Honlap

Minden felhasználónak kötelező! A fórummal és a honlappal kapcsolatos tudnivalók és információk.
Avatar
HUNited
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008 aug. 24, 05:40 pm
Tartózkodási hely: Siklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HUNited » 2008 szept. 23, 04:41 pm

Nem kell hogy a DuraSoftnál legyen az oldal. Tekintve hogy az az én cégem, csak megmutatni tettem fel egy e-107-et, hogy miket tud. A Design természetesen EGYEDI lenne, de nem ölök bele munkát, ha nem tetszik a többieknek maga a rendszer. A lényeg jelenleg nem a grafikán van, hanem azon, hogy ez a rendszer mindent tud, amire a klubnak szüksége van. Szerkeszthető taglista, képalbum (akár minden tagnak saját, amiben bármit módosíthat), gyorsan felvehető hírek, bármit pillanatok alatt SZAKTUDÁS nélkül lehet módosítani. Lehet vele hírlevelet küldeni, az adatbázis mentés pedig a tárhelyszolgáltató dolga. Az én tárhelyszolgáltatóm, ahol pl. a DuraSoft és valamennyi ügyfelem is van, NAPI mentést csinál. Azt hogy a ti csomagotokban milyen szolgáltatások vannak, annak kell tudnia, aki a szolgáltatást megrendelte. Én azt tudom, hogy a www.CyberServer.hu oldalt érdemes lehet megnézni, mert kedvező áron korlátok nélkül kínálja a szolgáltatásait. A Saját hasznom pedig természetesen le kel vonni az árból (18% mínusz az oldalon feltüntetett árakból), nem akarok a klubbon nyerészkedni.

A találkozás az én szempontomból azért nem megy, mert messze lakom, és friss jogsival nem szeretnék az ország másik felére utazni. A Mecsek rallyra jelentkezett már pár srác, velük fogok tudni reményeim szerint találkozni.

Avatar
six
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008 máj. 21, 03:44 pm

Hozzászólás Szerző: six » 2008 szept. 29, 06:05 pm

HUNited írta:nem ölök bele munkát, ha nem tetszik a többieknek maga a rendszer.
Szerintem itt a tagoknak halálosan mindegy, hogy milyen rendszer meg hol fut, úgyhogy ezt szakmai alapokon nem igazán lehet megvitatni. :wink: Épp ezért kéne összeszedni, hogy mit akarunk, emiatt kezdtem bele a listába.
A másik fele meg az, hogy tök jó hogy feltetted a rendszert, de szerintem azt nem érzi senki, hogy mik a további lehetőségek (ha nem az e107-et választanák), az e107-be pedig talán nem tudják belelátni a klub arculatát. A fő szervezők meg nagyon le vannak terhelve, hiszen arra nincs idejük hogy elfogadják a segítséget és egyeztessenek.

Legalábbis, gondolom én, hogy valami ilyesmi lehet, de nem látok bele a fejekbe, csak ötletelek. :-)

Szerintem az egyetlen amit tudunk tenni, az az, hogy megvárjuk amíg ráérnek.
E11 JT facelift 4ZZ-FE Sedan Harmony 2001... volt 11 évig

Avatar
HUNited
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008 aug. 24, 05:40 pm
Tartózkodási hely: Siklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HUNited » 2008 szept. 30, 02:06 pm

Akkor várunk :)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 szept. 30, 02:18 pm

Ne haragudjatok srácok! Nem ellenetek van tényleg. Egy személyes találka elkerülhetetlen. Nem vagyok programozó, se nem weblapos, így sok dologról nem is tudom, hogy megvalósításuk mennyire kivitelezhető és mennyi munkával jár. Összeülünk, megbeszéljük.

Igényekről volt szó "tudjuk meg mit is akarunk", azthiszem azt 90%-ban leírtam már. Tényleg sokat foglalkoztam vele. Jó is hogy volt egy kezdetleges honlap, ami még most is fent van. Csak a tapasztalatokból és a visszacsatolásokból tanul az ember! Cél, hogy legyen egy sokkal élvezhetőbb kicsit designosabb nagy, de áttekinthető tartalmú honlap, ahol az ember uúgy el tud időzni, mint akár fórumon.

Ha tényleg elkészül nagyjából a főoldalam. Kb ez lesz., csak finomítgatunk rajta Cindivel, akkor én kész vagyok a tárgyalásra. Utána már a menüpontok grafikája jön magától. A motorjukban meg segíthetnétek.
Ne haragudjatok, ha megsértettem volna valakit! Tényleg nincs idő, nem kifogás. Amikor meg van, sokszor nekiülök és nincs ichlet. nálam ez így megy... Suli munka magánélet, de ígérem megpróbálok most a rosszabb időkben mégtöbbet foglalkozni vele. Sok a terv és meg kéne valósítani!

Riszpekta skacok!
Leköteleztek!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 okt. 23, 12:33 pm

Mindenkinek!

Sziasztok!
Ma utána jártam a honlap válaszidővel kapcsolatos akadozásainak és, hogy miért nem müjödött tegnap óta.

Az ytar központjában IP címet változtattak. Elvileg átírták a mienket is az újra, de vmi hiba történt. Elnézést kértek!
Az ip cím cserére azért volt szükség, mert volt 1-2 olyan oldal, ami nagyon leterhelte a szerverüket (ezért is volt az utóbbi időben, hogy sokat kellett várni az oldal betöltődéséhez). Elvileg mostmár jobb lesz a helyzet.


Viszont!

November 10-én le fog járni az éves hostolásunk. 13ezer forint volt ugye tavaly is. Most kialkudtam velük ezt az összeget, sőt lehet megkapjuk az ingyen +5gigát is.
A lényeg, hogy 10-éig be kell fizetnünk, különben nem lesz fórum, honlap, semmi!
Aki esetleg késztetést érez, hogy beszálljon ebbe a költségbe, azt megköszönjük.
Van pár ezer spórolt klubpénzünk, természetesen azt is erre fordítjuk!

Akármilyen összeget szívesen fogadunk!

Nekem vagy Zed Zolinak kellene eljuttatnotok, mi meg utalnánk az ytár bankszámlájára!

Megértéseteket és segtségeteket köszönjük!

Üdv:
Matyi
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL » 2008 okt. 23, 08:44 pm

Pacsker írta:Mindenkinek!

Sziasztok!
Ma utána jártam a honlap válaszidővel kapcsolatos akadozásainak és, hogy miért nem müjödött tegnap óta.

Az ytar központjában IP címet változtattak. Elvileg átírták a mienket is az újra, de vmi hiba történt. Elnézést kértek!
Az ip cím cserére azért volt szükség, mert volt 1-2 olyan oldal, ami nagyon leterhelte a szerverüket (ezért is volt az utóbbi időben, hogy sokat kellett várni az oldal betöltődéséhez). Elvileg mostmár jobb lesz a helyzet.


Viszont!

November 10-én le fog járni az éves hostolásunk. 13ezer forint volt ugye tavaly is. Most kialkudtam velük ezt az összeget, sőt lehet megkapjuk az ingyen +5gigát is.
A lényeg, hogy 10-éig be kell fizetnünk, különben nem lesz fórum, honlap, semmi!
Aki esetleg késztetést érez, hogy beszálljon ebbe a költségbe, azt megköszönjük.
Van pár ezer spórolt klubpénzünk, természetesen azt is erre fordítjuk!

Akármilyen összeget szívesen fogadunk!

Nekem vagy Zed Zolinak kellene eljuttatnotok, mi meg utalnánk az ytár bankszámlájára!

Megértéseteket és segtségeteket köszönjük!

Üdv:
Matyi
Csövi,

Én beszállnék, küldd el a bankszámlaszámod priviben.

Üdv

Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka » 2008 okt. 24, 04:46 am

Én is elfogadnám.
Mármint a bankszámlaszámot...
:lol:

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 okt. 26, 01:39 pm

Köszönjük a Hungaringes felajánlásokat!

Sokat segítetek! :oops:
Andrew, Birka! Írjatok Zed Zolinak, mert nála van az eddigi pénz. Ha neki utaljátok, akkor egy helyen lesz!
Ha nem válaszol, szóljatok és adik elérhetőséget!
köszi nektek is!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2008 okt. 26, 04:58 pm

Zed Zoli bácsi elintézi ha levesládájában üzenetet talál:

bzak@freemail.hu


Én is megköszönöm Neragi, Biagio, Lackó, Szabber adományait a Ringen!
Kérlek, klubos pénzügyekkel engem zaklassatok!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka » 2009 szept. 02, 10:37 pm

decaon16 írta:, ha kész az új honlap! :roll:
Nem akarom ,hogy beleugatásnak tûnjék, hisz én nem tettem hozzá semmit az új honlap elkészítéséhez (nem is tudnék mit) de azzal mizu?
Még anno Lajosh papa felhívására küldtem jópár Corollás képet nyersanyagnak. Kábé ennyi... :oops:

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2009 szept. 02, 11:10 pm

Sztem annak búcsút mondhatsz! Legfõképp azért, mert Layosh papa már egy jó ideje nem nevezhetõ aktív tagnak, mivel villámjelü autóra váltott! :(
A legutolsó hír szerint:
2009.01.14.

A honlap új arculatot és tartalmat fog kapni. Mindenkitõl elnézést a késésért! Lassan halad a munka. Ettõl függetlenül a fórum 100%-on pörög, napi 30-50 hözzászólással!
Az új tagok és galériák is fel lesznek töltve az új oldalra természetesen. Nem felejtünk el senkit! Reméljük pár hét és elkészülünk!

Köszönjük türelmeteket!


Tehát készülõben van az új honlap. Kérdés hogy meddig készül...... :roll:
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike » 2009 szept. 02, 11:55 pm

Akkor nem lehetne legalább annyit csinálni,hogy az új aktív tagok legalább fent legyenek a tagok között?Vagy a tagok nem küldik a cuccot?!Nem akarok követelõzõnek tûnni csak kérdezem.
Egyébként szerintem nincs gáz ezzel a forummal.Max egy kicsit rá kéne frissíteni.A tuning részhez be lehetne tenni frankó gépeket....
Vagy ilyesmi.Idõbe ez nem tudom mennyi.....lehet,hogy pont azért nagy az arcom.
Vélemény?

Avatar
HUNited
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008 aug. 24, 05:40 pm
Tartózkodási hely: Siklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HUNited » 2009 szept. 03, 07:20 am

Mondtam már, feltolni egy Joomlát, bele egy Community Buildert, integrálni a PHP-bb3-at, coppermine-t, és tapsikolni az örömtõl. De anno mikor errõl beszéltem, senkinek sem tetszett. Most meg kevés idõm van csak rá, ha érdekel egyáltalán titeket. Viszont ezt bárki tudná frissíteni, aki használt már valaha fórumot.

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2009 szept. 03, 08:54 am

Megálmodtam, hogy ma megkapom ezt a kérdést :)
Layoshéból nem lesz semmi szerintem 100%.
Másfél hónapja megint bele tudtam húzni picit, mert volt idõm, segített Zsoltee is.
A fõoldal kész! Már "kifinomult" design-al :) Mostmár "csak" a tartalom van, természetesen ehhez is kell nem kevés grafikus munka. A fõoldal már nem is csak egy kép, hanem mûködõ html. Magyarul gombok, linkek már mûködnek.

Nem mondok átadást. Link pöcs vagyok és kevés az idõm! De nincs elfeledve!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
six
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008 máj. 21, 03:44 pm

Hozzászólás Szerző: six » 2009 szept. 09, 04:30 pm

Pacsker írta:Megálmodtam, hogy ma megkapom ezt a kérdést :)
Layoshéból nem lesz semmi szerintem 100%.
Másfél hónapja megint bele tudtam húzni picit, mert volt idõm, segített Zsoltee is.
Írtam egy privátot júli 24-én és ismét segítséget ajánlottam, de nem válaszoltál ezzel kapcsolatban. :-) Úgy látom, mindenképp Te szeretnéd lefejleszteni a weboldalt. Részemrõl természetesen semmi probléma... :lol:
E11 JT facelift 4ZZ-FE Sedan Harmony 2001... volt 11 évig


Válasz küldése