Szilveszter 2008-2009

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2009 jan. 04, 04:34 pm

Nos összeszedtem a gondolataimat végre, és megosztanám veletek a szilvesztert az én szemszögemből. Sztem a buszozásomat át is ugorhatjuk, kezdjük azzal hogy Szabber és Lyani kijöttek elém a buszpályaudvarra, és ott csatlakoztam hozzájuk. Külön köszönet Szabbernak hogy a hátsó ülést foglalhattam el! Olyan érzésem volt, mintha egy gazdag üzletember lennék, és a sofőröm illetve a titkárom kíséretében épp egy fontos üzleti tárgyalásra hajtanánk! 8)
Majd megérkeztünk elsőként a Fóti Corához, és elkezdtük a fagyoskodást. Szabber kicsit kíjebb állt meg, majd kitűzte a Corolla Clubbos zászlókat, hogy észrevegyenek a többiek is, ha a közelben járnak! Eközben Lyani rágyújtott egy cigire! Így miközben csökkentette a nikotin hiányát, egyúttal árasztott felénk egy minimális hőt!
Aztán egyszercsak megérkezett Zsoltee és Negari. Pacsi után már taglalgattuk Zsolteeval, hogy mikor és hogyan fogjuk megölni egymást. Tudni illik, előző nap csúnyán összeszólalkoztunk a fórumon, és nem szerettünk volna adósai maradni egymásnak! De mire az első arconcsapás megtörténhetett volna, egyszercsak feltünt Shui a barátjával, és Bardos6-al a fehér TTE-ben, közvetlenül mögöttük szeretett és nagyrabecsűlt vezérünk Matyi, csodaszép barátnője Kiki társaságában, és azért Adriról se feledkezzünk meg. Illetve érkezett még egy Opel Corsa is Matyiék után! Majdnem szóltam hogy a CCH az nem a Corsa Club Hungary-t akarja jelenteni jelen esetben, de aztán kiderűlt hogy ő Csabi a gonosz főpap, mellesleg Kiki rokona. Tehát a verekedés ezuttal is elmaradt.
Már csak Áky hiányzott a csapatból, de ő még messze járt, ezért elindultunk hamit vásárolni. Matyi jó vezérhez híven kiadta hogy nagyjából mit, és mennyit vásároljunk! Közben Szabber is visszatért közénk a mellékhelységből! Miután mindenki útnak indúlt, a két vezetőségi tag (Matyi, Zsoltee) társaságában elindúltunk a műszaki osztályra mikrofont vásárolni a karaokeehoz. Csakhogy Murphy törvénye itt sem tagadta meg magát. Amelyik árkategóriában megfelelt volna, már elfogyott minden. Hiába szólítottunk le két műszaki eladót is, az egyik bizton mondta hogy nincs több, a másik meg fel sem ocsúdott a meglepettségtől, hogy egyáltalán meg mertük szólítani! Szegény csak azzal tudott védekezni, hogy ő nem idevalósi, amikor afelől érdeklődtünk hogy még hol szerezhetnénk be mikrofont. Mit volt mit tenni, csalódottan elindultunk vissza a többiekhez. Közben felbukkant Áky is! Végre teljes lett a csapat! Bekapcsolódtunk mi is a hami vásárlásba! Viszont a pénztárhoz érve előretolakodtunk és ismét elhagytuk a többieket, hisz mikrofon még mindig nem volt! Már épp mentünk volna el máshova, mikor a kijáratnál felfedeztünk egy hangszer boltot. Hát ha itt nincs mikrofon, akkor sehol! Csak hát zárva volt éppen. A rácson cédula: Rögtön jövök és alatta a telefonszám. És hogy Matyi megmutassa mekkora befolyásra tett szert mint a Corolla Club elnöke, felhívta a számot és csupán csak annyit mondott Tóth Mátyás vagyok. Ennyi elég is volt, hogy a hölgy ott teremjen, és megnyissa előttünk az üzletet. :shock: Mikrofon kinézve kipróbálva, majd klubbos pénzből fizetve, és mentünk vissza a parkolóba. Lassan apránként jöttek utánnunk a többiek is. Cuccot bepakoltuk, PMR-t kiosztottam, és idúlhatott a 6 kocsiból álló konvoj (5 Corolla, 1 Corsa). Mint az már említve volt, Áky egy körforgalomból túl hamar jött ki, és ezért lemaradt egy picit. De szerencsére hamar észrevette a hibát, és a jó irányba fordúlt el, miközben mi a Corolla Viperrel 3-4-szer köröztünk a körforgalomban hogy bevárjuk őt! Majd ismét haladtunk tovább csodaszép téli tájakkal tarkított környezetben, Ákos és Tiesto háttérzajjal megspékelve! Így sajnos vajmi keveset hallhattam Szabber és Lyani szerelmi vallomásaiból.. Ráadásul a biztonsági öv néha úgy döntött, hogy olyannyira magához ölel, hogy levegőt se tudjak venni! De egy kikötés, majd ismételt bekötés után orvosoltam a problémát egy kisebb időre. Közben megelőztünk egy négyütemű Wartburgot. Benzinkút, tankolás, légnyomás ellenőrzés, pisi, cigi, pályamatrica, majd indultunk tovább. Közben megint megelőztük a négyütemű Wartburgot. Aztán hirtelen a Corsa úgy döntött hogy kiáll kicsit pihenni. Csabinak oda kellett menni, ahová a Papok is csak gyalog járnak. Majd ismételten elindultunk, és Csabi is lassan beérte a konvojt, és visszaállt a helyére. Ja és csak úgy mellékesen ismételten megelőztük a négyütemű Wartburgot, tehát jó irányban haladtunk továbbra is! :lol: Majd beértünk egy lakott területre (a nevét sajnos nem tudom megmondani), ahol egy Corolla Clubbos zászló állta el az utunkat. Szabbernek sem kellett több! Élete kockáztatásával, kaszkadőröket megalázó reflexszel, és ügyességgel felkapta azt, és megmentette a megalázó tönkretételtől. A konvoj ismét megállt. Shui szaladt is hátra, hogy visszakérje jogos tulajdonát! Zászló vissza helyére, és tűz tovább. Közben megelőztük a négyütemű Wartburgot, hogy fenntartsuk a versenyszellemet! Végül megérkeztünk Abádszalókra! A fekete Swift már várt ránk, és elvezetett minket a szálláshelyre! Parkolás, átnéztük a helyet, majd boldogan elkezdtük átrendezni a kócerájt! Amit tudtam a hűtőbe pakoltam, de egy idő után rá kellett jönnöm hogy a hűtőt nem a mi társaságunkhoz tervezték. Sebaj, megoldottuk! Majd Matyi elkezdte összeállítani a hang, és a fénytechnikát. Valaki még egy stroboszkóppal is emelte az est fényét (asszem Shui volt). Már csak a projektort kellett valahogy életre kelteni, mert nem akarózott működni! Kiki hölgyhöz méltó kedvességgel simogatással, és becézgetéssel próbálta megoldani a problémát! Matyi pedig a szűrők tisztításával próbálkozott. Végül feltámadt a projektor és elkezdte végezni a dolgát. Addigra már Szabber is leszerelte a falról a hálót! Lyani főszakács segedelmével el is készült a finya túrós csusza, és már semmi sem állhatott a bulizás útjába! Csakhát viszonylag még messze volt az éjfél, és a társaság hamar lepunnyadt. Ezért hogy az éberséget fenntartsuk, elindultunk egy kis sétára a Tiszához! Odaérve a srácok jó része minden félelmüket leküzdve rámentek a jégre hogy néhány perc erejéig ismét gyereknek érezzék magukat! Én bevallom nem vállaltam a kockázatot! Sőt ha így tetszik egyeseknek, nyúl Béla voltam ahhoz, hogy ezt bevállaljam! Nem is kellett sokáig várnom hogy a tények engem igazoljanak, amikor egyszerre többen gyűltek össze egy helyen, és a jég töredezni kezdett a társaság alatt! Mintha puskából lőtték volna őket, úgy szaladtak vissza a part biztonságába! :lol: :P Ez a nagy izgalom elég is volt arra, hogy elinduljunk visszafele, de épp hogy elindultunk, feltűnt hogy 3 fő mínuszban vagyunk (apropó mínusz! Piszok hideg volt!), Szabbert, Lyanit, és Shuit nem találtunk magunk közt! Hiába vártuk őket, nem jöttek! Kezdett az egész helyzet egy horrorfilmre emlékeztetni! Kikiben felébredt az anyai ösztön, és elindult vissza, hogy megnézze mi történhetett, és hogy azért ne legyen egyedül, Matyi is mellé szegődött! Nem is kellett sokat várni, épségben visszatértek közénk mind az öten! Indulás vissza a házhoz, melegedés, majd party time continue! Amíg Matyi a karaokee előadókat írta össze, addig Negari egy házi készítésű Twisterrel örvendeztetett meg minket, és Bardos Feri is közszemlére bocsájtotta két Rallys könyvét, amiben egy csomó E11-es Corolla szerepelt többek közt! Közben a szomszédos szobában elég érdekes formák rendeződtek a játék során, de ezt inkább nem részletezném. Szerintem a képek magukért fognak beszélni! Áky pedig szerzett magának egy új barátot egy kiscica személyében! Twister után kártyajáték, majd felnőtt Activity! Itt jegyezném meg, az éjfél közeledtével sajnos egyre rosszabbul lettem. És sajnos nem csak én voltam így ezzel! De hát az ember nem hagyhatja el magát csak úgy ennyi barát között! Azzal csak elrontaná a többiek hangulatát. Inkább elkezdtük a tavaly is nagy sikert aratott karaokee showt! Az első néhány szám lement rendezetten, de utána hirtelen átment rögtönzésbe. Végül azon vettem észre magam, hogy alig vannak már közöttünk, és Zsolteeval duettezek hol zenével, hol zene nélkül! Néha hallhattuk a Szabber Lyani féle koprodukciót is élő metálhangokkal!.. Elérkezett az éjfél. A himnuszt méltó módon felállva ünnepeltük, még Lyani is, akinek ez addigra már elég komoly teljesítménynek számított! De tisztes hazafi érzelmeket táplálva azért megpróbálta énekelni több kevesebb sikerrel. Volt olyan jó, mint a Király Linda verzió! Aztán már az én gondolataim sem voltak a helyzet magaslatán, pedig mértékkel ittam! Ami még megmaradt éjfél után, hogy Shuival és barátjával elszívogattunk egy szivart, Lyanit felkaptam a kanapéról, majd a küszöb átlépése után Zolteera támaszkodva felkísértük a szobájába, és lefektettük. Aztán lassan mindenki nyugovóra tért. Az még megmaradt hogy Zsolteeval amilyen haragosan kezdtük a tavalyi évet, akkora barátsággal kezdjük el az új évet! Megjelent még Áky is, aki miután megkínált minket a pezsgőjéből, kiöntötte nekem a szívét, és tudatta velem, hogy nem vagyok épp a szíve csücske. Erre nagyon nem tudtam mit mondani neki, mindenesetre nagyot nőtt a szememben, hogy mindennek dacára a képembe merte mondani a negatív kritikáját! Bízom benne hogy ezek az érzései csak átmenetiek, mert nekem eddig nem volt bajom vele……. :?
Aztán a vallomás után én egy baráti kézfogással válaszolván ott hagytam őt Shui társaságában, és mentem Zsolteenak és Negarinak gyertyát tartani az éjszaka hátralevő részében.
Reggel (vagy inkább már délután) épp indúltam üríteni, amikor szembetalálkoztam Vukkal, :shock: és a szőnyegen némi aprópénzzel, és egy cigarettacsikkel. Hiába! Be kellett látnom, hogy nem én éreztem magam a legjobban a buli során! :oops: :P Majd lassan fürdés következett. Mire kiértem, Matyi engem akart felelősségre vonni a Vukk miatt, de kimagyaráztam magam! :lol: Szabber, Bardos, Lyani, és jómagam feltakarítottuk amit fel lehetett. Jöhetett a melegszenya. Volt amelyik forróra, volt amelyik égettre sikeredett, függöen attól ki hogyan szereti! Aztán jöhetett a Toyota kvíz! Harmadik lettem Zsolteeval karöltve, és ennek dacára mi kaptuk meg az első díjat, mert a második és első helyezett között némi nézeteltérés adódott, ezért diszkvalifikálva lettek. Nekem pezsgő, Zolteenak olajszűrő! Aztán jött a bolhapiac, ahol izzókat lehetett válogatni mondhatni korlátlan mennyiségben. Lassan elkezdtük a csomagolást, osztozkodást. Megnéztük mégegyszer a Tiszát, csoportkép, fájdalmas búcsú, tipli haza.

Hát lényegében ennyi volt a 2008-2009-es szilveszter az én szemszögemből. Elnézést ha kicsit hosszúra sikeredett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára decaon16 2009 jan. 04, 04:45 pm-kor.
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Shui
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007 júl. 08, 05:37 pm
Tartózkodási hely: Nemetorszag

Hozzászólás Szerző: Shui » 2009 jan. 04, 04:44 pm

Udvozlet, mindenkinek:D

HAt par szo a szilveszterrol.

AZ-UT:D
Nalam az indulasnal kezdodtek a gondok.
A reggli kelessel vegyitett indulas kissebb gondot okozott, felismerhetetlen arc, tudatlansag:D... de ezeket felreteve ,nem tudtunk idoben elindultunk lelkes barataommal Tomival.
A rovid Miskolc Pesti utat hamar teljesitettuk, nagy hatszellel es leejtovel elertuk a 160-as tempot:D, reggeli telefonnal probaltam ebreszteni a Pacskert nem sok sikerellel :D.Pesten jol megneztunk Matyi hazat :D majd kesobb felvettuk Ferit aztan megprobaltuk berakni a csomagtartoba azt a ket nano-hangfalat:D. A Corat majdnem kifosztottunk Corollasokhoz hivoen:D.
KEsobb megerkeztunk a szallasra es megrohamoztuk a szobakat. A jo szobaelhelyezkedes ellenere megis baleset tortent. Pedig telleg jo alighogy kiesel a szobabol beesel a Wc-be:D, de mint utolag kiderult a rokakoma tuljart az eszunkon. Nagyon jo kajeszt kaptunk LY jovoltabol, csak egy dolog hibadzott keves volt a szalonnka:D (ez lehet h azert volt mert en ertem a kajahoz utoljara) a maradek szalonnkaer tobb nemes versenyzo is versengett:D (am nagyon eltalat kaja volt).
A SETA, :D hat ez kis kiruccanas a hidegbe jo otletnek bizonyult az elso 5 percig:D "egybol elfogyott a fel energiam:D es Aky mar vagy 3 szor meghalt ":D, ennek ellenere jo volt, okos gyerekek voltunk nem a repulot dobaltuk kaviccsal hanem a jeget:D, lelkes toretlensegunk meghozta gyumolcset, beszaggattuk a jeget. Ez olyan boldogsaggal toltottel el minnket h mar nem ereztuk a hediget vagy csak a testreszeink fagytak el:D.
A kartya- hat az valami eszmeletlenul jo jatek volt:D nyolom a lapot es vagom a fejemre:D, ja es nem csaltam:D csak egyszeruen jo voltam:D:D:D:D
KAraoked:D, ez megint adta az ivet:D a szep fars hangunk se uldozte el a falu lakoit:D aztan a buli:D eleg szepen neztunk ki:D
Sok jo pillanatunk volt:D Akyval mi maradtunk fel a legtovabb ha jol tudom:D. OLyan 5-6 ora lehetett amikor feladtam es magarahanytam Akyit egy uveg pezsgovel:D
Masnap termeszetesen en keltem fel utoljara:D de megerte:D a kajcsi mar keszulodott:D GYorsan teltek az orak es lassan elerkeztunk az indulashoz amikor Szabber meglepett minket egy feladattal es uta sok sok jo dologgal (automobilba valo vilagito izeee):D Nem is tudom h mennyire orultem h vegre vilagit mar az auto:D Olyan 8 izzot csereltunk ki:D. Annyira orultem neki h masnap megtorterm az autot:D de a csotabarat segitett:D mara mar nem latszik az auton semmi:D.
SZombaton visszaindultam Svajcba es vasarnapra ide is ertem. Utkozbe ettem egy magyar etterembe es az egyik ismerostol kaptam par Toyotas cuccot:D

Nagyon jo szilveszter volt, remelem jovore is megpimpeljuk:D

Ja es ha minden igaz akkor Februarban tali:D

Minden jot neketek:D

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2009 jan. 04, 05:17 pm

:) Ki is kérte a részletes beszámolót??? :)

Misel!

Le a kalappal. Jó hosszú volt és élvezettel olvastam végig! :)
Áky biztos nem utál. Az alkohol lehetett a tettes! :)

Shui Papa!

Mégegyszer köszi, hogy eljöttél olyan messziről! Örülök, hogy jól éreztétek magatokat! Február 7 lesz a szülinap! Készülhettek! ;)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2007 ápr. 22, 01:13 am
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigethalom

Hozzászólás Szerző: Lyani » 2009 jan. 04, 05:26 pm

Két észrevétel:

Misel:
Negari az nem Negari, hanem Neragi, nyilván a Verner Ági ból alkotva.
Peace!
:wink:

A másik Shui papa vicces elírása:
"Akyval mi maradtunk fel a legtovabb ha jol tudom:D. OLyan 5-6 ora lehetett amikor feladtam es magarahanytam Akyit egy uveg pezsgovel:D "

Azt hiszem most már mindenki mindent tud, amire kíváncsi volt, a képekre már nincs is szükség.

:lol:
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback
OFF: 2003 Patrol Y61 LWB ZD30

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2009 jan. 04, 05:31 pm

Lyani írta:Misel:
Negari az nem Negari, hanem Neragi, nyilván a Verner Ági ból alkotva.
Peace!
:wink:
:oops: :oops: Az észrevételt köszönöm, Neragi-tól pedig elnézést kérek! Peace too! :wink:
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Shui
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007 júl. 08, 05:37 pm
Tartózkodási hely: Nemetorszag

Hozzászólás Szerző: Shui » 2009 jan. 04, 06:43 pm

Hat en ezt nem vettem eszre:D Lyani :D Persze az lett volna ott h magarahagytam:D tudod ez a svajci billenytyuzet olyan erdekes, am elvoltunk mi Akyval:D este felriasztottuk a szomszedokat:D megidtzunk 2 uveg pezsit:D .. :D jo volt:D am ugy hagytam ott h valamit tamaszott:D asszem az asztalt:D (fejjel) :D

Avatar
Kiki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007 jún. 01, 12:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2009 jan. 04, 07:46 pm

Éreztem, hogy jót fog tenni, ha végigolvasom Misel hozzászólását :) (kösziii), pedig majd kifolynak a szemeim a frankón homályos monitorom és a megszámolhatatlan szig.tételek miatt.

Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat! (L)

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2009 jan. 05, 02:00 am

decaon16 írta: Majd beértünk egy lakott területre (a nevét sajnos nem tudom megmondani), ahol egy Corolla Clubbos zászló állta el az utunkat.
Misel!

Tiszafüreden történt az esemény...

Szabber

Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2009 jan. 10, 04:50 pm

Elkezdem a sort a képekkel kapcsolatban!

Letölthetők a következő helyről:

http://cchftp.extra.hu/downloads/Kepek/ ... szalok.rar
http://cchftp.extra.hu/downloads/Kepek/ ... szalok.rar

Jó töltögetést :D
Kedvcsinálónak a legjobb melegszendvics :lol:
Kép
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)

sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike » 2009 jan. 10, 08:02 pm

Ez fini lehetett :lol: :lol:

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2009 jan. 10, 11:40 pm

Elérhetőek Misel és Kiki képei is (van 1-2 videó is)
Vágatlan változat :) Minden benne van!:

Misel: http://corolla-club.hu/letoltes/CCH_Szi ... _Misel.zip
Kiki (ha nem jön le, akkor még töltődik): http://corolla-club.hu/letoltes/2008_9_szilv_Kiki.zip
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pacsker 2009 jan. 11, 01:13 am-kor.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2009 jan. 11, 12:28 am

Pacsker írta:Elérhetőek Misel és Kiki képei is (van 1-2 videó is)
Vágatlan változat :) Minden benne van!:

Misel: http://corolla-club.hu/letoltesek/CCH_S ... _Misel.zip
Kiki (ha nem jön le, akkor még töltődik): http://corolla-club.hu/letoltesek/2008_9_szilv_Kiki.zip
Nekem ERROR 404-et ad, ha rákattintok a linkre :(
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2009 jan. 11, 01:14 am

Jogos!

Link javítva!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Kiki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2007 jún. 01, 12:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Kiki » 2009 jan. 11, 10:11 pm

Köszi Mindenkinke a képeket!!! Azt hiszem van bizonyíték, hogy énekeltem! :lol: Köszi


Válasz küldése