Matrica Póló LEFIXÁLÁS

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Lezárt
Vendég
Matrica Póló LEFIXÁLÁS

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007 máj. 17, 11:09 am

Bemásolom ide is!

De kérek mindenkit mailben válaszoljon!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2007 máj. 17, 11:10 am-kor.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 17, 11:09 am

Sziasztok!

Még egy fontos információ!!!!

Kérlek olvassátok el, és válaszoljon mindenki, mint az előző mailre a pólósra!! Köszönöm!

Kedves Leskó Gergő tagunk sok utánajárással, de sikerült neki intéznie a matricákra egy nevetségesen olcsó ajánlatot. :)
- A két oldaldíszlécen levő pici izléses corolla club felirat + előtte az ördögszarvas logó
- A club logója
- A szélvédő jobb felső sarokába ragasztható Klubtagsági sorszámos (Rajtszámos matrica) ami megszavaztatok.

Ezek együtt kemény 1 darab ezres :):):) nem mondok rá semmit... Ezermillió hála Gergőnek!!!
A fórumon meg tudjátok nézni a képeket, aki még nem látta, de megpróbálom csatolni is őket (meg a pólóról is, a toyota felirat még nincs az egyik ujján, képzeljétek hozzá:))
Első körben legyárt Gergő a mai nap folyamán 30 pár díszléceset, 5 pár feketét ugyanebből, 30 db fehér és 5db fekete logót.
Emellett még le lesznek gyártva a rajtszámosok 45 ös sorszámig.

!!! Kérek mindenkit jelezzen vissza, hogy jó-e neki ez a szett, esetleg kell-e neki ezenkívül valamelyikből még, esetleg nem kell valamelyik !!!

Ha már lesz úgyis a pólók átra miatt pénzbeszedős tali, akkor kérlek titeket hizzátok el a matricákra is, ha nem gond. Ha esetleg nem tud valaki jönni pénteken, akkor a klubtalálkozóig kérem mindenki fizesse be a póló és a matrica részét, mivel mi sem vagyunk milliomosak és ha már egyszer legyártattuk őket, akkor ki kell fizetnünk. Vagy talizunk, vagy valakinek a számlaszámára (vidéki tagjaink miatt). Baráti kör, ne hozzuk egymást rossz helyzetbe...

Köszönöm mindenkinek!

További szép napot!

--
Tóth Mátyás
Corolla Club Hungary --- CCH

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 17, 11:10 am

Sziasztok!

Kicsit változott a helyzet póló terén. Beszéltem a céggel mostmár többször is, látták a terveket, hogy mit szeretnénk a pólókra.
Elmondták, hogy a hátsó nagy logó hímezve nagyon kemény, kényelmetlen lesz tőle a póló. Így maradt két lehetőség.

1. Marad a hímzés, de csak a logó körvonalát csinálják meg
2. Vasalás

Ez utóbbira elmondták, hogy 30-40 mosásig biztos hogy semmi baja nem lesz, és egyedül arra kell figyelni, hogy kifordítva vasaljuk.
Matyival azon a véleményen vagyunk, hogy akkor legyen a vasalás. Ha valakinek így nem kell/nem tetszik, holnap, azaz 2007.05.17.
éjfélig jelezze, reagálás hiányában ugyanúgy leadjuk a rendelést.

Mivel nem tudom az egészet megfinanszírozni így elölre, arra kérlek titeket, hogy 2007.05.18-án, pénteken 21:00-re gyertek a Felvonulási
térre, ahol a múltkor is találkoztunk, és akkor összeszednénk a pénzeket. Még az sem kizárt, hogy addigra lesz mintapóló.

A póló ára így valószinű nem sokat változott, mert ugye egyel több logóval készül (Toyota), vagyis a galléros 3100, a kereknyakú 2400 körül
lesz, péntekre pontosan fogom tudni.

Természetesen egy gyors taliként is funkcionálna a "rendezvény".

Koczina Balázs

--
Corolla Club Hungary --- CCH

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRD » 2007 máj. 17, 11:44 am

HI !! Nekem igy is inkább a hímzéses kellene még,ha a körvonala volna megcsinálva.Szerintem ez komolyabb!! A vasalássos azért nem jó,mert eltörik a vasalás!!Nem a kopás miatt rossz!! Igy is meg lehet oldani :?: :?: És a színeket is :?: :?:

Köszi!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 17, 12:38 pm

Szia Gábor!

Beszéltem CindR-el. Sajnos többen jeleztek vissza a vasaltra.
Nincs pofánk két fajtát kérni, így is ismerősi alapon van. Meg gyorsan kell dolgozniuk stb. Tehát most sajnos nemet kell neked mondanom. És csak vasalt hátuljú lesz.
Bíztatásképp. Nekem van egy 6-7 éves bringástáboros pólóm, ami vasalt. 4 évig jártam, az az előtti évi 2-3 mosás után le is jött, viszont ez még mindig tökéletes. pedig gyűrögettem mostam... Nem tört meg és nem is kezdett el foszlani.
Reménykedjünk, hogy jó minőségű.
Remélem azér tnem gond!?

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 máj. 17, 03:46 pm

TRD írta:HI !! Nekem igy is inkább a hímzéses kellene még,ha a körvonala volna megcsinálva.Szerintem ez komolyabb!! A vasalássos azért nem jó,mert eltörik a vasalás!!Nem a kopás miatt rossz!! Igy is meg lehet oldani :?: :?: És a színeket is :?: :?:

Köszi!!
nekem is jobb lenne hímzett ha 1 mód van rá de ha nem akkor jó a vasalt is 1 fecske nem csinál nyarat tartja a mondás szal L es kell galléros pápá

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 máj. 17, 05:05 pm

Pacsker írta:Sziasztok!

Még egy fontos információ!!!!

Kérlek olvassátok el, és válaszoljon mindenki, mint az előző mailre a pólósra!! Köszönöm!

Kedves Leskó Gergő tagunk sok utánajárással, de sikerült neki intéznie a matricákra egy nevetségesen olcsó ajánlatot. :)
- A két oldaldíszlécen levő pici izléses corolla club felirat + előtte az ördögszarvas logó
- A club logója
- A szélvédő jobb felső sarokába ragasztható Klubtagsági sorszámos (Rajtszámos matrica) ami megszavaztatok.

Ezek együtt kemény 1 darab ezres :):):) nem mondok rá semmit... Ezermillió hála Gergőnek!!!
A fórumon meg tudjátok nézni a képeket, aki még nem látta, de megpróbálom csatolni is őket (meg a pólóról is, a toyota felirat még nincs az egyik ujján, képzeljétek hozzá:))
Első körben legyárt Gergő a mai nap folyamán 30 pár díszléceset, 5 pár feketét ugyanebből, 30 db fehér és 5db fekete logót.
Emellett még le lesznek gyártva a rajtszámosok 45 ös sorszámig.

!!! Kérek mindenkit jelezzen vissza, hogy jó-e neki ez a szett, esetleg kell-e neki ezenkívül valamelyikből még, esetleg nem kell valamelyik !!!

Ha már lesz úgyis a pólók átra miatt pénzbeszedős tali, akkor kérlek titeket hizzátok el a matricákra is, ha nem gond. Ha esetleg nem tud valaki jönni pénteken, akkor a klubtalálkozóig kérem mindenki fizesse be a póló és a matrica részét, mivel mi sem vagyunk milliomosak és ha már egyszer legyártattuk őket, akkor ki kell fizetnünk. Vagy talizunk, vagy valakinek a számlaszámára (vidéki tagjaink miatt). Baráti kör, ne hozzuk egymást rossz helyzetbe...

Köszönöm mindenkinek!

További szép napot!

--
Tóth Mátyás
Corolla Club Hungary --- CCH
Matyi!

Nekem megfelel az ár!
Köszi Gergő! :)
DE nem kell a díszléc matrica,pedig tetszik,de mint tudjátok nekem ott króm csík van!
Bár rákéne próbálni!
A többi matrica ok.
Póló ügyben pedig annyi van,ghogy majd csak a következőkből kérünk,mert nem fér bele a keretbe!
Sajna!

Azért ezt mailben is küldöm majd!

Köszi!

Holnap lesz a fizetős tali?
Balázs

C-POWER!!!!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 17, 07:12 pm

igen holnap lesz!

felvonulásin

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 márc. 06, 01:23 pm

Nekem akkor majd sztem két oldalsó díszléc matrica kell :)
Miért mikor lessz megint ilyen tali. Vagy majd úgyis talizok illetékessel mind1.


Lezárt