Klubvezetőség

Minden felhasználónak kötelező! A fórummal és a honlappal kapcsolatos tudnivalók és információk.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Klubvezetőség

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 feb. 14, 12:16 pm

A klubvezetőség tagjai név szerint:

Az alábbiakban korábbi vezetőinket olvashatjátok.

Sziasztok!

Sokat gondolkoztunk Zolival, hogy mi legyen a klub sorsa, hogyan továb, hogy m?ködjön, ki dolgozzon stb...
Oda jutottunk, hogy egy 5 f?s vezet?séget létre kell hoznunk, akik kés?bb közös er?vel viszik tovább a klubot. Azért legyen 5, hogyha döntéseket kell hoznunk 1-2 dologról, mindig legyen 3-2 arány.

El?re leszögeznénk, hogy ez nem akad, nem írja felül az alapító tagságot. Semmi köze hozzá. Nehéz döntésünk volt abban is, hogy kik legyenek a tagjai ennek az 5 f?nek. Nem akarunk senkit sem megsérteni! Sok sok ember szóba jött, de több szempontot is figyelembe kellett vennünk, így sz?kült a kör.
Úgy gondoljuk, beírjuk ide a fórumba az általunk jelölt +3 embert és nem csak bejelentjük, hogy ?k lesznek punk tum, hanem szavazásra bocsájtjuk. Így ha többeteknek nem tetszik ez az összeállítás, netán sokan egy másik embert neveznétek meg, akik eleget tesznek a feltételeknek, legyen lehet?ségetek ezt megmondani. Azért raktuk a fórumba, mivel az "aktív" tagok 90%-a fórumozik is. Hát legyen nektek el?nyötök legalább ebben. Természetesen, akinek nincs otthon internet hozzáférése, de ott szokott lenni a találkozókon megkérdezzük ?ket is.

Hogy mi alapján is választottuk ki ezt az 5 f?t:

- Aktív klubélet, mind interneten, mind találkozókon, összejöveteleken
- Eddig felmutatott segítség, buzgóság a klub jobb el?rehaladása érdekében
- Er?s jellem, komoly döntéshozó képeség (még akkor is, ha a véleménye 90 tagból 10-nek nem tetszik)
- Otthoni korlátlan internet hozzáférési lehet?ség, tudás/fogékonyság a fórumhoz, honlaphoz, galériákhoz.... használt programokhoz.
- Budapesti, vagy ahhoz közeli lakhely. (szükséges, mivel többször személyesen is összeülünk)
- Aki ezt bevállalja kötelez? legyen pólót viselnie, ha csak nem felejti el :) és az autóján is legalább 2 klubos matricát viselve járjon.
- A fórumon is aktív részvét már jó ideje


Nos ezek a feltételek rendesen lesz?kítették a kört, mint ahogy már mondtam.
A szavazás mától számított 3 hétig lenne elérhet?, ami elég id?, hogy mindenki megtegye voksát egy rövid magyarázattal párosítva!
1 évre szavaznátok meg a vezet?séget, akik ezzel vállalják, az aktív sokter? és nehéz munkát, a találkozókon, szinte hiánytalanul való részvételt, ?k döntenek a komolyabb kérdésekr?l, vesznek fel kapcsolatot akár külföldi érdekeltségekkel.... Természetesen ha eladja autóját, felt?n?en passzív, akármi más jön közbe, el?bb leváltjuk és mást rakunk a helyébe.

Az általunk jelölt emberek pedig a következ?k:

(már a szülinapi buli el?szervezésében, és a buli lezajlását illet?en is sokat segítettek, dolgoztak, hogy így süljön el! )


- Koczina Balázs / CindR

A klub kezdete óta sok dolgot tett a klub el?relépésében. A pólókat ? hajtotta fel, ? rendelte meg, a mai napig ? csinálja. Kiemelten ért a komoly szerkeszt? programokhoz, ezzel nagy támogatást nyújtva a kés?bbi munkákhoz. Határozott egyéniség, saját önálló véleménnyel...

- Molnár Balázs / Biagio

Amióta belépett a klubba folyton ott van a találkozók szervezésében, lebonyolításában, sok ajándékot csinált saját költségen a klubnak és még több is van tervbe véve. Többször felajánlotta nekünk szobáját, megbeszéléseknek! Lelkes és határozott egyéniség!

- Vígh Lajos / Layosh

Mindent lehet rá mondani csak azt nem, hogy inaktív tag :) A fórumon, a találkozókon, a szerevzésekben is egyaránt kiemelked? tag! Akármi feladatról van szó, még ha nem is szíve vágya mosolyt kapunk viszonzásnak és kitartó munkát! Számítástechnikában sem elhanyagolható, eddig is az ftp teljes egészét ? gardírozta.

- Kasza Zoltán / Zed Kristianz

Most firtassam? :) Utálom, unszimpatikus, lusta, klubot megfúró ember, aki a regisztrációs levele után negatív hangvételen kívül meg sem nyilvánult. A többiek szavazták meg :lol: :lol: :lol:

- Tóth Mátyás / Pacsker (jómagam)

Mégegyszer szeretném kihangsúlyozni, hogy senkit se szerettünk volna megbántani, nem volt bennünk semmi rosszindulat. Sok ember szóba jött és (mint mindenkinek) a munkáját, mostantól is örömmel fogadjuk!
Misel, Áky, Kónásandrás, Bohi..... Rátok is gondoltunk nem volt könny? választás. Próbáljátok meg nem hierarchikus felépítésként felfögni!

Tehát kérjük mindenkit?l a szavazásokat és a minimális kommenteket! 3hét reméljük elég lesz!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Pacsker 2009 jún. 05, 01:48 pm-kor.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 feb. 14, 12:22 pm

Nagyon szépen írtad le Matyi az egészet :)

Én a részemről köszönöm szépen a dícséretet.

Igen jómagam is több embert is tudnék, aki bizony nagyon sokat tudna segíteni a klubb irányításában.

Ezért is gondolom azt, hogy abszolút nincs ok sértődésre, ha úgy gondoljátok valaki közülünk nem passzol oda.

Nem csak mi, hanem még rajtunk kívül más is, amit csak szíve lelke enged, azt megteszi a klubbért.
Én azt látom ebben az 5 fős vezetőségben, hogy a klubb még jobban szárnyalhat. :) És ez főleg tényleg, a feladatok eloszlásán múlik nagyon.

És előre is köszönöm a fórumozok, illetve Klubtagok hozzászólásait a témához bármilyen formában.

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2008 feb. 14, 12:54 pm

Köszönöm a jelölést és azt, hogy egyáltalán szóba jöhettem!
Abban teljes mértékig egyet értek, hogy nehéz úgy kiválasztani 5 főt, hogy lassan (de biztosan) eléri a klubb a 100 fős tagságot!
Matyi dicsérő szavait kiegészítve, volt egy pár találkozó amin igaz nem jelentem meg (sajnos :( ), de meg is bántam! Ezen változtatva annyira megszerettem a klubot és a társoságot, hogy ezzel kelek ezzel fekszem!

Zolinak és Matyinak igazat adok és teljesen egyett értek, hogy annyira megnőttek a klub teendői, hogy erre az elhatározásra jutottak. (Gondolom nem volt könnyű döntés). Nagyon sok szabadidejük, pénzük és energiájuk nyugszik a klubban, ami felbecsülhetetlen. Kár lenne, ha ez mind elveszne leapadna, mind azért mert nem bírják a terheket.
Ebben tudnánk mi 5en segíteni és levenni a terhet a vállukról!

Én is csak arra tudlak benneteket kérni, hogy őszintén írjátok le véleményeteket és gondolataitokat.

Köszönöm!
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 feb. 14, 09:36 pm

már vártam, hogy legyen egy rendes irányítás, akik meghozzák a döntéseket! remélem ezentúl a kérdésekben könnyedén tudtok majd döntést hozni!
sok sikert! :)
E11 facelift

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary
Re: Klubvezetőség

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 feb. 15, 02:45 am

Pacsker írta:Mégegyszer szeretném kihangsúlyozni, hogy senkit se szerettünk volna megbántani, nem volt bennünk semmi rosszindulat. Sok ember szóba jött és (mint mindenkinek) a munkáját, mostantól is örömmel fogadjuk!
Misel, Áky, Kónásandrás, Bohi..... Rátok is gondoltunk nem volt könnyű választás. Próbáljátok meg nem hierarchikus felépítésként felfögni!
:oops: Ezer kösz, hogy egyáltalán felmerültem mint lehetőség, de szerintem pont a lakhelyem miatt elutasítottam volna a felkérést! Azt hiszem nem kell ecsetelnem hogy ha közelebb laknék Pesthez, sokkal inkább bele folynék a klub eseményeibe, de a távolság az még ma is nagy úr! :(
Remélem mondanom sem kell, hogy részemről abszolút nincs sértődés, és ha továbbra sem fog változni a tagok hozzá állása a dolgokhoz a jelenlegihez képest, akkor biztosítok mindenkit, hogy nekem se fog! :wink:
Egyébként mind az 5 jelöltet ismerem többé-kevésbé.
Talán csak CindR-rel nem beszélgettem még, csak egy kézfogásig jutottunk. De a fórum alapján ő se lehet akkora tróger ember mint ahogy Matyi Kasza Zolit beállítja! :lol:
Biagio-val már aludtam egy szobában, azt hiszem akkor olyan nagy probléma nem lehet köztünk! :wink: Egyébként én is úgy látom, hogy apait, anyait bele ad a klubba!...
Layosh-t szilveszterig nagyon nem ismertem, de utána nagyon jó fej embernek tartottam egészen a szülinapi buliig, ami után kiderült hogy nagyon sok mindenben hasonlítunk egymásra, épp hogy csak ikertestvérek nem vagyunk már! Az hogy ő benne van a no. 5-ben, az nekem majdnem olyan mintha én (is) ott lennék! :)
Zed Kristianz-ról szerintem Matyi mindent elmondott! Nem is tennék hozzá, és nem is vennék el a kommentjéből! :lol:
Pacsker-nek mint a klub ötletgazdájának szerintem kötelező ebben kivenni a részét, ahogy eddig is tette! Őt se dícsérném agyon, mert szerintem a tagok jó része tisztában van azzal, hogy mit tett eddig a klub haladása érdekében. És aki ezt tudja, annak felesleges magyarázni Pacsker alkalmasságát erre!.......
Köszöntem!
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2008 feb. 15, 03:01 pm

Teljesen egyet értek a döntéssel! Remek ez az 5 fős vezetőség! Köszönöm azért, hogy szóba jöttem, de függetlenül, hogy aktívan fórumozok, azért nem vagyok mindig olyan aktív.... :lol: :D Sajnos 1-2 talit ki is hagytam, már nagyon bánom...
Szerintem a jövőben nem lesz semmi gond, így valamivel "könnyebb" is lesz a klub működése, szervezése stb.
Emberek k...va jó ez a klub!!!!! :lol: :lol:
'87 E8 GT SEDAN
Prius II

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2008 feb. 17, 02:03 pm

Tróger, unszimpatikus, klubmegfúró????? A betyárját, teeee!!! :D:D:D No, megállj csak! Meg negatív hangvétel??!!! Ez már több a soknál! Mindjárt mondok egy olyat, hogy magam is megbánom, ebadta kölyke!!! :lol: 8)

Matyi-Matyi, nem ezt vártam tőled, pont tőled, akivel együtt lőttük a pártházat, közösen vettük ki az első téglát a berlini falból, válvetve harcoltunk Szent Hazánk földjén az előrenyomuló alakulatok ellen....ez a Misel v. Michelle meg a pártodat fogja.
Nem tudtad, hogy identitászavarban küzdő, nappal tisztes adózó állampolgár, éjjel nőimitátor a latex rucijaiban?? Ráadásul elnevezi az autóit.....mégsem hívhatom Ödönnek az enyémet!!! :D:D:D:D:P

***********************

A jelöltekhez nincs mit hozzáfüznöm, ha adódtak is korábban nézeteltérések, bízom az összahangolt, KÖZÖS munkában, bizalomban és egyetértésben, mely a klub érdekeit szolgálja.....ezt a propaganda dumát...:D:D
Tehát igyekszünk majd és kérlek titeket, nyugodtan írjatok, hallassátok a hangotok ha ötlet, kifogás, panasz merülne fel.

Mivel az aktív tagok formálják a klubot, elegendőnek gondolom a fórum adta híreket. Aki valaha is írt be, látogatja, követi az eseményeket, találkozókra eljár (ha teheti) az ismer minket és állást tud foglalni.

Kérem, tegyék meg tétjeiket!
8)
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 feb. 17, 06:04 pm

Zed Kristianz írta:....ez a Misel v. Michelle meg a pártodat fogja.
Nem tudtad, hogy identitászavarban küzdő, nappal tisztes adózó állampolgár, éjjel nőimitátor a latex rucijaiban?? Ráadásul elnevezi az autóit.....mégsem hívhatom Ödönnek az enyémet!!! :D:D:D:D:P
Ö....Nincsen sok választás.... Azért nincsen, mer elkurtam...... Nem kicsit, nagyon! A CCH-ban ilyen böszmeséget tag még nem csinált, mint amilyet én csináltam.....Meg lehet magyarázni!....Nyilvánvalóan a Matyi pártját fogtam az elmúlt 1/2-1 évben!.....Teljesen világos volt, Zed Zoli mellett már nem tudok így kiállni!....Annyival vagyok túl az identitászavarommal, hogy azt, hogy azt... én azt nem tudtam korábban elképzelni! Hogy lakk ruciban szaladgálva, és a kocsimnak japán női nevet adva, valaha ezt megteszem. És mind eközben nem csináltam semmit hogy kiálljak a Zoli mellett (is) 1 évig!.....Semmit!....Nem tudtok mondani olyan jelentős tettet, amire büszke lehetnék azon túl, hogy a sz.rból visszahoztam az Augusztusi Lecsós találkozót, és Kisgyónit csináltam belőle!....Semmit!.....Ha el kell számolnom a Zolinak hogy miért nem támogatom őt legalább úgy mint a Matyit, akkor mit mondok?!........ :oops: :oops: :) :)
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 feb. 17, 10:22 pm

:wink:

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2008 feb. 18, 11:34 am

Misel nem kell itt tesze-teszetoszáskodni! :lol: :D
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 feb. 18, 03:01 pm

Biagio írta:Misel nem kell itt tesze-teszetoszáskodni! :lol: :D
Mi az hogy! Nagyon is!.....Mer lesznek találkozók Biagio....Lesznek!.....Meg lesznek minitalik is.....Lesznek!.....Lehet találkozni a hipermarketek parkolóiban, vagy vidéken valahol! Előbb-utóbb megunjuk, azt hazamegyünk! :D
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 feb. 18, 05:52 pm

Én ehhez már nem tudok hozzászólni. Ha elkúrtuk volna főleg ha nem kicsit inkáb nagyon, akkor ez a TOPIC most nem lenne. Ha utána kúrjuk el az már cifra :lol:
Minitalin is meg más talin is biza ott fog lenni a Zoli és a Matyis is. Bocsi Michelle gyo ijesztgetlek :lol:

A tesze toszáról meg csak eggyetlen egy dolog jut eszembe. Nem Michelle hanem a következő mondás.

KÉT BAMBA X-Lábú TESZE TOSZA. FOTÓ FIÚK FOTÓÓÓÓ... :lol: :lol: :lol:

Na még mielőtt itt páran egymásnak esünk, persze szócsatában, előbb szólaljanak meg az emberkék a klubból és halljuk a hangot. Háát szóljon az a duda....

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 márc. 20, 12:00 am

100%-os igenes összhanggal megszavaztátok, hogy akkor legyen ez az 5 fő.

KÖSZÖNJÜK! Bizalmatokkal nem élünk vissza és folytatjuk amit eddig.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Gyurmi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007 aug. 07, 08:14 am
Autód gyártási éve: 2004
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Tokodaltáró

Hozzászólás Szerző: Gyurmi » 2008 máj. 20, 10:33 am

Üdvözlöm a vezetőséget!
8)
Próbáltam volna erősíteni az "igen" szavazatok számát, de nem sikerült.

Az "ötös-fogat" ellen semmi kifogásom. Sőt erősen kamillázni kellett volna a szemeim a meglepettség után, ha nem ti vezetnétek szeretett klubunkat! Úgyhogy hajrá fiúk! Persze, ha valamiben tudok segíteni, azt képességeimhez és lehetőségeimhez mérten megteszem!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 júl. 29, 12:30 am

Nem is tudom, hogy ide írjam e. De azt hiszem jó lessz. Ma tartottunk egy klubvezetőségi ülést. Én és Biagio képviseltük a vezetőséget.

Továbbá megjenetek: Feri, Misel, Cucu és Mono :)

A megállapodásokat elküldtem a clubbos emailre. És az egész klubbot fogom tájékozatni e megállapodás következményeiról. Illetve, hogy milyen fórumot és weboldalt, és tallákozókat érintő változás lesz.

Vagy, ha a többiek is úgy gondolják az egész általam megírt levelet közlöm itt a fórumon.


Válasz küldése