Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Vendég
Mindenről, akármikor, akárkivel

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007 márc. 28, 07:47 pm

bla bla bla...

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 05, 12:27 pm

Naná hogy blabla! :P

Azé a tali előtt szépen lemosom a kocsit meg kitakarítom, sőt motormosás is lessz. Aztán jöhet a mehet. Nem tom mennyire fog elborulni az agyam :D:D:D

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 05, 11:08 pm

én is lemosom és még kitisztitom végre. Söt tervben van az is hogy megcsinalom a kipumat is hogy ne 6m-t logjon tul a kipufogovégem. Ez irritál a legjobban.
AE92 gti ( 4A-GE)

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 05, 11:18 pm

anzsel írta:én is lemosom és még kitisztitom végre. Söt tervben van az is hogy megcsinalom a kipumat is hogy ne 6m-t logjon tul a kipufogovégem. Ez irritál a legjobban.
én + lefújom mert még csak poliészterben áll a gép :lol: de úgy néz ki h jövő szombaton már a fújókamrába lesz :oops:

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 06, 05:31 pm

Hát irigyellek it totya.. Nekem is le kéne fujni az első lököst. A helyunk az megvan rá de nem vagyok teljesen tisztában azzal hogy azt a lököst ami nekem van egyrészt milyen műanyagbol van, és hogy le lehet e fujni ugy hogy ne repedezzen fel a festék.. Még anno megkérdeztünk vkit aki ért a festéshez és ő azt mondta hogy nem azokat a lökösöket amik gyarilag nincsenek lefujva nem is lehet lefujni mert megrepedezik a festek kis terhelésnél is.... vélemény?
AE92 gti ( 4A-GE)

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 06, 06:18 pm

anzsel írta:Hát irigyellek it totya.. Nekem is le kéne fujni az első lököst. A helyunk az megvan rá de nem vagyok teljesen tisztában azzal hogy azt a lököst ami nekem van egyrészt milyen műanyagbol van, és hogy le lehet e fujni ugy hogy ne repedezzen fel a festék.. Még anno megkérdeztünk vkit aki ért a festéshez és ő azt mondta hogy nem azokat a lökösöket amik gyarilag nincsenek lefujva nem is lehet lefujni mert megrepedezik a festek kis terhelésnél is.... vélemény?
nem igaz lelehet fújni csak a szórógitt vagy a gitt alá kell fújni plasztó fixet ez + akadájozza h a lökös ledobja a festéket és h ne repedezzen be :( :lol:

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 06, 06:28 pm

Az jó hir de beszéljünk majd erről személyesen is a tovabbi részletekről?

A te autod az hol is lesz kiállítva és mikor is?
Meg azt akartam tőled kérdezni, hogy a képeid között van egy 4A-GZE-s motorod .... arra gondolok amin a szelepfedelen van vmi wiskey... Az fog a te autódba menni?
AE92 gti ( 4A-GE)

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 07, 01:47 am

anzsel írta:Az jó hir de beszéljünk majd erről személyesen is a tovabbi részletekről?

A te autod az hol is lesz kiállítva és mikor is?
Meg azt akartam tőled kérdezni, hogy a képeid között van egy 4A-GZE-s motorod .... arra gondolok amin a szelepfedelen van vmi wiskey... Az fog a te autódba menni?
elvileg 60 ba ki lesz állítva ha elkészül ápr 30 kán lesz ott tali az 1 20 szelepes turbo moci 4age úgy volt h az enyém lesz csak sajna eladták :cry: egysvájci corollába volt benn minden + volt mikor ment keresztapám csak a szív nem asszem csak én lehetek ilyen peches :cry: majus 12 2.top tuning és carstyling tali Zánka aki tud jöjjön tavaly hatalmas buli volt :wink:

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 12, 08:47 pm

jajj nálatok is szarakodik az msn?? má délután is szar volt most már be se lép pff :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 15, 09:03 pm

Na gyerekek lezárult egy korszak az életemben. Az autón megtörtén a teljes fékfelújítás. A kézifék és az üzemifék is űber állesz lett. Az üzemi fék kb 95% os lehet a kézifék megkb 85% ami már iszonyatosan jó eredmény. Minden szépen működik a tárcsák közepét lefújtam pirosra. Mostmá jöhet az új fejegység aztán meg mélyláda.

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 16, 09:27 am

Layosh írta:Na gyerekek lezárult egy korszak az életemben. Az autón megtörtén a teljes fékfelújítás. A kézifék és az üzemifék is űber állesz lett. Az üzemi fék kb 95% os lehet a kézifék megkb 85% ami már iszonyatosan jó eredmény. Minden szépen működik a tárcsák közepét lefújtam pirosra. Mostmá jöhet az új fejegység aztán meg mélyláda.
Gratulálok! Írnál róla kicsit részletesebben, hogy miket csináltál rajta, mi került fel, meg ilyeneket, a Típusok-AE92 topikba?

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
hali

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 16, 07:09 pm

van vki?

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely
Re: hali

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 ápr. 16, 07:17 pm

istu írta:van vki?
vagyok :lol:

istu
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2007 márc. 18, 06:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Re: hali

Hozzászólás Szerző: istu » 2007 ápr. 16, 07:21 pm

Totya írta:
istu írta:van vki?
vagyok :lol:
csaó.azt hitem h nincs itt senki,már majdnem kiléptem

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 17, 09:23 am

CindR írta:
Layosh írta:Na gyerekek lezárult egy korszak az életemben. Az autón megtörtén a teljes fékfelújítás. A kézifék és az üzemifék is űber állesz lett. Az üzemi fék kb 95% os lehet a kézifék megkb 85% ami már iszonyatosan jó eredmény. Minden szépen működik a tárcsák közepét lefújtam pirosra. Mostmá jöhet az új fejegység aztán meg mélyláda.
Gratulálok! Írnál róla kicsit részletesebben, hogy miket csináltál rajta, mi került fel, meg ilyeneket, a Típusok-AE92 topikba?
Köszi a grat.-ot.
Jajaja. Na szóval kicseréltem, mind a négy féknyerget, az összes tartókonzolt, az összes tárcsát. Mivel minden használt volt már, ezért mindent csavarjaira szét kellett szedni letisztítani, átzsírozni ilyesmi. A féktárcsák közepét pirossra befújtam. Úgyhogy mostmár érződik hogy van hátul is fék., a kézifék egyelőre tökéletesen működik. Ha meg majd egyszer lesznek szép alukerekeim és látszani fog a fék majd akkor kapnak új tarikat és a nyergeket egy fémtisztára való csiszolás után lefestem. De mostmár a hifire gyúrok. Egy új Clarion fej és egy legalább 30 as mélynyomó. Van most egy SAL 25 ös szubcsövem aktív akinek kell ócsón odaadom.


Válasz küldése