Konfliktusok is vannak...

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2008 aug. 08, 03:42 am

Most, hogy Kisa is állástfoglalt, (elég konkrétan és lényegretörően) láthatjuk és összefoglalhatjuk: Mindenkinek megvan a maga keresztje amit hordozni kényszerűl, hibákkal és erényekkel.
Olyan úgy sincs, hogy mindenkinek minden pásszol.

Jól átolvastam a már 7 oldalasra duzzadt topikot, amiből 4-t ez a kis egymásra mutogatás tölt ki.

Én ebből a sárdobálásból nem kérek. Akinek meg problémájuk van, beszéljék meg szemtől szemben, civilizált módon. Pszihológiai mélységekbe is merülhetnénk.

Mint vezetőségi tag, nem szavazom meg B26-t kívülállónak, kitaszítottnak.

Balázs!
Dönts belátásod szerint az események fényében. Nem változtathatom meg a veled konfliktusban állók szavait. Ez már kialakult.
Kitörlök egy topikot, lesz helyette egy másik ugyanilyen céllal. Attól a probléma fennáll.

Az itt vagy korábban született barátságok, ismeretségek - tipikusan lakhely szerinti vonzásban - elkerülhetetlenek. Nevezzük ahogyan akarjuk. Miért kell zavarjon bárkit is??

Sokaknak többet jelent a klub, mint egy fórum, ahova néhanapján beírnak, reagálnak egymásra. Életstílus vagy remény, kilábalás az elszigeteltségből.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Még valami a végére. Elméletileg mindenki elfogadta, ugyebár....
Fórumszabályzat a regisztrációkor: http://www.corolla-club.hu/forum/profil ... e=register

Tessék ismét átolvasni....
Azt hiszem, mindenki elmúlt már 18 éves, tehát önmaga felel tetteiért, mondataiért.
Ne legyünk már olyanok mint a politikusok. Amíg ők egymással marakodnak, elúszik az ország hajója.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ

Hozzászólás Szerző: AndrewGL » 2008 aug. 08, 08:50 am

kis_andras írta: ...
Egy darabig nem jövök erre! Jó klubozást a naaagy baráti társaságba [broáf]

Talán nem is fogok hiányozni senkinek, de ez már az én bajom lesz.

Egy időre(?) viszlát CCH :cry: :oops:
Amennyiben rajtam (is) múlt, sajnálom a távozásod. :(

Ettől függetlenül, amit leírtam, vállalom. Még akkor is, ha ennek a konzekvenciája odáig jut, hogy én leszek a persona non grata a fórumon / klubban, illetve ha valaki rendőrségi feljelentést tesz :ROTFL:
kis_andras írta: Nem tartom korrektnek, hogy a Kiki és B26 közti konfliktust kihasználva a többiek összefogva nekitámadnak egy embernek.
Nagyon fontosnak tartom elmondani, hogy részemről nem erről van szó.

Ha B26-ban lenne elég tisztelet és előzékenység a fórumtársak iránt, akkor már régen megszületett volna egy ilyesmi hozzászólása:
kis_andras írta: ...
Bocsánat, ha valakit megbántottam, tényleg csak külső szemlélőként a fórumon tapasztalt dolgokat írtam... Nem állt szándékomban, remélem senki nem haragszik meg a véleményemért.
...
Ehelyett az önkritika hiánya, fölényeskedés, sértegetés a jellemző.

Miért is írom mindezt... Nem az én dolgom lenne...

Ja, az lemaradt, hogy

Ez van!

De mindegy!

B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 08, 01:51 pm

Zed!

Igazad van,s köszönöm a bizalmat!
Engem nem a lakóhely szerinti barátság,stb.zavar,hanem,hogy míg mi mindig hívtunk mindenkit,mások nem,s nem is reagált a nagy többség a felhívásra,s még nagy talikon is klikkek voltak,ami végülis természetes,de az kevésbé,hogy nagy talin nem vesszük emberszámba a társakat még egy helló erejéig sem!
Senki nem azt kérte az említett 4 embertől,hogy álljon le órákat beszélgetni,de egy normális köszönés(kölcsönös tisztelet) nyugodtan belefér,sőt belekéne férnie!
Szerintem!
Főleg,hogy nem érzem,hogy ártottam volna nekik!
Én egész addig nem vertem ezt a problémát nagy dobra,amíg nem volt pár ember,aki kényszerített rá,hogy nevesítsek!
Addig igyekeztem sokáig,hogy az illetőkkel rendezzem le,lásd pl:pampinak privát üzi mi a gondod velem szöveggel rendes hangnemben!
Azt belátom,hogy nem mindig jó a hangsúly,de ez a tények miatt nem feltétlen hiba!

Andrew!

Olvasd el a hozzászólásaimat mindenhol!
Megláthatod,hogy nem minden esetben igaz amit írsz,hogy "Ha B26-ban lenne elég tisztelet és előzékenység a fórumtársak iránt...",hisz akkor látnád,hogy van,de az sem igaz,hogy a problémát csak a fórumról ismerem,mint te !

Így merész dolog szerintem pálcát törni!

"Ehelyett az önkritika hiánya, fölényeskedés,sértegetés a jellemző."
Ennyit látsz!
Meg a háttérinfók hiányából adódhat a meglátásod!

"Ez van!

De mindegy!"

Ez pedig ha elolvasod a hsz-t arra szól,hogy már nem érdekel a dolog,s ez van (vagyis nem tudok rajta változtatni,hisz ahhoz minimum 2 ember kell!),s a de mindegy meg arra szólt,hogy szintén nem érdekel sajnos már az egész!
A szavazás pedig szerintem egyenesen hülyeség,hisz téged senki nem akart sem kizárni,sem támadni!

Azt hittem naívan,hogy legalább egy hi erejéig lehet még 100 fölötti létszámnál is emberi kapcsolat!

Tévedtem!

Befejeztem részemről,de természetesen válaszolok belátásom szerint az esetleges támadásokra,véleményekre,tanácsokra!
Balázs

C-POWER!!!!!

sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: sprintike » 2008 aug. 09, 05:14 pm

Asszem ezt a topicot nem is olvasom tovább.És ajánlom ezt azoknak is akinek nincs közvetlen köze ehez a témához mert csak elmegy a kedve az egész klubbtól :arrow: András.
Asszem ez a dolog kicsit túl lett lihegve mindkét oldalról és ennek már kezdenek megjönni a következményei.
Viszlát a többi topicban :roll:

szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2008 aug. 10, 01:18 pm

Csatlakozom!

A szemem kifolyt, mire végigolvastam...

Kicsit "hangulatromboló"...
...de ez is hozzátartozik. Az érme két oldala...

Szabber

Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 aug. 10, 10:33 pm

Én úgy gondolom, hogy 100+ tagnál már minden lehetséges. Szal tényleg mindkét oldal legyen toleránsabb, avagy bármilyen konfliktusban most és a jövőben mindkét fél legyen toleránsabb. Ez az én véleményem.

Nyilván mindenkinek vannak érvei és ellenérvei.

Viszont most annyitból meghökketnek, hogy Mind Andew és mind B26 részéről és főleg ZED nek köszönhetően kellemesebb lett a hangnem.

A buli témához kapcsolódóan felvetném a hajógyárin a dokk beachet mint egy jó kis bulit. Most péntek este voltam és széjjjel buliztam magam tényleg. Jó előtte házibuliba voltam életemben először...

De szerintem egy páran gyertek el... Utána úgyse lesz erőtök veszekedni :D:D:D

kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy » 2008 aug. 12, 07:16 pm

Én most voltam ebben a topicban utoljára.

Óvodások vagytok, ez a véleményem. Igen, mindenki, aki ebben részt vesz. Ami itt megy, az közel sem felnőtthöz méltó, összetartást vagy arra utaló jelet pedig egy dekát sem látok. Nem kerestem "okozót", itt minden résztvevő ok, hiszen egy ember nem tudna vitázni magában, legyen szó akárkiről is. :)

Akinek gondja van valakivel, személyesen beszéljék meg (legalábbis ez így lenne korrekt szerintem, nem itt kéne vagadalkozni és 6-8 éves gyerekek szintjén vitázni nagy nyilvánosság előtt főleg nem olyanról, ami amúgy sem tartozik ránk), nem kötelező szeretni senkit sem persze.
Engem sem. :)

Sokkal jobb lenne, ha a nagyobb erőt a Toycik szeretete jelentené és nem az, hogy ki szerint mikor mi történt, stb. 8)

Köszönöm, hogy elolvastátok.
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE

Pacsker
Site Admin
Site Admin
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 aug. 13, 11:50 am

Azt hiszem most talán még olyat is fogok írni, amiben Balázs is egyetért!

Nem szeretem ha olyan emberek ítélkeznek igen csak kritikus szavakkal, hogy gyerekes, óvodás, stb, akiknek nem hogy sok dologról fogalmuk sincs, de még személyesen sem nagyon találkoztak velünk.
Ez a topic pont arra van, hogy megvitassuk az ilyen dolgokat érvekkel és ellenérvekkel!
Mindenki írja, hogy beszéljük meg szemtől szemben. Nem egy telefonbeszélgetés történt már B26 és köztem már tavaly óta. Az utolsónak a vége sikerült részemről úgy, hogy tényeket közöltem, de annak az eleje és az előtte levő beszélgetések is normális hangnemben folytak, amiben kérdeztem, próbáltam megérteni, Balázs válaszolt és már akkor is megegyeztünk, hogy visszafogja magát és megpróbál normális hangemben beszélni. Elmondom a jót is, volt pár hónap, amikor szinte kicserélték Balázs fórumozási szokásait, még boldog is voltam, sajnos ez elmúlt. Engem, már leírtam az zavar, hogy a konfliktus keltés és a hangneme miatt sok régi és új tagnak kedvét szegjük a fórumozásukban. Emellett tényleg nem értem miért kell minden egyes hozzászólásában engem szidnia. Nem ártottam neki tényleg, sőt még segítettem is. Még KisA te is leírtad, hogy a kezdeti mindent én szeretnékből már változtattam, sőt már annyira, hogy azt modntam Layoshnak, ahogy van töltse fel a honlapját változtatás nélkül, mivel láttam sokat dolgozott rajta, és ha elkészül az enyém, akkor is a kettő ötleteiből csináljunk egy fullosat. Nem is tudom konkrétan B26 mi a bajod velem, csak mindig lehordassz! Vagy talán nem is én, hanem pár ember, aki jóba mer lenni velem? nemértem...

Szó mi szó ez a topic ezért van! Mint ahogy már régebbi konfliktust is oldottunk meg benne. És kérem mégegyszer, aki nem ismer mindkettőnket, netán egyikünket sem, nem tudja a valós háttérinformációt, hogy hányszor beszéltünk (az én számlámra) és hányszor próbáltuk meg normális hangnemben, meg már ingerültebben megoldani ezt a fórumozós kérdést, az kérem ne ítélkezzen!
Ettől függetlenül ha gondolja kedves B26 találkozhatunk és mégegyszer nekiállhatunk!

Emellett, igenis rosszul esett, hogy a "Toycik szeretetére" nem fektetünk elég hangsúlyt, meg "nincs már semmi baráti segítőkész hangulat". Ezt kifejezetten cáfolom! Nézzünk bele akármelyik másik topicba! Szinte minden egyes kérdésre próbálunk választ adni, mind szakmai, mind találkozó, mind másfajta segítség kérés esetén! Nem veszett el egyáltalán a klub alapelve, miszerint több hasonló gondolkodású Corolla szimpatizánst fogjunk össze egy kellemes társaságban! Ahhoz képest, hogy még két éve sem működünk (tagdíj nélkül!!), sokat elértünk és sok kellemes visszacsatolást kapunk a mai napig. Emellett az utóbbi időben Layoshnak Miselnek Biagionak és nekem (többek közt) nagyon nagy háttérmunkája van!

Ha már megemlítettem pár olyan ember hozzászólását, ami szerintem kicsit elkapkodott volt, akkor pl egy ami szimpatikus!:

Szullosz:
"Kicsit "hangulatromboló"...
...de ez is hozzátartozik. Az érme két oldala..."

Egyetértek! Hangulatromboló, de ez is bele tartozik!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi

:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy » 2008 aug. 13, 12:08 pm

Változatlanul nem értem, kettőtök konfliktusa (meg persze bárkié) miért tartozik az egész klubra és érdeklődő ismeretlenekre, talán jövendőbeli tagokra...?

Elnézést kérek, ha erősen fogalmaztam, de akkor épp én is baromira felhúztam magam, hogy full személyes gondokat ilyen helyen kell (?) - persze nem kell, csak lehet és hát érdekelnek a tagok is, igen - olvasni. Meg hát ez a bizalmi szavazás meg ilyesmi... (bocs tőled is, igen), annyira... ehh, leírtam fentebb.

Szóval elnézést, ha megbántottam valakit, nem szándékos volt, csak a tehetetlen düh szólt belőlem.

Azért remélem, hogy akár személyesen, akár itt a fórumon sikerül rendezni mindenkinek a problémáját. Én meg igyekszem kicsit kevésbé belepofizni legközelebb abba, ami nem az én dolgom. :)
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE

B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 13, 10:00 pm

Nem értem Gyöngyit miért kell így lehordani,holott ő csak igazságot állapított meg!

Matyi!

Annyi a bajom veled,hogy sajnos sokmindenben nem értünk egyet,s ezek nem apróságok,de én nem tártam volna a fórumozók elé a gondot,ha látok bármelyikőtökkel más lehetőséget,amire megjegyzem más kért meg,hogy "nevesítsek"!
Nálam a leosztalak,s ez van nem számít normálisnak!
Személyes beszélgetés a telefon?
Érdekes,hogy a jót nem részletezed,csak megemlíted!
S azt egyenesen kihagyod,hogy segítettél persze egy tanáccsal,de köszönetet is kaptál érte!
Ja és a '"nem ártottam neki"-ről is fura fogalmaid vannak pl.,hogy a hátam mögött kiakartál tenni a klubból pl.!
Nekem nem az a bajom,hogy ki haverkodik veled,hanem,hogy az illetők csak veled!
Ez nem lenne probléma,de azért ez egy közösség,s nem kéne a többieket levegőnek nézni (lásd. honlap,stb.,s ez nemcsak rád vonatkozik!)!
Ne hívj ezzel kapcsolatban telefonon,mert nem szeretném,hogy később vissza írd,hogy a te számládra beszéltünk!
A telefon egyébként is csak fél fokkal jobb az msnnél!
S neked is írnám,hogy ha utána olvasol nemcsak kötekedő hozzászólásom van!

Na mindegy!

Én kész vagyok próbát tenni a dolgok rendezésére!
Meglátjuk mi lesz!
Balázs

C-POWER!!!!!

Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 aug. 13, 11:48 pm

Figyeljetek. Msotm ár vagy 120 vagy a fene sem tudja lehet vagyunk már vagy 130-an is, ha meg még barátokat, barátnőket belevesszük, még jócskán többen is. Akármi is alakul ki ennyi ember között, azt maga a társaság adja. Nem rossz vagy jó értelmet kell itt keresni... Nyilván mindenki valami céllal indul el ide a klubba, mint a talira is... Vagy talin említsük csak azt, hogy bulizni akar és kész.

És mint Szullosz írta, nagyon jól az érmének két oldala van. Ezt meg majd az élet szépen megtanítja mindenkinek. És ahogy főnököm mondta, nem a tidás, hanem a kor mondja majd meg.

Egy Balázs mostanában tök jókat ír fórumra, szerintem a hozzászólásaival semmi gond sincs. tuti jobban fogalmaz mint én. Azt hiszem a rosz fogalmazási pálmát én viszem el.

Matyi, Misel, Biagio, Zed is amikor van ideje nagyon sokat belerak.
Én magamnak a weboldalt tudom felhozni és azt az egy dolgot, hogy mindenkivel beszélgetek bármilyen okból kifolyólag.

Régebben megvoltam lepődve, mikor Miki említette a Toyota clubból, hogy amikor összeülnek már nem is annyira az autóról van szó inkább a családias viselkedés. Komolyan akkor még hülyeségnek is gondoltam, me mondom baz autós klub és pont ne a kocsival foglalkozzunk? Hát időközben én is pont ebbe folytam bele.

Kialakul mindenféle baráti kapcsolat.
Minthogy ha nincs a klub csak említsem Miselt sem ismerem meg sosem és a legjobb barátaimnak a top 5 jába biztos hogy benne van. Nehogy ezt osztályozásnak vedd tesó, csak hogy a körülbelült írjam le. De lehet ő a legjobb barátom...

Megismertem már nagyon a Balázst, az Anzsit, Matyit, Cucut, Gyöngyivel is beszélgetek elég sokat, Kikit, Ágit, Bohit, Ferit, Andit, Cindit, Ngabeet és még sorolhatnám szerintem orrvérzésig a neveket. Jó a csajok előre vannak helyezve.

Erre, minthogy az ismerkedésre, egy Kikvel való pár levélváltás ébresztett rá, hogy ha más nem annyiból kihasználom magamnak a klubot, hogy sokmindenkivel megismerkedem...

De azt hiszem ezt sokan elismerjük, hogy ismerkedésnek a numero 1 kategóriának minősül ez a club... És ha másért nem is, de ezért megéri a melót belefektetni... Nem csak nekem, hanem bárkinek, aki úgy gondolja, bármilyen különösebb ok nélkül is...

Akárki akármit is veszekedik egy dolog van a háttérben és ezt Balázs is és Matyi is el fogja ismerni... És ezt én is elismerem...

Tartozok valahova, egy autós klubba, ami eléggé ismert már Magyarországon.

És csak had említsem meg, ahogy Matyi írta, hogy tagdíj nélkül. Mondtam, hogyha jól haladunk és igenis maradjon csak meg ez a topic, akkor bizony a Magyar autósklubok Topjában benne lehetünk simán, hacsak már most nem vagyunk benne. Nem csodálkoznék...

Na egyelőre ennyi, ha kértek még jelezzétek és regényt írok mint néhányan szoktuk :D Bár szerintem ezért már kövezés jár :D

Cucu
Visszajáró
Visszajáró

Hozzászólás Szerző: Cucu » 2008 aug. 14, 08:54 pm

Layosh írta:A buli témához kapcsolódóan felvetném a hajógyárin a dokk beachet mint egy jó kis bulit. Most péntek este voltam és széjjjel buliztam magam tényleg. Jó előtte házibuliba voltam életemben először...

De szerintem egy páran gyertek el... Utána úgyse lesz erőtök veszekedni :D:D:D
Töki! Sziget fesztivál 2008... nem hiszem hogy a dokk bícs üzemel a 7en :D
kleingy írta:Én most voltam ebben a topicban utoljára.

Óvodások vagytok, ez a véleményem. Igen, mindenki, aki ebben részt vesz. Ami itt megy, az közel sem felnőtthöz méltó, összetartást vagy arra utaló jelet pedig egy dekát sem látok. Nem kerestem "okozót", itt minden résztvevő ok, hiszen egy ember nem tudna vitázni magában, legyen szó akárkiről is. :)

Akinek gondja van valakivel, személyesen beszéljék meg (legalábbis ez így lenne korrekt szerintem, nem itt kéne vagadalkozni és 6-8 éves gyerekek szintjén vitázni nagy nyilvánosság előtt főleg nem olyanról, ami amúgy sem tartozik ránk), nem kötelező szeretni senkit sem persze.
Engem sem. :)

Sokkal jobb lenne, ha a nagyobb erőt a Toycik szeretete jelentené és nem az, hogy ki szerint mikor mi történt, stb. 8)

Köszönöm, hogy elolvastátok.
Szerényen megjegyezném hogy kívülállók is írtak a topic-ba, békítő, vagy ahhoz hasonló szándékkal, akik sztem nem felelősek a vitáért, sőt akár tompítják is az ellentétet néhány hozzászólással. De azért köszönjük őszinte véleményed a klub néhány tagjáról, kár hogy ezt nem olvasod mert számodra ugye "topic over" :D ... ? vagy mégis? :twisted:

elkésett hsz. amikor írtam még nem olvastam a második hozzászólássod, de gondoltam nem törlöm ki. mind1. nem haraxom :D
---===[ Go! Baby Go! ]===---
meg HARDCORE ;)

Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)

Hozzászólás Szerző: Lyani » 2008 aug. 15, 04:24 am

Így hajnali fél háromkor átfutva a topikot 2 hét után, sajnos megint nem változott semmi.
Hulla vagyok, halálra dolgoztam magam és közben úgy írkáűlnak rólam, nekem, hogy nem is tudok róla. :roll:

Előre szólok, innenstől kezdve szókimondó, cinikus, és talán sértő lesz a hozzászólásom, de legalább őszinte. Meg vicces. Szerintem. :roll:
Aki szerint ez gyerekes, meg mittudomén, az kérem szépen ne olvassa tovább.
Lyani, bocs de beléd is belédkötök :) igen, én is úgy látom, hogy a Te világod Matyi körül forog :) de ezért ne haragudj rám, őszinteség rulez
Ez azért van, mert mióta megláttam a Matykót, azóta halálosan szerelmes vagyok bele, meg amúgyis. Kép
De semmi baj, remélem elfogadtok a klubban, elvégre huszoneggyedikszázad. :lol: Meg ha mindenféle slepp is elfér, akkor egy kis melegcse is maradhat, nem? :D :lol:
Az állítással magával amúgy nem értek egyet, de akkor igyekszem ezentúl nem így tenni, tudatosan.
Ha meglátom a Matyit, akkor legközelebb elpirulok és elszaladok. :oops: :D

Az a legnagyobb bajotok, hogy nem ismeritek a leszarás teknikát.
Le kell szarni, és akkor a probléma megszűnik. Ez működik, szabadalmaztatott technika.
Ha valami hülye pattog, okoskodik stb... és ez nem változik, akkor nincs mit tenni, le kell szarni. Ez most bárkire vonatkozhat :!: Nem is csak itt, hanem az élet akármelyik területén. Megbeszélni úgysem lehet személyesen sem, ha itt sem megy. Azt hiszem túléltem már egy-két konfliktust, párat ebből neten, de általában volt valami értelmes befejezése a dolognak. Itt erre nem látok esélyt.
Meg küölönben is, minek veszekedni, ha verekedni is lehet. :roll:
Úgyhogy én leszarom. Kép

Én jól éreztem magam mindig, minden talin, és ebből a későbbiekben sem fogok engedni, holmi "konfliktus" miatt.

A Demokrácia meg hülyeség, mert a többség úgyis mindig hülyébb mint ahogy én elvárnám. És ezt mindenki így gondolja.
Magyarán szólva mindenki hülye, csak én vagyok helikopter. 8)
Take is easy gays. Upsz, guys. :lol: :lol: :lol:

Minden összevetve: különbözőek vagyunk. Mint megtudtuk én búza, valaki érzékenyebb, valaki sértődősebb, valaki lazább, valaki minden lében kanál, valaki könnye barátkozós, van aki visszahúzódóbb megszokott társaságba, van aki bulizós, van aki hülye, van aki jópofa, van aki hirtelenharagú, van aki kicsit furán gondolkodó, van aki haragtartó, van aki fúrkűlódós, van aki fölényeskedős, van aki észosztós, van akit mindez nemérdekel, csak a kocsijáról kellett neki valami infó, de igazából ez természetes. Előbb utóbb maguktól megoldódnak az efféle problémák. Mint mondani szokták vala, az idő mindent megold.

Helyettünk. :wink:

Mentem aludni.
Peace.
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback

decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 aug. 15, 11:32 am

Lyani írta:mióta megláttam a Matykót, azóta halálosan szerelmes vagyok bele, meg amúgyis. Kép
De semmi baj, remélem elfogadtok a klubban, elvégre huszoneggyedikszázad. :lol: Meg ha mindenféle slepp is elfér, akkor egy kis melegcse is maradhat, nem? :D :lol:
Na most fel van adva a lecke Kiki! Vigyázz a pasidra, mert még lecsapják a kezedről! :lol:
Egyébként ha engem nem lőttetek fejbe tavaly a lakknaci miatt, akkor "egy kis melegecske" bőven megfér köztünk még! :P :D
Sőt úgy látom, hogy egyedül ebben a topikban hiányzott egy kis melegség mostanáig! Köszy Lyani! :wink: :)
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Kiki
Visszajáró
Visszajáró

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2008 aug. 15, 02:47 pm

Anyáááám! Lyani!!! :shock: Nem osztozkodom! Azt hiszem igazad van! Én is kipróbálom a leszarás technikát...ja...sokkal jobb így...thx 8)

Válasz küldése