CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 okt. 05, 07:21 pm

Beszámolók, képek, videók ide jöhetnek!
Köszi
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2014 okt. 06, 07:30 am

Köszönjük a szervezést és a társaságot. Jól éreztük magunkat, csak kár, hogy nem corollával mentünk.
Nem sok képet készítettünk, de azt feltöltöttem.
https://plus.google.com/photos/10030517 ... 7864731393
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2014 okt. 06, 08:51 am

Sziasztok!
Köszönjük szépen a szervezést, nagyon jól éreztük magunkat, egy nagyon jó társaságot ismertünk meg, szóval legközelebb is megyünk. :D

A képekkel kapcsolatban kérdezném, hogy a homályosabb képeket is töltsem fel, vagy azokat ne? Főként az erdős túra alatt készültek ilyenek, menet közben megállás nélkül oldalra fényképezve sajnos mosta a képeket, viszont sok ilyen kép csak természetfotó, nem rontja le teljesen az élvezeti értékét. :) A többség viszont éles, jó kép lett, ma vagy legkésőbb holnap feltöltöm őket. :)
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 okt. 06, 08:58 am

Jöhet minden, amit érdemesnek szánsz a megosztásra.
Nem fog senki lehurrogni, ha esetleg 1-2db elmosódott :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2014 okt. 06, 08:59 pm

Feltöltöttem az általunk készített képeket:
CCH Őszi Találkozó 2014.10.04.-05.
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: TRD » 2014 okt. 06, 10:44 pm

Mi is...illetve én is jól éreztem magam veletek. Sajnos nem csatlakozhattunk a második naphoz egyéb problémák miatt. :( És csoki kutya sem lehetett ott sajnos...Szuper szervezés volt és egy kis izgalom is az elején. Köszönet érte egy tirpák bácsinak,aki még be is tudott mozdulni! :D


Remélem egyszer már ő is el tud majd jönni! :D
Kép
AE92 2.0 GT hatchback (3SGE) :TRD:
KE70 ??? Coupe

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2014 okt. 06, 11:29 pm

Bár eléggé kicsi volt most a létszám, ettől független nagyon jó kis találkozó volt ez is. (őszintén szólva én jobban kedvelem az ilyeneket) Nekünk is csak a szombati nap jutott sajnos. Meg nem is a saját autónkkal jöttünk. (most a fogyasztást egyáltalán nem kellett nézni :lol: )
Igazából nem sok reményt fűztünk a találkozóhoz mert péntek estétől esett az eső. Aztán szakadó esőben indultunk el reggel lesz ami lesz alapon. Meglepetésre Pesttől, mint akit elvágták, semmi csapadék. Késtünk is kb fél órát, a körülményekhez legjobban nyomtam neki még így is :)

Tetszett az odavezető kanyargós útvonal. Nem is gondoltuk, hogy megállunk az Üvegtigrisnél. Tök jó volt látni élőben is.:)
Folytatva utunkat befutva Tatabányára, a túra előtt fényképezkedtünk egyet a Turul szobornál. Ez tavaly nem sikerült megejteni a nyári találkozó előtt.
Az éppen még nem mondható őszi tájnak látvány fogadott minket az erdőben. Kicsit csúszós, emelkedős és lejtős terepen vezetett az utunk. Nem volt olyan hű de nehéz, de könnyű sem. Rékát természetesen végig cipeltem :) Biagio is kitett magáért Kingával, neki is respekt ;) Mi márcsak apák, ilyenek vagyunk :lol:
Guszti kutya hihetetlen milyen energiával rendelkezett. Nem tudom mit adtok neki, de brutális hogy be volt pörögve. :) Lizi még csak-csak tudta tartani a lépést, de Döme az inkább csak könnyű sétát vett. Jó volt látni, hogy a kutyáknak is tetszett az egész.

Aztán még elkísértük a bandát a szállásig, ott baba-mama klubboztunk még egyet. Kis pihenő után el indultunk haza. Ismételt esőzés Dabas után, csakhogy nehogy jó legyen :)

Szóval jól éreztük magunkat, már sokadjára. Várjuk a következő évi találkozókat! :)
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 okt. 07, 12:12 pm

Köszi a képeket az eddigi feltöltőknek!
Nagyon jók lettek :)

Sok-sok ideje az első 2 napos Őszi talin lehettünk túl.
Talán mondhatom a ti nevetekben is, hogy pozitív volt a fogadtatása.
Így a nyári talikon kívül esély nyílik az esti beszélgetésekre, játékokra, iszogatásokra.

Az autós vonatkozású Activity szerintem nagyon jól sikerült! Szebb kártyákkal, Frool részéről kicsit kevésbé őrült fogalmakkal ("progresszív ültető rugó szett" :D ) szerintem rendszeres programjává tehetnénk az ottalvós találkozóknak. Nevettünk rengeteget, és kicsit megmozgattuk az ellustult agytekervényeinket is.
Ugyan a társasjáték után már mindenkinek vérben forgott a szeme, így nem került sor az autóskártya vetélkedőkre, de azért Frool-al ébredés után nyomtunk egy fél órás partyt :D Van sok E9, E10, Supra, Celica, minden :) Ha igény van rá viszem legközelebb.

A gyülekezőnél a gyakorlatilag semmin pörgő (nem történt végül semmi baj) Urat nem tudtam megérteni. Agresszív, bunkó stílusával nem hiszem, hogy a tyúkok védelme volt már a középpontban. Nem tudom mire jó a konfliktus keltés, de szerencsére itt is működött az okos enged stratégia... Sajnos nem tudom bevenni a leszarom tablettát, így eléggé rányomta bélyegét a délelőtti hangulatomra, amiért elnézést is kérek mindenkitől.
Az odaút nagyon szép helyeken vitt minket. Eső szerencsére nem esett, az utak hegyen-völgyön, hangulatos kis falvakon keresztül kanyarogtak egészen Tatabányáig. Nagyon sajnálom, hogy feltartottalak titeket (TRD-nek mondtam is, hogy előzzetek), de Lizi kutyám nem akartam meghánytatni. Szegény Gusztinak ahogy hallom sikerült, de szerencsére hamar kiheverte :D
Az úton voltak brutál jó szakaszok ugratóval??, íves kanyarokkal. Lehet visszamegyek majd a közeljövőben! :vezet:

A kirándulás távolsága, nehézsége szerintem tökéletes választás volt. Voltunk barlangban és kilátón, ereszkedtünk fától-fáig és sétáltunk szépen murvázott ösvényeken is. Nekem, így a téli tömeggyarapítás mellett nagyon jól esett :D Egyáltalán nem volt kemény, de a mozgás kifejezetten kellemes volt.
Valaki rájött a sziklákon miért voltak hó fehér növénymentes foltok?? Nagyon tetszett az ottani természet...

A túra után már suhantunk is a szállásra, hogy telerakjuk a pocakunkat. Kemping mivoltából volt hely rendesen az autóknak is :)
Innentől estig ment a sütögetés, viccelődés, játszadozás. Szuper volt, csak fényből volt kevés :lol:

Másnap kellemes séta a gyönyörű Öreg-tó partján. Nem tudom megunni. Ewinggal leültünk a vízbe nyúló vas asztalhoz és székekhez és láttuk magunk előtt a mindennapos reggelizésünket... Csodálatos hely, IMÁDOM!
A reggeli séta se volt rövid. Nagyon jól esett az ismételt mozgás, főleg, hogy tudtam vár ránk a finom ebéd és immáron szikrázó napsütésben élvezhettük a kellemes időt :)
Az ajánlott Pizzéria (köszi Gugyor és Zolee11) tökéletessé bizonyult. Mindenki dícsérte a tésztákat és Pizzákat. Az árral és a kiszolgálással sem volt semmi baj, ráadásul a kutyáink is velünk lehettek :D
Az autókhoz visszavezető úton a kutyák tovább bohóckodtak és fürödtek, ami sok mosolyt csalt az arcomra :) :karorom:
A szállást elhagyva valahogy Tatabányán ketté szakadtunk, amit nagyon sajnáltam. Lackót követve kellemes fáradtsággal hazacsurogtunk és boldogan zártuk a hétvégét :)

Kifejezetten tetszett, hogy ennyire családcentrikus lett ez az összejövetel.
Sok tündéri, vagány babát, gyerkőcöt hoztatok és ott voltak a négylábúink is! Semmi marakodás, semmi viszálykodás. Öröm volt nézni, ahogy játszanak egymással! :) Lizim nagyon boldog volt...

Köszönöm mindenkinek, aki eljött!
Jó volt veletek!! :wink:

Kevés képemet délután feltöltöm.
Többiek?
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Gugyor
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2011 jan. 16, 07:21 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tatabánya
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Gugyor » 2014 okt. 07, 12:28 pm

Mi is köszönjük szépen.Jó volt kicsit kiszakadni a durva hétköznapokból,problémákból.Nagyon jó társaságot ismertünk meg.Várjuk már a következő találkozót,és bízom benne hogy akkor már Detti baba is tud beszélni és kicsit remélem csillapodik is(nem csak csőlátással előre) :D Természetesen Tatáról kiérve Felborult mint a hugyos vödör,még a garázsnál sem kellt fel mikor kivettük :D
Corolla AE92 GTI HB
Toyota carina e gli

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 okt. 07, 08:58 pm

Képeim
Elég kevés és rosszak lettek, így várom a több lelkes fotósét is :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2014 okt. 08, 08:32 am

Kedves Emberek!

Szeretném kiscsaládom és magam részire megköszönni a lehetőséget, nagyon jól éreztük magunkat! Külön köszönet a szervezésért és a szállásért! A szombati kirándulás kimaradt, de az esti sütögetésen már részt tudtunk venni! Köszönjük Gyuláéknak a fenséges húsokat... Én annyit ettem! :D

Jól sikerült a saját készítésü aktiviti is! A mezőny erős volt, de természetesen az általam vezetett PIROS csapat (kiváló társaim: nerAgi és 6csiAti) fölényes győzelmet aratott! :twisted: :twisted: :twisted:
A többieknek köszönjük a részvételt!

Mint vezetőségi tag minden újoncnak (név nélkül) nagyon örülök, ez most sem volt másképp! Bár sajnos kiderült, hogy nem csak az autójuk NAVis... Gyanúsak voltak, mert úgy örültek a vásárlási nyugtának, mint pék kutyája a meleg kiflinek! A nyégylábúakról jut eszembe: még Bundás kutya is nagyon fegyelmezett volt! Tuti, hogy 1000km-ről kiszagolja a hőpapiros pénztárgépet!
Mindegy, nagyon örülönk nekik, csak az Adok-Veszek topic-ot zároltuk és a töröltük a szerverről!
:twisted: :twisted: :twisted:

Időjárás nagyon kegyes volt és a "nagy" tó meseszép ősszel is!

Röviden ennyi, köszönjük!

Szabber

ui.: 720!!!
CCH vezetőségi tag

DELTA
ToYODA MASTER
CUCCOS - PUCCSOS

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2014 okt. 08, 10:32 am

Kedves Szullosz!

Az Activity végeredményével kapcsolatban utólag beadtunk egy keresetet a nemzetközi versenyhivatalhoz, mivel súlyos szabálytalanságok voltak a verseny folyamán, főként a pontozással kapcsolatban, és mivel az a csapat nyert amelynek tagja a kártyák azon részét gyártotta melyek nem voltak előre pontszámmal ellátva és ezt játék közben tette meg, így a keresetet a versenyhivatal elfogadta, helyben hagyta, illetve felszólította a CCH-t a verseny újra lebonyolítására a következő találkozó alkalmával. Egyúttal a mostani eredményt érvénytelennek nyilvánították. :twisted: :twisted: :twisted:

Ui.: Bundás kutyát azóta előléptették, a kiváló hétvégi teljesítményéért, így már 2000 km-ről kiszagolja ha a pénz nyugta nélkül cserél gazdát. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :karorom:
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Ádám
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2012 feb. 26, 10:38 pm
Tartózkodási hely: Salgótarján
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Ádám » 2014 okt. 09, 09:23 pm

Mi is köszönjük szépen a jó szervezést! :) Nagyon jól éreztük magunkat és egy nagyon jó fej csapatot ismerhettünk meg! :) Sajnos elég hamar el kellett jönnünk, de remélhetőleg a tavaszi talin is ott tudunk majd lenni :) A Corolla Club os zászlókat egészen hazaérkezésig fennhagytam az autón ,fel is keltettem vele jó néhány járókelő figyelmét ;)
:)

Avatar
RWD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2713
Csatlakozott: 2009 nov. 17, 11:56 am
Autód gyártási éve: 1981
Autód típusa (és generációja): Starlet
Autód felszereltségi jelölése: STD
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: RWD » 2014 okt. 10, 03:33 pm

"Olasz" (Salvatore) pizzériában voltatok? :)
1981 - Toyota Starlet KP62
1983 - Toyota Corolla AE86

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: CCH Őszi találkozó, Tata(bánya) - 2014.10.04-(05).

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2014 okt. 12, 10:23 am

RWD írta:"Olasz" (Salvatore) pizzériában voltatok? :)
Ott voltunk, bizon. :)
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)


Válasz küldése