Beltér... Extra vagy fapad? Bõr vagy kárpit?..

Autóink karosszériájának és beletrének szebbé tétele és ezek állagmegőrzése. Tippek, trükkök, tapasztalatok
Avatar
KovZoo
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2009 jan. 10, 01:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: KovZoo » 2009 feb. 08, 08:34 pm

Pacsker írta:Egy szó a válasz :)

GTI

az kell neked. Sok problémát megoldana. Viccet félretéve nekem sajnos nincs ilyesmiim elfekvőbe
Köszi! Akkor egy totálkáros GTIt keresek :)
Mellesleg írtad, hogy ez a kerék futóműgyilok. GTI futóműve elbírná? Ill annyival nagyobb ez a másfél centis erőkar, amit a futóműre mér a kerék?

petya
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2009 máj. 14, 01:39 am
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: petya » 2009 jún. 27, 11:58 pm

DBandesz írta:Részemr?l a szolíd finomítgatás a nyer?. Tekintettel arra, hogy az autóm nemcsak használati eszköz, hanem az egyetlen olyan vagyontárgyam, amit bármikor pénzzé tudok tenni, nem akarom nagyon eldizájnolni, mert a piacképessége csökken/het/.

Éppen ebb?l kiindulva a beltér teljesen gyárinak látszik. viszont az összes kárpitelem alatt ott van a zajcsillapítás, a kilincsek keretében van 1-1 db pici fehér LED, ami a helyzetjelz?vel kapcsolódik (like Skoda Superb), van benne egy diszkrét állandó beltérvilágítás hogy a koromsötétben is a tárgyak körvonala sejthet? legyen (like Superb), a többi meg olyan extra, ami már értéknövel?: (2X villanyablak, kp zár + távirányító, 2x ülésf?tés elöl, NOKIA kihangosító szett /HFU-2/, a szolíd HiFi) és hogy az állaga ne romoljon, azon a hétvégi terápiás kezelésem segít: 4-5 óra pucova, de fullosan.
Szia DBandesz!

Engem nagyon érdekelnének ezek a kárpitelem zajcsillapítók meg a kilincsbe épített led-es megoldás is tetszik nagyon!Hol lehet beszerezni és hogy tudnám beinstallálni az enyémbe?:) csíklámpásom van nekem is csak a sedan kivitel.
üdv.

Avatar
six
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008 máj. 21, 03:44 pm

Hozzászólás Szerző: six » 2009 júl. 24, 03:17 pm

Nekem a kis fapados E11-be került utólag egy gyári klíma, meg az elsõ két ablak is elektronyos lett, meg a riasztó akkor már fel is húzza õket. Farigcsáltam bele csomagtérvilágítást, mert az se volt.

Mi kéne? Új ülések, mert az E11 ülései bizony nem kényelmesek - oldaltartás semmi, deréktámasz helyett inkább egy lyuk van ott. Mivel sokat autópályázok, nem lenne rossz egy tempomat de a gázpedálnak olyan jó a rugóereje, hogy pont nem fáraszt. A "kazetásmagnó" helyett jó lenne egy mp3 lejátszó, ami tud pendrive-ot olvasni.

Nekem bármi más felesleges, és igazából az ülés az egyetlen igazi kívánság, mivel úgyis folyton rádiót hallgatunk, a pedáltól meg legalább izmos marad a vádlim. :-) Azt hiszem, nem vagyok az a nagy autótuningoló alkat. :-)) Pedig ez nem igaz, de egyszerûen ez nem az az autó, amit érdemes lenne agyoncicomázni.
E11 JT facelift 4ZZ-FE Sedan Harmony 2001... volt 11 évig


Válasz küldése