Lángautó és Startautó 20-30 % kedvezmény

Alkatrész kereskedésekben, Rendezvényeken, Szervizekben...
kgdh3h
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2017 máj. 30, 11:22 am
Re: Lángautó és Startautó 20-30 % kedvezmény

Hozzászólás Szerző: kgdh3h » 2017 júl. 10, 02:07 pm

Sziasztok!

Újságelőfizetés mellé kaptam tavalyelőtt egy EDC Classic kártyát, amire tavaly még volt érvényesítő matricám, idénre megszüntette az újság az akciót, én meg pedig pont idén vettem meg az autót. Bevallom őszintén, nagyon kihasználni nem tudtam, mert a legtöbb partner szolgáltatása/értékesítése nem érintett vagy nagyon alacsony kedvezményt kínáltak, de mindig azt nézegettem, hogy a Láng-nál ki lehetne használni, mivel elég jó kedvezményeket ad. Alapból 30% kedvezményt adnak a termékekre, az akciósokra pedig 15%-ot, elvileg ezt a Light és a Classic kártyákkal lehet igénybe venni.
Egy Light kártya éves díja 3,000 Ft, egy Classicé 10.000 Ft. (Pl.: Puli kibocsájtó)
Van, akinél létezik féléves és negyedéves kártya is, de nem biztos, hogy hatványozottabban olcsóbb. Elvileg ezt fizetéskor kell felmutatni és más pontgyűjtő kártyára már nem írnak vele pontot... netes vásárláshoz szerintem nem jó, mert vonalkódos érvényesítő matricát kap az ember a kártyájára...
Írtam a Láng-nak is, hogy él-e az akció, mivel az oldalukon az EDC-re vonatkozó utalás nincs, de mostanáig nem kaptam választ, minden esetre az EDC oldala kiemelt partnerként hirdeti őket...
Amennyiben ez így van, akkor egy 3.000 Ft-os Light kártya kiváltásával nagyobb alaktrészvásárláskor tízezreket lehet megspórolni.

Üdv.: kdgh3h


Válasz küldése