CCH Klip, zenés videó

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Pacsker
CCH Klip, zenés videó

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 dec. 05, 04:50 pm

Régen még középsuliban sok filmet csináltunk osztálytársakkal.
Mind kampányfilmek, mind autós motoros bringás, mind riportok.

Óriási élmény volt amikor a másnapi határidő előtti nap elkezdtük vágni a filmet és 0 alvással egész éjszaka csináltuk. Aztán persze mindig nagy siker.

Sokat gondolkoztam régebben és mostanában is, hogy mi lenne, ha csinánánk egy nagyon jó kis CCHs összefoglaló videót.
2 fontos dolog kell.
- Sok sok nyersanyag. Amiből sajnos kevés van. Vagy szét van szórva. Pl: Tibcsinél a Hungaringes belső kamerás körök, Kiss Gábornál a Mátrai ömlesztett sok sok videó, 1-2 Hajógyáris videó Lajoséknál...
Ha ezeket mind össze tudnánk gyűjteni, szerintem lenne 1-2 óra nyersanyag, amiből lehetne már mit kezdeni. Vagy egy videót, vagy 2-t. Cindi is azthiszem megszállott ebben a témában, én meg szívesen összeülnék egy ilyen éjszakára pár emberrel. Pizzarendelés, szemkifojás, na meg sok sok röhögcsélés.
- Másik dolog a zene. Talán a legfontosabb. Ezt már kitanultam. Fontosabb mint a videó maga. Persze van amikor zene sem kell, de ha klipről van szó, egy jó számmal lehet egy hangulatos kis filmet csinálni. Se nem lehet túl műfajhoz kötött, se nagyon elvont. De erre már találtam 1-2 számot.

Hogyha támogatnátok, lehetne ez az új honlap (ha elkészül) első szerzeménye. Letölthetnék a külsős oldallátogatók és a galérián kívül is betekintést nyerhetnének a mi kis klubéletünkbe.
Lenne benne konvojozás, Gyorsulás, netán a februári találkozóról egy két ügyességi tájékozódási versenyről összefoglalás, Nagy bográcsozások, kajálások, fényképek, ... Tehát most nem a halálosabb iramban filmre gondolok, meg nem a tokyo-i hajszára, hanem egy kis klubélet, egy két Saját autós ökörködéssel, gyorsulással, vonulással fűszerezve.

Mi a véleményetek? --beszéljünk róla-- :)

Ha támogatjátok az ötletet, most szeretnék megkérni mindenkit, hogy a mail címünkre kérem küldje el az összes videóját, amiben akármiféleképpen szerepel a klub, az autók, az emberek!! Ha telefonos, azt is, ha nincs hang azt is, ha van benne életlen nem fókuszált rész, azt is (majd megvágjuk) Na meg ha van 1-2 hiper jó vagy vicces kép az is jöhet. De azt majd a galériákból szemezgetünk! :)

Ja igen és jelezze, hogy ki szeretne részt venni a vágásban. Mármint azok páran akik értenek is vmi videó vágó progihoz!

Várom a válaszokat :)

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2007 dec. 05, 04:58 pm

Az ötletet támogatom és benne vagyok!
Igaz csak a movie makert ismerem és használom ha az segítség!
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
Totya
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007 márc. 21, 12:46 am
Tartózkodási hely: keszthely

Hozzászólás Szerző: Totya » 2007 dec. 05, 07:22 pm

Nagyon jó ötlet Támogatom maximálisan;) Holnap nekiállunk rendbetenni a kicsikémet és a jövő 7 re elvileg elkészül:) aztán +beszélem medve klubtársunkkal és leruccanok hozzá 1-kis videofelvételre:D
Kép

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 dec. 07, 12:23 am

Támogatom fullra. Operatőrködök szívesen bárkinek. De se kamerám, se szakértelmem :d

A videóvágáshoz meg nem nagyon értek :( :oops:

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Re: CCH Klip, zenés videó

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 dec. 07, 09:03 am

Támogatom
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Zoo.HUN
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1243
Csatlakozott: 2010 okt. 19, 12:24 am
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Hozzászólás Szerző: Zoo.HUN » 2010 okt. 28, 11:55 am

Én Tv nél vok operatõr-vágó, megcsinálok bármit, lehetne klubbos film is a kezdetektõl fogva:D
E8 1.8D liftback+ ---> Seca :jdm:
E8 1.6GT AE82 HB ---> FX
Kép + Kép


Válasz küldése