Találkozói Részvételi Kártya

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2010 jún. 21, 07:50 pm

horvatht írta:
Attila írta:A karszallag miért esett ki az elképzelésbõl?
Annak a szinével lehet napos kajás vagy kivülrõl nézelõdõ kategóriát is kialakítani. És így már ki is lett szûrve Bubi kérdése.

Ezen kívûl a kupon lehetne a megoldás!
És az is látszódhatna, hogy ki keres párt éjszakára. :buzaly:
És, hogy milyen nemût? :lol:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó » 2010 jún. 21, 09:05 pm

1. A karszalagot egy "l"-el írjuk.

2. Bár én nem voltam ott Királyréten, alapvetõen jó ötletnek tartom ezt a
kártyát. Az, hogy a Bablevest valaki töltöttkáposztával vagy szalontüdõvel
eszi, részletkérdés.

3. Klubpénzt is kéne szedni....k@rva rég pókereztünk már :szabilacko:

Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila » 2010 jún. 21, 09:30 pm

Én csak érdeklõdtem részemrõl tök mindegy! :)
Megértem az okát! De mivel engem nem kértek fel vezetõnek nincs ilyen gondom! És nem nagyon szoktam többet kihasználni mint amiért fizettem itt a klubban! :)

És ÉN ÚGY MONDOM HOGY SZALLAG! OK? :D
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)

Avatar
Frool
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1620
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel

Hozzászólás Szerző: Frool » 2010 jún. 21, 09:51 pm

mivel engem nem kértek fel vezetõnek nincs ilyen gondom! (GZE Attila)

Hála a jó istennek. Különben a tagság kutya kötelessége lenne, hogy vásároljon tõled féket, kiput stb! :D
CCH vezetőségi tag

Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE

Avatar
Frool
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1620
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel

Hozzászólás Szerző: Frool » 2010 jún. 21, 09:59 pm

Szerintem is jó ötlet a kártya! És bár én nem autóval megyek mégsem aggódtam azon, hogy miért kell parkolási díjat fizetnem és nem azért
mert gazdag vagyok. Sosem volt ilyesmibõl gond. Így hátha visszatérnek a régi jó bulik (szilveszter stb) amik megszervezéséhez az utóbbi idõben nem volt kedve a vezetõségnek az állandó saját zsebbõl ráfizetések (szvsz bunkók akik benyögik, hogy jönnek aztán még a telefont is kikapcsolják) miatt!
CCH vezetőségi tag

Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE

Avatar
Bardos6
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2008 máj. 26, 11:55 pm
Tartózkodási hely: 17.ker

Hozzászólás Szerző: Bardos6 » 2010 jún. 21, 10:07 pm

Nekem kicsit furi , de ha ezzel megkönnyítjük a vezetõség és a saját dolgunkat akkor legyen .Meglátjuk hogy nem is olyan bonyolult mint amilyennek látszik. :wink:
EE90 Hatchback XLi 1.3 2E-E
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE

Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila » 2010 jún. 21, 10:27 pm

Ettõl függetlenül is kötelezõvé kellene tenni a kipu vásárlást! :)
Fõleg a szoba hacsisoknak :D
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)

tibierdrol
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 267
Csatlakozott: 2009 aug. 05, 02:57 pm
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: tibierdrol » 2010 jún. 21, 10:35 pm

Attila írta:És ÉN ÚGY MONDOM HOGY SZALLAG! OK? :D
Éssel nem kezdünk mondatot :haha:
'99-es lépcsõshátú E11, 4E-FE motorral

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2010 jún. 21, 10:44 pm

AndrewGL írta:
Attila írta:A karszallag miért esett ki az elképzelésbõl?
Annak a szinével lehet napos kajás vagy kivülrõl nézelõdõ kategóriát is kialakítani. És így már ki is lett szûrve Bubi kérdése.

Ezen kívûl a kupon lehetne a megoldás!
Diszkrimináció.
KépДискриминация
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2010 jún. 22, 12:19 am

Helló Emberek!

Látom, a demokrácia kiverte nálatok a biztosítékot! :-)

Pár gondolat a felmerült kérdésekre:

1., Alapvetõen a kártyás rendszer nem változtat az eddig bevált anyagi szokásainkon. A találkozó elõtt a gyülekezõnél most EGYSZERRE gyûjtjük össze a várható költségeket, nem külön-külön! Ennyi...

2., Lehet, hogy nem fogalmaztam kellõen részletesen! Legutóbb személyesen már publikáltam a dolgot!

3., Szó nincs arról, hogy bárki le akarná húzni a többit azzal, hogy nem fizeti be a "kajapénzt", majd jóízûen fogyaszt! A klub nem ilyen tagokból áll, így ellenõrizni sincs mit, kit! Nem is nagyon szoktunk! Ettõl függetlenül mégis átláthatóbb, ha egy összegben szépen a rendezvény kezdetén fizeti - a saját vendégeit is - névreszólóan 20~25 regisztrált tag és nem 60~80 résztvevõt kell egyenként megkörnyékeznünk a parkolóban, a strandon, a szálláson...
Kell a BIZALOM: amit használsz fizeted!
Számomra az is nyílvánvaló, ha egy lelkes tagunk csatlakozna egy programra, de anyagilag nem tudná vállalni, megtalálnánk a módját! Nem kellene a többit "meglopnia"!

4., A kártyák értéke a résztvevõk számának és a benne foglalt szolgáltatások függvényében változik! Igyekszünk úgy kalkulálni, hogy mindenki annyit fizesen amennyit ténylegesen igénybe vesz!

5., Éves tagdíj a kezdetek óta és jelenleg is elutasítás alatt áll!

6., Természetesen lehetne mindenrõl mindig szavazni, de bizonyos dolgokat a vezetõség eldönt és elfogadottnak tekint! Megpróbálunk a többség javára jól és megfontoltan dönteni! Fontos a véleményetek! Ha olyan kérdés lenne, ami alapjaiban változtat meg valamit, netán anyagi kötelezettséggel is jár, nélkületek nem dönthetnénk! A jelen kérdés inkább kiegészíti a most mûködö rendszert, mint lecseréli azt!

7., Minden ötletet, tanácsot örömmel veszünk, ami egyszerûsíti, könnyíti anyagi kötelezettségeinket!

Remélem sikerült világosabbá tenni a témakört!

Szabber

Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila » 2010 jún. 22, 08:37 am

Amikor mi csináltunk rendezvény akkor úgy intéztük a költséget hogy egy nap ennyibe kerül a beugró és kész.
Ezért lehetõséged van erre erre és erre.
Ha akarod használod ha nem nem.
Ha elém rakják hogy az összegbõl ennyi volt az afrikai árvák megsegítése és ennyit adakoztunk a vezetõség új motorcsonakjához akkor lehet hogy nyafognék.
De az emberek a csomag szolgáltatásokat elfogadják a tételeseket meg szét túrják. :)

Amúgy a karszalagos rendszerrel az idegenek is ki lehetne szûrni ha olyan program van ahol nem tudunk 80 arcot megjegyezni.

Minden estre remélem valóban jobb lesz ez így nektek, mert részünkrõl szerintem nem nagyon lesz változás. Ami nem baj.
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2010 jún. 22, 10:21 am

Attila!

Miért nem vagy hajlandó átOlvasni ezt a pár sort és nem átnézni.
"Nekünk (vezetõségnek) lesz jó és nektek nem" Ezt honnnan veszed??? Az, hogy a strandbelépésnél, vagy a borospincelátogatásnál nem kell a 40 embernek 1 órán keresztül becsorognia, vagy, hogy egy találkozó (fõleg az 1 naposok) elsõ napján nem megy el 2-3 óra a bevásárlásnál, miért nem segítség?
Gyakorlatilag semmiféle többletköltséggel nem jár a tagoknak, csak a kényelmükért van a dolog, a több hasznosan tölthetõ idõért. Mi, vezetõség vállaljuk át a fent említet dolgokat, mi benzinezünk el a boltig, mi aprítjuk fel a húst, mi vásárolunk több órán keresztül (rajtunk is a felelõsség, ha kihagyunk valamit), és mi könyörögjük le a szállás, a belépõk, az útdíj árát, hogy a ti pénztárcáitokat kíméljük!
Nem szerettem volna ezt így leírni, de ebben a topicba, már finom hangon elhangzott vagy 4 ember szájából, eredménytelenül.
Tényleg nem lehet érteni? Vagy mit gondoltok? Ebbõl vesz a vezetõség új Lexusokat? Mint ahogy Te is írtad, egy rendezvény egy fix belépõbõl áll, attól függetlenül, hogy az egyének milyen szolgáltatást vesznek igénybe. Ha átpártol akárki másik klubhoz, látja is, hogy ez így van, az éves tagdíj MELLETT! Mi ennek ellenére, nem, hogy tagdíjt nem szedünk, de egy találkozó részvételéért a kezdetek óta csak az egyénenkénti kaját, vagy és egyéb kötelezõket kell fizetni.
Karszalagos rendszer.... Had idézzem Szabbert:
A klub nem ilyen tagokból áll, így ellenõrizni sincs mit, kit! Nem is nagyon szoktunk; Kell a BIZALOM: amit használsz fizeted!
Számomra az is nyílvánvaló, ha egy lelkes tagunk csatlakozna egy programra, de anyagilag nem tudná vállalni, megtalálnánk a módját! Nem kellene a többit "meglopnia"!
Eddig is ugyanúgy kellett volna körbejárnunk, egy étkezés alkalmával, hogy ne haragudj, fent van a neved a listán??? Eddig sem történt meg, mert nem hulla idegenek vagyunk egymásnak, hanem egy baráti társaság. Ez nagyon fontos! Kellemetlenül érezném magam Én is és a tagok is, ha kaja közben huzogatnám a pulóverüket, hogy "bocs, tudom, hogy fizettél, meg minden, de izé, tudod..." Aki eljön egy találkozóra, az tud minden felmerülõ költségrõl és nem fog bliccelni. Aki meg akar (eddig is volt 1 évben 1 példa), az úgyis fog. Ezek a vezetõség zsebébõl pótolva vannak. Az ilyen ember úgysem jön el a következõ talira... A karszalagról még annyit, hogy amellett, hogy szerintem egy eszköz lenne az elhidegülés fele, még plusz költséggel is járna. Más célból jó lehet, de minden talin nemhiszem, hogy lesz (természetesen errõl is beszélünk majd a vezetõségi ülésen)

Egyszóval!
Elég lett volna egy "köszönöm Szabi!", vagy "köszönjük vezetõség", hogy megint értünk tesztek!
Lehet véleményt nyilvánítani, de nem ilyen szurkálós hangnemben. A topic, mint látszik közlemény és azért maradt nyitva, hogyha valaki nem ért valamit, kérdezzen bátran.
pl:
birka007 írta: Mi van akkor, ha valaki pl. a nyári többnapos talin, nem tud/akar/szeretne részt venni, csak egy éjszakára. Vagy egyre sem. Vagy csak enni akar egyet, meg fürdeni stb, stb... Ötlet?
Remélem érthetõ voltam!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila » 2010 jún. 23, 12:12 am

Félre értettél!

Részemrõl és szerintem mindenki más részérõl semmi kellemetlenséget nem okoz ez a rendszer! Eddig sem éreztem úgy hogy gond lenne mert én csak azt láttam hogy kész a buli és jöhetek.
Ezért irtam hogy részemrõl nem lesz változás! Eddig is jó volt és most sem tartok attól hogy romlana!

Ha te is vissza olvasol egyetlen kérdésem volt ezzel kapcsolatban hogy miert nem szalag. És ez is építõ jellegû ötlet volt. Pont azért említettem mert PL volt akit zavart ez a rendszer és rövidre akartam zárni a gondját. Tehát én nem ellenzem, én csak használom a rendszert ha ezt szavaztátok meg akkor ez lesz én nem bujtogattam senkit hogy ez szar és a magam nevében se mondtam ezt!
Csak azért írtam hozzá hogy a véleményemmel támogassalak titeket.

"Nekünk (vezetõségnek) lesz jó és nektek nem" Ezt honnnan veszed???
erre csak annyit mondok hogy senki sem panaszkodott eddig aki vendég volt!
Ha nem akarod hogy hozzá szoljak vagy más írd oda.
Szóval mi elött túl reagálsz valamit kérdezz bátran.
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)

Avatar
Kárpit
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2009 jan. 14, 08:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest III.

Hozzászólás Szerző: Kárpit » 2010 jún. 24, 10:54 pm

Sziasztok ! Nagyjából kõrvonalazódott a kártya felhasználási köre, de azért szeretném megkérdezni, hogy amit Kingréten kaptunk az milyen kedvezményekre jogosít? :szioka:
Kárpit

E12 1.6 HB remusssal spékelve

Sose repülj gyorsabban,mint az õrangyalod!

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2010 jún. 25, 11:03 am

A nyeremény (bón) az egyszeri közös étkezés árától mentesít. De rá is van írva a hátuljára, ha jól emlékszem!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése