Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2019 jún. 14, 07:12 am

Tegnap kérdezte tőlem valaki, hogy merre találja a galériákat.
Itt szedtük össze az eddigieket: https://drive.google.com/drive/u/3/fold ... ZWcJknHkbo
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2019 jún. 16, 08:33 am

1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2019 jún. 16, 08:47 am

Frool videóit is feltöltöttem ide:
https://drive.google.com/open?id=1W5R-C ... hMwZK0a-EQ
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2007 ápr. 22, 01:13 am
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigethalom
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Lyani » 2019 jún. 16, 08:55 pm

Én is megírom már az élménybeszámolómat.
Sajnos az E9 taliról lemaradtunk a múlt évben, és az utóbbi időkben az ottalvós bulik sem voltak nekünk valók, így nagy izgalommal vártam ezt a találkozót.
Sajnos mindkét kicsi lány elkapta ezt a csudálatos, bárányhimlőnek nevezett nyavalyát, így őket nem tudtuk hozni. Tündi még mindig pöttyös. :(
Nem maradhatott el az előző napi kötelező glancolás sem. Ami felér egy több tízezres full kozmetikának (teljes porszívó, mosás kívül belül, bogároldás, felnitisztítás, gumiápolás, szárazra törlés, waxolás, gumikéderek ápolása, ajtózsírzás, üvegek, és a végén az új illatosító) egyszóval egy több órás izgatott készülődés. Másnap kora reggel sikerült is az indulás, időben érkezés. Egy körforgalmat elvétettem az osannál, nem vagyok gyakorlott arra, így fordulnunk kellet még jópárat, és szegény kiskutyi az utolsó kanyarban be is hányt. Tényleg az utolsóban, de a feleségem ügyesen elkapta a cuccot.
A helyszínen már rengeteg ember. Rengeteg régi arc, és rengeteg számomra új is. Távolból hallani lehetett, ha valami komoly jön. (TE71, 4AGE-k ;) )
Tetszett a gyors elig, aztán a konvoj is. Számomra mindig ez a legizgalmasabb az egészben. Szerencsére flottul ment. Mindenki figyelt. Köszönjük a kékeknek is a segítséget, nomeg Slampinak a forgalom megzavarását.
A hely 10 pontos volt, nincs mit mondani róla. Megértem a tulajt, hogy úgy járt el ahogy. Ez úton is köszönet neki.
A sedan sor, a hatalmas félkör amiben az autók álltak, mind mind a rendezvény komolyságát volt hivatott hangsúlyozni.
Meg is vallom, kicsit megrészegültem. Magával ragadtak az események. Pár mondat itt, pár autó ott, egy-egy kósza bambulás amott..

Persze a kiskutyám is velem volt, így még nehezebb volt koncentrálni. Akinek lerágta a karját, vagy megijesztette (Vitya pici lánya) attól ez úton is elnézést kérek, nem szándékos volt.
Sátor, játékok, rengeteg bogrács, kis muzsika, kilátás mind mind szuper volt.

Külön köszönet Médzsör mester úrnak, az isteni pöriért. Én leszarom, simán le merem írni, hogy az volt a legjobb.
Zsír, füstölt hús, elég hagyma, és tuti nem öntötte fel feleslegesen vízzel. 10/10 Meg mondjuk látszott a rutin is, nem stresszelte el. ;) :buzaly:

A tesztvezetés is nagyon tetszett, meg a 3 új corolla egymás mellett. Mind mind kiváló a maga nemében.

Aminek nagyon örülök, hogy az ötlet, hogy a vezetőség részére ajándék formájában kifejezzük ki a hálánkat és elismerésünket ilyen jól sikerült. Jön összehoztuk srácok. Jó volt látni a meglepettségeteket és hogy valóban tetszett is nektek.

Egy szó mint száz, köszönöm szépen én is ezt a remekül megszervezett találkozót. Egy élmény volt. :)
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback
OFF: 2003 Patrol Y61 LWB ZD30

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2019 jún. 18, 07:18 am

A találkozót követő pár napban a Facebookon többen is reagáltak, osztottak meg képet, még ha ide többszöri kérés ellenére sem sikerült élménybeszámolót írniuk. Mindegy, kezeljük helyén a dolgot, örüljünk ennek is. :)
Megosztanám itt ezeket, hogy megmaradjanak az útókornak. Feltöltött képeiket megtaláljátok a korábban többször is linkelt Google Drive-on.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: mozso » 2019 jún. 18, 09:04 pm

Kattints a képre :buzaly:

Kép
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Sancy » 2019 jún. 20, 10:37 pm

Nos,
ahogyan az evek mulasaval mar megszokhattuk, ismet sikerult egy nivos talalkozot osszehozni. Tudtam hogy nagy dobas lesz, nade ekkora?!
Sracok megint csak le a kapappal a kedves vezetosegunk elott! Hatalmas respect! ;)
Nem is tudom hol kezdjem,
Talan az elejen. Indulas...
Hm, szokas szerint utolso utaninak erkeztem, M0-n alaposan kikormolva a vasat ;)
A konvojozas kiraly volt... Valahol kozepen voltam, nem lattam az elejet sem es a veget sem. Hú de hosszúúú :)
A helyszin es a panorama az utott rendesen.
Ez a talalkozo minden tekintetben felulmulta minden varakozasomat...
A felvonultatott old timerek, corolla generaciok, szepen lemosott kicsinositott verdak bar merre neztem.
A sok kedves mosolygos ember, uj tagok es regi arcok akikkel evek ota nem bandaztam... Jo volt ott lenni.
Jo volt egyutt satrakat allitani, keszulodni beszelgetni eszmet cserelni sok emberrel sokmindenrol.
Az autopaletta fenomenalis volt.... Tenyleg volt minden ami szem- szajnak ingere... Old timerek, napi hasznalosok, 7vegi hobbi autok, zsir uj verdak tesztvezetessel, drift auto, meg persze az elmaradhatatlan Slampi szerelveny a római hacsival ;)
Nem utatkoztam egy percig sem, ha epp nem egy jateknal segitkeztem akkor egy masiknal, vagy nyalat csorgattam sokat, beszelgettem, tesztvezettem, vagy toltam a finom porkoltet az arcomba. Valami mindig volt.
Igy gyorsan el is telt...
Orultem hogy ott voltam, megerte 4k kilometert repulni! ;)
Termeszetesen koszonet mindenkinek is aki barmilyen formaban hozzajarult ennek a szuper talalkozonak a letrejottehez. Remelem valamilyen formaban lesz meg tali! ;)
Udv..
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban

Avatar
Vitya77
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015 jan. 22, 12:49 am
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest(Tiszaújváros)
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Vitya77 » 2019 jún. 26, 12:18 am

Megérte, csodálatos volt, fantasztikusak vagytok.

Ennyi elégedett embert nem láttam még egy helyen. Rengeteg megoldandó feladat, kérés volt, de senkinek sem kellett nemet mondanunk.

Felforgattuk a régiót a több klióméteres konvojunkkal, elárasztottuk a dombtetőt a legszebb autókkal, felperzseltük a rétet a....
(Ja nem az a nap volt :D )
Szóval elleptük ezt a csodálatos helyet.

Tele volt jókedvel, vidámsággal, gyermek kacajjal, motor és kipufogóhanggal.
Repültek a sárkányok, a drónok és a por amit felvertünk, mert az eső sem esett.

Köszönöm ezt az élményt a vezetőség minden tagjának és a CCH közösségének.
Mindenkinek!!!
Aki csak ücsörgött és bámészkodott, aki jött és segített, aki kószált és nézelődött, aki gyermekekkel játszott és kacarászott, aki főzött és aki bármilyen módon hozzájárult a közösséghez. Mert mindenki kellett ehhez a hangulathoz, kivétel nélkül.
A terület tulajának Jocónak, a járművek tulajdonaosainak, a háttérben megbúvó összes segítőnek.
A karikatúrás ajándék volt a nap fénypontja.
(Ja ez nem is karikatúra, mi így nézünk ki :wink: )
Fárasztó, nehéz, de boldog nap volt. Beteljesedett mindaz amiért napok óta hajtottunk, hetek óta szerveztünk és hónapok óta terveztünk.

Sajnálom hogy nem nézhettem meg tüzetesebben az autóitokat és sajnálom az elmaradt beszélgetéseket.
(Meg a kávékat :roll: )

Ne búcsúzzunk, még találkozunk.
CCH vezetőségi tag

1989 E9 Liftback 1.6 XL 4A-F
1988 AE92 Liftback Gt-i 4AGE
1988 AE95 4WD kombi 4AFE
1991 AE95 4WD kombi 4AFE

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: mozso » 2019 jún. 30, 10:02 pm

Picit jobb minőségben ugyanaz:
https://www.youtube.com/watch?v=laOQXNz2Nwo
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
pepo
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2019 ápr. 10, 11:38 am
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: pepo » 2019 jún. 30, 11:10 pm

Elso balazokent izgatottan vartam a talalkozot. A parkoloban csak gyult a tomeg, rendezodtek a sorok, fegyelmezetten osszeallt a menet. A profi szervezesnek koszonhetoen zokkenomentesen eljutottunk Zebegenybe, maga az utazas is fergetes volt. Szuper volt a helszin, tagasan elfert az osszes jargany, a Duna-kanyar csodas volt! A tortenelmi kiallitas orok elmeny, elkepzelheto, hogy soha tobbe nem all ossze a kep. Felejthetetlen! Az egesz tarsasag nagyon nyitott, konnyen lehet bandazni. A porkoltek jo hangulatban elkeszultek, Isten eltesse a szakacsokat! A Corolimpia nagyon tetszett, frappans feladatok voltak. Jo volt a CCH logot eloben latni. ;) Latszodik, hogy kemeny evek munkaja van a rendezveny mogott, nagyon koszonom a munkatokat! Nagyok vagytok! Szerintem lehetne inditani egy uj CCH talalkozo sorozatot, #uccsoCCH neven. :D
Corolla Verso II - 1ZZ-FE - ZNR11L-GRMEKW - TTE

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Élménybeszámolók - Utolsó Corolla Club Hungary találkozó, 2019.06.01 - Zebegény

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2019 júl. 01, 10:56 am

mileandras írta:
2019 jún. 30, 12:43 pm
A zebegényi CCH talit megszondáztuk öcsémmel. Vett egy E10-es rollát tali előtt pár héttel, rágtam a fülét menjünk el, szerezzen magának a tipust jobban ismerő szakikat a talin, nézzen körbe milyen a tipus klubélete, satöbbi. Arra is nehezen vettem rá hogy regisztráljon a fórumon (sokáig nem is írtuk be jelentkezésünk emiatt), azóta viszont a topikokat bújja folyamatosan :lol:

Legyen az Golf nap, Astra családi hétvége, Corolla tali, stb, a típustaliktól mindig ódzkodok. Kb a harmadik mondat után csak arról van szó legtöbbször hogy akkor ez most kisátmeneti, fészliftesnagylámpás, korai motoros, de már újabb kapcsolós, régi szövetes, alvázszám alapján ilyen olyan amolyan szériához tartozó autó, ami az adott szektának érdekes, de kívülállónak agyrém. Valamint Corollákról lévén szó miről diskuráljunk, ki milyen gyakran cserél ablaktörlő lapátot?

Kb ezekkel az előítéletekkel érkeztem meg a talira. A gyülekezőhöz érve a szervezők által kitalált melyik gen-hova parkoljon témát szépen betartották a részvevők. Nagy meglepetés volt hogy eljött Ádám is az E7 blacktop kombijával, tali előtti napokban mondta hogy mennyi kínja volt, de végül összelapátolta a kocsiját szerencsére, és keszthelyről felcsettegett vele. Szintén nagyokat néztem amikor egy egerszegi műhely asszisztens lányába botlottam, akinek napi 6x vittem cuccokat amíg ott unixoztam. Kicsi a világ :D

Kis eligazítás, go célállomás. A rendőri felvezetés nagyon extrás volt. amikor a sor mellett szirénázva trepnin küldték a tfsi octaviának hogy odaérjen a kövi kereszteződéshez azt is lezárni, látszott a rendőrökön hogy nekik is tetszik a munkájuk :D

Nem tudom hogyan sikerült pont ezt a falut választani a tali helyszínének, de kifogtátok az ország legnagyobb kockaswift bontósának a lakhelyét :lol: Tavaly nyáron kellemes kis roadtrip keretében meglátogattuk, innen származik a Foha toldatom is. :) Tényleg nagyon szép táj :) van külön kilátónak épített magasles is, de eléggé fent voltunk a dombokban hogy lássuk a dunakanyart amugy is. A parton ajánlom a parkolótól jobbra eső büfést, nagyon fincsi a sült tarjájuk saláta ágyon, házi szörppel-limóval várják a vendégeiket. A tali napján épp kirándult vmerre a bontós így sajna nem tudtam telehordani swift cuccokkal a corolla talit :( :D :lol:

offtopik off (akkor az már on?). Látszott a talin hogy összeszokott társaság szervezte, minden a helyére került gyorsan, ha pakolni építeni iderakni odatenni ezzelmilegyen kérdések voltak, azonnal öt kéz jelentkezett és olajozottan megoldottak mindent is. Úgyhogy grat :)

Matenaknak vittem lerúgott gumikat hogy küldje őket Valhallába egy edzésen a hacsijával, ennyivel tudtam hozzájárulni a talihoz :lol:

Tetszett a kiállítás, jól volt méretezve a sátor, kb mindenki befért az árnyékba, sok szép állapotú autó tulaja jött el. Öcsémet szándékosan magára hagytam amíg ott voltunk, keressen magának új barátokat, őt kapcsolják össze az emberek fejben a kék e10zel, ne engem. Hazafele ugyis tudunk majd dumálni épp eleget, nacső :D jó volt látni ismerős arcokat, RWD, Toytomi és családja, a búza homiDomi is kint voltak. Velük elvoltam, így nem estem bele a kouki-zenki-ilyenmotor-olyanhajtás mélygödrébe szerencsére. gyiik ráadásul volt olyan kedves hogy a közösen megrendelt cuccaink rám eső részét elhozta a talira. Így hiába ment el kirándulni a kockaswift bontós otthonról, nem maradt suzuki alkatrész nélkül a corolla tali :lol:

nem tudtunk végig maradni a tali végéig, ebéd után indulnunk kellett vissza. Így is szuper élményekkel tértünk haza, öcsém nem győzött áradozni hogy melyik kocsi tulajával mikor miről dumáltak, neki is bejött a hepöning. Le a kalappal a szervezők előtt, köszönjük a talit. :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése