Kakucs ring 2008.07.19.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
DBandesz
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2007 nov. 22, 10:36 am
Tartózkodási hely: Szentes

Hozzászólás Szerző: DBandesz » 2008 júl. 23, 01:48 pm

A toyotaclub.hu-n találtam ezt a szöveget "leszilaci" billentyűjéből:

"... ... egy kis "negatív" hangvétel a végére:
kedves corollaklubbosok, Ti ketten, akik a többieket semminek (le)nézve, veszélyeztetve (igen, veszélyeztetve mások épségét, ugyanis az egyik pályabíró a pályát rendezte, ami miatt állt kb 1,5-2 percig az indítás és Ti ezt "használtátok ki"), a szlalomra sorban állokat megelőzve "felvonultatok" ... miért így csináltátok??? jó volt ez; kiérdemelni a rendbontó titulust? leégetni magatokat, az egyesületeteket egy ilyen dologgal? Szomorú szánalom..."

Na ez ki volt? Egyszer valóban a pálya végéről egyből befordultam a sajátommal, de szolgáljon mentségemre, hogy fogalmam sem volt a hogyanról-mikéntről, sőt, igyekeztem mindenkit magam elé terelni, aki már a sorban volt. Ha én vagyok a megnevezetlen a fenti idézetben, akkor elnézést kérek.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 23, 03:11 pm

ÖÖÖ van benne igazság. Beszabadult a csapat a pályára. Ezt majd sztem pénteken megbeszéljük. Nem emlékszem már telljesen, azt hiszem Misel és Balázs mentek körbe, nem biztos.

Először, amikor mentem slalomba a pályán én is majdnem visszakanyarodtam, a rajt helyre, de láttam, hogy integettek és szépen mentem egy kört a büfé rész körül.

Nyilván írni fogok levelet és megbeszélem velük a történtetek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Layosh 2008 júl. 23, 03:37 pm-kor.

Avatar
DBandesz
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2007 nov. 22, 10:36 am
Tartózkodási hely: Szentes

Hozzászólás Szerző: DBandesz » 2008 júl. 23, 03:34 pm

Ahha. Van egy olyan hülye szokásom, hogy mindent magamra vagyok képes venni. Mondom, tény, hogy egyszer ráfordultam a pályára, de mentségemre legyen momndva, legalább 6-8 autót magam elé engedtem. Azért majd értseíts a fejleményekről.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 23, 03:39 pm

DBandesz írta:Ahha. Van egy olyan hülye szokásom, hogy mindent magamra vagyok képes venni. Mondom, tény, hogy egyszer ráfordultam a pályára, de mentségemre legyen momndva, legalább 6-8 autót magam elé engedtem. Azért majd értseíts a fejleményekről.
Ammm!

Máris írtam a Toyota Club fórumába egy hozzászólást. Hogy ne legyen, az még véletlenül sem, hogy nem foglalkoznék a dologgal vagy akármi is. Illik megbeszélni a dolgot.

Ezt írtam:

Idézem:

Sziasztok!

Layosh vagyok a Corolla Club ból.
Én voltam a talin a Fekete EE90-es Cory val.

Először is engedjétek meg, hogy elmondjam, nagyon örülök, hogy egy ilyen jó tali illetve eseményen résztvettem.

Olvastam az utóbbi hozzászólásokat.

Leszilaci!

Meg úgy a club nak írom, hogy a két emberke nevében is elnézést szeretnék kérni, őszintén megmondom, nem is tudom, hogy keveredtek ki a pályára.
Én akkor éppen a sorba álltam be. Szerencsére semmi baj nem történt, és a motoros pályabíró azthiszem, meg is beszélte velük. Abszolút nem nagyzolásból ilyesmiből történt. Csak véletlenül a nagy buli hevében jött ez így össze. De ha gondoljátok, ezt nyilván személyesen is megbeszélhetjük pénteken.

Amit szeretnék én is írni nektek. Gyöngyivel és Mikivel beszélgettem és nagyon szépen megköszöntem a szervezést. Minden nagyon jó volt.
Nagyon jól érezte magát közülünk is mindenki. Jó idő volt. A pálya kiváló volt, a tribünön meg, hogy le lehetett ülni, az magáért beszélt.

Tököllel össze sem tudom hasonlítani. Pl., hogy itt volt rendes kajázási lehetőség, rendes illemhely. Bár ezt mindenki dícséri.
Amit sokan mondanak, hogy hiányzott a gyorsulás, de Mikivel erről is beszéltem.

Nagyon örültem, hogy együtt bemehettünk, ezt főleg Gyöngyinek köszönhetjük. Már a bejáratnál, nagyon jó érzés volt a kedvessége. Mindenki nagyon közvetlen volt.

Hát végülis csak ennyit akartam, nem vagyok egy jó fogalmaz ó, némileg elmondtam a véleményemet és pénteken a mekinél megfogok jelenni Mosolyog


Szép napot kívánok mindenkinek.

Idézet bezárva!

Remélem jót írtam és nem haragszik meg senki sem.

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 júl. 23, 05:58 pm

99% hogy rólam, és B26-ról van szó! :oops: Annyi történt, hogy megbeszéltük hogy megyünk 1 kört a pályán, és ugye még nem tudtuk hogy mi hogyan van. Én B26 után mentem, és mivel láttam hogy simán nekilendül a pályának, ezért én birka módjára követtem. Persze a kör végén meg is kaptuk a fejmosást mindketten. De én innentől kezdve lezártnak tartottam az ügyet, mivel részemről nem vandálkodni akartam (és talán B26 sem), és én akkor és ott elnézést is kértem a viselkedésemért. Egyszerüen figyelmetlenek voltunk, és ennyi. Szerintem megesik ez másokkal is, nem csak velünk kettőnkel.
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2007 aug. 28, 01:03 pm
Tartózkodási hely: ÉRD, Törökbálint
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy » 2008 júl. 23, 06:08 pm

Leszi nem tudta, hogy szóltak ott és azonnal nektek és elintéztétek az "ügyet". Szent a béke mindkét fél részéről, én úgy olvastam a Klub fórumán. :)
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 júl. 23, 10:04 pm

DBandesz írta:A toyotaclub.hu-n találtam ezt a szöveget "leszilaci" billentyűjéből:

"... ... egy kis "negatív" hangvétel a végére:
kedves corollaklubbosok, Ti ketten, akik a többieket semminek (le)nézve, veszélyeztetve (igen, veszélyeztetve mások épségét, ugyanis az egyik pályabíró a pályát rendezte, ami miatt állt kb 1,5-2 percig az indítás és Ti ezt "használtátok ki"), a szlalomra sorban állokat megelőzve "felvonultatok" ... miért így csináltátok??? jó volt ez; kiérdemelni a rendbontó titulust? leégetni magatokat, az egyesületeteket egy ilyen dologgal? Szomorú szánalom..."

Na ez ki volt? Egyszer valóban a pálya végéről egyből befordultam a sajátommal, de szolgáljon mentségemre, hogy fogalmam sem volt a hogyanról-mikéntről, sőt, igyekeztem mindenkit magam elé terelni, aki már a sorban volt. Ha én vagyok a megnevezetlen a fenti idézetben, akkor elnézést kérek.
Nos üzenem Leszilacinak,hogy mielött ilyet ír,inkább tájékozódjon!

Ugyanis az egyik én voltam,de nem hibáztam,mint ahogy a másik cory sem,mert megkérdeztük,hogy mehetünk-e!

Mire igen volt a válasz!

S utána elmondták a befordulás menetét a rajthoz,amit szintén figyelembe vettünk utána!

Tehát minden ok remélem!

Jól éreztük magunkat!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
kis_andras
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2007 máj. 22, 02:01 pm
Tartózkodási hely: cs. megye
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kis_andras » 2008 júl. 24, 02:13 am

kisa.
E12 facelift

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 24, 11:24 am

Jeah :d

64,7 volt a legjobb köröm az egész baráti :)

1:04:7 Akkor éppen bementem az 1:05 alá.
Jó látni, hogy sokan ilyen 53as féle köröket mentek :D

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 júl. 24, 11:30 am

Szal kijelenthetjük, hogy a legbénább vagyok! :)
1:12 volt a legjobb köröm. Arra azért kiváncsi lennék, hogy amikor cseréltünk, akkor melyikünk mit tudott felmutatni a másik verdájával! :roll:
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 24, 12:13 pm

decaon16 írta:Szal kijelenthetjük, hogy a legbénább vagyok! :)
1:12 volt a legjobb köröm. Arra azért kiváncsi lennék, hogy amikor cseréltünk, akkor melyikünk mit tudott felmutatni a másik verdájával! :roll:
Tesó akkor a köridőnk 1:15 körül volt :D

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 júl. 24, 12:14 pm

Layosh írta:Jeah :d

64,7 volt a legjobb köröm az egész baráti :)

1:04:7 Akkor éppen bementem az 1:05 alá.
Jó látni, hogy sokan ilyen 53as féle köröket mentek :D
Nekem a lap szerint 61,2! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

S ha jó gumik,stb. lett volna! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 24, 01:02 pm

Ha jó gumik lettek volna, akkor te is kímélve mentél volna. Ennyit erről. Mint sokan mások. Meg ha mondjuk 6 kör helyett megy az ember 16 ot utána mindenki bőven bement volna 60 alá...

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2008 júl. 24, 02:54 pm

Layosh írta:Ha jó gumik lettek volna, akkor te is kímélve mentél volna. Ennyit erről. Mint sokan mások. Meg ha mondjuk 6 kör helyett megy az ember 16 ot utána mindenki bőven bement volna 60 alá...

ÉÉÉÉÉN? :wink:

Nem ismersz?

Ilyen helyen tuti nem!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 27, 11:47 pm

Igazság szerint bárki mondhatta volna azt, hogy még jobb időt is mehettem volna. Én is nyilván. Mert ha teszem fel nem cseszem el a bóját, akkor 1:04 helyett 0:55 lett volna. Me a bója elütés 1 másodpercet ért.

Meg hát igen jó széles gumákkal már más a helyzet. :) Amit játékra használ ráadásul az ember.

Ha teszem fel van így lehtőség. És tudunk menni vagy 30 kört a pályán. Hát akkor aki ott nem megy 58 körüli időket, az már nem is akar...


Válasz küldése