Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 feb. 18, 05:25 pm

Kifejtem majd, hogy mire gondoltam.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Janesz
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2012 aug. 27, 05:20 pm
Tartózkodási hely: Berhida Veszprém megye
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Janesz » 2014 feb. 18, 05:49 pm

FB-rol annyit h lehet a csoportban olyat h a moderatoroknak jová kell hagyni a "postokat"
ezt bevezetve lehetne terelgeti az ottani info aramltaot kulturaltan,megis 1-1 morzsát elszórva népszerusiteni a programot v klubbot.
Amugy az eseményeink tudtommal nem kerultek fel.
Alapvetően ötlet volt nem vitat akartam kirobbantani.
Toyota Corolla AE92 Liftback GL 1989

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 feb. 19, 08:38 am

bubidisc írta:Kifejtem majd, hogy mire gondoltam.
Elöljáróban annyit, hogy a CCH és a Fuvarszervezés NYÍLT csoportot is átnéztem. Nincsenek olyan hozzászólások amikről Zsoltee beszélt. A csoportoknak ő is tagja. Szerintem ez is az igazsághoz tartozik, úgy lett volna tiszta ha ezt is megemlíti. Leírhatom ide is az elképzeléseimet, gondolataimat amik nem konkrétan a hirdetésrő vagy reklámozásról szólnak. Kicsit hosszú lenne és nem feltétlenül érdekel mindenkit. Találjunk egy alkalmat és beszélgessünk személyesen a félelmekről és a lehetőségekről.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2014 feb. 19, 04:32 pm

1. Hanyagoljuk a személyeskedést... Tán csak nem bűn, hogy tagja vagyok két csoportnak?!

2. Azért mert tagja vagyok ennek a két csoportnak nem jelenti azt, hogy támogatnom kellene a fórum esetleges hanyatlását és a tagok átvándorlását a Facebook-ra. Sőt, tagja vagyok még a Toyota Klub Magyarország Egyesület csoportnak is, de ez nem jelenti azt, hogy tagja vagyok a Toyota Klubnak, vagy egyéb kötődésem van hozzájuk. Azt sem támogatom, hogy az ottani tagok jöjjenek hozzánk, és csak hozzánk, illetve azt sem, hogy a mi tagjaink menjenek hozzájuk, és hagyják el a Corolla Club-ot. Ha figyelmesen átolvasod elejétől a végéig a nevezett csoportokat, azt hiszem egyetlen bejegyzést sem fogsz találni tőlem. Pusztán megfigyelőként vettem részt eddig ezekben a csoportokban.

"Nincsenek olyan hozzászólások amikről Zsoltee beszélt" - Nincsenek ilyen hozzászólások, de amint írtam is az előző hozzászólásomban, ez az én véleményem-félelmem, amit tényekkel nem tudok és nem is akarok alátámasztani. Kérlek kicsit figyelmesebben olvasd el mások hozzászólásait!

bubidisc írta:
bubidisc írta:Kifejtem majd, hogy mire gondoltam.
Elöljáróban annyit, hogy a CCH és a Fuvarszervezés NYÍLT csoportot is átnéztem. Nincsenek olyan hozzászólások amikről Zsoltee beszélt. A csoportoknak ő is tagja. Szerintem ez is az igazsághoz tartozik, úgy lett volna tiszta ha ezt is megemlíti. Leírhatom ide is az elképzeléseimet, gondolataimat amik nem konkrétan a hirdetésrő vagy reklámozásról szólnak. Kicsit hosszú lenne és nem feltétlenül érdekel mindenkit. Találjunk egy alkalmat és beszélgessünk személyesen a félelmekről és a lehetőségekről.
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 feb. 19, 05:52 pm

Pedig személyeskednék! ;) Személyesen szívesen elmondom mit gondolok. Nem akarom félkész elképzelésekkel (a másik felét tőletek várnám) tölteni a fórumot. Én úgy látom, hogy van egy bizonyos félelem egy olyan dolgotól ami alapvetően nem rossz, sőt, sok dolgot tud ami kiegészítheti, színesítheti a működést. Másrészről, nekem nem pattant volna ki egy ilyen ötlet a fejemből mint a CCH, és ezért azt gondolom, hogy 1. néha csak azt hiszem, hogy jó ötlteim vannak 2., ha kiderülne, hogy ténylegesen jó az ötletem nélkületek hiába...

Zsoltee,
Lenne még mit írnom, de az más lapra tartozik. Majd beszélgetünk, hogy ki mit értett félre.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Janesz
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2012 aug. 27, 05:20 pm
Tartózkodási hely: Berhida Veszprém megye
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Janesz » 2014 feb. 19, 09:46 pm

Én alapvetően nem értem mi baj lenne ha teszem azt új tagokkal bővülnénk akar FB-ről akár máshonnan, főleg ha az új tagok is aktívan részt vennének esetleg mind a fórumban mind az esetleges rendezvényeken,tapasztalati v akar szakmai fejlődésben is hasznos lehet).
Illetve azt hittem ez egy olyan hely ahol mindegy hogyan v honnan talál az ember "ide" (club-ra és a fórumra).
Toyota Corolla AE92 Liftback GL 1989

Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2014 feb. 19, 10:29 pm

Srácok!
Szeretném tisztázni egyszer és mindenkorra, hogy általánosságban beszéltem a Facebook-ról, nem az említett csoportokról.
Természetesen örülök bárkinek, aki rátalál a klubra és csatlakozik hozzánk, és nem érdekel, hogy honnan hallott a klubról.
Alapvetően az a problémám a Facebook-kal, hogy SZERINTEM a fórumról szépen lassan átszivárognának az emberek és a fórum lenne hanyagolva. Sajnos egyre több a Facebook-függő ember a környezetemben, és NEKEM nem tetszik amit látok.
A fórumot és a klubot féltem.

Úgy gondoltam, ez egy sima beszélgetés lesz, eszmecsere a klub Facebook-on történő reklámozásáról, ennek ellenére sajnos ellenségesre sikerült a beszélgetés.

Még egyszer leírom, az általam leírtak nem tényszerű állítások, pusztán a saját véleményem és gondolataim. Ahogyan Matyi is írta a klub vezetősége 5 főből áll. Talán hallgassuk meg a többieket is, mielőtt eldöntenétek, hogy mi ellenezzük a Facebook-on való reklámozást. A klub és eseményeinek reklámozását jó ötletnek tartom, de szerintem ennyi elég lenne, nem kellene nagyon továbbgondolni a dolgot. SZERINTEM

Részemről lezártnak tekintem a témát és nem szeretnék a továbbiakban belemenni egy vitába. Amennyiben személyes megbeszélésre kerül sor, ugyanezen a véleményen leszek, ezen nem kívánok változtatni.
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 feb. 20, 09:06 am

Srácok! Legyünk már figyelmesek:
Pacsker írta: ha egy kulturált hangvételű "reklám" lehetőség lenne a facebook vonal, az természetesen megfontolandó. Ahogy te is írod igen népszerű közösségi oldal, így sokan megfordulnak ott. Meg lehetne keresni pár Corolla tulajt (ha van ilyen lehetőség), illetve, ha érdeklődnének a klubhoz való csatlakozással kapcsolatban, ide lehetne őket irányítani. A találkozóinkról egy rövid ismertetőt kitenni és linkelni a fórumot bővebb tájékoztatás/jelentkezés címszójával.

Ha ilyesmire gondoltál és szeretnéd vinni ezt a vonalat, örülünk a segítségnek és előre is köszönjük szépen!
Zsoltee írta:A klub és eseményeink reklámozásán kívül nem tartom szükségesnek a Facebook-on történő terjeszkedést.

:) Ugye, hogy ez felesleges:
Janesz írta:Én alapvetően nem értem mi baj lenne ha teszem azt új tagokkal bővülnénk akar FB-ről akár máshonnan, főleg ha az új tagok is aktívan részt vennének esetleg mind a fórumban mind az esetleges rendezvényeken,tapasztalati v akar szakmai fejlődésben is hasznos lehet).
Illetve azt hittem ez egy olyan hely ahol mindegy hogyan v honnan talál az ember "ide" (club-ra és a fórumra).
Magyarul:
Pacsker írta:Amennyiben Gecsa megadná neked a hozzáférési lehetőséget, összeülhetnénk a vezetőséggel, átbeszélhetnénk az irányt, a részleteket és pöröghetne is fel a "facebook CCH account"
Ha egy színvonalas, közvetítő, kedvcsináló szerepe lesz a facebook-nak az tök jó! Ha van kedved és időd hozzá, hogy menedzseld, örömmel vesszük!

Ugye, hogy nem kellett sokat írnom :) ...
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 feb. 20, 11:03 am

Nekem sem kell már sokat írnom. Hiszen reakció sincs arra amit írok.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Frool
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1620
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Frool » 2014 feb. 20, 10:17 pm

Én a közösségi oldalak használatát MYVip és IWIW időkben kezdtem kb 8-10 évvel ezelőtt és 1-2 év használat után gyakorlatilag befejeztem. Ezek azóta szinte eltűntek. Bizonyára sokkal jobb és használhatóbb a FACEBOOK (hiszen újabb) de én mégsem látom az előnyeit a mi kis közösségünk számára.
Konkrétan károsnak tartom és a népszerűségét csak divatnak és a trendiség velejárójának.
Ha van egy CCH profil akkor ott megtalálható legyen a klub és a fórum elérhetősége és ennyi!
Véleményem szerint se ajánlókra se galériákra nincs szükség abban a profilban hiszen ez már megvan itt.
Több emberhez eljut a hírünk? Erre az általam leírtak alapján is van lehetőség, nem kell a klubtagoknak saját új profilt létrehozni.
azonkivülazegymondatbanD:irasjelenelkülkisbetonagymindegyekezetsekell stílust sem szeretnénk szabadjára engedni.
Márpedig aki szeretné, de nem találja meg a klubot egy közösségi oldal közbeiktatása nélkül az nem biztos, hogy hiányzik.
Aki pedig véletlenül a CCH profilnak köszönhetően talál ránk szépen tovább tud haladni a linkek segítségével.
Mi lehet az előnye amit én begyepesedett aggyal nem látok? Konkrétumot mondjatok amire eddig nem gondoltam!
Én csak annyi előnyt tudok elképzelni ami nevetségesen gyerekes, ezért nem sértenék meg senkit a Facebookot használó fórumozók közül.
Végül mindenkit figyelmeztetnék ez itt nem a fészbúk, tessék elolvasni többször a postot ha elsőre nem tudod értelmezni és csak utána válaszolni.
Akkor is csak korrekten nem kiragadva-kicsavarva nem véletlenül vagy szándékosan félre értve mint valami jóbanrosszbanbarátokköztben csak a műkonfliktus kedvéért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Frool 2016 márc. 21, 04:45 pm-kor.
CCH vezetőségi tag

Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE

Avatar
Frool
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1620
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Frool » 2014 feb. 20, 10:21 pm

bubidisc írta:Nekem sem kell már sokat írnom. Hiszen reakció sincs arra amit írok.
Mire nem reagáltunk? Írd ide kérlek lehetőleg gyakorlatiasan röviden.
Ugye nem a személyes megbeszélésre gondolsz!
CCH vezetőségi tag

Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE

Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: szullosz » 2014 feb. 21, 12:27 am

Skacok!

Sajnos a f@szbuk érzékeny téma...

Jelenleg a legnagyobb hírcsatorna, gyakorlatilag naprakészebb bármelyik weboldalnál!
Én is fent vagyok, havonta egyszer... Bár én nem jelölök be senkit, vannak ismerőseim...
Sajnos szomorúan látom, hogy az oldal használhatottsága kritikán aluli... 100 hozzászólásból 1 hasznos és igényes...

Bubidisc és Janesz alapötlete jó, a legnagyobb kérdés, hogy a fórumon található színvonalat tudjuk-e tartani illetve lehet-e tartatni... Semmi szemét, lájkolós pitiáner linkek, kommentek NEM lehetnek rajta!!!
Ha létre tudunk hozzni egy CCH felhasználót ami szigorúan egyirányú adatokat közöl vagy közvetlen a fórumra irányít az nagyon jó lehet. Nyílván a CCH találkozók a fő csapásvonal, illetve sürgős közérdekű adatok! Az oldalunkra ne lehessen írni, csak olvasás jogot adhassunk! FULL diktatúra csak mi mondunk és írunk rajta!
Talán lehetne "MINITALI" fül, de csak akkor, ha az szinkronizálható a fórummal! Ami ott beírásra kerül az látszódik a fórumon is!

pl.: Létrehozunk egy eseményt: Nyári tali ÉÉÉÉ.HH.NN itt és itt!
és belinkeljük a topicot illetve beollózzuk a legfrissebb adatokat a topicból! ÉS PONT!!!

Az arcok tudnak rá kattintani: "ott leszek", azonnal eljut hozzájuk akár már a telefon felületén is!
Az, hogy ki hoz bográcsot, kenyeret az természetesen fórum téma, mert az oldalunkra nem tudnak írni, linkelni stb.

Ezen kívül másra használhatatlan! Nem lehet hasonló adatmennyiséget ilyen igényesen elhelyezni rajta!
Nem visszakereshető, moderálható, rendszerezhető, stb...

Olyan számomra, mint itt a Mindenről, akármikor, akárkivel... CSET, de ha nem nézem vissza az összes olvasatlan hozzászólást nem ér semmit, használhatatlan adattenger: Semmiről, sosem, senkivel!

Kérdés, ha lenne ki válallja, hogy felügyeli azt a felületet...

Szabber
CCH vezetőségi tag

DELTA
ToYODA MASTER
CUCCOS - PUCCSOS

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2014 feb. 23, 08:07 pm

Egy probléma megoldásának keresése közben bukkantam rá:
http://phpbb.hu/forum/hsz/57779?highlig ... #hsz-57779

Nagy mértékben kapcsolódik az utóbbi Facebook-bővítés témájához.
Érdemes végigolvasni (pár perc).

Visszatérve a mi kis közösségünkre. Személy szerint (és nem, mint klubelnök), nagyon örülök, hogy a Vezetőség minden tagjának azonos a véleménye a kérdéskörről, ahogy azt az előző hozzászólásokban olvashattátok.
Számomra (tényleg, mint magánember véleménye) megerősíti azt, hogy a vezetőség komoly, jó értékítéletű és gondolkodó emberekből áll.
KÖSZÖNÖM! :oops:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2014 márc. 17, 08:28 am

"kikerülni, előbb utóbb már úgy sem lehet."

A többiektől is idézhetnék. (Idézhetnék?)
https://www.facebook.com/#!/groups/1677 ... ion_change
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: Reklámozzuk magunkat, nemzetközi kapcsolatok

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2014 márc. 18, 06:11 pm

Jól láttad/láttátok, frissült a CCH-s facebook csoport.
Ez nem azt jelenti, hogy ezentúl támogatjuk a facebook-on való kommunikációt, illetve egyéb tevékenységet.
Ahogy írtam: "Ezentúl megjelenik majd itt is a soron következő találkozó, illetve annak minden fontos részlete" - ez csak azt jelenti, hogy a fórum mellett oda is beírjuk a találkozók részleteit. Ezekre jelentkezni ezentúl is csak és kizárólag itt a fórumon lehet.
Ezen felül kérjük a csoport tagjait, hogy az alkatrész eladást-vételt-keresést és egyéb kommunikációt továbbra is elsősorban a fórumon tegyétek.
Sokkal többen vagyunk itt, mint a facebook-on, és nagyon szeretnénk, ha ez így is maradna.

Köszönjük!
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)


Válasz küldése