Vásárolnék / Keresek

A klub által kiemelt autó hirdetések vagy keresendő járművek, vásárlási segítségek. Internetről, saját forrásból...
Vendég
Vásárolnék / Keresek

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007 nov. 01, 01:59 pm

Klerooo írta:
17 éves vagyok. álmom ez a régi tragacs. ez a tragacs amely igénytelen(nem kell tutujgatni) lelke van, szép, egyedi, imádnivaló, és m?szakilag még mindíg naprakész, és 10b?l 7 kocsi száját elkeni két lámpa között.
én is akarok egyet birtokolni
1 hónapja keresek. de nem találok. kétségbe estem, már majdnem letettem róla. segítsetek honnan szerezzek egyett. kb 400am lenne rá+ 200 a felújításra. akarom. most:D
kérlek titeket, tulajokat, segítsetek egyí leend? társnak:D

Szerbusz!

A megszólítás kicsit nem tetszik! Régi tragacs? Igénytelen? :cry:

Szívesen segítenék lelkesebben is, de a tagjank mind szeretik az autójukat legyen 1 vagy 30 éves teljesen mindegy! S?t minél régibb anál inkább oda vannak érte ez a tapasztalat. Tehát mi szeretjük tutujgatni csinosítgatni szerelgetni (beszélni hozzá :) )
Ha csak máshogy fejezted ki magad akkor elnézést!

Gondolom akkor E9 Gti re gondoltál. Hatchback, vagy Liftback kivitel?
Sajnos mind2 ritka mint a fehér holló. Tehát nem egy Peugeout 205 gti, vagy egy golf II. gti amib?l mindig van 10 db a használtautón. Ritka darabok gyönyör?ek és tökéletesek. Azthiszem nincs párjuk még bels? felszereltségekben, anyagokban, és extrákban sem.
Ha jól tudom most van fent egy Fehér liftback gti 650-ért. Ezt az autót kb 1 éve már láttam személyesen. Érdekelt, vittek is vele. 90 feletti évjárat, tehát a fullos beltér. Sajnos koszos piszkos a beltér amikor még én láttam, de ahogy néztem nem szakadt, Motor nagyon jó állapotban van! 125 lovas van benne még er?, és nincs meghalva. nem volt csapágyas hangja, terhelés alatt sem füstölt kéken feketén. A kasztni borzalmas. Ahány elem annyi árnyalatú fehér és rohad mindenhol.
ha fanatikus vagy és tényleg szeretnél egyet, ráadásul ez az er?sebb motorral felszerelt, akkor alkudd le olyan 300 körülre, aztán újítsd fel. Mármint ha van benned elég késztetés. Hivatkozhatsz arra, h amikor én néztem meg akkor is 360ért volt kínálva és nevetségesnek tartottam. Mond meg, hogy 300 körül mozognak a jó állapotú gti-k (kegyes hazugsággal) és hogy miért kerülne ez ilyen szutyok állapotban 650-be? HA még az a tulaj, aki most akkor van neki másik autója. Mond meg max 300ad van rá. Ha komolyan gondolod elmegyünk veled alkudni.

Más gti most nincs fent. És nagyon ritkán szokott 11 megjelenni

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:
Re: Gt-i keresés. szigorúan csak nekem:D

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 01, 02:59 pm

iiigen mire a mondat végére értem, elfelejtettem amit az elején írtam. "tragacs" mint , nem egy BÉEMWÉÉÉ, Vagy SUBARuuuuu, de ezerszer jobb imádnivaló örök mozgó:)
elnézést is kérek:D

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 01, 03:09 pm

Gt-i : ezzel utaltam a csodatoyotára:D
hatchbaket keresek. nem sok sikerrel. láttam én is azt a fehéret. nem túlzottan tetszik a liftback.nemmmm tudom. szeretek kocsikat bütykölni, még ha még nem is nagyon értek hozzá. élvezet volt egy 85ös starlet belterét teljesen kiszedni, megtisztítani, s vissza szerelni. végeredmény: azanyád de szép. s közbe jöttem rá milyen jók is a tojglik. meg lehet érteni. minden logikus, nem kell hozzá 500 oldalas szakkönyv. ezért szeretnék hasonló évjáratú corollát. 3hónapja ment el mellettem csőgázon egy párducfekete hatchback gt-i. beleszerettem. egyedi, aranyos, vagány, és megy mint az álat. a beltere meg tök jó. nem régi, mint pl a starleté, de nem is fényűző. ha beülsz egy mai audiba, azt érzed otthon vagy. nem csoda hogy ennyi baleset van. fel se fogjaák hogy közlekednek. ez a kocsi, A kocsi. gondoltam még a 115lóerős kivitelre. az is ritka?

a fehér valszeg felejtős, de köszönöm "hozzáálásod":D:D:D
majd ha találst hatchbacket akkor mehetünk alkudni:D:D

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 01, 03:13 pm

ja és az igénytelent arra értettem, hogy nem a szervízben csalja a gazdáját, hanem mindíg velem lehet, s hűséges barátom. persze néha a körmére(kellhet) nézni, de nem szervízből szervízbe jár(remélem így már nincs félre értés

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 nov. 01, 04:08 pm

hatchback sajna most nincs.

hm hm. ha jól sejtem van az egészre 600-ezred.
-vársz egy gti-re
-vagy veszel egy osztrák papírosat meg egy lepukkant akármi magyar 1.8-d t akár. és a kettőből csinálsz egyet
-vagy veszel egy jó karosszéria állapotban levő akármi hatchbacket és keresel bele egy gti-motort vagy rendelsz bele egy belpiacos 165 lovas gti- motort.

Avatar
andoriusz
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2007 júl. 02, 11:04 am
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andoriusz » 2007 nov. 01, 05:58 pm

Pacsker írta:anál inkább

--- anál inkább vagy annál? :D:D:D:D BOCSIIII
De túl magas volt a labda :) ----

Avatar
Toytib
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2007 máj. 09, 07:31 pm

Hozzászólás Szerző: Toytib » 2007 nov. 01, 06:02 pm

A belpiacos 20V kijön kb. ennyiből berakással.

Tehát az maga 600e.

Inkább Oszták GTi, és egy lepukkant magyar papiros akár AE82, vagy EE80.

Szerintem ez kivitelezhetőbb, legalábbis anyagilag :D
AE82 Gt 4AGE smallport 1987
AE86 GT 4AGE 1983
Prius II 2009

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 nov. 02, 04:13 pm

Jaja!!! Nekem is milyen jól megy papíron az 1,6 os 90LE motor :D:D:D

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 02, 04:35 pm

Fuuuu.
ahhaa. ezek kicsit merész megoldások nekem :oops: :lol:
erről mi a véleményetek?:

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1280
ez a 116lóóóó......soknak számít, vagy öhm arra akarok lijukadni, hogy mennyivel lomhább(höhö lomha?? 8) ) mint a gt-i? esetleg fel lehet e túrni a mocit, mert hát ez is1.6os meg az is.
vélemények?
mennyi pénz egy komplett kocsit újrafújni?(ha én szedem szanaszét és csak festetni kell) úgy cirka. 50? 100? (feketére)

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 nov. 02, 04:45 pm

nemtom milyen motor van benne, de ha a gyári 89es évjáratú 1.6 4A-F akkor az 90-95 Le

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 02, 05:01 pm

Europe (1988-1992)

European engines:

* 2E — 1.3 L (1295 cc), 12-valve SOHC, carb, 74 hp (55 kW)
* 4A-F — 1.6 L (1587 cc) I4, 16-valve DOHC, carb, 95 hp (71 kW)
* 4A-FE — 1.6 L (1587 cc) I4, 16-valve DOHC, FI, narrow valve angle, 102 hp (76 kW)
* 4A-GE — 1.6 L (1587 cc) I4, 16-valve DOHC, FI, wide valve angle, 115 hp (86 kW) GT-S
* 1C-III — 1.8 L (1839 cc) I4 diesel, OHC, 67 hp (50 kW)

ezt wikipedárool másoltam.a 89es évjárat miatt biztos hogy nem lehet 115 lovas?
4A-GE — 1.6 L (1587 cc): vélemény?
hadd feklődjek coroolál terén:D
aztán ha vénel lesztek, visszakérdezhetitek.:D

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 02, 05:05 pm

de ciki. ennyi helyesírási hibát:D spórolunk a villannyal így a sötétben nem látom a klaviatúrát :D

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 nov. 02, 05:17 pm

KLeroo írta:de ciki. ennyi helyesírási hibát:D spórolunk a villannyal így a sötétben nem látom a klaviatúrát :D
Türelem.. Rózsát terem... Majd úgyis tavasszal lessz jó autó...
Egyébként sajnos mégha olyat is találsz ami nem rozsdás akkor vagy a motor vagy inkább a futómű illetve a fék lessz a gázos. A fékre készülhetsz hogy kb restaurálni kell. Új betétek tárcsák. És szétszedni az egészet.:)

De azért drukkolok hogy találj egy szép gépet. De tényleg érdemes külföldről hozni be inkább.:)

Avatar
pitta
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007 máj. 28, 09:20 pm
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

Hozzászólás Szerző: pitta » 2007 nov. 02, 06:05 pm

Szeva!
A teljes újrafújás kb. 200-250 ezer pénz, ez igényes festésre vonatkozik, ez alatt nem igen lehet megúszni. Én most fújattam át az enyémet, teljes fényezés volt, 250 000 Ft-ba fájt, mert sajna GK-ra törtem. Jól gondold meg a fényezéses témát, inkább fizess az autóért kicsit többet.

Avatar
KLeroo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2007 okt. 31, 11:33 pm
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: KLeroo » 2007 nov. 02, 06:44 pm

uhhhhh. az nem kis summa.akkor gondolom alapozó+2réteg festék+ lakk. vagy csak egy szimpla , igényes lefújás 250? azannya
akkor mégsem fújatom át. LEMATRICÁZOM:D vagy fémig csiszolom, és akkor ezüst:)
de szerintetek a GT-s (115) mennyivel paprikátlanabb(hihh) mint a GT-i(126)


Válasz küldése