Konfliktusok is vannak...

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 06, 04:06 am

Bohi írta:Húha, itt aztán pörögnek a dolgok. Nem akarok beleszólni a dologokba nagyon, de erről a XVIIkeres "csapat"-ról egy kicsit írnék. Egyszerűen közel lakunk egymáshoz, Pampi pl 500 méterre tőlem, és nagyon nagy örömömre jól összebarátkoztunk. Ezért nagyon hálás vagyok a klubnak! Nem minitalikól van szó, hanem sokszor csak összefutunk az utcán, beszélgetünk, ennyi. Többnyire spontán talik. Ezt azért gondoltam leírom, mert sokan nem tudják. Nem kibeszélős megbeszélt időpontokról van szó...
Erről a vitáról annyit, hogy tényleg nem tesz jót klubnak. Az új tagok is látják a vitákat és ez pl nekem nem tetszene, ha most ismerkednék a klubbal. Amúgy adminként én már töröltem volna B26-ot. Bocs, de tényleg. Ilyenkor egy személyes beszélgetés, ha nem működik utána, akkor meg viszlát. A fórumszabályzatot pedig támogatom, ha gondoljátok segítek összeállítani, bár nincs nagy tapasztalatom benne... :?
Bohi!

Téged tartottalak eddig a 4-esből a legnormálisabbnak!

Mindegy!

A mi "minitalijaink" sem megbeszéltek max annyira,hogy közzé tesszük,s mi is futunk össze spontán ez természetes,csak mi nyitunk felétek is ellentétben veletek!

Törlésről annyit,hogy mondjuk ahhoz két ember kell,hogy beszélgetés legyen!

Sem az ultimátum kiadása,sem a csöndes fű alá bújás nem számít beszélgetésnek az én szótáramban!

Nos veled még Kikin kívül szívesen leülnék 4szem közt,de tudom úgy sem fogsz élni ezzel!

Ennyi!

Már nem érdekel!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL » 2008 aug. 06, 11:13 pm

B26 írta: ...
Nem kéne mindenbe belekötni!
Veled eddig nem volt bajom!
Nem is akarom,tehát zárjuk le!
...
Részemről pedig egyáltalán nincs lezárva, de a többit majd személyesen.

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 07, 11:02 am

Te tudod,de most nem én csinálom a konfliktust!

S személyesen mit szeretnél?
Verekedni? Ugyan!
Inkább emberi módon szeretném lerendezni,ha megy,de .... :?
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL » 2008 aug. 07, 02:51 pm

B26 írta:Te tudod,de most nem én csinálom a konfliktust!

S személyesen mit szeretnél?
Verekedni? Ugyan!
Inkább emberi módon szeretném lerendezni,ha megy,de .... :?
Te paranoiás vagy :P

Avatar
kis_andras
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2007 máj. 22, 02:01 pm
Tartózkodási hely: cs. megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kis_andras » 2008 aug. 07, 03:23 pm

AndrewGL írta:
B26 írta:Te tudod,de most nem én csinálom a konfliktust!

S személyesen mit szeretnél?
Verekedni? Ugyan!
Inkább emberi módon szeretném lerendezni,ha megy,de .... :?
Te paranoiás vagy :P
csodálkozol rajta, hogy az? 8napja még ezt írtad neki: "Kurvára ajánlom hogy vegyél vissza az arcodból mert elmegyek aztán úgy megborítalak hogy senki nem rak össze!!! "



peace cartársak... peace
:oops:
kisa.
E12 facelift

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 07, 03:40 pm

AndrewGL írta:
B26 írta:Te tudod,de most nem én csinálom a konfliktust!

S személyesen mit szeretnél?
Verekedni? Ugyan!
Inkább emberi módon szeretném lerendezni,ha megy,de .... :?
Te paranoiás vagy :P
Félre értés ne essék!

Nem ijedtem be,csak inkább elöbb normálisan szeretném ált rendezni a dolgokat!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 aug. 07, 03:43 pm

B26!

Nem tudom, hogy mit ártottam neked a klub 1 éves működése alatt.
De rohadtul unom, hogy minden egyes kommentedbe megemlítessz, mint egy undorító férget! Tök mind1, hogy AndrewGL-l, vagy Bohival, vagy Kikivel, vagy Lyanival... beszélsz, mindenkinek leírod, hogy "eddig semmi bajom nem volt veled" blablabla, meg a Matyi milyen suttyó!

Azthiszem engedtem bőven pár kommentet! Már két kezemen nem tudom megszámolni, hány emberrel vesztél össze. A kezdetektől (Leskó, Steve, mostanáig, Andrew, Bohi, Pampi, Kiki...)

-------------------------------------------------------------------------------------

Felhívom a vezetőséget, hogy olvassák át mindenképpen ezt a topicot és rakjanak egy voksot a klubból való kitiltásod/törlésed, vagy a maradásod mellé!
Amint már leírtam, úgy gondolom nincs szüksége a klubnak egy ilyen tagra, mint te. A fórumon történő soha be nem fejeződő viszájkodás, elijeszti az új tagokat és több régit is! Emellett nagyon zavar, hogy folyamatosan szidsz és bántassz több klubtagot, főként engem!
Úgy gondolom, így korrekt! Elmondtam az indokom és nem is töröltelek diktatórikusan, mint ahogy már beígértem.

1 voks a távozásod mellé
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL » 2008 aug. 07, 03:56 pm

kis_andras írta:
csodálkozol rajta, hogy az? 8napja még ezt írtad neki: "Kurvára ajánlom hogy vegyél vissza az arcodból mert elmegyek aztán úgy megborítalak hogy senki nem rak össze!!! "



peace cartársak... peace
:oops:
Bexarok vazze...
Temérdek agresszív hangvételű (történetesen tettlegességre nem utaló, ámbár fölényeskedő és/vagy sértő stílusú) hsz. után elég, ha beszól neki valaki, és B26 máris ártatlan és gyámoltalan kisbáránnyá avenzsál.

Nem én tehetek róla, hogy vannak olyanok, akik csak durva nyomtatékosítás után kapják össze magukat.

Bármilyen hihetetlen, nem kőfejű paraszt vagyok. Amikor ezt mondtam,
AndrewGL írta: Részemről pedig egyáltalán nincs lezárva, de a többit majd személyesen.
nem állt szándékomban jobb csapottal indítani, hanem azt, hogy ez 1v1 vita (mármint a rám vonatkozó részek).

Idézek:
B26 írta:
Szer. Júl. 30, 2008 12:+0000 pm
S aztán most lehet köpködni vagy gerincesen elém állni,s felnőtt emberként megbeszélni!

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2008 aug. 07, 04:09 pm

Úgy gondolom többször, több ember által lettél figyelmeztetve a hozzászólásaid hevessége és sértő tartalma miatt. Nem változtattál rajta semmit!
Egyetértek az új tagok, sőt pár régi tag elvesztésében is a többiekkel! Nem 100%-ban rajtad múlt, de nagy mértékben közrejátszottál benne. Bohi is jól mondja, hogyha új tag lenne és látná a folyamatos konfliktust, biztos nem egy baráti társaságra gondolna és nem jönne el találkozókra.

Fontold meg a klubból való távozásod!
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 aug. 07, 04:17 pm

Még annyit hozzáfűznék, hogy akárhogyis dől majd el a szavazás (bár eddig elég egyértelmű...) meg szeretnélek kérni, hogy ne gyere el az augusztusi találkozóra!

Köszönöm!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó » 2008 aug. 07, 04:43 pm

Sziasztok !

Most tévedtem ide, a fórum ezen részére....és kissé elcsodálkoztam. Mint zöldfülű, nem akarok beleavatkozni semmibe, de tényleg nagyon meglepett.....úgy gondoltam, hogy ez a klub elsősorban a Corolláké, és azon tulajdonosoké, akik szeretik autóikat, és megpróbálnak segíteni egymásnak. Ahogy Hofi mondta régen : "a kollektíva ereje összekovácsolja az embert"....talán páran emlékszenek. :)

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 07, 11:41 pm

AndrewGL írta:
AndrewGL írta: Részemről pedig egyáltalán nincs lezárva, de a többit majd személyesen.
nem állt szándékomban jobb csapottal indítani, hanem azt, hogy ez 1v1 vita (mármint a rám vonatkozó részek).

Idézek:
B26 írta:
Szer. Júl. 30, 2008 12:+0000 pm
S aztán most lehet köpködni vagy gerincesen elém állni,s felnőtt emberként megbeszélni!
Mivel nem volt egyértelmű,ezért írtam!
Mármint a szándék!
Pacsker írta:Még annyit hozzáfűznék, hogy akárhogyis dől majd el a szavazás (bár eddig elég egyértelmű...) meg szeretnélek kérni, hogy ne gyere el az augusztusi találkozóra!

Köszönöm!
Hm!

Nem így fogalmaztam,de kissé gondolj te is bele dolgokba!
Mi miért történt!
Egyébként most vallottad be,hogy diktatórikusan törölsz!
Ilyen egy elnök egy baráti társaságban?
Hm!

Leskó Gerin,s Andrew-n kívül a többiek a "klikked",tehát mire is vered a melled?
Akikkel szintén nem vesztem össze,mert még lehetőségem sem volt rá,még ha akartam volna se!
Kiki meg más tészta!
Ennyi!

Jó az mikor egy személyes viszályt hivatalos eszközökkel (lásd klub vezetőség!)old meg valaki!
Remélem annyi gerinced van,hogy lenyomod nekik a te tetteidet is!
Bár kötve hiszem!
Őszíntén nem érdekel már mi lesz!

Lajos a megmondhatója,hogy mennyit agyaltam sok mindennel ami a klubbal,tagokkal kapcsolatos!

Sajnos az ideális nincs nézeteltérés klubbotok nem működhet kb. 100 különböző embernél!

Ne félj nem megyünk!
Nem zavarjuk meg az idili ....-t!

S játszod,hogy ártatlan vagy?
("Nem tudom mit ártottam neked")
Ezt te elhiszed?

Biagio!

Elég érdekesen írsz!
Szembe normális,hátulról tőrt döf!
De mindegy is!
Nem izgat mit gondolsz!
Már pár tagon kívül már nem érdekel más a klubból!

Pedig milyen büszkén tettem fel a Mátrába a matricákat,stb.,s saját pénzből írattam fel a honlap címet az autómra!
Amire nem kért senki,de a klubbért stb.megtettem!
S az is igaz,hogy azért,mert ígéret ellenére nem lett meg a ti matricátok!

Már tök mindegy,hogy kizártok-e!

matyi!

legalább verheted a melledet,hogy te megmondtad!

De Anzsi se miattam lépett le,s nem tudom mikor vesztem össze Leskó Gerivel!

De biztos igazad van!

Mióta megválasztottak elnöknek elszállt az agyad,s nemcsak én látom így!

Ennyi!

Azért tájékoztassatok,hogy mikor szedjem le a matricákat!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 aug. 08, 12:54 am

Sziasztok!

Megkért ma Matyi és Balázs is hogy írjak a fórumba.
Igazság szerint nem szeretnék egyik fél odalára sem írni sem jót sem rosszat. Meg ugye fogalmazni sem tudok.

1. Balázsnak is vannak hülyeségei. És lehet, hogy bár félreérthető, ő is azért magyarázot sokmindenkinek, hogy pörögjön a klub.

Sokszor én sem poénból visítozok.

2. Matyinak is igaza van, hogy ez nem illik a fórumba, bár nem tom mé kell felfújni egy sima veszekedést égbekiáltó problémának.

3. Most jó sokan a Balázsra támadtok, me hogy ő a fekete bárány. Ez sem egyenrangú.

4. Persze a Balázsnak is nagy a szája...

Asszem ezzel egyenlők az esélyek...
Amúgy finom helyzet sosem lesz. Mivel egyre nő a klub ebből csak komolyabb nagyobb bonyodalmak lesznek, bár ne adja az ég inkáb...

A Grafikus kollégámtól én a múltkor már el is kértem a Román Honda klub vezetőjének a telszámát. Akár egy beszélgetést is össze lehet hozni vele. Kollégám segít. És tőle sok klubirányítással kapcsolatos dolgot meg lehetne tudni. Figyelem Több mint 1000 tag, egy autós klubban és ingyenes.

Magam részéről ott az új webolal.

........

Amit ide írok az már csak rám vonatkozik.
Én mostanában eléggé vissza fogok vonulni kvázi kilépek a klubos dolgokbl. Úgy érzem nincs hová tartoznom. Nem látom a társasági lehetőséget. Úgyhogy nem is tudom mit kezdjek magammal, szar a kedvem állandóan meg ilyesmi. Mostmár el fogok járni valamerre szórakozni meg kirándulni vagy ilyesmi me kb beledilizek. És többet már képtelen vagyok a klubba belerakni... :cry:

Nem azért szántam én ezt, hogy bárkinek is rosz kedve legyen. Meg hogy megsértsek bárkit is vagy ilyesmi...

Nagyon jól tudjátok és szinte mindenki emlékszik arra, hogy tavaly amikor mentünk Tökölre mit le nem vágtam előtte a kereskedésnél a talin. Mindenkihez odamentem urakhoz pacsi, hölgyekhez puszi miatt.
Engem ez érdekelt főleg. Sok érdekess emberrel ismerkedni ilyesmi.

És sokan ismertek és azt az egyet nem lehet rólam elmondani, hogy köcsögölős vagy bármilyen téren is szar alak lennék...
Lehetőségeimhez mérten megpróbálok mindenkivel úgy beszélgetni, hogy jó kedve legyen és persze mindenkivel megtalálom a közös hullámhosszt.
Csak az utóbbi időben nekem annyi jött le, hogy én jót adok, de vissza sehonnan nem kapok semmit. Max a szart az élettől de tonnákban.
Ez már nem csak a klubbra vonatkozik. És így elég sokmindenből kezdek kifutni mostmár...

Nah neharagudjatok hogy ilyen sokat írtam. Majd meglátjuk hogy alakulnak a dolgok.

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát kívánok és természetesen mindíg érvényes a Baleset és Büntetésmentes közlekedés :)

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 aug. 08, 01:02 am

Én is csak tartozni akartam valahová!
Lehet nagy a szám,pedig csak nem értettem miért szarik rám olyan akinek nem is ártottam!

Ez van!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
kis_andras
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2007 máj. 22, 02:01 pm
Tartózkodási hely: cs. megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kis_andras » 2008 aug. 08, 01:06 am

Sokakat nem ismerek, csak azt tudom, amit itt a fórumon látok....


Gusztustalan ami itt megy... :| (természetesen elsősorban az ebben a topikban garázdálkodókra értem)

Matyi, szerintem túlságosan sajátodnak érzed ezt az egészet (ami jogos, mer azt olvastam, hogy a Te ötleted volt) de szerintem már a közösség rovására megy, hogy anyáskodsz a klubon. Az a ""cirkusz" is ami a honlapkészítéssel volt, amikor kezdődött.... Nem az, én csak hálás tudok lenni, hogy van hova írkálnom, meg dolgokat megbeszélni, de annyian mondták, hogy segítenek, de (fórumon láthatóan) mindenkit lepasszoltál... Mostmár úgylátom, belátod, hogy más is tud használhatót csinálni... Ez jó!

De visszatérve erre a dologra... Ha valami nem oké, akkor az érintetteknek le kéne ülni megbeszélni, hogy kinek mi a baja a másikkal... Nem tartom korrektnek, hogy a Kiki és B26 közti konfliktust kihasználva a többiek összefogva nekitámadnak egy embernek... Ezzel a dologgal szerintem több embernek ment el a kedve az oldaltól, mint B26 néhai kötözködésével.... Nekem legalábbis ez jobban betalált.

Matyi, ez a honlapról törléses ötleted meg egyenesen ovodás... Meg hülyeség haragudni a "klikkesedésért". 3emberből is lesz 2, akik szimpatikusabbak egymás számára, mint a harmadik... Szerintem ettől nyugodtan meg lehetne lenni... 100fő feletti létszámnál mit akarsz? Hogy mindenki puszipajtása legyen mindenkinek? Felejtsd el:)

Az meg, hogy ne jöjjön el, ez kicsit morbid volt, és valóban diktatorikus... Kár, hogy nincs valami hányós smile, remélem az új fórumon lesz :lol:

Lyani, bocs de beléd is belédkötök :) igen, én is úgy látom, hogy a Te világod Matyi körül forog:) de ezért ne haragudj rám, őszinteség rulez

Bocsánat, ha valakit megbántottam, tényleg csak külső szemlélőként a fórumon tapasztalt dolgokat írtam... Nem állt szándékomban, remélem senki nem haragszik meg a véleményemért.

Ha valaki esetleg szeretne válszolni, beszólni, rámtámadni, megverni, stb... A profilomnál ott a mail/msn címem, ahol szivesen adok lakcímet/telefonszámot :lol:


Köszönöm nektek az eddigi fórumozást, örülök annak aki segített nekem, és annak, ha valakinek én tudtam segíteni. Köszönöm a Dajcsland Tourt :)

Egy darabig nem jövök erre! Jó klubozást a naaagy baráti társaságba [broáf]

Talán nem is fogok hiányozni senkinek, de ez már az én bajom lesz.


Egy időre(?) viszlát CCH :cry: :oops:
kisa.
E12 facelift


Válasz küldése