom miért van ez.

Ugye még Januárban vagy hogy megalapult a klubb. kb (nem tom pontosan :oops: ) Na nem is ez a lényeg. Eztán nagyon nagyon hamar elkezdtünk lógni egymáson. Asszem pár hét is elég volt hogy beinudljon a tali tali hátán című műsor és mindkenki ment a másikhoz. Ami nagyon is jó dolog mert az ember társas lény.

Most lehet nem fogjátok elhinni de az egészet láttam előre mi hogy fog történni. Láttam azt, már az elején hogy ebből a sok barátkozásból egymás nyakára járásból egy idő utána balhé lessz. de persze nagyon sok jó dolgot láttam.

Persze én sem számítottam arra, hogy valaha is lessz pl névkártya, vagy a picike kis autós kép:) Nem számítottam pólóra sem. A matricákról ilyesmiről nem szólva. És én abszolút nem egyéb okból nem rakok matricát a kocsira, hanem csak azért mert nem szeretem. Még a gyárit sem komolyan.

Na szóval fiúk lányok. Most persze tudom megy a klubbélet, nagyon sokat talizunk és is azt sem tom már Andiékkal, Anzsiékal, Orbán Balázzsal meg egyéb emberekkel már hányszor taliztam. És nagon jó mert nekem totális a klub kb gyökeresen változtatta meg az életemet.

Igazából próbálnék én most is egy épkézláb szöveget összehozni, nem az erőségem a fogalmazás, de tudaj mindneki aki egy kicsit is beszélget velem, hogy mindenről lehet. Nincsa az a dolog és az az ember, akivel a közös nevezőt ne találnám meg.

Persze én sem tudhatok mindent, de ez így van rendjén. Csakis klubbos dolgokról van szól. De azért a klubb szívét látom. És itt most ne az emberekről beszéljünk, hanem a beleadott értékekről. Őszintén megkérdezem, más klubbokban hol van ez a szintű beleadás? Hol???
Hát távol sem látom. Lehet hogy gazdagabbak, mint mi mert csupa új autóval járnak sokan, de hogy irígyek a másikra az ziher.

Itt nálunk mi megy? Valakinek összejön valami hányan örülünk neki??? Hmmm? Hát meg kell csak nézni a hozzászólásokat. Én is meg sem tom mondani, hogy hányan hány dologba segítenek, segítettek nekem.???...

Nem akarok én most emberekt felsorolni hogy kinek mi a rossz és kinek mi a jó tulajdonsága. De egy hajóban evezünk egy Toyota Corollának nevezett hajóban. Ha más nem akkor legyünk picit tárgyilagosak. Hagyjuk hogy segítsenek, de segítsünk mi is ha már belemásztunk a dologba. Mert szerintem itt már sokan nagyon csúnyán nyakig vagyunk benne. És ebből adódhat, hogy valaki ha nincs benne egy témában kirekesztettnek érezheti magát. Ez nem igaz.

Valahol, nem tudom hogy lehet ennyi véletlen, hogy ennyi jó embert egy klubb egy egyszerű kis weboldal összehozzon. Vagyis bocsánat inkább az autó.

Végülis srácok én csak annyit akarnék a szöveggel kihozni, hogy ne legyen ekkora nyomulás, mert a növekedés mint látjuk, érezzük fájdalommal jár. Senki se döntsön az egyik oldal alapján, mert meg kell nézni hallgatni a másikat is. Asszem sokan most ebből a mondatomból tudják hogy mire is gondolhatok. Nem rossz indulatból írtam. Csak hogy tényleg az ébrentartás végett.

Én az összes klubbos esetleges probléma orvoslására, azt mondanám hogy lassítsunk.

Mondjuk az anyagiak megoldása végett. Talik ne legyen anyni kétnapos.
Legyenek egy naposak, sőt akár csinálhatunk előre egy naptárat is akár.
A minitalikról nincs értelme az tök spontán. Legyen, az hogy itt a fórum tessék, van szavazó rendszer. Megnézzük szép idő lessz? Szép. Akkor ettől eddig lehet szavazni egy napra és heló. Aki odajön a gyülekezőhelyre az jön, aki nem meg nem. Nem kell telefonálgatni, baszogatni a másikat ennyi. Jó persze tudom , nincs internet ilyesmi. De ha valakit érdekel a dolog, valahogy utánakérdez. Vagy a barátját valamelyiket felhívja. És az legyen, hogy ettől eddig gyülekező és jön vagy nem jön. Ezzel sztem meg van oldva a tali probléma.

A többit meg úgyis felnőtt emberek vagyun, gyerek aggyal persze.
Ez az állandó autótuning mi???

Most tényleg, már így is tudom, hogy ebből tűzokádás lessz, de ebben a 8x emberben már van akkora összetartás, mint más klubbokban 500 emberben sehol sincs.

Persze nem az elhidegülésről papolok én vagy valami. Hanem hogy rendezzük a sorokat ennyi. Amúgy meg hát, IJ. baráti társaság vagyunk nem??? Nem én mondtam először... Szóval ott adódhatnak konfliktusok helóóó. Húúú tudnék még mit írni, de már így is szerintem nagyon nagyon sokat és elég zavarosat írtam. Nem tudok mit tenni nem tok jól fogalmazni.

Na szóval legyen egyenlőbb a klubba való lelki beleadás köztünk jó :)
És akkor negyed ennyi gond nem lessz :) :wink:


U.I. Matyi ha gondolod rakd át a hozzászólásomat a Klubbélet TOPIC ba.

A weboldal témához, tök jó Cindi hogy felvetetted.
Csináljuk azt tök egyszerű. Legyen egy hónap. AKi gondolja dolgozzon ki egy tervezetet hogy nézzen ki. Csinálunk egy szavazós TOPIC.-ot neki helóóó. ennyi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Layosh 2007 dec. 31, 12:12 am-kor.

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 31, 12:08 am

B26!

Ne nevezzen engem senki hazugnak!!!! Nekem kb 5-6 napja még azt mondtad, hogy 90%, hogy jöttök, de lehet mégis dolgoznod kell. Szépen beszélgettünk, azthiszem semmi szúrkálódás nem volt benne. Ki is tértünk más témákra. Aztán mondtad, hogy másnap reggel ki fog derülni kell-e dolgoznod vagy sem, de nagyon reméled, hogy nem.
Vártam. Nem hívtál. Gondoltam akkor maradt a 90% és találkozunk az indulásnál. Ha Lali nem mondja a tegnapi nap folyamán, hogy a szigeten azt hajtogattad, nincs pénzed, ebből ő azt gondolta nembiztos, hogy jönni fogsz, én fel sem hívlak, legfeljebb ma a pontosítások végett. Hogy miért nem hívtalak én aznap reggel? Mert rohadtul elegem van, hogy 18 ezres telefonszámláim vannak aminek a 3/4ede a klub. hogy mindenkit körbehívni mindig mindenért. Sokszor később kiderül feleslegesen!
Tehát ennek ellenére Lali sugallatából felhívlak tegnap és közlöd, hogy nem. Nem írok semmit...
Nem mondtad, hogy nem jössz. Esetleg annyit, hogy 10% van rá, hogy lehet be kell menned dolgozni. Azthiszem ez nem ugyanaz.
Írtam a szilveszteres topicba, hogy nem kell fizetnetek, de már ezt mondtam telefonban is, tehát ne aggódj. Lehet abban tévedtem, hogy tényleg mondtam neked a szervezés elején, hogy plusz emberek vagytok, így ha mégse jöttök nem kell fizetni. Ne haragudj nem emlékszem rá, de biztos így volt, hiszek neked! Komolyan!
Emellett, ha Kiki felhív téged és ki van borulva, majdnem sír, annak szerintem van oka. Ezek után ne kezeld le kérlek, hogy "kislány" meg nyugi nyugi. Nem esett jól neki nagyon és NEKEM SEM! Azthiszem nem vagytok ilyen jóban még!
Azt meg hogy ki hogy aktív a klubból, meg hűnyan aktívak, meg ki a kemény mag százszor hallottam!
Elismerem, hogy van több tíz tagunk, aki nagyon inaktív, de azthiszem azzal, hogy van egy kép róluk, meg van mellettük 3 sor, nem zavarnak sok vizet! Félreértés ne essék, én is elítélem, rosszul esik és Layosh javaslatára már regisztrálásnál meg tudjuk őket szűrni. Ez ellen tenni fogunk. Egyébként számolj utána, a 10-15 aktív ember kicsit sértő. Több van azthiszem.
Ez nem feltétlenül rád vonatkozik, de hallottam olyat is sokszor, akarom mondani a fejemhez vágták, hogy szétesik a klub... Tudom személyes, de nagyon rosszul esik, hogy ilyet mondanak többen, annak ellenére mennyi munka van benne és hány értékes embert ismerhettem meg a klub által. Megcáfolom NEM igaz! Nem esik szét a klub. Van sok olyan ember, aki örömét leli benne és meg sem fordult ez a fejében. Elismerem, hogy sajnálatos módon van egy kisebb hullám völgy, ami szerintem a télnek (mivel kevesebb talit tudunk szervezni, kevesebb a pénze mindenkinek, rosszabb a kedvünk, nem annyira jó autózni), és a hasonló konfliktusoknak köszönhető amit fejtegethetnénk órákig. De szerintem könnyedén túlteszi magát a klub ezen és tavasszal szép számban újult erővel veszünk részt találkozókon, teli programokkal. De akár ezt már febr 16-17-én is megtehetjük. (Bár szerintem a szilveszteri hangulat sem lesz siralmas... )
Több feladatunk lenne, mint pl új honlapot csinálni, bevonnom ebereket a munkába, hogy közösen menjenek tovább a feladatok, bár azthiszem ezt buktam. Nos ezekhez mind idő kell és kérem megértéseteket! Ígérem nem adjuk fel és 1-2 hónap múlva ott leszünk teljes lélekkel! De azthiszem most sincs elhanyagolva a klub. Tehát nincs itt szó semmilyen tragédiáról.

Ha eddig bárkit is megbántottam bocsánatot kérek, bár azthiszem mindenkinek mindig mindenben segítettünk amiben tehettük.
Folytassuk így továbbá is, mivel a legfontosabb hogy számíthassunk egymásra, mind autók javításában, mind barátságban egyaránt...!

Legyen ez a végszó...[/quote]


Nos!

Kiki!

Ez nálatok is igaz a gerenda effekt!
Veled személy szerint nincs problémám a tegnapi kiborulás,s lehordáson kívül!
Se arról nem tehetek,hogy más lemondta,se arról,hogy nektek is sok gondotok van,s nem mindenre emlékeztek! (Lehet én se!)

Matyi!

Ki is nevezi a másikat hazugnak?
Lásd telóba tagadtad ezt a plussz ember dolgot,stb!
Meg azt is,hogy msnen beszéltünk,hogy nem tudunk menni!
Ezt még a héten beszéltük!
Kiki-t azután neveztem kislánynak,miután nekem támadt,s elöbb szépen próbáltam leállítani!

Miért gondolod,hogy csak ti nektek van gondotok?

Segítsék kéne a clubban?
Úgy gondolom mindenki aki ott volt emlékszik az Árkádbeli talira!

Saját véleményem,hogy ott elég érdekes volt a hozzáállásod!
Plussz érdekelne,hogy 85 emberből,mondjuk (csak hasra ütéses szám) 30 pesti,miért nem volt ott több?

Vagy mi van a honlappal?

S mikor fórumon is kint van,hogy minitali,akkor miért találkozik max 5 ember?
Nem egyszer!

Illetve miért csoda az például,hogy "te átautóztál a városon"?
Vagy mondjuk miért nagy cucc,ha mondjuk szigetről hívunk klubtagot pl,hogy jöjjön velünk mondjuk a Blahára gyrosozni,s egy ilyen rossz indokkal hárít,hogy én itt lakom ..... (közelben),nem megyek be oda!

Senki zsebében nincs szándékom túrkálni,de mondjuk miért gond mondjuk 3-4 millás vassal egy talira eljönni?

Vagy csak az alkatrész segítség miatt regel az ilyen?

Félre értés ne essék!

Ez nem csak az új autós tagokra érvényes!

Pampi!

Olyan ne nevezzen sunyinak,stb,aki kizárólag Matyival hajlandó tárgyalni! Pl!

Elfogadom,hogy nincs mindenkinek nete,de egy biztos!
Mobil is van a világon!

Akit érdekel,az érdekes módon megkapja az infót,hogy hol,mikor!

S szerintem,ha megbeszélünk egy tali időpontot tartsuk is be vagy jelezzünk,hogy Ember! Bocs késünk vagy nem megyünk,s ne potyára fagyoskodj!
Lehet nem lenne telózás,hogy hol vagytok?

Ennyi!

Szóval vannak még javulni valók mindenhol!

Mentsük meg a Clubot!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára B26 2007 dec. 31, 12:32 am-kor.
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 31, 12:20 am

Húha megy a téma :)

Én csak idéznék egy szöveget.

Ez legyen a megoldás jóóó?????

Elismerem, hogy sajnálatos módon van egy kisebb hullám völgy, ami szerintem a télnek (mivel kevesebb talit tudunk szervezni, kevesebb a pénze mindenkinek, rosszabb a kedvünk, nem annyira jó autózni), és a hasonló konfliktusoknak köszönhető amit fejtegethetnénk órákig. De szerintem könnyedén túlteszi magát a klub ezen és tavasszal szép számban újult erővel veszünk részt találkozókon, teli programokkal.

Viszont abban igazat adok a Balázsnak, hogy akit érdekel, az utánajár.

Egyébként érveket, nagyon jókat hoz föl midnenki, amiből is látszik, hogy ötlet és tlejesítmény nem kicsi van bennünk.


Válasz küldése