Pár sort azért én is írnék

Mindig más a Vezetőség megközelítése és látásmódja a klubos eseményekkel kapcsolatban, hisz az előkészületek és a találkozókon való "teendők" miatt máshogy éljük meg a dolgokat.
Ezért is vagyunk hálásak azért, ha leírjátok a véleményeteket, észrevételeiteket és hogy hogyan éreztétek magatokat. Köszönjük!
Először is az RCC nagyon korrekt volt velünk. Ugye 5-től 10-ig béreltük a helységet, azonban mi már fél 5-kor kezdtük az előkészületekkel és 11-kor végeztünk a pakolással/takarítással. Egy rossz szót nem kaptunk emiatt és Bence is végtelenül segítőkész volt az este folyamán. Nagyon jól esik ez az évek alatt kialakult kölcsönös bizalom és jó viszony.
A hely továbbra is 10 pont számomra, az meg csak hab a tortán, hogy az "alkatrészek" és az autós motívumok közt extra jól érzem magam.
Magára a találkozóra visszatérve, nem is bántam annyira, hogy nem tudtunk beállni a belső parkolóba. Így még szebb volt a Corolla sor
Meglepő, hogy egy ilyen téli "kis" összejövetelre is mennyi szép és tiszta autó jön el, nem?

Mindig repes a szívem ilyenkor

És ebben nincs is benne az összes járgány.
Jól éreztem magam az este folyamán. Nagyon sok kedves ismerős és lelkes újonc volt jelen (több, mint negyvenen voltunk), a szokásos baráti, közvetlen hangulatban rőppent el ez a tartalmas pár óra

Kiki másnap ezt mondta nekem az autóban: "Tegnap nagyon megnyugodtam, régen éreztem ilyet... Körbenéztem és láttam, hogy annyi jó emberrel/baráttal vagyunk körbevéve... Nagyon örülök neki és ez nagyon megnyugtató"
Hasonlókat gondolok én is! Örülök, hogy vagytok nekünk

Tudom százszor elmondtam már, de nagyon ritka a mai hazai morálban az ilyen közösség!
Külön köszönetet érdemelnek a szakácsok. Nagyon boldog vagyok, hogy komolyan vettétek a házi készítési édességeket és sós süteményeket. Mindenkitől csak jókat hallottam, Isteniek voltak. 5 torta már szép mennyiség. Az meg főleg, hogy az utolsó morzsa is eltűnt az asztalról, mire végeztünk a pakolással

Örülünk, hogy a Toyota Club Serbia tagjai ismét megtiszteltek minket

Ha jól láttam nem volt gond a kapcsolat teremtéssel. Remélem Liftman írsz te is egy beszámolót, hogy hogyan éreztétek magatokat!

(az újoncokkal egyetemben)
Természetesen ismét emelném a kalapom vezető társaim mellett. Sok előkészülettel és amint láttátok a helyszínen is rengeteg munkával járt az esemény lebonyolítása. Akár a relikviák kiosztásán át a kvíz javításáig. A srácokra bármikor ránéztem csak dolgoztak és futkároztak. Nagyon köszönöm!
Zsoltee ugyan a videót nem láttam (épp a megoldókulcs egyeztetésébe voltunk belebújva), de több embert is megkérdeztem, hogy tetszett nekik. Azt mondták jó volt az összeállítás és azért a taps is önmagáért beszélt

Köszi a munkádat!
A kvíz tudom, hogy NEHÉZ volt, de látjátok még így is volt négyes holtverseny a második helyért. Nem mindig szalad el ennyire a fantáziám, de azért tessék mindig készülni

Ügyesek voltak az új tagok is! Gratula! Valaki megjegyezte a kvíz fordítását. Tavaly és idén is Angol/Szerb nyelven adtuk át vendégeinknek. Igyekszünk figyelmesek lenni

Több relikviát is beszereztetek. Örülünk, hogy nem hiába gyártatunk utána a tételeknek

Az új zászlók és pólók is nagyon tetszettek. Alig várom, hogy a Tavaszi tali felvonulásán díszelegjünk a klubos erekjékkel

Ahogy néztem, mindenki mosolygott és jól érezte magát. Volt szimulátorozás, eszegetés-iszogatás, beszélgetés, babázás, filmezés... és megleőpen sok autób@zulás

Néha kiszaladtam és mindig rengeteg ember volt kint. Bőgtek a motorok, volt pár tesztkör is. Mindenkinek piros pont, hogy a rossz idő ellenére tiszta autóval jött. Szép, különleges autók jöttek össze!
Az idei és jövő évre vonatkozó nem éppen kis szabású terveinket prezentáltuk...
Reméljük kellően felcsigáztuk a kedélyeket az idei nagy szabású Ipolyréttel, az Európai körtúra II-vel, a 4 napos Girbe-Gurba kalandtúrás szuper nyári talival, az esetleges külföldi őszi kirándulásos eseménnyel, és az egész jövő évben tartó dupla jubíleummal ("választható" talikkal és a Giga, Nemzetközi rendezvény)
Ezen felül a közeli jövőben kiírásra kerül az első CCH Sushi Vachi "Japán kuli-kaland", illetve már most lehet jelentkezni az igazi váltókkal felszerelt cockpitekben történő szimulátoros megmérettetésre.
Mindezekről bővebben is írni fogunk, de azért ide is bedobtam pár szóban, hogy annak is zakatoljon az agya, aki netán kihagyta a Szülinapot
Nem lesz hiány a "nívós" és kreatív eseményekben, ahogy eddig sem volt. Amíg kapunk tőletek visszacsatolást, mi lelkesen dolgozunk

Az éves összefoglaló videó feltöltése folyamatban. Sajnos egy Punnany Massif zeneszám miatt hangsáv némítás van érvényben, jelenleg kérjük az együttes menedzserét, hogy tekintsenek el a követeléstől. Amint megvagyunk, természetesen prezentáljuk felétek. (ha valakinek személyes kapcsolata van, szívesen vesszük a segítséget)
A többiek pedig ne tartogasság maguknak a képeket, videókat 
Neragi, Liftman, Barbi, Lackó ... nyakában ott lógott a fényképező és számtalan ember kattintgatott/felvételt készített az okos telefonjával is

Osszátok meg velünk őket! (Picasa elérhetőséget priviben küldünk)