Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 02, 09:27 pm

Hmm... DJ Gala törekvése fölöttébb kedves, természetesen szétnézek nála, mit hoz ki a mi sorozatunkból (E9)
Társklubként a legmesszemenőbbekig támogatjuk őt s elvárjuk összejöveteleinkre, oda-vissza!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 04, 11:03 am

Na akkor ez érdekes lessz. Két klunbb. Mondjuk majd kiderül hogy hány Corolla lessz. Szóval szépen gyülekezünk. Hát én mindenre azt tom mondani hogy HAJRÁ!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 07, 10:46 pm

Jajj gyerekek annyira szépen szól az új fej. De egy erősítő vagy aktív láda nagyon fog kelleni hozzá. Sőt máris kell de úgyis csak jövő hónapba lessz rá zsé. Azé ha tud valaki véletlenül ócsón egy kétcsatornás hidalható erősítőt az szójjon pls.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 07, 11:36 pm

Jah népek. Amit még a talin mondtam poénos történetet. Azt most felraktam az oldalamra. Szedjétek le és olvassátok el. Totya is ismeri kegyetlen. Iszonyatosat röhög tőle az ember ezt garantálom. Én meg várnám a telefonon meghallgatott tudakozós és egyéb szövegeket persze mp3 ba vagy ilyesmi. Köszönöm.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 09, 11:23 am

Na gyerekek! Tegnap már véglegesre be lett rakva az új fejegység. Baromi jó. Gyönyörűen szól és hadd ne mondjam hogy nyomja az MP3 akat :D
Továbbá elkészült a féynező a jobb első kasztni elemmel. Fehér volt az elem és voltak rajta apró hibák. De csodálatosan kijavította és színrefújta. A munkadíj 10 rudi volt. Ezt nem tom hogy sok e vagy kevés de azt figyelembe véve hogy anyaggal együtt csinálta meg és még majdnem hogy házhoz hozta. Hát így sztem olcsó volt. Kövi talin már meglátjátok.

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 09, 12:43 pm

Milyen fejegység lett pontosan? Lehet hogy a köv talin megint hallgatóznék egy kicsit.. :oops: Sőt, ha még azt is megengednéd, hogy kicsit állítgassam (aztán persze vissza is), akkor aztán nem győznék hálálkodni. :D
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 09, 02:35 pm

CindR írta:Milyen fejegység lett pontosan? Lehet hogy a köv talin megint hallgatóznék egy kicsit.. :oops: Sőt, ha még azt is megengednéd, hogy kicsit állítgassam (aztán persze vissza is), akkor aztán nem győznék hálálkodni. :D
Blaupunkt SYDNEY SD-27. MP3 as fejegység. 4*45W Sinusba 4*18. Fontos hogy ennek nincs CD je. Csak előlapi SD slot meg jack bemenet. Meg hátul még hátul gyári csatival egy telefon bemenet meg még egy aux és két pár RCA kimenet. A Rádiója az csodálatos. Gyönyörűen szól. Az SD kártyáról meg még a gomról le sem veszed a keszed ahogy átnyomod tunerről de már szól a zene. Soha nem ugrik meg kevesebb áramot zabál. A kijelzője csodálatos piross. Ha meg bekapcsolom a kocsin a világítást akkor lejjebb veszi a kijelző fényerejét. Az MP3 aknál is gyönyörűen szól.

Jah meg persze meg lehet hallgatni csak az a probléma, hogy most nics láda a kocsiban, és a négy darab 10 cm es SONY hangszórótól sokat ne várjon az ember. Kb jövő hónapban vagy utána meglessz az Aktív SAL láda. vagy valami. amit meg tok venni.

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 máj. 09, 04:48 pm

Hú akkor most még kíváncsibbá tettél... :D Ugyanis ládám elég sokáig nem lesz, kíváncsi vagyok, mit tud egy kicsit jobb 10 centis az én öreg gyáriaimhoz képest. Hátulra valószinüleg egy jó mélyre lemenő ovál-párt keresek majd.
Balázs - Corolla AE82 Liftback 1.6 4AC 8v '86

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 10, 11:50 am

CindR írta:Hú akkor most még kíváncsibbá tettél... :D Ugyanis ládám elég sokáig nem lesz, kíváncsi vagyok, mit tud egy kicsit jobb 10 centis az én öreg gyáriaimhoz képest. Hátulra valószinüleg egy jó mélyre lemenő ovál-párt keresek majd.
Igen az mindenképpen jó. Én is azt ajánlom, hogy minél nagyobb mélyeket rakj hátulra. Előre pedig ha csak 10cm es hely van akkor komponens set et. Ne vegyél ilyen töb utas hangszórót mert hiába de sehol sincs a komponens set hez képest. Tapasztalat. Én is gondolkoztam most rajta, hogyha majd meglessz a mélyláda ami beépítéssel durván 33 rudimba lessz. Utána elgondolkozok hogy veszek két pár Alpine Komponens set et. Én azt hallottam szólni és hát nagyon nagyot szólnak. Nem gondolná az ember.
Viszont két pár Alpine vagy ilyesmi komponens set az majdnem 30 rudi. De olyan is. Ettől drágább 10cm es komponens set már nem is igen van.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 10, 11:52 am

Egyébként az én hangszóróim azok SONY XPLOD 10cm es három utas. Jelzés képpen mondom, hogy először nekem négy egyforma SAL volt a kocsiban két utas és 10cm es. Namost egy SONY leszólt három SALt helyből. De komolyan. Ezt most valaki nehogy úgy vegye hogy leszólom a SALt. Mert az árához képest igen kitűnő. Namost viszont a mélyládái abszolút nem rosszak. Sőt sztem jók. Pontosan erre vannak. A gyári rendszert kiegészíteni. Egy jó kis plussz.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 10, 11:56 am

Jah és egyébként kinek mi a véleménye a Szigeten lévő razziákról?

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 máj. 10, 05:14 pm

Mint az óramű, 22h-kor egy Octaviás jelenés tűnik fel a befele jövő úton. Hangja nincs, csak fények. Kisérteties.....

Kicsit hagyják a népeket rajoskodni, aztán ne tovább! 22h-kor lámpaoltás.
Az egyetlen kijáratnál, a Közlekedés Felügyeletnél lévő hídnál - a többi utat lezárják, meg a szokásos igazoltatás, kíváncsi KPM. (neon, led lekapcs, slick gumi csere, kipu szűkítő berak -- ERik mesélhetne :) rendszám felrak, széles mosoly és hangos köszönés)

A szervek részéről meg a 3 kívánság!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 máj. 11, 06:23 am

Layosh írta:Jah és egyébként kinek mi a véleménye a Szigeten lévő razziákról?
nekem az a véleményem,hogy a yard örülhetne,hogy nem a nyílt utcán zajlanak a versenyek,hanem egy elzárt helyen gyűlünk össze,s hagyhatnának minket a fenébe!

Ugyan én is elítélem amikor kis taknyoknak apuci megveszi az erőművet,s bele teszik a feneküket rajoskodni,de ilyen a világ sajna!

amúgy,meg hiába próbálkozik a yard,mert az illegális versenyek mindenhol,s mindig utat törnek maguknak!

kicsit macska-egér játék az egész!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 11, 02:20 pm

B26 írta:
Layosh írta:Jah és egyébként kinek mi a véleménye a Szigeten lévő razziákról?
nekem az a véleményem,hogy a yard örülhetne,hogy nem a nyílt utcán zajlanak a versenyek,hanem egy elzárt helyen gyűlünk össze,s hagyhatnának minket a fenébe!

Ugyan én is elítélem amikor kis taknyoknak apuci megveszi az erőművet,s bele teszik a feneküket rajoskodni,de ilyen a világ sajna!

amúgy,meg hiába próbálkozik a yard,mert az illegális versenyek mindenhol,s mindig utat törnek maguknak!

kicsit macska-egér játék az egész!
100% ig egyétrtek veled. :!: :!: :!:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 máj. 13, 11:57 pm

Na népek!

Ma ki lett cserélve a jobb első kasztni elem. Egész szép lett. A színe nagyon keveset tér el a többiétől. Egy kicsit koszosabb lessz meg sem lárszik :D
Holnap még meg lessz heggesztve a küszöbnél. A sárhányók is le lesznek rendesen rögzítve. A szélvédő mosóvíz tartályt is a helyére raktuk mostmár rendesen. Viktor mondta a talin hogy nem jól van. Hát azt is megoldottuk.
Úgyhogy mint már írtam feladtam hírdetésbe a kocsit meglátjuk lessz e rá jelentkező. Az ára 4 kiló. Persze én a hifit nem veszem ki meg ilyesmi.
Darabonként nem eladó. Esetleg a fejegység tesz kivételt. Azt kiveszem ha valakinek nem kell. Jah még holnap lessz állítva a kéziféken is.

Itt tudátok a rendes hirdetést megnézni:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1280


Válasz küldése