Megnéztem az olaj betöltő zárókupakot és semmi fehéret nem látok rajta. A széle az tejesen tiszta, mondhatni enni lehetne róla, a belseje ami picit olajos, kokszos.
A vizet nem tudom, hogy lehetne megnézni annyira el van dugva az a tartály, hogy szinte nem is látni.
3 találat
- 2016 nov. 12, 06:40 pm
- Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
- Téma: Hűtővíz fogyás
- Válaszok: 3
- Megtekintve: 2733
- 2016 nov. 11, 10:34 pm
- Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
- Téma: Hűtővíz fogyás
- Válaszok: 3
- Megtekintve: 2733
Re: Hűtővíz fogyás
Koszi a gyors választ.
Néha van fehér füst, de szerintem annyi mint mas autónál.
Holnap megnézem az olaj betöltő záró kupakot.
Koszi mégegyszer:
Néha van fehér füst, de szerintem annyi mint mas autónál.
Holnap megnézem az olaj betöltő záró kupakot.
Koszi mégegyszer:
- 2016 nov. 11, 05:28 pm
- Fórum: Csináld magad / Autószerelés, ápolás / Típushibák orvoslása
- Téma: Hűtővíz fogyás
- Válaszok: 3
- Megtekintve: 2733
Hűtővíz fogyás
Sziasztok,
2001-es 1.4vvti Corollámban a hűtővíz kb 600km alatt teljesen kifogyott.
Néztem, sehol nem folyik, nem csöpög.
Mi lehet a probléma?
Köszi a válaszokat.
2001-es 1.4vvti Corollámban a hűtővíz kb 600km alatt teljesen kifogyott.
Néztem, sehol nem folyik, nem csöpög.
Mi lehet a probléma?
Köszi a válaszokat.