Szeptember 15-16 -- Nyékládháza

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 aug. 30, 12:22 pm

Ericka írta:B 26!

Elküldtem az illetékeseknek, és írtam nekik, hogy nyugodtan rakják fel a képeket ide.

De megpróbálom én is felrakni.

Ericka

U.i: És egyébként nem lesz zsákbamacska!!! Eddigi talikról mindig kaptál fotót, hogy hogyan fog kinézni a terep?!! :shock:
És ha a többiek is azt írták(akikkel terepszemlén voltunk), hogy jó hely lesz akkor mit problémázol ezen?!!
Erika!

Először is!
A hangnem kissé nem túl helyes ahogy írtál!
(S még finoman közöltem!)
Nem.De ha van kép akkor miért ne lehetne megnézni?
Nem problémázom,csak mintha eddig kissé máshogy lettek volna a dolgok!

Eddig!

Szomorú az irány!
Balázs

C-POWER!!!!!

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 aug. 30, 01:02 pm

Állj!

Most tegyünk pontot a végére!!! :!:

Mint ahogy tudjátok lent voltam Kunfehértón. Csináltuk akocsit Tibivel. Megkértem Erikáékat, hogy majd küldjenek képet. Meg is tették! Köszönöm szépen! Azt is, hogy ennyien voltatok és megnéztétek a helyszínt.
Az e-mailhez csak nekem és még 1-2 embernek van hozzáférése. ha Erika nem rakta volna fel, akkor én felrakom amint hazaérek. Tudjátok, hogy küldönk mindig körlevelet, a fórumon vitatunk meg mindent stb...

Milyen rossz irány Balázs? Mi megy másképp? Rossz a klub?

Más...
Erika Geri Shui Pet_ra köszi, hogy elmentetek. Nekem személy szerint nagon tetszik a hely. Lehet sütögetni, aki bátor és bírja a hideget még fürdeni is. Sátornak is van hely, szép a part... Nekem bejön.

Csak ne legyen eső :)
Akkor marad 15.-16.-a. Pár nap múlva szerintem küldök körlevelet.
Remélem minél többen leszünk!

Avatar
Ericka
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2007 júl. 17, 10:56 am
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ericka » 2007 aug. 30, 02:51 pm

B26 írta:
Ericka írta:B 26!

Elküldtem az illetékeseknek, és írtam nekik, hogy nyugodtan rakják fel a képeket ide.

De megpróbálom én is felrakni.

Ericka

U.i: És egyébként nem lesz zsákbamacska!!! Eddigi talikról mindig kaptál fotót, hogy hogyan fog kinézni a terep?!! :shock:
És ha a többiek is azt írták(akikkel terepszemlén voltunk), hogy jó hely lesz akkor mit problémázol ezen?!!
Erika!

Először is!
A hangnem kissé nem túl helyes ahogy írtál!
(S még finoman közöltem!)
Nem.De ha van kép akkor miért ne lehetne megnézni?
Nem problémázom,csak mintha eddig kissé máshogy lettek volna a dolgok!

Eddig!

Szomorú az irány!

Most mi a bajod velem????Még nem is ismersz és már ilyeneket írsz nekem!Egyébként, ha pedig ismernél akkor tudnád mikor cseszek le valakit és mikor mondom viccesen!(A mit problémozol.... -nál is csak poénból írtam.)
:( :(
És egyébként raktam fel fotót is a férjem segítségével.

Milyen dolgok lettek volna kissé máshogy??? Ezt nem értem kérlek fejtsd ki bővebben.


Ericka

U.i.: Az illetékesek pedig itt jelen esetben a klub alpító tagjai, akiknek van hozzáférésük a klub gmail-es email cím belépéséhez. Nekik küldtem el az összes fotót.
Geo Prizm 1.6 Gsi alias Toyota Corolla

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 aug. 30, 06:42 pm

Kedves Civakodók!

Még fél hónap a taliig, napok kérdése és felkerült volna a kép. Kár volt vitázni rajt.

Eddig javarészt nem tudtuk, hova megyünk. Azaz, nem tudta mindenki, de aki tudta, arra számítottunk és nem kellett csalódni!!! Előzetes képek nélkül, a "vakvilágba" indultunk útnak.

Most Erickáék még képekkel is szolgálnak, fáradtságot nem kímélve, igazán becsülendő ez a hozzállás. Sőt, takarítanak!!!!! Felszedik a szemetet, hogy tiszta terepre érkezzünk! Megszervezték a helyet! CSak köszönettel tartozhatunk nekik!!

Balázs, nem értettem, miért "zsákbamacskáztál", hiszen ezt kivéve, mindíg így mentünk és senkit se zavart.

Ericka, megértem indulatod, hiszen mondtad, hogy fotóztok és elkülditek, hogy feltehessük. Végül megoldottátok, köszi. Panaszra nincs okunk.


Arra kérek mindenkit, legyen türelemmel, hiszen mi is dolgozunk és előfordul, hogy csúszunk a klub ügyeivel.
Érdemes visszaolvasni 1-1 topikot, hátha csak elkerülte figyelmetetek néhány információ.

Köszi!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Shui
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007 júl. 08, 05:37 pm
Tartózkodási hely: Nemetorszag

Hozzászólás Szerző: Shui » 2007 aug. 30, 07:44 pm

Én amúgy is köszönettel tartozom Erickának,mert elvitt a terepre sajna most 4 kerék nélkül vagyok :D amúgy szerintem nem fogtok a csalódni helyben , télleg nagyon jó és még páran össze is pateroljuk , inkább azon agyaljatok mit fogunk enni , szalonnasütös v bográcsozás meg ilyenek :)

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 szept. 01, 07:13 pm

Srácok, nem tudom, hogy kell e ennek külön topik, de abban bízva, hogy nem nagyon fog több hasonló előfordulni, ide szúrnám be szerény véleményem.

Mint azt mindenki látja, és tudja, klubbunk folyamatosan növekszik, annak ellenére is, hogy kevesebbet szórólapozunk. Sokan vagyunk, és egy ilyen nagy társaságban kikerülhetetlen a véleménykülönbség, sőt a fórumok adottsága miatt a félreérthetőség, mert néha nem tudjuk kitalálni, milyen hangnemben írt a másik. Viccesen, cinikusan, vagy legrosszabb esetben bántón? Az érdekeink, és a céljaink közösek, ezért mindenkit arra kérnék, hogy ha más a véleménye, azt nyugodtan mondja el, de nyugodt hangnemben, mintha egyszerüen beszélgetnénk.

Érvelhetünk is, azzal könnyebb meggyőzni a másikat, mint hogy egy valamit ismételgetünk. Ha nekünk nem tetsző választ kapunk, akkor sem a legrosszabbra kell gondolni!!! Kérdezzünk rá, hogy hogy értette. Ennyi.

Nem szeretném, ha sokasodnának ezek a viták, amik ráadásul félig-meddig félreértésen alapulnak... (lásd, vicces, vagy bántó hangnem...)

Nem is rabolom tovább az időtöket, már csak egyet kénék: TÜRELEM! Nem mindenki tud a munkahelyén is, és otthon is netezni, nem mindenkinek van ideje a hét minden napján leülni fórumozni, várjuk meg a másik válaszát türelemmel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CindR 2007 szept. 02, 12:09 am-kor.
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 szept. 01, 08:43 pm

Köszönöm szépen Balázs! Nagyon szépen fogalmaztál! :)

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 szept. 02, 02:30 pm

Egyre jobban várom a találkozót :)

Már izgulok! Egyre többen regisztrálnak tagként. Gondoltam rá, hogy mehetnénk pályán is ha mindenki beleegyezik. Gyorsabb lenne a leérkezés. Na meg szép lenne a konvoj :)

Bár ki tudja. Lehet a 3-as út vadregényesebb. Mondjuk mátra fele már mentünk arra.
Bele kéne húznunk nagyon. Kéne gyártanunk szórólapokat, ha összegyűlnek a pólórendelések, esetleg azokat is. Na meg nekem Klubtagságikat, kulcstartókat...
Esetleg ha van valaki aki melóhelyén tudna fekete fehéret ingyen nyomtatni azt örömmel vennénk ha segítene. Andi? Talán te mondtad.

Gyorsan összeszedem még így az e-mail előtt kire számíthatunk.
Hm... hm... Szabolcsi brigád: Leskó Geri, Ericka, Paradoxxx, Shui, Pet_ra, esetleg Nagy József Attila, aztán Kiss Gábor, Anzsi, Erik az elkészült autóval, ngabeee, Ákos, Reméljük Lajos is az új géppel? :wink: , Andi, esetleg Vajk, Gyurmi hétvégére?, Tibi, Jani COROLLÁVAL :lol: , Orbán Balázs, talán Cseh Istu, Pampi, CindR, Kiss Andrásék?? közel leszünk, ez Seres Tomira is vonatközik, Bohi, Orosz Atti, Marosi Norbi, meg még pár új tagunk, meg számtalan lehet...
Nos???? :lol: :lol: 8) Ha már csak a 3/4-e eljön akiket felsoroltam. Jó kedvcsináló? :) Reméljük a legjobbakat! De a 15 körüli keméyn mag most is meglesz szerintem. Bocsi, hogy autókat számolok, ugye megértitek... :D

ZOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Menj el betegálományba!!!! Kimentelek, megmondom, hogy elütöttelek, vagy akármi. Gyere eeeeeeeeeeeeel!!!!!! Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na gyerünk mindenki. Hátha megtörik a főnöke. :lol:
Csak linkeld be az oldalt. :)

Gery-ke
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 08:52 am
Tartózkodási hely: Hernádkak

Hozzászólás Szerző: Gery-ke » 2007 szept. 02, 06:27 pm

Ezaz, köszönöm Klubtagok:)
szerintem mindenkire ráfér egy újboli tali, de rám különösen mert a multkorit sajnos kihagytam.
Zed úr te is gyere, iratok neked táppénzespapírt a helyi dokival mert utcabeli:)
Köszi Balázs én is ugyanezt irtam volna, persze sokkal gyengébb kivitelben.
Nem veszekedni! Dádá.:)
Gery

Avatar
andoriusz
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2007 júl. 02, 11:04 am
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andoriusz » 2007 szept. 02, 07:22 pm

Pacsker írta:Egyre jobban várom a találkozót :)
Na meg szép lenne a konvoj :)

Bár ki tudja. Lehet a 3-as út vadregényesebb. Mondjuk mátra fele már mentünk arra.

ZOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Menj el betegálományba!!!! Kimentelek, megmondom, hogy elütöttelek, vagy akármi. Gyere eeeeeeeeeeeeel!!!!!! Zoliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Na gyerünk mindenki. Hátha megtörik a főnöke. :lol:
1, a regi 3-as ut maga a katasztrofa, bar konvojban nem biztos, hogy olyan rossz lenne, de szamoljatok 3 oras menetidovel :)
2, egyenlore ugy tunik, hogy azon a heten csutortok-penteken Miksolcon kell toltenem a napjaimat, ergo, megyek, de nem a konvojban (max a borsod megyei csapathoz beszallnek tomegnovelonek, ha ok csoportosan erkeznek a tett helyszinere)
3, Zoli: a betegallomany nem rossz otlet, de siman kicsinaljuk a fonokodet. Mar rajottem, hogy lehet szivinfarktust okozni masnak :) (BOCS)
4, Matyi: Polo, polo, polo + kartyam sincs meg, mert -assszem- nem tudtatok az adataimat. Akkor segitek: 37-es labam van... :) szoval dobj egy sms-t ha vmit nem tudsz es azonnal tajekoztatlak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára andoriusz 2007 szept. 04, 09:26 am-kor.

Avatar
Shui
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007 júl. 08, 05:37 pm
Tartózkodási hely: Nemetorszag

Hozzászólás Szerző: Shui » 2007 szept. 02, 11:08 pm

Szép kis lista :D faterra rászoltam guroljon már haza, lehet hogy én is kocsival megyek :D :D:D:D de még nem iszom előre a medvekoma bőrére :D

Avatar
ngabeee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2007 jún. 28, 02:06 pm
Tartózkodási hely: Almásfüzitõ, Kóny, Komárom-Szõny, Bp.

Hozzászólás Szerző: ngabeee » 2007 szept. 04, 08:54 am

Sziasztok!

Sajna rossz hírekkel szolgálhatok részünkről, ugyanis rengeteg kiadásunk volt már így a hónap elején, az otó fékrendszerét is renoválnunk kell, és úgy tűnik nem jut pénz benzinre, még az ősökhöz utazgatást is vissza kell fognunk :cry::cry::cry::cry::cry:
Pedig nagyon szívesen elmentünk volna a talira, úgysem jártunk nagyon azon a környéken eddig.:cry::cry:
De lesz még legközelebb :)!
Nektek azért kellemes és balesetmentes utat és nagyon jó szórakozást kívánunk, és majd számoljatok be mindenről, szóban, képekkel, kézjelekkel, stb. :)

Üdv!

Ani&Gábor
Repül a Corolla, ki tudja, hol áll meg...

Today, Tomorrow, Toyota Corolla '98 1.3 sedan

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 szept. 04, 09:01 am

ngabeee írta:Sziasztok!

Sajna rossz hírekkel szolgálhatok részünkről, ugyanis rengeteg kiadásunk volt már így a hónap elején, az otó fékrendszerét is renoválnunk kell, és úgy tűnik nem jut pénz benzinre, még az ősökhöz utazgatást is vissza kell fognunk :cry::cry::cry::cry::cry:
Pedig nagyon szívesen elmentünk volna a talira, úgysem jártunk nagyon azon a környéken eddig.:cry::cry:
De lesz még legközelebb :)!
Nektek azért kellemes és balesetmentes utat és nagyon jó szórakozást kívánunk, és majd számoljatok be mindenről, szóban, képekkel, kézjelekkel, stb. :)

Üdv!

Ani&Gábor
Nagyon sajnáljuk. :( Azért ha becsúszik valami váratlan nagyobb fizu, vagy valami ilyesmi, még nem késő meggondolni magatokat... :twisted:
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 szept. 04, 01:09 pm

ngabeee írta:Sziasztok!

Sajna rossz hírekkel szolgálhatok részünkről, ugyanis rengeteg kiadásunk volt már így a hónap elején, az otó fékrendszerét is renoválnunk kell, és úgy tűnik nem jut pénz benzinre, még az ősökhöz utazgatást is vissza kell fognunk :cry::cry::cry::cry::cry:
Pedig nagyon szívesen elmentünk volna a talira, úgysem jártunk nagyon azon a környéken eddig.:cry::cry:
De lesz még legközelebb :)!
Nektek azért kellemes és balesetmentes utat és nagyon jó szórakozást kívánunk, és majd számoljatok be mindenről, szóban, képekkel, kézjelekkel, stb. :)

Üdv!

Ani&Gábor



Hááááát ez a tali sajna nekünk is felejtős!
Majd következőre remélem végre tudunk menni!
Jó szórakozást nektek!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 szept. 05, 08:23 am

Menten elérzékenyülök......köszönöm, hogy küzdötök, de nem olyan egyszerű.....a próbaidő már csak ilyen.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...


Lezárt