ELADÓ COROLLA

A klub által kiemelt autó hirdetések vagy keresendő járművek, vásárlási segítségek. Internetről, saját forrásból...
Avatar
FSanyo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2015 nov. 29, 10:02 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Szolnok
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: FSanyo » 2017 máj. 12, 03:06 pm

Sziasztok!

Eladóvá vált az autóm.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... a-11499062

Kép


Az ár alkuképes, és magába fogal rengeteg p[/url]ótalkatrészt amit egy ugyan ilyen autóból bontottam ki!

Privátban válasszolok szívesen mindenre, vagy telefonon, vagy E-Mailben. Elérhetőségeket a hirdetésben találtok.

Remélem megtetszik valakinek :)

Avatar
FSanyo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2015 nov. 29, 10:02 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Szolnok
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: FSanyo » 2017 máj. 13, 07:46 am

FSanyo írta:Sziasztok!

Eladóvá vált az autóm.

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... a-11499062

Kép


Az ár alkuképes, és magába fogal rengeteg p[/url]ótalkatrészt amit egy ugyan ilyen autóból bontottam ki!

Privátban válasszolok szívesen mindenre, vagy telefonon, vagy E-Mailben. Elérhetőségeket a hirdetésben találtok.

Remélem megtetszik valakinek :)
Link javítva :)

Logan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015 ápr. 13, 10:42 pm
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Logan » 2017 máj. 16, 05:30 pm

Sziasztok. Nagyobbra váltás miatt eladóvá válik szeretett igáslovam. 1,3as 95ös XLI. Van baja sok,de olcsó :D akár alkatrésznek elég kedvező lehet. Mocitető kuka(találkozott a szélvédővel) szereti fogyasztani az olajat,kb 2 éve voltunk vele Linzben a pályázás betett neki,a "hozzáértő" autószerelőim nem tudják miért...de új hátsó fékek és első gumik vannak rajta.(Kb. 1500 km) 205-el vettem 4 éve, 231ezer km van benne,soha nem hagyott ott sehol. Augusztus 5-ig műszakis.

Az előélete (előttem élete)röviden:
http://nepitelet.hu/autok/toyota/coroll ... telensegig./

Szekszárdon megtekinthető 150 körüli összegért vérző szívvel elengedem,Jobb szeretném ha szerető,esetleg hozzáértő birtokába kerülne mint egy barbár friss jogsiséba.
Még képek és infó: otolecz.gabor@gmail.com (azt sűrűbben nézem mint az oldalt.)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 máj. 30, 03:35 pm

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... t-11567300

Pont OT vizsgás állapot :(
Mindenkinek szíve joga, csak sok olyat láttam már, hogy egy ilyen hirdetésre elmegy a laikus, aztán látja, hogy rohad, törött, hiányos ez az, erre a válasz HÁT MIT VÁRTÁL? EZ EGY 30 ÉVES AUTÓ?!...
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
BGERI
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2012 jún. 28, 12:10 pm
Tartózkodási hely: Gyõr
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: BGERI » 2017 máj. 31, 01:03 pm

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... a-11561738 Sziasztok Eladóvá vált a szeretett Corollám . Nagyon sok munkát, tanulást, bosszankodást, tapasztalatot adott de mára feleslegessé vált. Az autót elsősorban olyan embernek ajánlanám aki nem csodát vár hanem egy megbízható közlekedős egyszerű autót. Adok hozzá sok alkatrészt is ( 2 db ajtó üvegekkel , egészséges nincs rajtuk rozsda ) belső műanyagok ülések plusz váltó (c150 ) nekem ezek mára útban vannak. Az autó lakatolva, festve lett kapott küszöböket sárvédőket , sárvédő íveket. A festés nem tip-top de akinek nem tetszik foglalkozhat vele. A motorja AF-es én raktam bele egy 114 lovas 1.6 16 V 4A-FE motort szervó kormánnyal és állítható kormányoszloppal. szép állapotú 1.6 SI Belteret szereztem bele ez szebb és sportosabb mint a gyárija volt. az árban benne van a 4 db téli gumi amit tavaly vettem 14-es lemezfelnin. érdeklődni az alábbi telefonszámon vagy facebookon. 06 20 503 48 26
Corolla Forever! átépített 4A-FE 114HP ,ültetés Si E9 hatchback )

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 jún. 07, 07:46 am

E9 GL-ek, GLi-k aprópénzért.
Aki komolyan gondolkozik a jövőben, hogy E9 lesz a veterán/hobbi/második autója, az most spejzoljon be különleges plüss/elektromos extrás alkatrészekből!
(Az E9-ekre irányuló Afrikai export nem egész 1 éve elkezdett hanyatlani az afrikai pénz hanyatlása miatt.


https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... a-11595420

Kép

Kép

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... i-11563832

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

nbence
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2011 jún. 02, 02:46 pm
ELADÓ COROLLA E11 liftback, 1.6 110HP

Hozzászólás Szerző: nbence » 2017 jún. 07, 11:10 am

Sziasztok!
Eladó családi Corolla: 2000-es gyártási év, 1.6. 4A-FE, 110 HP, első tulajdonostól, gondosan szervizelt, szürke (ezüstmetál) liftback. A kmóra állása kb. 245E - az autó napi használatban van. Mo.-on forgalomba helyezett, Toyotánál szervizelt. Műszaki, illetve általános szerviz (olaj, szűrők) nemrég voltak. Karambol/törés nem volt, fényezési hiba, karcolás van, beltere megkímélt.
Részletekkel kapcsolatban hívjatok! +36203252707
Köszönöm!
nbence

Avatar
Toki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2015 nov. 14, 01:42 am
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GL
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Győr
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Toki » 2017 jún. 10, 04:59 pm

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... t-11507339

Ugyan nem GT, de korrekt kis gép, (sötétben) láttam. Alkuképes... :P
'85 E8 Hatchback

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 jún. 15, 09:35 pm

Ígéretesnek tűnő E9 Sedan.
Kouki karbis, tehát már a jobbik fajta valószínűleg!

https://auto.jofogas.hu/bacs_kiskun/Toy ... 430555.htm

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 jún. 18, 09:53 am

Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

richinemeth
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2017 máj. 09, 09:57 pm
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: richinemeth » 2017 júl. 10, 01:35 pm

Sziasztok
Eladó a Corollám. Árat és még több információt privátban illetve FB-n tudok adni.
Évjárat: 1999.02.18.
Km óra: 243.000
Műszaki: 2019.08.16.
Extrák: 2x légzsák, klíma, ABS, szervókormány, centrálzár, indításgátló, riasztó, elektromos ablak elöl, fényszóró magasságállítás, állítható kormány, ülésmagasság állítás
Leírás: Toyota Corolla 1.6 Linea Terra Liftback. Működő klíma. 10e km-ként volt rajta olajcsere. Fogyasztás 7l körül. Megkímélt beltér. 3 db gyári kulcs. Téli, nyári gumi garnitúra, mindkettő acélfelniken. Napi használatban, vegyesen városban és autóúton használtam a kocsit. A legtöbb javítást, cserét számlákkal tudom igazolni. Az autón 2018-01-31-ig érvényes Pest és Heves megyei matricák vannak.
T: 06702350198
Email: richi.nemeth@gmail.com

https://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota ... a-11784655
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára richinemeth 2017 aug. 28, 08:25 pm-kor.

Avatar
Medw
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011 okt. 11, 12:15 am
Tartózkodási hely: Szeged
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: Medw » 2017 júl. 13, 06:46 pm

Sziasztok!
A mai nappal eladóvá vált szeretett Toyota Corollám. Az autó 1995-ös évjáratú, 1.3-as, 88 lóerős, és nagyon-nagyon megbízható. 7 éve van tulajdonomban, és túlzás nélkül állíthatom, hogy igazán megkímélt és kivételes állapotú (aki picit is ismer, annak ez nem újdonság), ami annak is köszönhető, hogy végig garázsban tároltam (najó, tegnap óta már az új ’jövevény’ terpeszkedik a garázsban). A kasztni garantáltan rozsdamentes. A kocsi rendszeres alváz és üregvédelmen esett át! Az utastér tiszta és igényes. A klíma jéghideg és rendszeresen tisztítva volt. Jelenleg 289 000 km van az autóban, az elmúlt 7 év során ebből 80 000-et én tettem bele. Ez alatt a teljesség igénye nélkül az alábbi alkatrészek lettek cserélve: lambda-szonda, vezérműszíj, hátsó lengéscsillapítók, hátsó fékdobok és fékpofák, gyújtáskábelek, szelepfedél tömítés, bal külső féltengely csukló, hátsó összetartástállító keresztlengőkarok, klíma szárítószűrő, aksi, stb. Az olajat 10 000 kilométerenként cseréltettem (LM Leichtlauf 10W40), két csere között kb. 1 l volt az olajfogyás. Az autó jelenleg 4 db nagyjából 90%-os nyári gumival van szerelve hibátlan állapotú Fondmetal alufelniken, továbbá egy második szett alufelnin három szezont futott téli gumik is járnak hozzá. Hivatalos szervizkönyvem nincs az autóhoz, azonban a nálam töltött évek során minden szervizelést, kiadást, olajcserét táblázatosan vezettem, amit kérésre szívesen elküldök. Az autó kiadás és probléma mentes! 475 000 HUF fejében válnék meg tőle. Ha valakit esetleg érdekel, ezen a számon 0620/252-0693 vagy email-ben (otvossandor@gmail.com) is elérhet. Előzetes egyeztetés után Szegeden vagy Csongrádon tekinthető meg a járgány.

A vezetett CCH projektemért (sok-sok infóval, képpel) katt ide: viewtopic.php?f=17&t=1700!

Először az ismerőseim és a 'műértő' márka társak között próbálnám meg eladni az autót (szeretném, hogy jó helyre kerüljön), ezért nincs még fent hahun a hirdetés (pár nap múlva fog oda is felkerülni). A személyes FB profilomon azonban igen: https://www.facebook.com/sandor.otvos.5 ... 2679053854

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

szofivagyok
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2016 jan. 15, 07:47 pm
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: szofivagyok » 2017 júl. 31, 09:56 am

1986 Toyota Corolla DX

Budapest, Hungary
Sziasztok !
Eladóvá vált a kisautóm, kihasználatlanság miatt,nem tudok rá elég időt/energiát fordítani és sajnálnám őt veszni hagyni. :(
Amit tudni kell róla:
- 1.3 benzin, 75 ló
- 255.000 kilométert futott
-Pár hónapja cserélt olaj,fék olaj,gyújtás kábel,gyertya,légszűrő, kuplung munkahenger,kuplung tárcsák
- 2018 tavaszáig érvényes műszaki
Viszont sajnos nem teljesen tökéletes.
A karosszéria nem hibátlan, cserébe adok hozzá új javító elemeket.
(két küszöb,két hátsó ív)
Karburátor cserélve lett,ugyan ilyen 2E motorról,viszont egy tisztítás ráfér. Egy gyújtás beállítás is ajánlott mert az autó hirtelen nagy gázadásra torpan. Ezzel együtt a világból is kimegy ha kell!
Belső tere korához képest hibátlan állapotban van,kisebb szépség hibákkal rendelkezik ami nem szembetűnő!
Érdeklődni privát üzenetben lehet,NEM mindig tudok válaszolni mert dolgozom,ezért kis türelmet kérek!
Megbízható autó,sosem hagyott ott útszélen!
Szép napot
:hehe:

Érdeklődni emailon lehet ( szofivagyokkukacgmail.com) (ritkán figyelem a fórumot).
Egyéb negatív véleményre nem vagyok kíváncsi, szeretném ha az autó jó kezekbe kerülne...

Avatar
pézsé
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2013 dec. 10, 10:57 pm
Autód gyártási éve: 1999
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Miskolc
Re: ELADÓ COROLLA

Hozzászólás Szerző: pézsé » 2017 aug. 25, 04:08 pm

Sziasztok,

álmodozom és keresek 5 ajtós Toyotát. :-)

Igazából egy szép LB E10 XLI GLI lenne a szívem vágya. Irreálisan bármilyen toyota megtenné ami:
Fél millió alatti.
5 Ajtós (kombi is lehet)
Benzines
Nagy motoros
Injectoros
Klímás
Nem kell kapásból kasznizni.

OFF:Nem tudom a Carinákkal mi a helyzet. Kettes és az E között pl. mi a különbség.
Avensis is akad már ebben a kategódiában, de a nem JT alvázszámúakra azt mondják kerüljem őket.

ON:
Nem sürgős, de résen vagyok és tudom a jó fogásokat hipp hopp elkapkodják le is maradtam néhány igéretes fogásról ami azt mutatja nem lehetetlen a feladat :-)
Ha esetleg van valakinek/ismerősnek eladó nyugodtan keressen.

Köszi.
12/1998 TOYOTA COROLLA (EE111L-DLMDKW) TERRA UKP EUR LB LHD 4EFE MTM 5F
08/1979 TOYOTA COROLLA (TE71L-ELMEBW) XE EUR EUG LB LHD 2TB MTM 5F 2D

Avatar
Liftman
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2013 szept. 18, 10:40 pm
Tartózkodási hely: Belgrade, Serbia

Hozzászólás Szerző: Liftman » 2017 aug. 25, 09:30 pm



Válasz küldése