Minitali
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Hát az autód Birka !Kárpit írta:Amúgy mi lesz a fotótéma?
Fõcím a Blikkben, fõcímfotó:
CC Birka is randizott Hajdú Péterrel!
Fotók: Együtt sétálnak a zöld corolla felé.
Alcím: állítólag egy kocsit kapott tõle a randi után
Birka mindent tagad!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Gyerünk gyerünk, gyertek minél többen!
Kell még autó a szép "rajzokhoz"!
Fotótémára van pár ötletem, de ebbe a topicba, vagy a légifotóhoz (klubélet egyéb) lehet írni ötleteket, lehet rajzolni vázlatokat a felállásra!
Ne csináljuk már, hogy nem ér rá mégtöbb ember vasárnap. Ha valakinek rossz az autója és adom az egyiket!
Kell még autó a szép "rajzokhoz"!
Fotótémára van pár ötletem, de ebbe a topicba, vagy a légifotóhoz (klubélet egyéb) lehet írni ötleteket, lehet rajzolni vázlatokat a felállásra!
Ne csináljuk már, hogy nem ér rá mégtöbb ember vasárnap. Ha valakinek rossz az autója és adom az egyiket!
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- mozso
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2048
- Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
- Autód gyártási éve: 2006
- Autód típusa (és generációja): Corolla E12
- Autód felszereltségi jelölése: Luna
- Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: BP
- Kapcsolat:
Uj jelentkezok:
Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor
Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant
ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor
Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant
ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
yupeee!!!mozso írta:Uj jelentkezok:
Kriszta + Mozso E12 Turbo
Szuti E12 TS Kompresszor
Kriszta szulinapja alkalmabol szeretne felmenni a fenti kosarba, lehetseges? Lehet en is fotozni, vinnem a gepemet alibi gyanant
ui: azt irtatok a gem 53meterre megy fel, en 45 meterrol ugrottam kosarbol bungy jumpingot (nem idehaza), de a foton az szerintem nem 53 meter. Nem volt teljesen kieresztve?
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
- Ewing
- Gyurmi
- Birka
- Bardos6 (ha nem dolgozik)
- Solarbear
- Mozso
- Szuti
Attila!
Lesz téma szerintem neked is.
Jöjj!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Gyerünk gyerünk, csatlakozzatok! Legalább 20 autó kéne! Gyûljünk csak!
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)


