Konfliktusok is vannak...

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2012 jún. 01, 02:57 pm

Itt folytassuk a megvitatását az egész Attila körül kipattant botránynak.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2012 jún. 01, 04:29 pm

ATTILA!

Most olvasom reggeli hozzászólásod...
Ez nekem is "sok" és telefonos beszélgetésünk alapján nem tudom hova tenni...


TELJESEN ÉRTELMETLEN!!!

Éppen kezdett a hangulat oldódni, viccesebb hozzászólások lazították a történetet...

Magamat ismétlem:
Az nyílvánvaló, hogy jó szándék vezérelt és jó ötlet! - ezt nem támadja senki
MEG KELL VÉDENEM MATYIT: CSAK annyit KÉRT, hogy legyen egyeztetve az ilyen nagyságú rendezvény! - és pont
Majd -személyes érzelmekkel fûszerezve- szó-szót követett, kialakult egy rossz és felesleges helyzet!


ADOK-KAPOK!

SZÉPEN KÉRLEK, hogy írott formátumban is azt a hozzáállást, magatartást és tiszteletet tanusítsd -amit velem szemben- a délutáni beszélgetésünk alkalmával!
A kulturált párbeszéd alapja! (Pozitív hozzáállásodban "makacsságod" is enyhült!)
Legyen azt fórumot érnitõ vagy személyes jellegû! Így nem kell a moderátoroknak törölni a méltatnan bejegyzéseket vagy a más megoldást választaniuk...
Törekedjünk arra is, hogy személyes érzéseink ne torzítsák a probléma VALÓDI okának felismerését, hozzászólásaink legyenek tárgyilagosak!

A megoldása csak így lehetséges!


THE END!

Maximálisan értem szándékodat és támogatom ötletedet!
Minden más egyeztetés kérdése...

Szabber

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2012 jún. 01, 09:38 pm

Zed Kristianz írta:Itt folytassuk a megvitatását az egész botránynak...
Elõbbi bejegyzésem leszámítva a személyeskedést hagyjuk...
:-)

és:

A kulturált párbeszéd MINDENKIRE vonatkozik!


Szabber

Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila » 2012 jún. 01, 10:24 pm

Köszönöm a lehetõséget de nem kívánok tovább bele menni ebbe a vitába mert már nagyon értelmetlen. fõleg ha csak a felszín számít.
Részemrõl ott vége, hogy ha valaki nem erõszakosan és fenyegetve próbál hatást gyakorolni rám bármit meg lehet beszélni.
De nem így történt és ez már a múlt. pont.
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2013 ápr. 16, 12:32 pm

Lackó írta:
Jorn írta:
syab19 írta:Sziasztok!
Életem elsõ olajcseréje elõtt állok és gondoltam magam megcsinálom, vagy beszerzem az olajat, mert talán olcsóbban hozzájutok és tutira az megy bele amit én veszek és nem vmi gagyi.
Mit tudnátok ajánlani és milyen árban mozognak? Kb. 3.5L kell a kocsiba ('94es, 1.3as - 4e-fe LB)

Elõre is nagyon köszönöm a segítségetek!
Szerintem olvasd végig ezt a topikot, de a konkrét márkák és típusok ajánlgatását nem érdemes feszegetni, mert mindenkinek megvannak a maga bevált kedvencei és ez a téma csak "olaj a tûzre" :)
A nagy nevekkel nemigen lehet mellélõni... De ha esetleg kiszemeltél magadnak egy ismeretlenebb márkát, arról talán érdemes lehet kérdést feltenni, hátha van valakinek tapasztalata vele.
Szerintem meg csak összezavarodik, ha végig olvassa a topikot, annyi észosztó van itt .... :?
Lackó Gyula!

Részben egyetértek veled... ne érts félre, de többször leírtad már, hogy mi a baj csak azt nem, hogy ki csinálja és, hogy mikor, melyik hozzászólásával. Szerintem meg kell vívnunk nyíltan néhány "csatát", különben nem megyünk elõre és csökkenhet a topic "értéke". Többen tudjuk, hogy te is a szakemberek közé tartozol. Vállald fel, hogy te mondod meg a tutit! Komolyan mindenkinek jobb lenne. Sokan vagyunk tele segítõ szándékkal és kevesebb tudással. Ezen kéne fordítani. Kevesebb okoskodó hozzászólás és több tõletek, szakiktól, sõt szólni is lehetne, hogy a nyílvánvaló butaságokat ki fogjátok moderálni.
Esetleg írjuk a nevünk alá, melyikünk szakember, melyikünk csak autób.zi.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2013 okt. 16, 12:37 pm

Szeretnék sokkal több embertõl hozzászólásokat látni mert már néha émelygek amikor megnyitom a fórumot. Vannak ugyan polihisztorok akik mindenhez értenek de õk tuti nem érnek rá egésznap a klaviatúrán zongorázni mint egy eszelõs clayderman. Viszont aki csak polihisztornak képzeli magát az sajnos ráér. Szólok- remélem, hogy nem csak a saját nevemben -, hogy nem vagyunk kíváncsiak ennyi tudományra! Tudunk internetezni, újságot olvasni is, a fórum nélkül is rátalálunk saját érdeklõdésünknek megfelelõ cikkekre. Nem hiszem, hogy az, hogy olvasgatunk az interneten, olyan dolog amit mindenkivel meg kell osztanunk. Nem hiszem, hogy bárki szeretné olvasni, hogy valaki annyira ért egy bizonyos dologhoz, hogy a többi inkább csak átpörgeti amit írt mert neki kínai, nem mellesleg annak semmi köze a corollákhoz, autózáshoz vagy a közösséghez. Lenne még kb. ezer dolog mert naponta 10 teljesen felesleges hozzászólást látok 1-2 értékes mellett.
Kérem, hogy közösen zárjuk le ezt az idõszakot, az elsivatagosodás idõszakát! Már lassan a kaktuszok is kipusztulnak!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2013 okt. 20, 11:58 pm

Jelen!

Sajnos az idõ hiánya...
Én is olyan vagyok, mint a könnyûbúvár: néha felbukkanok...
...itt a fórumon!
:?

A hozzászólásokkal kapcsolatban jogos a felvetés Bubi!
Fõleg a minõség/mennyiség aránya a néhány fórumozó esetében...


Szabber

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2013 okt. 21, 08:02 pm

Köszönöm!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.


Válasz küldése