3 találat

Szerző: Csiki182
2016 nov. 12, 06:40 pm
Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
Téma: Hűtővíz fogyás
Válaszok: 3
Megtekintve: 2733

Re: Hűtővíz fogyás

Megnéztem az olaj betöltő zárókupakot és semmi fehéret nem látok rajta. A széle az tejesen tiszta, mondhatni enni lehetne róla, a belseje ami picit olajos, kokszos.
A vizet nem tudom, hogy lehetne megnézni annyira el van dugva az a tartály, hogy szinte nem is látni.
Szerző: Csiki182
2016 nov. 11, 10:34 pm
Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
Téma: Hűtővíz fogyás
Válaszok: 3
Megtekintve: 2733

Re: Hűtővíz fogyás

Koszi a gyors választ.
Néha van fehér füst, de szerintem annyi mint mas autónál.
Holnap megnézem az olaj betöltő záró kupakot.

Koszi mégegyszer:
Szerző: Csiki182
2016 nov. 11, 05:28 pm
Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
Téma: Hűtővíz fogyás
Válaszok: 3
Megtekintve: 2733

Hűtővíz fogyás

Sziasztok,

2001-es 1.4vvti Corollámban a hűtővíz kb 600km alatt teljesen kifogyott. :(
Néztem, sehol nem folyik, nem csöpög.
Mi lehet a probléma?

Köszi a válaszokat.