E18 Corolla sajtóbemutató, Corolla kiállítás - 2013.09.13

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 17, 06:02 pm

Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
[Walaki]D`Lair
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3604
Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: [Walaki]D`Lair » 2013 szept. 17, 07:11 pm

Pacsker írta:Legkedvesebb Ádám barátod :)
profile.php?mode=viewprofile&u=12

Csak hülyül Bohi. Nagyon is jól ismeri
Kb. 2 éve egyszer már szórakoztam ezzel, akkor Lackó harapott rá :lol: :lol: :lol: :lol:
1985 - Toyota Corolla AE86 GT - SR20DET BlackTop //// Trackday beater
2006 - KTM 640 LC4 Supermoto /// :twisted: :twisted: :twisted:

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2013 szept. 17, 08:03 pm

Máskor is volt már Corollás rendezvény (2011-ben Corolla szépségverseny) ahogy nézegettem a fórumukat és arról is lemaradtunk (vagy nem is tudtunk róla?). Nem lehet valahogy együttmûködni Velük, hogy ezekrõl mi is értesüljünk?
háhááhá :D :D
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx » 2013 szept. 17, 08:06 pm

VEZESS.HU
A hazai sajtóbemutatóra a Corolla-Club támogatásával az importõr összetrombitálta az összes generációt, amelybõl fellelhetõ mûködõképes illetve tréleren szállítható példány. Az elsõ két széria kimaradt, de a harmadik generációból már látható volt egy háromajtós kombi.
Hogy mi? Kombi? istenem....
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRD » 2013 szept. 17, 09:05 pm

És a hozzászólásokat olvastátok a vezess.hu-n? Gyengén tudatlanok irka-firkálnak ott....:D
AE92 2.0 GT hatchback (3SGE) :TRD:
KE70 ??? Coupe

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2013 szept. 17, 10:01 pm

Slampixxx írta:
Máskor is volt már Corollás rendezvény (2011-ben Corolla szépségverseny) ahogy nézegettem a fórumukat és arról is lemaradtunk (vagy nem is tudtunk róla?). Nem lehet valahogy együttmûködni Velük, hogy ezekrõl mi is értesüljünk?
háhááhá :D :D
ezzel nincs is baj, mert egy laikus egybõl a toyota klubbot keresi, nem pedig a corolla klubbot ha pl vesz egy corollát.
Nekem az erre adott válaszon akadt meg a szemem kicsit, sajnálom, hogy így áll a dolog...
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

lasi
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2012 máj. 24, 09:04 pm

Hozzászólás Szerző: lasi » 2013 szept. 17, 10:11 pm

Bohi írta:
Nekem az erre adott válaszon akadt meg a szemem kicsit, sajnálom, hogy így áll a dolog...
Pontosabban?

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 18, 08:30 am

Slampixxx!

Nem ezért raktam be a linket, hogy hahotázzunk rajta.


Toyota Klub

Amikor MINDEN találkozóról, megmozdulásról kiküldök nektek e-mail értesítést, hogy véletlenül se kerülje el a figyelmeteket, akkor nem véletlenül küldöm a klubtagos címlistán kívül, az összes fórum felhasználónak is. Utóbbi csoportban sok olyan érdeklõdõ van, aki még nem küldött regisztrációs levelet, de aktív, vagy inkább csak személyesen szeret részt venni a klubéletben és a fórumot csak ritkán olvassa... Továbbá a Toyota Klubbos Corolla tulajdonosok 90%-a a mi fórumunkon is regisztrált. Van náluk szép és rendszeresen karban tartott Corolla, sõt 1-2 még az idõsebb generációkból is és szívbõl örülök, ha a tulajdonosaik így tudomást szerezhetnek majd érdeklõdnek a találkozóink iránt.
Amikor nyikhaj 20 évesen a klubot megálmodtam és elkezdtem megtenni az elsõ lépéseket, akkor is egy cél lebegett a szemem elõtt, hogy a hazai Corolla-s társadalomnak létrehozzunk egy olyan felületet és közösséget, ahol minden anyagi vagy egyéb rosta nélkül az a számtalan, más-más érdeklõdésû és korosztályú ember is jól tudja érezni magát, csupán egy közös érdeklõdésbõl kifolyólag. Itt választ kaphatnak felmerülõ kérdéseikre, érdekes és hasznos információkkal gazdagodhatnak, megoszthatják egymással tapasztalataikat és büszkén mutogathatják a többi klubtagnak autóik állapotát, fejlõdését... A Toyota fanatizmus és a kialakult tökéletes társaság miatt ez hamar kinõtte magát globálisan a Toyota / (egyéb Japán) típusokra is, mint ahogyan mutatja ezt a projektek témakör is. Érdeklõdünk minden igazi Japánban megálmodott autó iránt és legfõbb célunk, hogy népszerûsítsük hazánkban (és egyéb országokban) a Toyota márkanevet a gyár európai eladásai ellenére. Megmutatjuk, hogy az unalmasnak beállított autók mennyi izgalmat és boldogságot tudnak nyújtani, milyen mutatós paripákká lehet varázsolni még a legesetlenebb típusokat is és az összegyûlt tulajdonosok mennyi élményt kaphatnak egy-egy találkozó során.

A kezdeti negatív "elõrejelzések" ellenére azt hiszem, mindezt már bõven sikerült elérnünk :) , de továbbra is ez az irányelv a klubvezetõség minden egyes lépésében. Nagyon sok a terv! A sajtóbemutató lehetetlen határideje ellenére is pont ezért dolgoztunk megfeszített tempóban, hogy megvalósulhasson a rendezvény. (személy szerint sosem engedtem eddig megmutatni az autóimat egyetlen médiában sem, de azért, hogy még teljesebb legyen a paletta most erre is sor került.) Jó volt ez a megmozdulás TMH-nak, jó volt a CCH-nak is és reménykedünk a pozitív jövõben. Minden, ami a klubnak jót tesz, az a tulajdonosoknak is és ez fordítva is igaz.
Magyarul végtelenül örülünk minden egyes új érdeklõdõnek, márka szimpatizánsnak és folyamatosan próbáljuk szem elõtt tartani azt is, hogy a leendõ tagok is kellemesen érezzék magukat és mielõbb be tudjanak kapcsolódni az aktív klubéletbe.
A konkrét esetre visszatérve CSiVi autója tényleg gyönyörû állapotú volt, de amire megkaptam az elérhetõségét, addigra már IceRocko kicsinosította a sajátját. Minden kedves Toyota Klub tagot sok szeretettel várunk fórumunkon és találkozóinkon egyaránt! Ha eljönnek egy-két találkozóra, biztosan pozitív élményekkel fognak gazdagodni. A kedves, önzetlen és nyitott társaság itt Magyarországon tényleg csodának minõsül, büszkék vagyunk a kreatív és egyedi programjainkra és a továbbiakban is a lehetõ legkevesebb anyagiakról szeretnénk beszélni. Egy új érdeklõdõnek szerintem elég, ha megmutatjátok a szervezõ és beszéljünk róla topic-okat a rengeteg galériával és éves összefoglaló videóval. A mosolygós arcok magukért beszélnek :)

Montoya így fogalmazott a két klub kapcsolatáról:
Némileg más a két fórum célközönsége és érdeklõdési köre. Ezen felül úgy látom, hogy kölcsönösen van néhány tüske, tehát nagy összeborulás nem várható.
Nem titok, valóban voltak számomra érthetetlen kijelentések a másik fél részérõl. Hogy fordítottan mi történt, azt nem tudom, nekem ez újdonság. Amennyiben kifejtenéd Montoya, megköszönném! Csak így tudunk javítani a "hiábinkon".
Irányunkban azonban ezek régen voltak. Mint említettem nekem korábban is az volt evidens, hogy a hazai Toyota-sokat kiszolgáljuk és a márkanevet népszerûsítsük. Hogy ez 2 klub vagy 14, teljesen mindegy, örülni kell, ha minél több vállalkozó szellemû és elkötelezett egyén tûnik fel, aki idõt, pénzt és energiát nem kímélve képes egy közösséget a jó úton terelgetni. Korábban meg se fordult a fejemben, hogy ne dolgozzunk "együtt" (Tököli találkozó), szép számban gazdagítottuk a Toyota tulajdonosokat, de úgy tûnt erre a másik fél részérõl nem nagyon volt igény. Sokunkat igen rosszul érintettek a reakciók. Ennek ellenére a továbbiakban is nyitott vagyok (remélem a vezetõség is) bármilyen közös megmozdulásra, felületet is hagytunk, hogy a Találkozók topic-ba sikeresen invitálják a CCH tagokat a Toyota Klubos találkozókra, a Debrecen környéki két klub tagjai közti minitalikról is küldünk körleveleket, sõt a jelen sajtótájékoztató szervezésében is kommunikáltunk Mickey-vel. Mivel a rövid határidõ miatt aktívan már nem sikerült részt vennie a szervezésben, ezért az utolsó napokban segített és átküldött pár képet a Toyota klub és külsõs jelentkezõk autóiról. Magyarul nem zárkózom el semmi elõl és nyitott vagyok egy párbeszédre is a "tüskék" tisztázása végett. Természetesen mindent csakis úgy, ha a jelenlegi klubéletünk és találkozóink színvonala ennek nem látja kárát, mert számomra ez a legfontosabb!

Remélem minden kérdést megválaszoltam ezzel kapcsolatban.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
six
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008 máj. 21, 03:44 pm

Hozzászólás Szerző: six » 2013 szept. 18, 08:42 am

Slampixxx írta:Hogy mi? Kombi? istenem....
"Autóháború: japán vagy német?" --> Még egy ilyen békés és örömteli rendezvénybõl is kihozták valahogy a japán és német tábor egymás ellen szítását. Aki ilyen hatásvadász oldalakat olvas (esetleg ír :-)), attól több tájékozottságot elvárni túlzott lenne... :-(

six
E11 JT facelift 4ZZ-FE Sedan Harmony 2001... volt 11 évig

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2013 szept. 18, 08:47 am

lasi írta:
Bohi írta:
Nekem az erre adott válaszon akadt meg a szemem kicsit, sajnálom, hogy így áll a dolog...
Pontosabban?
Erre gondolok:

CSiVi

« Válasz #24127 Dátum: 2013.09.17 13:47:47 »
Máskor is volt már Corollás rendezvény (2011-ben Corolla szépségverseny) ahogy nézegettem a fórumukat és arról is lemaradtunk (vagy nem is tudtunk róla?). Nem lehet valahogy együttmûködni Velük, hogy ezekrõl mi is értesüljünk?

kleingy

« Válasz #24128 Dátum: 2013.09.17 13:55:32 »
Jelen állapotok szerint úgy látom, hogy nem. Bõvebbet ne kérj.


Amúgy én értem Matyi, itt vagyok szinte a legeleje óta a klubnak. :wink: Amúgy esetleg annyit lehetne, hogy abban megegyezni, hogy a klubbos rendezvényeket feltüntetjük egymás fórumán pl. Csak egy ötlet... Javaslom az elnökségi gyûlésen felvetni! :D
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2013 szept. 18, 08:52 am

AUTOSZEKTOR
További részletekkel és egy hosszabb beszámolóval tesztrovatunkban jelentkezünk novemberben. - See more at: http://www.autoszektor.hu/hu/content/to ... 1p36q.dpuf
Kép

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

lasi
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2012 máj. 24, 09:04 pm

Hozzászólás Szerző: lasi » 2013 szept. 18, 09:19 am

Pacsker írta:
Korábban meg se fordult a fejemben, hogy ne dolgozzunk "együtt" (Tököli találkozó), szép számban gazdagítottuk a Toyota tulajdonosokat, de úgy tûnt erre a másik fél részérõl nem nagyon volt igény. Sokunkat igen rosszul érintettek a reakciók..
Ez honnan szûrted le?
Én 2009 óta járok Toyota talira, évrõl évre egyre kevesebben vagyunk.... holott minden évben a CCH-t is meghívták erre a programra.

Biztos sok mindenrõl nem tudok, mivel nem vagyok törzsgyökeres tagja egyik klubnak sem, ezért kíváncsi vagyok,

Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya » 2013 szept. 18, 09:30 am

Amennyiben kifejtenéd Montoya, megköszönném!

Mivel nem voltam találkozókon ottaniakkal, sok konkrétumot nem tudok. Az jött le a hozzászólások egy részébõl, mint ha ez a klub kirekesztõ lenne, pl. a szépségverseny kapcsán. Ez nyilván nincs így, csak nem terjedt az infó.
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd

Avatar
bepi81
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Hozzászólás Szerző: bepi81 » 2013 szept. 18, 10:45 am

IceRocko írta:Nagyon jól éreztem magam, ennyi csodás Corolla között, köszönök én is mindent. :D

Egy kis panoráma kép:

http://kepkezelo.com/images/8qn6emkwfv29jmf9.jpg
Nagyon jó kép lehetne, de sajnos az E12 sedanon szétesik a panorámakép...
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Avatar
IceRocko
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2012 okt. 09, 05:14 pm
Autód gyártási éve: 1992
Autód típusa (és generációja): Corolla E10
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)

Hozzászólás Szerző: IceRocko » 2013 szept. 18, 10:55 am

bepi81 írta:
IceRocko írta:Nagyon jól éreztem magam, ennyi csodás Corolla között, köszönök én is mindent. :D

Egy kis panoráma kép:

http://kepkezelo.com/images/8qn6emkwfv29jmf9.jpg
Nagyon jó kép lehetne, de sajnos az E12 sedanon szétesik a panorámakép...
Igen tudom. Sõtt ha jobban megnézed, középen a piros E10 bal elsõ lámpája is. Sajnos a telefonom ennyit tudott. :( Bocsi...
EE101 Sedan, 7A-FE


Válasz küldése