Honlap

Minden felhasználónak kötelező! A fórummal és a honlappal kapcsolatos tudnivalók és információk.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 szept. 05, 11:28 am

Layosh! Én moderáltam a mai két hozzászólásodat a k..... és a g..... vel kezdődő csúnya szavak miatt! Kérlek mellőzd ezeket!

Tegnap este értem haza vidékről. Nem voltam megint egy hétig netközelben. De gondolom feltűnik, hogy nem szólok hozzá semmihez.
Nekem az utsó infóm az oldalról, hogy feltöltöd a tied, amíg el nem készül az enyém. A tartalmat mondtad, hogy nem bővíted, de átrakod a te design-odba. Megadtam a hozzáférést az ftp-hez. Mostantól mindent le tdsz szedni és ctrl-c ctrl-v. Abba maradtunk, hogy nem törölsz semmit az ftp-ről, csinálsz egy nagy mentést, az index.htm -et átnevezed valami másra és így már rögtön a tied fog élni. Na meg a feltöltésnél felhívsz és megebszéljük.
A hivatkozásokat minden képnél, linknél megtalálod, már ha újat akarsz berakni. Hivatkozással is át tudod rakni ahogy van.

Mi a probléma? Kell még segítség? Akkor mond!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 szept. 05, 11:32 am

De látod hogy mást nem nagyon érdekel... Hiába ha csak te írsz... attól méghozzá lehet szólni...

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2008 szept. 05, 12:59 pm

Layosh írta:De látod hogy mást nem nagyon érdekel... Hiába ha csak te írsz... attól méghozzá lehet szólni...
Sziasztok!

Én rendszeresen benézek ide és végigolvasom a bejegyzéseket...

e107 rendszer, php file :shock:

Sajnos nem értek a weblap-osdihoz, így nem tudok nagyon hozzászólni!
Az én barátom: P0171, P0500 vagy a C1241...

A munkátok nagyon dicséretes! Ha elkészül az nagyon jó lesz!

Köszönjük!

Szabber

Avatar
HUNited
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008 aug. 24, 05:40 pm
Tartózkodási hely: Siklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HUNited » 2008 szept. 05, 02:14 pm

Én arra várok hogy valaki szóljon mikor mit hogyan :) Új vagyok én még itt, nem esek neki semminek míg egy illetékes nem szól :)

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2008 szept. 05, 05:17 pm

Layosh írta:De látod hogy mást nem nagyon érdekel... Hiába ha csak te írsz... attól méghozzá lehet szólni...
Mi van veled tesa? Elgurúlt a gyógyszer, vagy mi? :) Azt hittem, hogy ezen már rég túltetted magad! Letisztáztuk hogy a tied tök jó lesz most egyenlőre, aztán meg majd meglátjuk! A hallgatás bele egyezést jelent! Nem tudtad ? :wink: Ha nem fűz hozzá senki kommentet, az nem azt jelenti, hogy mindenki sz@rik rá! Csupán azt hogy akit érdekel, az meg van elégedve az ötletekkel, és nincs semmi hozzáfűznivalója plusszban! És ha esetleg valaki mégis reklamálna miután feltetted a verziód, azt nyugodtan elküldheted a náthásba, ugyanis nem árultál zsákbamacskát! Megmutattad hogy milyen lesz! Néhányan még a véleményünket is elmondtuk róla, és az alapján rá jöhettél hogy nem egy olyan csomagot hoztál össze, ami egy kalap sz@r lenne, hanem nagyonis megfelel!
Pihenj pár napot, vegyél ki szabadságot, gondolj valami szépre, menj el csajozni, aztán tiszta és nyugodt fejjel fejezd be, amit elkezdtél! :) Ha valamit rosszúl fox csinálni, azt szerintem a többség úgyis szóvá fogja tenni!
Szal nyugi! Szeretünk Layosh! :P
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 szept. 19, 11:47 am

Húú Tesó ez szép volt nagyon...

Én is szeretek mindenkit, de azé még maradok a csajoknál.... :D:D:D

Na megoldjuk majd, de nálam egyelőre diliház van a köbön...

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 szept. 19, 03:03 pm

Sziasztok!

Ma beszéltem Zsolteee kollégával és ő szívesen segítene a honlapban a taglista feltöltésével.

Véleményünk szerint nulláról kéne újrahúzni az oldalt.

Six és Hunited kolléga segítenének magát a honlapot jól működőre meg a fórumot megcsinálni.

Ha valaki bevállalja hogy photo shop os képeket csinál néha a főoldalra nem a bejelentkezőre az én verzióm szerint akkor én bevállalom a többi.

Ez az ajánlatom hogy tetszik?

És holnap akármi is legyen tolom fel az én oldalam. Viszont ha ebbe belekezdünk egy darabig nem rakunk fel másik oldalt mert úl nagy meló és értelmetlen.

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2008 szept. 19, 04:54 pm

Layosh írta:Sziasztok!

Ma beszéltem Zsolteee kollégával és ő szívesen segítene a honlapban a taglista feltöltésével.

Véleményünk szerint nulláról kéne újrahúzni az oldalt.

Six és Hunited kolléga segítenének magát a honlapot jól működőre meg a fórumot megcsinálni.

Ha valaki bevállalja hogy photo shop os képeket csinál néha a főoldalra nem a bejelentkezőre az én verzióm szerint akkor én bevállalom a többi.

Ez az ajánlatom hogy tetszik?

És holnap akármi is legyen tolom fel az én oldalam. Viszont ha ebbe belekezdünk egy darabig nem rakunk fel másik oldalt mert úl nagy meló és értelmetlen.
Skacok!

Ha van olyan, amit egy hozzá nem értő is meg tud csinálni, akkor örömmel segítek!

Szabber

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 szept. 20, 09:05 am

Layosh írta:Sziasztok!

Ma beszéltem Zsolteee kollégával és ő szívesen segítene a honlapban a taglista feltöltésével.

Véleményünk szerint nulláról kéne újrahúzni az oldalt.
a tapoknál az adatlapot saját magunk is tudjuk szerkeszteni?
tök jó lenne, ha úgy tudnám változtatni a szöveget meg a képeket, mint pl. a carstylingon.

Avatar
konásandrás
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2007 szept. 28, 12:02 pm
Tartózkodási hely: Tapolca
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: konásandrás » 2008 szept. 20, 09:13 am

* tagoknál

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 szept. 22, 12:13 am

Igen, már nagyon sokat vaciláltunk ezen. De ahhoz tényleg az egész struktúrát , mindent a nulláról kell megcsinálni. Egy egész adatbázist kell alá rakni, és maga a felület.

Ezt biztos meg is tudja pl Six, vagy Hunited kolléga oldani.
Inkább az a gond, hogy a többi oldalt is állandóan modosítani karban kell tartani, cikkeket írni ilyesmi. És látjátok egyszerűen nincs az embernek rá energiája.

Én ezt a vacak oldal frissítést nem bírom megoldani egy órám nincs szabadon.

Éppen Misellel beszélgettem, hogy egy olyan oldal kéne, ami áll egy főoldalból, amin minden le van írva, hogy kik vagyunk, mik vagyunk, van egy Fórum meg egy galéria és jóccak.
Ésminthogy a taglista kaotikusságát nézve, szerintem reális ötletnek is tűnik. Kivitelezés meg nulla lenne. És lenne hírlevél, ami frankón havi részletességgel menne.

Amúgy itt szólok, hogy a CCHs leveleket nem kapom meg továbbra sem.
Na látjátok még én sem :D Szóval ennyit na.

Avatar
HUNited
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2008 aug. 24, 05:40 pm
Tartózkodási hely: Siklós
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: HUNited » 2008 szept. 22, 12:13 pm

Nos én csak mondani fentebb megoldás, egyszerűen szerkeszt csak mintha írna elektronikus levél. rendszer működni élesben én honlapon. www.sesmart.hu lenni sok sok ezer használó fel. lenni neki fórum, galéria, szerkeszthető profil. tud küldeni hírlevél is. ez rendszer lenni ingyenes. nem lenni jó rendszer? Itt lenni rendszer üzemben, te tudod próbálni ki ha érdekel: http://tcc.durasoft.hu Felhasználó neve TCC jelszava toyota

nézd te meg admin részleg, lenni nagyon egyszerű, mintha írnál csak levelet.

Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka » 2008 szept. 22, 02:55 pm

HUNited írta:... http://tcc.durasoft.hu...
Csak annyi észrevétel, hogy miért kell oda a Windows logó?
Amúgy tetszik, bár kicsit sötét az oldat.

Avatar
six
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008 máj. 21, 03:44 pm

Hozzászólás Szerző: six » 2008 szept. 22, 06:47 pm

Layosh írta:Six és Hunited kolléga segítenének magát a honlapot jól működőre meg a fórumot megcsinálni.
Csak ki kéne találni, hogy mit is akarunk... mert most mindenki dobálja be, hogy így galéria, úgy karbantartás, meg adatbázis meg mianyavalyák. Meg lehet ezt csinálni baromi egyszerűen is, csak arra koncentrálva hogy mi kell a klubnak, meg lehet az e107-et is használni és testreszabni, adatbázissal ami ha jól értem akkor a Durasoftnál lenne. Én nem voltam benne az elején, amikor a tervek készültek, ezért nem tudom, minek kéne meglennie; de szerintem írjuk le (specifikáljuk). Ha annyinak kéne lennie, mint eddig, akkor:

1. Taglista
2. Képgaléria
3. Videó karbantartó
4. Tetszőlegesen szerkeszthető szöveges oldal (Klubélet, Történet stb.)

Ha bele akarjuk rakni a Taglistába, hogy szerkeszteni lehessen a dolgokat, akkor már szerintem a legjobb lenne egy blogot alátenni, és akkor mindenki tehet fel képet, írogathat alkalmanként az autójáról és a jelenlegi "projekt" rész akkor nem is kéne ide a fórumba, mert ott praktikusabb lenne az egész (fordított időrendi sorrend, egy-egy bejegyzéshez lehetne megjegyzéseket fűzni).

Van még valamire szükség? Úgy látom, egy kicsit a szükségesnél jobban húzódik a dolog; vagy csak én látom nagyon egyszerűnek a dolgokat, de egy ilyen oldal létrehozása egyszerű kell legyen, és véleményem szerint a legjobb ha a Klub által bérelt helyen van, hogy ne legyünk ezer felé. A fórum PHP + Mysql vagy Postgresql-lel működik legjobb tudomásom szerint, tehát van lehetőség adatbázisra és PHP-re. Megoldható a klubra szabott programozással és az e107-tel is; csak fel kell rakni.

Ki az, aki az adatbázis-mentésekkel foglalkozik, feltette és menedzseli szerver oldalról? Mert akkor van egy olyan ötletem, hogy csak két órára üljünk össze és kitaláljuk, hogy mit is akarjunk. :-)
E11 JT facelift 4ZZ-FE Sedan Harmony 2001... volt 11 évig

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 szept. 22, 06:59 pm

Erről van szó!

Nekem kell egy php-s belépés/jelszó a projectek és a tuning menüpont alatt, hogy tudják szerkeszteni saját blogjukat.
Képgaléria (részletkérdés, mert le is generálhatunk előre offline-ba)
Esetleg tagok menüpont (ha mi már feltöltöttük, akkor cserélgethesse képeit stb)
+ talán egy két dolog. Most nem jut eszembe, visszaolvasni meg nem tudok (oda leírtam) mert sietek tüntetni biciklivel az autósok ellen szigorúan CCH-s pólóban :)

Hogy részemről miért halad lassan a dolog? Időhiány egyértelműen, + mindig kell a motíváció, hogy finomítgassam a főoldal designját. Lassan elkészül, utána már adatfeltöltés és a php-s modulok beépítése a feladat. (na meg a minimális flash a futkosó autók miatt).
Jön a rossz idő, egyre többet leszek itthon és folytatom a munkám.
Ha a fent leírtakban tudsz segíteni megköszönöm, de ezt már megbeszéltük korábban.

Köszi, hogy nem hagyod elveszni a dolgokat!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép


Válasz küldése