Lámpa, izzó

Ha alkatrészre lenne szükséged, vagy meg szeretnél válni tőle nézz be ebbe a témakörbe!
Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Lámpa, izzó

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 29, 09:19 pm

Pacsker írta:Akitnek van a címben flesorolt felesleges darabja és meg kar t?le sszabdulni szóljon :)

pótféklámpából, minél hosszabb és minél vékonyabb kellene (nem baj ha sérült)

ködlámpából pedig téglalap alakú gömbölyített szélekkel
Ez mondjuk engem is érdekel. A pótféklámpát mennyire nehéz beszerelni? Nekem is kéne egy, sokkal jobban felhívja a mögöttem jöv? figyelmét..

Avatar
anzsel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2007 márc. 12, 11:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: anzsel » 2007 ápr. 29, 10:03 pm

Ha olyan féklámpát akarsz amit nem a kaszniba kell beépíteni akkor szinte semmi melo. Gyorsan kesz van... A Matyihoz csatlakozva engem is erdekelne ködlámpa.
AE92 gti ( 4A-GE)

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 29, 10:29 pm

Pótféklámpa beszerelés kemény 20 perc lehet :D
Főleg már vannak ilyen öntapadósak is.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 29, 10:30 pm

Pampi köszi amit adtál!

megnézzük jó-e nekem. Ha nem akkor csinálj itt árverést :) Látod, van rá igény :)

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 30, 08:40 am

Jaja! CindR, én amikor megvettem a Toyglimat, az volt az első, hogy vettem bele egy pótféklámpát! Kőkemény 5-10 perc volt amíg beszereltem. :lol: De láttad nem? Teszkóban vettem 1000valamennyiért és mindenki aztmondta, hogy ááááá a teszkós szar, le fog esni (mert öntapadós), kig, rózsaszinül fog világítani, meg ilyesmik. Ehez képest már több mint egy éve bennevan, és nincs semmi baja. Nagyon hasznos dolog.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 17, 12:58 pm

Pampi írta:Jaja! CindR, én amikor megvettem a Toyglimat, az volt az első, hogy vettem bele egy pótféklámpát! Kőkemény 5-10 perc volt amíg beszereltem. :lol: De láttad nem? Teszkóban vettem 1000valamennyiért és mindenki aztmondta, hogy ááááá a teszkós szar, le fog esni (mert öntapadós), kig, rózsaszinül fog világítani, meg ilyesmik. Ehez képest már több mint egy éve bennevan, és nincs semmi baja. Nagyon hasznos dolog.
Az zsírosul jártál vele. Az enyémet meg a hülye "vadf***para**t" előző tulaj szépen felcsavarozta két undorító vassal a kárpithoz. Nem hogy megragasztotta volna. ÁÁÁ nem jó lessz az két csavarral is. :twisted:
gyűlölöm az ilyet. Azért az igénytelenségnek is van határa pláne 1000 forintos cuccnál.

Nem tagunk véletlen ez a "vfp" ???? HA nem gond Layosh, belemoderáltam. Zed Kristianz

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 18, 11:19 am

Nyavalyás pótféklámpa.....
1500 ft-tól van öntapadós kínai, olasz a tecsóban (nem szivargyújtóról :P )
1 a kérdés, LED csere megoldható? (elméletileg hosszú élettartalmúak de ki tudja?) CSak nem valami spéci LED megy bele, ami sehol se nincsen :(
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 18, 11:24 am

Eddig nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, pedig vagány lenne!
Anzsin, Layosh gépén láttam és a fene tudja, feldobná.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 18, 12:42 pm

Zed Kristianz írta:Eddig nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, pedig vagány lenne!
Anzsin, Layosh gépén láttam és a fene tudja, feldobná.
Én éppen a héten vettem egy autós boltban 2700-ért.Először én sem nagyon akartam,de aztán egy ismerősöm azt mondta,hogy vizsgán már kérik.Ez nem tudom,hogy mennyire igaz,mert pár éve még kifejezetten tiltotta a kresz.Aztán arra gondoltam,hogy tényleg sokkal jobban látható vagyok a hátam mögött jövőnek.Nehogymár a pótféklámpa hiánya miatt jöjjön belém egy barom.Ha csak egy balesetet is sikerül kivédeni ezzel,már akkor is simán megérte!
Kedden elkezdtem beépíteni,csak a vihar közbeszólt.Ha minden igaz,akkor ma befejezem az installációt!:)
Aztán majd a talin megvitatjuk,hogy milyen lett!Ha kell valami segítség szólj nyugodtan!
AE92 Gt-i

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 18, 03:03 pm

Zed Kristianz írta:Eddig nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, pedig vagány lenne!
Anzsin, Layosh gépén láttam és a fene tudja, feldobná.
Szerintem tök jó dolog. Én szeretem. Márcsak azért is me nem az erőssége ezenken a Toygliknak a hátsó lámpa. Tényleg az enyémet még takarítani is akartam. Hupst hétvégére még dolog. :D
Sztem lehetne cserélni bennük a ledeket mert simán egy nyáklapon vannak. Ha magát a műanyag burkolatot szét lehetne szedni anélkül hogy széttörd.

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 máj. 18, 04:48 pm

Layosh írta:
Zed Kristianz írta:Eddig nem is nagyon foglalkoztam a dologgal, pedig vagány lenne!
Anzsin, Layosh gépén láttam és a fene tudja, feldobná.
Szerintem tök jó dolog. Én szeretem. Márcsak azért is me nem az erőssége ezenken a Toygliknak a hátsó lámpa. Tényleg az enyémet még takarítani is akartam. Hupst hétvégére még dolog. :D
Sztem lehetne cserélni bennük a ledeket mert simán egy nyáklapon vannak. Ha magát a műanyag burkolatot szét lehetne szedni anélkül hogy széttörd.
Én simán szétszedtem az enyémet.Négy csavar tartja és kész.
AE92 Gt-i

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2008 ápr. 09, 11:03 pm

Biagio írta:Azt hiszem megér egy topicot! :lol:

Nem tudom, hogy mennyit tudtok arról, hogy csak E jelzés? els? ködlámpát lehet felrakni és használni! A m?szakin ugyan úgy megvágnak, ha nem? :?

PLUSSZ

Kerestetik ködlámpa kapcsoló! Ha a ködzáré az se baj csak belevagyó legyen! 8)
Hatchback lököst akarok most felraki a vasra és szeretnék valami ködlámpát ! Tudnátok segíteni? Ötletek? Be szeretném építeni, nem olyan felcsavarozós fajtát. Vmi bontóban kéne körülnézni. Tibcsinek tetszik, ami az ae92-én van. Csinált valaki már? köcc
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 ápr. 10, 12:19 am

Bohi írta:Hatchback lököst akarok most felraki a vasra és szeretnék valami ködlámpát ! Tudnátok segíteni? Ötletek? Be szeretném építeni, nem olyan felcsavarozós fajtát. Vmi bontóban kéne körülnézni. Tibcsinek tetszik, ami az ae92-én van. Csinált valaki már? köcc
Az AE 92 ét azt Matyiék már tervezték. Képeket is láttam már róla. Ugye Ausztráliai gyöngyszemeknél. Valami lökhárítóst kell megkérdezni hogy lehet belevarázsolni.

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2008 ápr. 10, 12:22 am

Layosh írta:Az AE 92 ét azt Matyiék már tervezték. Képeket is láttam már róla. Ugye Ausztráliai gyöngyszemeknél. Valami lökhárítóst kell megkérdezni hogy lehet belevarázsolni.
Hát igen, én is nézegettem ma, hogyan is lehetne megoldani...
Tényleg, nem tud valaki jó műanyagost??? A lököst meg kéne egy kicsit huzogatni...
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 ápr. 10, 12:27 am

Bohi írta:Hát igen, én is nézegettem ma, hogyan is lehetne megoldani...
Tényleg, nem tud valaki jó műanyagost??? A lököst meg kéne egy kicsit huzogatni...
Tudok egy srácot, a XV. ker környékén dolgozik. Külön műanyag lökösökkel foglalkozik, ha gondolod megadom a számát, próbáld meg, mit mond!?.


Válasz küldése