Avatar (Profil képek)

Minden felhasználónak kötelező! A fórummal és a honlappal kapcsolatos tudnivalók és információk.
Pacsker
Avatar (Profil képek)

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 márc. 26, 10:15 pm

Engedélyeztem a fórumon, hogy magáról feltölthessen mindenki egy kis profilképet. Ez által könnyebb lesz felismernünk egymást, mivel még nem mindenki tudja a nicknév alaján, hogy ki kicsoda.
maximálisan 100x100 pixeles képet engedek feltölteni.
Azthiszem a fektetett 4:3as arányú fotó formátum 100x75 körülire jön ki. Az is feltölthető a lényeg, hogy egyik érték se legyen 100-nál nagyobb. A kicsinyítést meg tudod oldani akármilyen kezdetleges képszerkesztővel. pl
ACDsee --> Enchance --> resize.
Paint --> kép --> attríbumok. (azthiszem)

Ha mégs emenne, küldjétek el nekem azt a képet amit ki szeretnétek rakni és lekicsinyítem én.

Képet a "profile"-on belül a legalján az avatar beállításoknál tudsz feltölteni. Simán a gépedről be kell tallózni.
Bármi kérdés van írjatok!

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 04, 09:38 pm

Én is csatlakozom, bárki küldhet nekem képet, megcsinálom kicsiben, hogy avatarnak fel lehessen tölteni. Minél több tagnak van fönt, annál szebb a fórum. 8)

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 máj. 05, 10:58 am

:)

Jó gondolat! köszi CindR!

Még annyi, hogy én is kijavítom, amit eddig az aláírásba írtunk, szlogent, akármit, azt egészítsük ki a keresztnevünkre és az autónk típusára. Így könnyebb lesz a felismerés mindneki számára. Mivel a nicknévről nemmindig derül ki, egy kívülálló számráa, h ki is kicsoda :)

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 máj. 31, 08:23 pm

sziasztok már 8 milliószor tettem fel avattar képet de soha nem jeleníti meg. mi lehet a probléma?? pedig 98*93 pixeles 8)

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 31, 08:37 pm

Totya írta:sziasztok már 8 milliószor tettem fel avattar képet de soha nem jeleníti meg. mi lehet a probléma?? pedig 98*93 pixeles 8)
Általában azért nem rakja fel, mert túl nagy a fájl mérete (nem a kép). Ha gondolod küldd el nekem (msn címemre), megcsinálom, aztán visszaküldöm.
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 máj. 31, 09:15 pm

CindR írta:
Totya írta:sziasztok már 8 milliószor tettem fel avattar képet de soha nem jeleníti meg. mi lehet a probléma?? pedig 98*93 pixeles 8)
Általában azért nem rakja fel, mert túl nagy a fájl mérete (nem a kép). Ha gondolod küldd el nekem (msn címemre), megcsinálom, aztán visszaküldöm.
kösz már megvan :wink:

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 feb. 16, 02:23 pm

Kérek minden új tagot, aki a költözés után regisztrált a fórumon és az avatarképe nem jelenik meg, csak egy piros x, hogy töltse fel újra.

Orvosoltam a problémát. Úgy néz ki már látszani fog!
Köszönöm!

Még annyi, hogy aki csak ide a fórumra regisztrált, az tegye meg az oldalon is. Küldje el nekünk levelét! ( http://corolla-club.hu tagok regisztráció )


Válasz küldése