X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2017 feb. 14, 02:19 am

TRD írta:Egy olyan celicám volt, mint Dominak. 2.0 XT. ;)
:buli: :yeah: :bulaaaj: :buliii:
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 feb. 15, 12:30 pm

Örülök, hogy sok veterán és számos új tag is megtisztelt minket a X. szülinap alkalmával!
Angliából, sőt Írországból is eljöttetek hozzánk, de természetesen hálásak vagyunk a vidékről (Tapolca, Kübekháza, Sajószöged, Ravazd, Kiskunhalas...) érkező korán kelőinknek is!

Jár nektek egy piros pont a Gokartozást illetően.
Azon kívül, hogy brutál jó időket mentetek, a tervezett ~73 futam helyett 87-et sikerült abszolválni, ráadásul rövidebb idő alatt, mint amennyit az eredeti darabszámra (levezető kör, pilóta csere...) kalkuláltam.
Hamar átértünk az RCC-be is. Nagyon sajnálom, ami útközben DanikaAE86 hachijával történt. Szívből remélem, hogy az Eurotax hiánya miatt a mobile.de alapján állapítják majd meg a káresemény előtti értéket, így sikerül olyasfajta kártérítést kapnia, amiből becsülettel helyre lehet állítani az autót.
Nagyon örülök, hogy még ennek ellenére is eljöttetek a nap végére a sánta AE86-al, illetve ezúton is gratula a legjobb Gokart köridőhöz!
Az RCC-be érkezést követően, mint látszott is az arcomon, kicsit feszült voltam az étkezés időpontja és a felszolgálás módja miatt, illetve, ami még jobban stresszelt, hogy a 10 évnyi nagy videót sikerül-e lerenderelnünk a vetítésig. Szerencsére mindkét problémát sikerült megoldani és bízunk benne, hogy ti is elégedettek voltatok a nap lebonyolításával és a programok sokaságával.

Reméljük elnyerte tetszéseteket a Zolee11 és TV-s András által készített két videónk (hamarosan felkerülnek a Youtube-ra). Sok munka volt mindkettőbe, de biztosan jó emlékeket hoztak vissza nektek.
Cslaci105, Ewing és Toytomi "videóiért" pedig külön köszönet. Nem titkolom, meghatódtam, és egyben eszméletlen mérges is vagyok a többi (főként törzsgyökeres) CCH-s látogatóra, aki többszöri kihangsúlyozás és megkeresés ellenére sem dobott össze semmit. (pl. egy olyasmit, mint toytomi)
A Sushi mesterek, illetve a díszítők is kitettek magukért, hogy egy kicsit Toyotásabb, Japánosabb közegben ünnepelhessük a szülinapot. Ha figyelmesek voltatok, készült új molinó, az eseményre külön logó és relikvia is, reméljük ezek is hozzájárultak a különleges nap sikeréhez.

Az immáron Okleveles Veterán CCH tagoknak itt is gratuláció és köszönet, hogy ilyen hosszú ideig velünk tartottak!
A klubvezetőknek pedig óriási tisztelet, hogy mindazt, amit kaptok, Önzetlenül, fizetség nélkül teszik értetek! :rizspekta:


KÉRNÉK MINDENKIT, HOGY OSSZA MEG VELÜNK BESZÁMOLÓIT, KÉPEIT, VIDEÓIT!
A Google photos megerősítést kér, így a jelszó mellé küldök egy telószámot, hogy biztosan sikeres legyen a belépés. Ha csak telefonosak vannak, azok is jöhetnek! Fontos esemény volt!
A videókat (készült számos, tudom!!), pedig legyetek oly kedvesek feltölteni a saját Youtube csatornátokra, vagy ha nincs, akkor átküldeni őket nekem e-mailben Wetransfer segítségével.

Saját képeim ITT érhetők el.
(Sajnos igen rossz minőségűek - az objektívem elkezdett hibázni - illetve keveset is készítettem, mert alig volt időm erre)
Nagyon örülnék, ha a tieteket is megleshetném.

Jabel esetleg az emberekről és a helyszínről nem készítettél pár képet?
Az autósak szuperek! Köszi szépen őket és a kinyomtatott Kollektív pályanapos relikviákat is! (gondolkozhatnál egy vízjelen...)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2017 feb. 15, 02:28 pm

Azért ne nagyon haragudj! :) Valaki kreatív, valaki nem. Valakinek nincs otthon számítógépe, mint pl. nekem.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2017 feb. 15, 03:26 pm

Én is telefonnal csináltam... :)

Avatar
RWD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2009 nov. 17, 11:56 am
Autód gyártási éve: 1981
Autód típusa (és generációja): Starlet
Autód felszereltségi jelölése: STD
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: RWD » 2017 feb. 15, 05:38 pm

Egy kis beszámoló.

Először is nagyon nagyon köszönünk mindent! Brutális teljesítmény ez a vezetőségtől, és persze a klubtagok hozzáállása is példaértékű. Sajnos magamat nem vallhatom egy VÉR klubtagnak az évi átlag 2, max 3 jelenlétemmel, de nagyon büszke vagyok rá hogy 2009 óta tag lehetek. És köszi mindenkinek, aki eltűr a jó és rossz tulajdonságaimmal együtt :)

Kicsit aggódtam, hogy lecsúszunk a gokartról, de hála égnek nagyjából időben érkeztünk (magamhoz képest). Nagyon jó volt, szuper lenne sokkal többször kartozni. Annak külön örülök, hogy a végén befurakodtam az élmezőnybe. Persze, nem versenyről volt szó, de ha a race face tagok magukba néznek...ugye, hogy ugye? Sosem megy ez csak úgy, tét nélkül. :mrgreen: Daninak plusz gratula!
MrGaroj életében először gokartozott, a kezdeti aggodalmak után belejött, szépen tolta neki.

Az RCC-ben a megszokott hangulatot kaptuk. A kaja isteni volt, a szusi külön élmény volt. Sosem ettem még, de egy ideje már ki szerettem volna próbálni. A szójaszósz, a wasabi és a gyömbér téma mind mind zseniális volt. Meg is ettem vagy 10 adagot, szigorúan pálcikával (azért volt benne kihívás). Rá tudnék szokni, heti 1-2 alkalommal biztosan. Ó és a kedvenc sütim! Grízes, meggyes, túrós rétesnek nevezném, a vetítővászon alatt volt közvetlenül az asztalon. A készítőjétől szeretném elkérni a receptet, ha nem giga titok. Hahó, hölgy tagok? :)
A 10-es évfordulót feldolgozó videó nagyon szép munka. Külön jól esett, hogy viszont láthattam a KE30-cat (Debrecenből figyel ránk!), illetve japcarfestes KP-s kalandot. Apróságoknak tűnnek, de tényleg nagyon nagyon jól eső dolgok ezek. Bánom, hogy nem készítettem videót. Maximális tisztelet azoknak, akik prezentáltak! Az AE86 torta eszméletlen cuki lett, körbe is fotóztam. Frool uram rá is kérdezett a helyzetre, vajh mikor veszek már egyet, vagy már letettem róla? A projekt még szunnyad, de amit a fejembe (szívembe) vettem, azt nem engedem. Igen, egyre drágábbak és ritkábbak. Igyekszünk ezekhez a paraméterekhez alkalmazkodni, bízzunk benne hogy sikerrel. Kicsit szimulátoroztunk is a nap végén, csak hogy érezze a benzinvérem a törődést. Sajnos több mint egy éve szögre akasztottam a virtuális kormányt, persze csak ideiglenesen. Nagyon jó móka, amint lesz rá alkalmam, beizzítok egy komolyabb beruházást ezen a téren is. Nyilván figyelembe véve a prioritásokat.

Matyinak külön hála a 360 fokért. NAGYON jót tett a 2TG hang a szívnek, a látvány, az illat, a miliő. Ez is apróság, de aki autóbuzi annak egy ilyen jelenség nagyon kedves tud lenni, főleg ilyen ubiszezonban, játszós autó nélkül élve a napokat. A E1-re pedig nem találok szavakat, egy kincs. Nem gondoltam volna, hogy pont itthon látok majd ilyet az életben először. Ja és meg is tapiztam, ááááááá. 8) Láttam Hacsit (kitartás Dani!) is, megvolt az elvonós minimál adagom, köszönet.

Gratula az apukáknak, anyukáknak! Örültem az összes "régi" és "új" arcnak. Slampi szokásához hívem stílusosan érkezett... :agyadnalvagy: :mrgreen:

Köszönet még egyszer mindenkinek, tavasszal érkezünk a KP-val.
1981 - Toyota Starlet KP62
1983 - Toyota Corolla AE86

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 feb. 15, 06:51 pm

Zolee11-nek köszönhetően itt a CCH X. évének összefoglaló videója.
:taps: :taps:
Fogyasszátok sok szeretettel, főleg, amíg a Youtube nem kezd el némítani!!

https://youtu.be/IwNcFyQrYJM

https://www.youtube.com/watch?v=IwNcFyQ ... e=youtu.be
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2017 feb. 15, 07:05 pm

Mivel már többen is megemlítettétek a videókészítés dolgot, hát leírom amit gondolok...
Magam is meghökkentem és elszomorodtam amiatt, hogy csak ketten csináltunk videót, illetve Ewing kreatív fotóláncot. 2016. szeptember 28-án került kihírdetésre a X. szülinap klubesemény, ahol az első bejegyzésben egyértelműen meg lettünk kérve, hogy 10 év (illetve kinek kevesebb) kánaán és jólét után egy KIS kreativizmussal ajándékozzuk meg a napot.
"Megkérünk minden vállalkozó szellemű CCH szimpatizánst, hogy egy maximum 5 perces videót készítsen, amely kötődik a Corolla típushoz és a CCH-hoz. A jó ízlés határain belül nincs szabály... :) Lehet a korábbi Galériákból és Youtube videókból is csemegézni, de lehet forgatni teljesen új anyagot is. Legyen az zenés klipp, különleges pillanatokat megragadó slide-show, egy tükör, hogy ti hogy éltétek meg a Corolla Club létet :) , vagy akár egy dokumentumfilm, riportokkal, narrálással tarkítva. Mindegyiknek nagyon örülünk és igyekszünk mindegyiket levetíteni a találkozó alkalmával. A Legjobb hármat természetesen díjazzuk! Van rá több hónap. Kérjük tiszteljetek meg minket egy alkotással. Mindegy, hogy az egyszerűen kezelhető Windows Movie Makerben készül vagy profi stúdióban. A tartalom és a meglátás a lényeg..."
2016. szeptember 28-án! Négy és fél hónappal a szülinap előtt. Bevallom én sem akkor álltam neki egyből, sőt, őszintén megmondom, hogy egy héttel a szülinap előtt kezdtem nekiállni a készítésnek. Videó szerkesztéshez, vágáshoz abszolút nem értek, szimpla powerpoint-ban csináltam. De megoldottam. Az meg sem fordult a fejemben, hogy nem csinálok semmit, és úgy megyek el. Szégyelltem volna magam, hogy a négy és fél hónap után nem mutatok fel semmit. Holott ugye egyértelműen meg lettünk kérve, illetve később még emlékeztetve is lettünk (többször is!).
Nem ismerem senki magánéletét, de azt gondolom, hogy akinek a lehetőségei adottak és igazán akart volna, az négy és fél hónap alatt tudott volna csinálni. Elnézést kérek azoktól, akiknek esetleg az élethelyzete, körülményei valóban olyanok, hogy valóban a négy és fél hónap alatt, ha megszakadtak volna se tudtak videót csinálni. Sajnos ilyen előfordulhat. De nem hiszem, hogy a megjelent 60 emberből (nem tudom hányan voltunk) 57 ilyen helyzetben lenne. Aki magába néz és úgy érzi, hogy csak a lustaságán múlt a készítés hiánya, az akár utólag is esténként fél óra - egy óra szabadidőt "feláldozva" egy hét alatt tud úgy videót csinálni, mint én, vagy még hamarabb is. Nem a minőség, hanem a szándék a lényeg!
Elnézést, ha valakit megbántottam, megsértettem volna.
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
IceRocko
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2012 okt. 09, 05:14 pm
Autód gyártási éve: 1992
Autód típusa (és generációja): Corolla E10
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: IceRocko » 2017 feb. 15, 08:30 pm

Én is szeretném megköszönni itt is, ezt a kiváló, magas színvonalú szervezést mindenkinek, aki részt vett benne. Mind vezetőségi, vagy bármilyen más szinten!
Egy igazán remek nap volt. Kezdve a reggeli 9órás talival, ahonann együtt konvojoztunk az Eurocenterbe. A gokartozást nagyon élveztem, voltak nagyon jó "csaták" de mégsem volt az a vérre menő öldöklés! El sem hittem, hogy a 4. legjobb időt sikerült mennem. De örültem neki. :)
Miután átmentünk az RCC-be már nagyon éhes voltam és az informátoraim azt fecsegték, hogy később lesz csak ebéd, ezért lecsaptam a sok finomságra és jól bekajáltam. Majd mire már éppen jól laktam, elkészültek a friss pizzák, így még sikerült magamba tuszkolni 2szeletet, de aztán legszívesebben ledőltem volna egy órácskára. Viszont a sűrű program ezt nem tette lehetővé, így egy kis friss levegőn autóbuzulással próbáltam összekaparni. Nagyon jókat beszélgettünk, viccelődtünk, igazán családias volt a hangulat. Közben mindenki már a kvízt csinálta, ami ismét igazán hardcore-ra sikerült!
Aztán elkezdődtek a filmvetítések. Nagyon szuperre sikerült mind, nagy köszönet a készítőknek. Nem fogok mentegetőzni, szégyenlem magam, hogy nem vittem kisfilmet, de rossz szokásomhoz híven mindent az utolsó pillanatra hagyok és ez most sem volt másképp. Viszont a munkám közbeszólt, pedig igazán megcsinálhattam volna korábban. Elnézést miatta. :cry:
A továbbiakban is pörögtek az események, jó hangulatú díjkiosztó, beszélgetések, Sushi evés (Nagyon finomak voltak és nagyon meglepett, de nagyon örültem neki, köszönöm szépen) Slampi mentés, bár mire mi oda értünk pont, sikerült elindulniuk. Aztán a szuper fincsi torták is felvágásra kerültek, tetőzve jóllakottságomat, még betoltam 2-3szeletet. :oops: :twisted:
Összegezve, egy igazán emlékezetes nap volt, remek emberekkel (új és veterán egyaránt).
Nagyon köszönöm, hogy veletek tölthettem.
EE101 Sedan, 7A-FE

Avatar
Taki
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2010 ápr. 23, 09:48 am
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tapolca
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Taki » 2017 feb. 16, 08:50 pm

Nagyon szépen köszönjük, hogy résztvehettünk ezen a Fantsztikus szülinapon!

Az első olyan alkalom volt, hogy CCH- s szülinapra mentünk. Valahogy ez mindíg kimaradt.
Ez a rendezvény érezhetően kiemelkedő és ünnepélyes volt! Még mindíg a hatása alatt vagyok.
Ebbe tényleg mindent beleadtatok! Hatalmas hála a Vezetőségi tagoknak és akik aktívan részt vettek a szervezésbe!
Szép munka volt!

Érkezéskor, Matyi csodálatos kisautója ment el SAJÁT LÁBON elöttem! Ezt látni, hatalmas volt!
Az összefoglaló videó is nagyon jól sikerült, rengeteg élményt elevenített fel. Félelmetes volt nézni, hogy milyen nagy változáson esett át mindenki. A fiúk megemberesedtek, a lányok pedig egyre szebbek lettek. Leánykáim a gyerekülésből lassan a bal egybe ülnek át.
A saját készítésű videók is frappánsak és jók lettek! Gratula srácok!
Rettenetesen szégyenlem magam, hogy lusta dög voltam videót készíteni.
Nincs mentségem rá.

A társaság ismét hozta a megszokott családias hangulatot. Örülök, hogy ismét találkozhattunk veletek!
Voltak olyan résztvevők is akikkel először találkoztam, de a hangnem náluk is pillanatok alatt baráti és közvetlen lett!
Tényleg jó a csapat!

Rwd! Kedvesem nagyon örült neki, hogy ízlett a meggyes süti! Megy a recept! ;)

Az autómról készült menet közbeni képekért ezer hála! Köszi Jabel, jók lettek!

A szusi kellemes meglepi volt! Én is most ettem először. Finom volt! Hatalmas csodálkozásomra elsőre ment a pálcikával evés.

Slampi mentése ismét megmutatta, hogy mennyire összetartó a csapat.
Repült az idő! Nagyon hamar a végére értünkennek a csodás szülinapnak.

Sajnos nem tudtunk az összepakolásra ott maradni, mert a csajok már nagyon fáradtak voltak.
Kellemesen elfáradva és rengeteg új pozitív élménnyel feltöltődve negyed kettőkor értünk haza.

Tavasszal újra találkozunk!
Csak az az igazán bátor, aki be meri venni a hashajtóra az altatót!
1988 E9 Liftback 1.8D
1988 E9 Hachback 1.6Gti

Szuti
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 129
Csatlakozott: 2010 ápr. 08, 10:14 am
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Szuti » 2017 feb. 16, 11:26 pm

Sziasztok!

Először is köszönjük a meghívást és hogy a videóban is ennyi szerepet kaptunk, igyekszünk rászolgálni:-)
Bár nem maradtunk sokáig, de a gokart jó volt, a kaja szintén és ameddig maradtunk, jól éreztük magunkat. Jó kis csapat vagytok, összeszokottak és vcces, ahogy martátok egymást folyamatosan. Ezt csak régi barátok engedhetik meg maguknak büntetlenül.

Igyekszünk legközelebb tovább maradni és jobban részt venni a társasági életben is.

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2017 feb. 17, 07:42 pm

"Élnék a vezetői jogommal, hogy én lemondok mindenről, engem ne tüntessenek ki..." :lol:
https://youtu.be/eb0JgZ2aMcg
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2017 feb. 17, 11:19 pm

Mozso kérésére feltöltöttem a saját készítésű videóm:

https://youtu.be/5HNob5VtWw0
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2017 feb. 18, 11:18 am

Köszönöm Laci, nagyon inspiráló és megható a videód! Örülök, hogy megosztottad velünk.
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2017 feb. 18, 08:55 pm

Nagyon szívesen! :D
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
Bruce E9
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1836
Csatlakozott: 2007 okt. 01, 03:36 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bruce E9 » 2017 feb. 19, 10:27 am

A "sörpörgős" videot hol lehet megnézni?
----------------------------------
Forró Fecske
AE92 Corolla Liftback GT-i, Black Top G6


Válasz küldése