Lendület, lelkesség, motiváció, eredmény! --- KAIZEN

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)
Lendület, lelkesség, motiváció, eredmény! --- KAIZEN

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 ápr. 24, 07:15 pm

Most tűnődöm és naggggyon örülök a sok ötlettel teli és tettrekész klubtársnak! :P

Nagyon buzgók vagyunk és megvalósításra áhitozók!
Ebből többet és nagyobbat fogunk kihozni, én mondom!
Ha a nyári össznépi Toyota találkozóra egységet faragunk a mi kis lelkes, baráti klubbunkból, az maga lesz a tökély és büszkeség valamint bizonyítja életképességünk!!!!!

CSak így tovább!


/ez itt az öntömjénezés helye, csak bátran/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zed Kristianz 2007 jún. 19, 12:50 pm-kor.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 24, 07:19 pm

Arra gondolsz, hogy a "nagy" Toyota klub nyári talijára elmehetnénk klubbostul? Az nem lenne semmi.... Ha csak annyian, mint a börzsönyben voltunk, de hát addig még sok Corollás csatlakozik majd hozzánk.. :wink:

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 ápr. 24, 07:22 pm

Pontosan arra gondolok CindR!

TE is klubtag vagy ott. :)
Jelenlegi dátumuk 06.30. Tököl --- www.toyotaclub.hu
Visszük az embertömeget, hogy legyünk is, mert tavaly kevesen voltunk!
Azóta más szelek fújnak...
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 24, 08:53 pm

Hát ott még csak fórumtag vagyok, de ezen lehet hogy változtatni fogok. Még nem tudom.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 10, 12:47 pm

Akkor én lehet, hogy Tököl re fogok gyúrni. Legalább egy tank VPOWER RACING brenya. Spuri adalék. Meg mittomén ami még lehet. Ami csak 0,1% os teljesítmény töbletet ad 8) :P

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 10, 01:19 pm

Lehet hogy nem ez a megfelelő topik hozzá, de ha már itt hoztad szóba, te használtál már ilyen Spurit? Én eddig egyszer használtam a Liqui Moly üzemanyagrendszer tisztítóját, amit direkt karburátoros autókhoz ajánlottak. Nagy változást nem hozott. Talán annyi tudható be neki, hogy a használat után egy kicsivel remegős lett néha a motor, aztán pár alkalom után meg is szünt. Ismerősöm szerint lehetséges, hogy a feloldott kosz egy darabig elömített dolgokat, aztán utána onnan is kiment.
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 10, 05:34 pm

http://www.morvaiauto.hu/rolunk.html


Teljeskörű üzemanyagrendszer tisztítást vállalnak!! Tavaly nyáron ejtettem meg. BG rendszer. 2 erősséggel csinálják. Én az erősebbet kértem. Csak úgy fosta ki a mocskot a kipufogó. Egy löttyöt folyatnak át az üzarendszeren egy spec géppel és adalékkal.
:P
Ára?????
Akkor volt 18e Ft. Combos, tudom. Kicsit könnyebb lett a kocsinak, meghálálta és virgonckodott. :mrgreen:
Ki tudja, volt-e valaha ilyen kúrán. 18 év mocska préselődött ki rajt!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)
Titulusok

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 23, 01:22 am

Nem nyitok új topikot, mivel a címe alapvetően behatárolja amiről írni akarok.

1-2 tagunk aktívan kiveszi a részét a klubéletből, jeleskedik némely területen, mint alapítótag bátorkodom titulusokra terjeszteni őket.

Tehát:

Tóth Mátyás - Pacsker (lásd a Totalcaros cikket) mint a klub szülőatyja, elindítója, tervező-szervező és kivitelező egyén, megérdemelten jelölöm a KLUBELNÖKi posztra.

Koczina Balázs - CindR a poloink legyártásának előmozdítója és kézbentartója. RUHÁZATI REFERENS címmel illetem.

Leskó Gergő - Geryke a klub matricáinak intézője és szállítója, MATRICAÜGYI MEGBíZOTT-nak ajánlom.

CindR szíves felajánlását tolmácsolom és kiegészítem. Volt kedves és jómagamat MARKETING ÉS PR FELELŐSsé terjesztett fel.

A megválasztásokat a sátoros találkozón emeljük jogerőre, ha ott vannak az érintettek. Ezek után teljes joggal használhatják majd a hozzászólások aláírás részében.

Várom a véleményeket, ellenvéleményeket!
HA tudtok még egyértelműen odaítélhető címeket, vicceset is, írjatok bátran!

u.i: Miss CCH díj példás gyorsasággal lett kiosztva az áprilisi találkozó után. :D

---mintha egy kicsit hivatalos lettem volna, így sikerűlt---
Sz@rom le! :mrgreen:
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 23, 09:45 am

:wink:
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 23, 09:54 am

Én benne vagyok természetesen!!

Lehet mindnekinek ilyen posztja. Talán még hozzád Zoli és CindR-hez még olyat, h Fórum Adminisztrátor. Mert itt is sokat segítetek!

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 23, 11:07 am

Pacsker írta:Én benne vagyok természetesen!!

Lehet mindnekinek ilyen posztja. Talán még hozzád Zoli és CindR-hez még olyat, h Fórum Adminisztrátor. Mert itt is sokat segítetek!
Akkor csupán annyit kérek tőled, hogy a Site Admin jelzőt biggyeszd CindR neve alá és egyértelmű lesz.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 jún. 19, 12:53 pm

KAIZEN

Mivel egy folyamatot sem tekinthetünk tökéletesnek, ezért mindíg mindenhol van lehetőség a továbbfejlődéshez -- folyamatos fejlődés

magyarul:

Jó pap holtig tanul!
:P :P :P
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 18, 05:53 pm

Sziasztok!

Na mármost én most szeretnék írni egy pár sort.

Leríom a gondolataimat, bár nem vagyok egy jó fogalmazó, de megpróbálom. Akárki azt gondolja, hogy hülyeséget rosszat írok, semmi gond, megkaphatom én is a fekete levest. És vagy ha ez rossz hatással lenne a klubbra amit leírok nyugodtan töröljétek a hozzászólást.

Gondolom, nagyon sokmindenkinek feltűnt, hogy most némileg megtorpant a klub.

Ez több dologra vezethető vissza.

Ne az legyen, hogy most majd kezdődnek a mutogatások, mert sajnos ez vele jár.

Szerintem, aki vagy akik most per pill csinálják a clubbot és főleg a fórumot ilyesmi, például Matyi, Cinid és még lehetne sorolni. Egyszerűen véges a teljesítőképessége mindenkinek.

Amint azt látjuk, kegyetlenül tepert idáig is a klubb, őrült mód fejlődünk.
És mint tudjuk, van egy olyan közmondás, hogy a növekedés fájdalommal jár. Ezt éljük most meg szerinte. Sosem gondoltam volna én sem, hogy amikor először az utcánkban ott ált Matyi, Anzsi és még Matyi barátja ha jól emlékszem az autómnál és rögtön letámadtak, hogy háát neked meg Gtid van. Hát mondanom sem kell hogy rögtön volt esti kocsikázás minden. Nem tom hány órát fecsegtünk. Ahogy emlékszek legalább hármat.

Húúú annyi minden lenne ami le szeretnék írni.
Nekem személyszerint a klub nagyon megvéltoztatta az életemet. Végre van dolog amivel napi szinten lehet foglalkozni. Gondolom látjátok is hogy nem kicsit vagyok aktív a fórumon, najó persze néha én is elúszok.

Az új weboldalba is belevetjük lassan magunkat és akkor szépen kialakul minden. :)

Most egyszerűen ide képtelen vagyok leírni, amit abból gondolok, hogy sokmidnenkivel beszélgetek MSN en.

De egy valamire szeretnék minden klubbtagot és fórumon regisztrált embert, hogy egy picit aktivizálódjunk. :) Járjunk már el arra a minitalira. Tényleg a minitalik. Ne akadjon már fent egy autós klubban lévő ember, hogy jujj át kell utazni a városon de sokba kerül ez. Ugye régen az volt hogy az anyagiakat ne keverjük már bele. De könyörgöm akkor mondom jó én is, hogy amin csak tudok minitalin és bármilyen talin ott vagyok, pedig basszis az én fizumból kb 110 000 foritnbül élek anyámékkal hárman. Najó faterom is keres de nem mindíg. És ha még így is rá tudom szánni akkor inkább elmegyek. Nem drogra vagy piára dobom el a pénzt, akkor már inkább arra, hogy elmegyek és lehet látni sztem rajtam, hogy úgy röhögök mint a nemtommi. De persze ki miben leli meg örömét :)

Ne legyenek most ebből sértődések meg semmi. De ha már benne vagyunk fiúk lányok a klubba. Akkor aktivizáljuk már magunkat :)

Tényleg lehet nézni, hogy Matyi is majd bele gebed, hogy menjen a klubb és még szerintem nem kevesen hasonlóan, de főleg Matyi.

Szerintem úgy haladunk a klubbal, hogy mások csak néznek.
És remélem marad ez így is, hogy csak nézni fognak. :)

Mert tényleg egy irtó jó társaság jött össze. Nem tudom hány embernek van meg a telefonszáma, vagy hány emberrel tartom én a kapcsolatot, de Matyi pl szinte mindenkivel. Hát ha másért nem a rengeteg jó pillanatért és a barátságért, meg lehet ezt az apróságot tenni.

Na ha úgy gondoljátok hogy nem írtam hülyeségeket és nem sértő ez senkinek sem, akkor még nagyon szívesen írok hozzá. Azért választottam ezt a TOPIC ot, mert benne van a nevében hogy LEKESSÉG. :)
És azt hiszem, hogy ebből nincs hiány sokunkban.

Szép napot kívánok mindenkinek.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 18, 06:00 pm

Sok szépet és jót írt Lali! Higyjétek el, őszintén írta, mert tényleg ennyit jelent többünknek.

Majd lesz tavasz környékén egy nagy tali, ahova megígérem mindenki verbúválni fogok!
Addigis használjátok ki a telet. Pihenjetek ha tudtok. És legyetek tele új tervekkel ötletekkel az autóitok iránt!
És tényleg aki nagyon passzív erőltese meg magát néha!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 18, 06:07 pm

Pacsker írta:Sok szépet és jót írt Lali! Higyjétek el, őszintén írta, mert tényleg ennyit jelent többünknek.

Majd lesz tavasz környékén egy nagy tali, ahova megígérem mindenki verbúválni fogok!
Addigis használjátok ki a telet. Pihenjetek ha tudtok. És legyetek tele új tervekkel ötletekkel az autóitok iránt!
És tényleg aki nagyon passzív erőltese meg magát néha!
Nah igen látod, három mondtadban leírtad, amit én gondoltam :)

Én is csak osztani tudom ezt a véleményt, hogy most itt van a karácsony, mindenki nyilván a családjával, vagy barátjávalm illetve barátnőjével akar lenni. És szépen megfogadjuk hogy jövőre még jobban belehúzunk. És meghozza az új honlapot a Jézuska.

Szerintem egy nagyon szép évet tudhatunk magunk mögött a CLUB szempontjából. :) Legyen ez jövőre is.

Szerintem:
Csak így tovább COROLLA CLUB :!: :!: :!:

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT, BOLDOG ÚJÉVET, NAGYON KELLEMES ÜNNEPEKET ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES KLUBTAGNAK.


Válasz küldése