X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: mozso » 2016 aug. 28, 07:49 pm

A 2016.08.25-28 között megtartott X. Nyári Talalkozóról, az V. Girbe-Gurba Kalandtúráról és a Rolla Rutin ügyességi versenyről a képes és videós beszámolókat ide írjátok.

Köszönjük, hogy ennyién eljöttetek és reméljük kellemes élményekkel gazdagodtatok.
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
Nuki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009 márc. 19, 03:41 pm
Autód gyártási éve: 2009
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol Plus
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Nuki » 2016 aug. 29, 08:16 pm

Kedves Vezetőség!

Respect! Először voltam girbegurba, de az egyértleműen lejött, hogy ebben a találkozóban rengeteg munka, odaadás, szeretet, kreativitás és feláldozott szabadidő van fektetve!
Nagyon élveztem, nagyon ügyesek vagytok, sok ilyet még.

Szeretném Pacsi és a saját nevemben is megköszönni a bébiszittyóskodást és befogadást! A CCH tényleg egy nagy család! :luv:

Mindennel elégedett vagyok, kivéve ugye a Rózsikaszentmarci és Gyöngyös közötti útszakasszal, tekintettel arra a nem elhanyagolható tényre, hogy Nagyfiú kétszer is megjárta. Tréfarépát reggeliztem, viccelek, az is jó volt 8)

Hogy min változtatnék? Kötelezővé tenném a talikon a délután 4 utáni alkoholfogyasztást és kötelezővé tenném Szabinak a megjelenést! :nyaloka: :luv:
Ha már itt tartunk Mester, én úgy gondoltam ez egy nehéz verseny lesz nehéz feladatokkal. Hát mi volt itt? Elaludtatok és egy ovis csoport átírta a feladatokat? :twisted: Lehet, hogy jövőre több kellene a bejáráson a cuccból és kevesebb a Sterbiből :twisted:
<3

A kenuzás eszméletlen gyönyörű volt, a girbe gurba útvonala hibátlan. Pacsi még most is kóma :rock:

Nem fotóztam szét az agyam, de itt a link, ha valaki kíváncsi:
https://picasaweb.google.com/1040318481 ... 1930189729

Köszi Mindenkinek az élményt!

Puszi :fejpori:

Hugi (Eva Braun)
1.6 GL Carina II - Carcsi
2.2 D-4D Avensis T27 - Nagyfiú

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2016 aug. 29, 09:47 pm

Nuki írta:Hogy min változtatnék? Kötelezővé tenném a talikon a délután 4 utáni alkoholfogyasztást és kötelezővé tenném Szabinak a megjelenést! :nyaloka: :luv:
Ha már itt tartunk Mester, én úgy gondoltam ez egy nehéz verseny lesz nehéz feladatokkal. Hát mi volt itt? Elaludtatok és egy ovis csoport átírta a feladatokat? :twisted: Lehet, hogy jövőre több kellene a bejáráson a cuccból és kevesebb a Sterbiből :twisted:
<3
Hugi (Eva Braun)
Ide figyelj, cuki Nuki!

...hogy tömődne el a részecskeszűrőd!!!
:gyilkos:

Lehet, az oroszlán bajuszát huzogatni, csak NEM ÉRDEMES!!! Elmondom mi lesz: az lesz, hogy...
ÁÁÁ!!! Teljesenszétb@szazideg!!!
:naidefigyu: :naidefigyu: :naidefigyu:

Jövőre SENKI sem fog pontot szerezni, SENKI sem fog odatalálni, az sem lesz igaz amit kérdezek!!!
Az itiner mellé nem sárga lapot, meg kis borítékot kaptok, hanem SZÁZASZSEPIT!!! Legyen mibe törölgetni az első támponton, amikor magzatpózban zokogtok!
Begyüjtöm a TRK árát és egyetlen egy szobát fogok foglalni az elnökit, ragyogó és megkérdőjelezhetetlen nagyságomnak!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szabber

ui.: Zéró 2 Zulu
CCH vezetőségi tag

DELTA
ToYODA MASTER
CUCCOS - PUCCSOS

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2016 aug. 29, 10:33 pm

Sziasztok!

Örülünk, hogy ilyen sokan eljöttetek, és reméljük, hogy jól éreztétek magatokat!
Beszámolót egy picit később írok, de képeinket már most feltöltöttem, az alábbi linken tudjátok elérni.

KÉPEINK
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2016 aug. 30, 09:39 am

Szabi!

Nuki tekintettel volt rád és finom volt. A többiek még nem is reagáltak.
Várd ki, majd csak ezt követően forrald haragoddal a vizet :lol:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2016 aug. 30, 09:41 am

AKi nem volt...

Kép

;) :yeah: :rock: :taps: :buli: :lovag: :fel: :bulaj: :kocc: :bulaaaj: :cch:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Nuki
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009 márc. 19, 03:41 pm
Autód gyártási éve: 2009
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol Plus
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Nuki » 2016 aug. 30, 05:06 pm

szullosz írta: Jövőre SENKI sem fog pontot szerezni, SENKI sem fog odatalálni, az sem lesz igaz amit kérdezek!!!
Az itiner mellé nem sárga lapot, meg kis borítékot kaptok, hanem SZÁZASZSEPIT!!! Legyen mibe törölgetni az első támponton, amikor magzatpózban zokogtok!
Begyüjtöm a TRK árát és egyetlen egy szobát fogok foglalni az elnökit, ragyogó és megkérdőjelezhetetlen nagyságomnak!!!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Szabber
Ha tudnád, hogy ez a sok bajszot húzogató klubmókus mennyit és milyen szeretettel beszél rólad, ha nem vagy ott, TE vennéd zsákszámra a százaszsepit, hogy a meghatottságod miatt, a könnytermelő mirigyeidből áradó megannyi, orcádra csorduló könnyecskédet letöröld. (természetesen magzatpózban)

:cch: :oops: :luv:

LUV SZABBER

Puszi :fejpori:

Hugi (Eva Braun)
1.6 GL Carina II - Carcsi
2.2 D-4D Avensis T27 - Nagyfiú

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2016 szept. 01, 11:51 am

Nukin és Zolee11-en kívül úgy néz ki, hogy senki sem élvezte a találkozót :roll: ...
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Taki
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2010 ápr. 23, 09:48 am
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tapolca
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Taki » 2016 szept. 01, 01:03 pm

Beszámoló írással mindíg késésben vagyok. Most is így van! :)
Hatalmas köszönet a szervezőknek, az idén is kitettek megukért!
Végig gondoltam, hogy mennyi mindent kellett intézniük azért, hogy mi felhőtlenül szótakozhassunk.
Óriás hála érte!

A rolla-rutin nehéz volt szervó nélküli autóval aszfalton, de nem kivitelezhetetlen.
Külön köszönjük Szabinak, hogy ideigirbe-gurbe kalandtúra nem volt olyan nehéz és hamar odataláltunk! ;) A feladatok túlnyomó többségét a gyerekek oldották meg. (Csípőből)
A bográcsozást Vitya fantasztikus baripálesza még jobbá tette. Természetesen az ételek ismét
nagyon finomra sikerültek és a hosszú út után nagyon jól estek!
Másnap életünk első kenuzásán vehetünk részt! Ami maradandó élmény volt. Családunkból Rita adta fel legelőször, hamarosan Petra is motorcsónakba szállt. Kinga nagyon élvezte, ő ebéd után fáradt el, így Antival maradtunk kettesben. Anti szokásához híven kókeményen küzdött az elemekkel, pedig az utolsó félórás szakaszra már én is feladtam és csónakba száltam.
Ezután következett egy kiadós vacsi.
Szombaton ismét Szabi kreativítását élvezhettük. Nekem nagyon tettszett!!! Amerre jártunk mindenhol corollásokat láttunk. Volt érdekesség és látnivaló bőven! Számomra a legfurább dolog a közösen használt közúti-vasúti híd volt. Autóval még nem mentem vasúti sineken! Félelmetes!
Tiszaderzsen ismét bebizonyosodott, hogy kicsi a világ! Fagyizóban mikor elárultuk, hogy honnan jöttünk, hátulról kiszólt a ház ura. "És a Varga doki meg van még? Együtt szoktunk horgászni." Varga doki feleségem háziorvosa. :)
A napot egy alapos elhajással fejeztük be. Legalábbis, részemről a foglalkozás elérte a célját.
Vasárnap az eredmény hírdetésen kiderült, hogy Bruce nagyvonalú és igen sportszerű visszalépése miatt (és mert annyira jók voltunk) dobogóra állhattunk! Igaz bronz de ez is érem!
Sajnos a közös strandoláson nem tudtunk részt venni, mert nem értünk volna haza időben, és nekem hajnalban már melóznom kellett menni.
A találkozó FANTSZTIKUS volt, jól összeszokott csapat, családias hangulat!
Nagyon örülök, hogy veletek tarthattunk!

Ui: képeket csak keveset és telefonosokat csináltunk, de igyekszem majd valahova feltenni!
Csak az az igazán bátor, aki be meri venni a hashajtóra az altatót!
1988 E9 Liftback 1.8D
1988 E9 Hachback 1.6Gti

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2016 szept. 01, 05:17 pm

Szerevezőként egy kicsit másabb a leányzó fekvése, de én így is nagyon élveztem ezt a négy napot. Sikerült teljesen elfelejteni a hétköznapok hajtását, igaz hajtásból most is kijutott, hiszen azzal kezdtem a csütörtököt, hogy Szabbert meglátogattam az itinerek begyűjtése céljából, és megbeszéltük a megbeszélnivalót az itinerekkel kapcsolatban. 8)
Rohantam ki Gödöllőre, persze nem találtam ám olyan egyszerűen oda a pályára, egy utcával tovább mentem, pedig első körben már jó helyen keresgéltem. "Gyorsan" felépítettük a pályát, és mehetett is a rolla-rutin. Miután elkezdődtek a kalandtúra rajtoltatásai, mi is mint vezetők kipróbáltuk a pályát, és sikerült is megdönteni a korábbi időket. :) Mielőtt valaki azzal érvelne, hogy persze így könnyű volt, mert százszor végigmentünk a pályán, én azzal kezdtem, hogy majdnem letaroltam 2 bolyát, mert "emlékezetből" már szedtem is alá az első tolatásnál, mikor még nem kellett volna... szóval nem ugyanaz gyalog végigmenni sokszor, majd autóval is nekivágni.

Megvártam pár indulót, aztán mentem egyenesen Tiszafüredre. Előkészítettük a terepet az érkezőknek, és elkezdtük a bográcsgulyáshoz szükséges zöldségek puceválását. A főszakács szerepét nem vállaltam, mert sejtettem, hogy lesz még más intézni való is, ami így is lett, de nagyon jó lett a bográcsgulyás, sajnos a pincepörkölt olyan gyorsan elfogyott, hogy sokan meg se tudtuk kóstolni, csak hallomásból tudom, hogy nagyon finom volt, sebaj szedtem még egyszer a gulyásból, köszönet illeti a szakácsokat. :taps:
Az este fénypontját emelte a Vitya által felajánlott nagyon finom házibaracklekvár :lol:, majd később egy kellemesen füstös aromával tértünk vissza a szállásra.

Másnap társat próbáltam szerezni egy rövidebb ladikozáshoz, mivel Netti és Guszti nem tartott velem csütörtöktől, csak pénteken tudtak csatlakozni, és vissza kellett mennem értük Bp-re. Mivel Nuki kutyával jött, és nem szerette volna egész nap a tűző napon tartani Apacs kutyát, így pont kapóra jött, hogy én sem tudok egész nap kenuzni. Már az első métereken összeszoktunk, érezhető volt, hogy nem lesz baj, Apacs kutya nagyon jól viselkedett, nem volt vele semmi probléma egész úton. Pontosan számoltam az időt, hogy meglegyen a pontos fordulópont, ha jól emlékszem 12:34-kor fordultunk vissza, és negyed 3-ra már vissza is értünk a kikötőbe. Én szívesen maradtam volna tovább, de sajnos ez így alakult, majd legközelebb. :)
Budapest irányába semmi probléma nem volt, pikk pakk visszaértem, jutott idő pihenni is, visszafele viszont beütött a krach, Gödöllő környékén baleset miatt óriási torlódás, illetve később is folyamatos torlódások, bő 1 órát vesztettünk, így valamivel 9 előtt sikerült visszaérni az étterembe.
A vacsora finom volt, volt némi hiányosság a rendelést illetően, de nem volt rossz a kaja, addigra már jól megéheztünk, ennek ellenére nehezen tudtuk abszolválni a kétszemélyes tálat, sebaj Guszti kutya segített egy kicsit. Estére mindenki eltűnt, mint szürke szamár a ködben (csak nem fárasztó volt a kenuzás? :D), így csak páran verődtünk össze egy kis esti italozásra.

Szombat reggel útjukra indítottuk a kalandtúra résztvevőit, mi addig sziesztáztunk és ebédeltünk egyet, majd lementünk a partra egy kicsit áztatni magunkat. Délután "szabad foglalkozás" volt, több lehetőséget is meghirdettünk, ki-ki saját kedve szerint választhatott. Este egy kisebb megbeszélés és ajándék innivaló szétosztása után lementünk a partra vacsorázni, és megalapozni az este hangulatát. 11 óra környékén visszaértünk a szállásra, és órákig boldogítottuk a szomszédokat. Hangulat volt rendesen, főként a "társasjáték" okozott nagyobb hangzavart, és lett nagy sikere a nézőközönség között. :lol: Mondhatjuk, hogy a foglalkozás elérte a célját. :twisted:

Vasárnap reggel kijavítottuk az itinereket, és előkészültünk az eredményhirdetést. Röviden összegeztük a kalandtúra feladatait, megoldásait... :D illetve átadtuk az első három helyezettnek az őket jogosan megillető nyereményeket.
Itt szeretnénk jelezni, hogy ez csak bemelegítés volt, jövőre sokkal nehezebb lesz a girbe-gurba kalandtúra.
A délutáni program strandolás volt, amin mi már nem tudtunk részt venni, egy rövid kávézás után visszaindultunk Budapestre.

Jövőre is várunk mindenkit szeretettel! :burnout:
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2016 szept. 04, 04:35 pm

Folyatom én is sort.

Mégegyszer bocsi, de van egy kis gond a munkahelyemen és tényleg nem tudtam elszabadulni csütörtökön és pénteken. Szomorú vagyok, hogy kihagytuk a 2 napot, a többiek beszámolóját hallgatva. Elég rosszul érintett a dolog, úgyhogy én nem tudtam sajnos teljesen fejben is ott lenni, remélem nem rontottam el mások hangulatát. Pedig szerettünk volna kalandtúrázni, rutinozni, kenuzni mi is. Ez van sajnos...

Aztán szombaton már mi is tudtunk csatlakozni a kalandtúrához. SZABBER MESTER megdolgoztatta a fogaskereket a szűrke állományban kicsit, de sikerült megindulnunk nekünk is :) Szép helyket választottatok ismét uticélul, köszönjük. A túra után még egy picit kipróbáltuk milyen a Tisza-tó. Most voltunk először, kár, hogy eddig kihagytuk ezt a helyet. :)
Az esti mulatságot hamarabb ráhagytuk, mint a többiek, Réka már nem nagyon birta, úgyhogy nyugovóra is tértünk.
Vasárap reggel még bandáztunk kicsit, majd hazafelé vettük az irányt.

Nagyon nem tudok mit hozzátenni a dolgokhoz, a vezetők mindig kinyalják a hátsó lélegző nyílásunkat, úgyhogy se az ellátásra, se a szállásra, se a szervezésre nem lehet panaszunk.
Egyszóban összeszedve: Köszönjük! :)
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2016 szept. 05, 12:05 am

Az idei nyári találkozó számomra ismét hozta a már megszokott kiváló minőséget, annak minden tartalmával! A Rolla Rutinon a technikás "lassan járj, tovább érsz" pályán megtudtam, hogy valójában mennyire (nem)kanyarodik az autó :) A tükörből tolatásnál a vonalak előtt történő megállásnál fogalmam sem volt, hol van az autó vége (ugye csak vonalak voltak az aszfaltra húzva, nem volt a vonalon autó, oszlop, fa, stb. amihez viszonyítani lehetett, hogy még mennyit lehet hátra menni!) Remek tervezésű, tanító jellegű pálya volt. Dícséret!
A kalandtúra számomra mindig nagy kihívás :) Szeretem a fejtörőket, rejtvényeket, bele is élem magam komolyan. Addig nincs tovább, amíg az adott helyszínen mindent meg nem találtunk! Gödöllőn az első helyszín megfejtésére állítólag a mellékelt kódtáblát kellett volna használnunk, amiből "sárga 1C, kék 4A, régi piros E10" és akkor kijött volna a megoldás. Márti a kódtábla nélkül a szövegből megfejtette, hogy Iklad, polgármesteri hivatal. Most komolyan, ki találta ki az itinert? Ki akart túljárni Márti eszén? A rajtoltatásnál be lett haragozva, hogy ezúttal majd összeroppanunk a kalandtúra súlya alatt, olyan nehéz lesz, hogy nemhogy a találkozó helyszínére nem találunk oda (főleg, hogy előre megszavaztuk), de még haza sem találunk :twisted: Szóval a megfejtések szépen jöttek, a pontok csak gyarapodtak... Na de "mit szívsz csók a számom"??? Na de "zéró2zulu"??? Hát mi folyik itt Gyöngyösön??? Emberek!!! Elgurult a gyógyszer rendesen! :x
Mindemellett számomra az eddigi legjobb kalandtúra volt. Szerencsére részt tudtam venni eddig mind az öt kalandtúrán, és elmondható, hogy folyamatosan jobbnál-jobb feladványokkal, trükkökkel, csavarokkal találkozunk. Csak sejteni tudom, hogy ez mennyi előkészülettel, szabadidő áldozattal, családtól - pároktól elrabolt idővel jár, ezért hatalmas köszönet jár Nektek! :wink:
Az első esti kétfogásos (gulyásleves/pörkölt) vacsora kiválóra kerekedett, elismerés a szakácsoknak! :taps:
A Tisza-tó gyönyörű, az érintetlen táj, és főleg a víztükörből kiálló gémeskút hangulata meghökkentő volt nekem. Itt még tisztán érződött, hogy a természet az úr. Az evezés Márti örök kedvence, bárhol bármikor benne van. Az egész napos evezés "tulajdonképpen gyönyörű volt, meg nagyon szép, de..." ha nincs az emberfeletti bátorságom, és a végtelenségig kitartó türelmem, akkor nem sikerült volna ilyen jól 8) :oops: A fejkamerával vett video kb. 15 giga lett, ezt később nyersen, vágatlanul feltöltöm a Megaupload-ra. Egy vágott verziót is szeretnék belőle csinálni (fogalmam sincs mikor...), mert vannak benne jól hallatszó helyzetkomikumok, vissza nem idézhető aranyköpések :lol: Az evezés utáni vacsora az étteremben nekem 10-ből 10-es volt, a mi kétszemélyes tálunk egy szelet rántott hús kivételével mind elfogyott (Márti a közeli esküvő miatt diétázik, tehát gondolhatjátok kinek a bendőjében landolt a tál zöme) :ehes: :mrgreen:
Másnap a szabadfoglalkozás során az Öko-Centrumot néztük meg, aminek főleg a pinceszinti akváriumai elképesztőek voltak. Családosoknak is kiváló kirándulóhely, fél napot simán el lehet ott tölteni. Az utolsó éjszakán megtartott "csapatépítő tréning" alkalmával többen ki tudtuk engedni a gőzt, és a sörpörgő versennyel még a nevető izmainkat is megedzettük :szabilacko: :ninja:
Az utolsó napon kiderült, amit már eddig is mindenki tudott: Anti is the best!!! :rock: Gratulálunk Anti, Krisztiánnak pedig óriástisztelet a sportszerűségért! :rizspekta:
Köszönjük ezt a négy napos élménycsomagot, mely számunkra idén a nyaralást jelentette :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cslaci105 2016 szept. 07, 11:22 pm-kor.
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Nettibonzo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016 feb. 15, 12:55 pm
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Nettibonzo » 2016 szept. 05, 12:13 pm

Mivel nem tudtam szabadságot kivenni aug. 25-26-ra, így csak péntek este tudtunk csatlakozni Hozzátok Gusztipajtással. Őszintén sajnáltam, hogy így alakult, mert szívesen teszteltem volna magam a kalandtúrában és a rutinpályán is :) Zolee11 pedig ez alatt a 2 nap alatt annyi élményt szerzett, hogy be nem állt a szája amikor lehetősége volt a mesélésre. :)

Szokás szerint jól indult a program...hogy ne kelljen vonatozni Gusztival, Zolee11 visszajött értünk Pestre. Sajnos az M3-on történt baleset miatt bő egy órával később értünk le. Szerencsére a kajáról nem maradtunk le, -szegény evezősök, Ti már addigra biztosan nagyon éhesek és fáradtak lehettetek- kifejezetten jól esett este mindhármunknak a hami. :D
Szombaton miután utatokra engedtünk Benneteket Pacskerékkal töltöttük a napot, majd délután Nukival a szabad strandon úsztattuk a Négylábúakat.

Az este sokkal jobban sikerült, mint vártam volna... Nemcsak hogy ismét finomat ettünk a parton, de a szolid iszogatás is jó hangulatban telt. Látva hogy már zárnának a büfében áttereltünk Benneteket a "lakatos házhoz" és ott folytattuk a tivornyát. :lol:
cslaci105, ez az ivós játék QRVA jó ötlet volt :lol: :lol: :lol: Nagyon jó volt kipróbálni, de még nagyobb élmény volt nézni! Egy-két zakózásnál azért sajnáltalak Titeket, remélem nem ütötte meg senki magát nagyon.

Vasárnap már az eredményhirdetésről és a pancsolásról szólt. Mi utóbbit kihagytuk, mert mind a hárman hulla fáradtak voltunk, -nekem túl hideg volt a víz és -az allergia is elég sokat kivett belőlem. Guszti a hazaúton és este is úgy aludt mint akit agyonvertek.
Gratulálok mindenkinek aki végig ment a kalandtúrán- főleg a legjobb 5-nek-, ahogy belenézegettem a feladatokba, Szabiék kitettek magukért ismét. Úgy látom Sterbinszky és Jager jó hatással volt Rátok :twisted: :twisted: :twisted:
Köszönöm a szervezést: nagyon tetszett a szállás, Tiszafürednek is örültem, mert még soha nem jártam ott. És ahogy mindig, nagyon szuper volt a társaság, jól éreztem magam.

Jövőre két alternatívát látok: Szabbernek besegítek egy kicsit, hogy kókemény legyen a feladatsor vagy Nukival összeállok és legyalázunk mindenkit :D :D :D

Ui.: Szabber, hiányoztál! :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nettibonzo 2016 szept. 05, 04:31 pm-kor.

Avatar
Ewing
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 647
Csatlakozott: 2009 jún. 27, 02:09 pm
Autód gyártási éve: 1990
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Ewing » 2016 szept. 05, 03:15 pm

Üdv mindenkinek!

Az idei találkozó különösen tetszett hisz az első nyári találkozóm is, 7 évvel ezelőtt Tiszafüreden volt. :) Már akkor is nagy élmény volt de biztos voltam benne, hogy idén is legalább olyan jó lesz. A rollarutinra kicsit késve(eltévedve) érkeztem, de szerencsére útbaigazítottak. A rutinra készültem, de így is kihívás volt hisz voltak olyan részek, amihez hasonlót a hétköznapi ember vezetési pályafutása alatt talán nem is csinál sosem. Nagy segítségemre volt a navigátorom Reni, itt is köszönet érte. Majd a megújult(szigorított) Girbe-Gurba kalandtúra itinerjének átvétele után kis fejvakargatást követően Managerem, Kájkáj segítségével elindultunk a kezdetben rögösnek hitt, de végül nagyszerűre sikeredett utunkra. Az első állomás Iklad polgármesteri hivatala, itt leparkolunk és elindultunk terepszemlére. A hivatal ajtaja épp nyitva volt oda is benéztünk, a kedves ügyintézők rögtön kérdezték is miben segíthetnek, így rövid ideig becsatlakoztak a kalandba, még a város emlékkönyvét is fellapozták a megfejtésért, így gyorsan választ is kaptunk kérdéseinkre. Továbbhaladás előtt még egy helyi erő szerette volna dedikálni az itinerünket de megértette, hogy ezt neki nem kell aláírni. Elindultunk a helyes irányba Rózsaszentmárton felé. Útközben a kotrógépnél még azelőtt megálltunk fotózkodni, hogy észrevettem volna rajta a feliratot. :) A Rózsák terére érve Szabber mester próbált minket a káosz útjára vinni, de szerencsére rövid töprengés után sikerült a „sötétből” kikeveredni és olyan helyre eljutni, amit még sosem láttam azelőtt. A bánya látványa egyszerre volt megrendítő és fantasztikus. Azok a hatalmas gépek is csak matcboxnak tűntek a kilátóból pedig egyik másik 200 méter hosszú is megvolt és több mint 50 méter magas. Mikor ilyen gépeket látok üzem közben mindig az fut át az agyamon az ember milyen „pusztító” eszközöket képes létrehozni. Ennek ellenére csodálatos látvány volt. Innen indultunk tovább Tenk felé kocsifecskendőre és emlékműre vadászni. Majd következett a már ismert és nagyszerű szállás Tiszafüreden a Pepita szálló. Köszönet illeti Vikit aki a túra során megóvott az eltévedéstől. :) Estére már kicsit éhes voltam ezért öröm volt látni a vacsora előkészületeit, köszönet a szakácsoknak, hogy senkit nem hagytak üres gyomorral lefeküdni, isteni volt a vacsora! A pénteki kenuzást már vártam nagyon. Csapatokba verődtünk, úgy alakult, hogy egy egész hajónyi legénységet kellett kormányoznom, de mindenki nagyon ügyes volt és minden akadályt leküzdöttünk (csak egyszer voltunk a nádasban). 12 után az a kikötés a szalonnasütéssel nagyon hangulatos és finom volt. Érdekes volt megfigyelni, hogy mindenki más sütési technikát használt, a klasszikus nyársazás mellett volt aki előre becsomagolta, volt rögtönzött tűzhelyépítés is Pacsker módra. Ebéd után jóllakottan folytattuk utunk. Az öblítőcsatornán való átkelés kicsit megizzasztott, de sikerült borulás nélkül megúszni a teljes távot. A túra végén már nagyon jól esett a vacsora és sikerült eltüntetni azt a hatalmas sültes tálat. A szombati meglepetés a kalandtúra folytatása volt Tiszaszentimre-Kisköre Sarud útvonalon. Tiszaszőlősön gyöngyszemre bukkantam a Szőlőszem szórakoztatóközpont és egészségfarm képében. Délután a szállásra térés előtt még betértem Poroszlón a Tisza tavi ököcentrumba, ahol Európa legnagyobb édesvízi akváriuma található. Itt volt mindenféle hal, a legjobb, hogy ugyan elválasztott tőlük az üveg, de tökéletesen érzékeltette pl a Viza vagy Harcsa hatalmas méretét. Estére a parton pótoltuk a napközben elillanó kalóriákat. Majd vacsora után a szálláson rögtönzött verseny keretében mutattuk meg kinek milyen jó az irányérzéke és rögtönzött bukfencbemutató is volt. :) Sőt az is kiderült, hogy a szervezetre a víz legalább olyan bódító hatással van, mint az alkohol vagy egy kicsit erősebb. :)
Vasárnap eredményhirdetésre mindenki kipihenten érkezett ahol az a meglepetés ért, hogy megnyertem a X-ik Girbe-Gurba kalandtúrát. :) Aminek nagyon örültem a serleg azóta is ott figyel az asztalomon, várja, hogy jövőre új gazdája vehesse büszkén birtokába. Mégegyszer köszönet Reninek és Vikinek a közreműködésért.
Délután még egy kis levezetőstrand után indultunk haza. Nekem megfordult a fejemben, hogy hazafelé is megcsinálom a túrát. :)
Összességében rendkívül izgalmas és élményekben gazdag hosszúhétvége volt.
Külön köszönet illeti a vezetőséget, hisz rengeteg energiát, munkát tettek a szervezésbe, hogy minden jól menjen és jól érezzük magunkat!
U.i.: Köszönjük Szabbernak is, hogy lehetővé tette nekünk, hogy még világosban megérkezzünk a szállásra. :)
EE90 2E-E; 1,3 Liftback

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH Nyári Találkozó - Tiszafüred / 2016.08.25-28

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2016 szept. 05, 04:22 pm

KÉPEINK

Az evezés egyébként ~25km volt

Kép

Kép
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése