CCH-s klubos pólók

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Vendég
CCH-s klubos pólók

Hozzászólás Szerző: Vendég » 2007 ápr. 24, 05:41 pm

Aktuális póló választék és rendelés:

Alapvetően két fajta pólónk van: galléros és környakú
A galléros unisex, a környakúból általában van külön női és férfi...
Gyermek méret csak környakúból létezik!

Az alap párosítás és amit az egység kedvéért mindenkinek ajánlunk, az a PIROS alapon FEHÉR minta!
Ezen felül nagyon sokféle színkombinációt tudunk gyártatni, ez igazából tőletek függ.

A pólók mintája egységes:
- Mell felett C*** Corolla logó
- Bal karon Japán Corolla felirat
- Jobb karon Toyota felirat
- Háton nagy CCH logó

A rendelés a következõ információkat tartalmazza, ami ebben a topicban kell, hogy megtörténjen:
- mennyiség
- méret (S, M, L, XL... vagy gyermek méret)
- fajta (gallér, kör)
- póló alapszín / nyomat színe
- nem (női, férfi)

Minta rendelés pl.:
1db. M gallér, piros/fehér
2db. S kör, sárga/kék női
3db. 165cm gyermek, babakék/lila

A 2018-as árak:
4.000 Ft/db galléros
3.000 Ft/db környakú
2.500 Ft/db környakú (gyerek méret)


Minőségi alapanyag (AmericanStyle, Fruit of the Loom), idő és mosásálló nyomat!!!

Néhány kép a pólóinkról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A galériákban nagyon sok képet találhattok a pólókról viselt állapotukban is:
viewtopic.php?t=1656

Rendelés menete:
Írjátok ide a fórumba pontosan mekkora mennyiséget szeretnétek, követve a fenti ismertetőt.
A találkozóink gyülekezőjén személyesen átvehetők a pólók, illetve találkozók közt mozso-val egyeztetve.

A legyártásuk több hetet vesz igénybe, így kérjük a találkozók elõtt időben küldjétek el a rendeléseket!

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 24, 06:37 pm

A pólót én magam meg tudnám csinálni, vagy nagyon kedvezményesen, vagy teljesen ingyen (plusz persze a póló maga). Most itt arra kell gondolni, hogy egyszínű fehéret, feketét, pirosat, zöldet, sötétkéket, vagy narancssárgát tudok. Akár többfélét is csinálhatunk, igénytől függően.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 24, 07:03 pm

hm hm:)

ok köszi. és mit kell nekünk ehhez tenni? mennyi egy alap póló? szerintem elég egyszínű pólóra fehérrel, vagy feketével.

Többiek?

CindR. Ma tali fél Pólus? gyere ha tudsz és megbeszéljük. Jöhetsz később is

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 ápr. 24, 07:08 pm

Fehér polora feketével, pirosra fehérrel. Avagy fehéren fekete, feketén fehér!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 24, 07:17 pm

Igazából ami nagy kérdés, az a póló, hogy honnan, milyet. Én olcsót ilyen sima kereknyakút tudok fekete, fehérben biztos, a piros nem tuti, hétvégén megmondom. Ennek az ára 790, vagy 990, ebből faragni nem tudok. Aztán van galléros is, sokkal jobb minőségben, viszont az, ha jól emlékszem már 3700 körül van... Ha valaki tud ilyet még, szívesen veszem.

Szerintem lassan az igényeket írhatnánk is, hogy ki milyen színűt, mennyit akar, és milyet (galléros v. kereknyakú). Ezeket én össze is fogom írni, aztán ha addig nem jön más ajánlat a pólóra, akkor összeszámoljuk kinek mennyire jön ki.

Amire szükségem van hozzá, az a logónak a képe, és egy terv, hogy egyáltalán mit hova rakjunk.

Ma sajnos nem tudok menni.

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2007 ápr. 25, 03:20 pm

Nekem tuti kell egy póló!
Pl egy fehér kereknyakú, nagy fekete logóval a hátán! :wink:

Szerintem a következő talin kéne megbeszélni és akkor mindenki tud róla meg elmondja a véleményét meg hogy milyen kell neki...

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 25, 04:25 pm

Jaja! Nekem is kéne tutira! Nekem jobban tetszene a galléros, abból is nem a fehér, hanem inkább ilyen vajszínű féleség! A hátára lehetne nagy logót, az elejére valamelyik oldalra, hogy CCH nagyobb betűkkel, és ez alá kisebb betőkkel, hogy Corolla Club Hungary! Szerintem ez jól nézne ki! Csak hát az ára, de sz.tem nem annyira vészes. Például tuti olcsóbban jönne ki, mint egy nike póló. Neeem? Az is tuti, hogy sokkal büszkébben viselném! 8)

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 25, 04:26 pm

Jah és persze a nyomat rá, vagy amivel csinálják (nem értek hozzá :lol: ) természetesen fekete!

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 25, 05:21 pm

Néztem már olyan céget is, aki rávarrja, vagy mit csinál velük, kérek tőlük egy kb árajánlatot, és akkor el lehet dönteni, hogy legyen az, vagy a vasalt. Következő talira elviszem az egyik így készült pólómat, és akkor látjátok, hogy minőségre milyen. Azt viszont ki kell találni, hogy hol mi legyen rajta. Írjatok nyugodtan, ami az eszetekbe jut, én meg valahogy felvázolom őket, és a végén kiválasztjuk melyik legyen. Így megfelel? A szín gondolom lehetne választaható. Viszont hogy galléros, vagy sima, sztem döntsük el. Én is a gallérosra szavazok. :oops:

Amúgy még az is lehet, hogy azt is tudok olcsóbban szerezni, anyukámon keresztül, majd érdeklődök, erről jövő hét elején tudok majd mondani valamit.

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 ápr. 25, 05:28 pm

okok köszi szépen.

BEnne vagyok én is abban, hogy a május 1-i találkára találja ki mindenki, hogy milyen színű póló kell neki és mi az aelképzelése, mit nyomtasson rá. mármint hol milyen logó legyen.
Az, hogy galléros-e vagy sima környakú, döntsük el, mert talán nagyobb tételben olcsóbbra jön ki.

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 25, 06:01 pm

Jaja, nekem már vannak terveim :twisted: Én a gallérosra szavazok!

Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi » 2007 ápr. 25, 06:11 pm

Nah akkor legyen galléros, az a fasza! :lol: :P :lol:
Nekem tetszik Pampi elképzelése....
Talin meg megbeszéljük a színt, de le lehet fixálni itt is felőlem. (nem biztos, hogy mindenki olvassa ezt a topicot)

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 27, 08:49 pm

Na megvan az első lehetőség, véglegesen, aztán kb 1 hét múlva anyukám meg tudja mondani, hogy egy cég mennyiért vállalná.

A pólók darabja 3 190 Ft, a vasalást meg tudom oldani ingyen. Piros, fehér, fekete, bézs, valamint világoskékben vannak, feliratot (logót) fekete, piros, fehér és sötétkékben tudok rárakni.

A másik ajánlat valószinű egy kicsivel olcsóbb lenne, nem hiszem hogy sokkal, ezt viszont amint tisztázódott, hogy ki milyet akar, meg tudom csinálni pár napon belül.

Május 1-i talira ha tudok menni (szinte biztos), viszek egy pólót, hogy milyen lenne, valamint egy olyat is, amin a vasalás minőségét láthatjátok.

Most viszont kérném a tippeket, hogy mi hova kerüljön a pólón, valamint hogy kb ki kérne.

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 ápr. 27, 10:36 pm

CindR írta:Na megvan az első lehetőség, véglegesen, aztán kb 1 hét múlva anyukám meg tudja mondani, hogy egy cég mennyiért vállalná.

A pólók darabja 3 190 Ft, a vasalást meg tudom oldani ingyen. Piros, fehér, fekete, bézs, valamint világoskékben vannak, feliratot (logót) fekete, piros, fehér és sötétkékben tudok rárakni.

A másik ajánlat valószinű egy kicsivel olcsóbb lenne, nem hiszem hogy sokkal, ezt viszont amint tisztázódott, hogy ki milyet akar, meg tudom csinálni pár napon belül.

Május 1-i talira ha tudok menni (szinte biztos), viszek egy pólót, hogy milyen lenne, valamint egy olyat is, amin a vasalás minőségét láthatjátok.

Most viszont kérném a tippeket, hogy mi hova kerüljön a pólón, valamint hogy kb ki kérne.
Szerintem legyen egységes,gondolom úgy a legegyszerűbb.Hímzést nem vállalnak?
AE92 Gt-i

Avatar
CindR
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2007 márc. 30, 10:06 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: CindR » 2007 ápr. 27, 11:01 pm

steve írta: Szerintem legyen egységes,gondolom úgy a legegyszerűbb.Hímzést nem vállalnak?
Én csak a vasalós variációt tudom megcsinálni, de amit mondtam, a másik lehetőség, ott vasalás és hímzés is van, arra árat a jövő héten tudok mondani.
Ha egységes, nekem két lehetőség ugrik be. Fehér pólóra piros logó, meg amit akarunk, vagy ennek a fordítottja, ha már Toyotáról van szó.. :D Nekem mind a kettő tetszene, akkor mondjátok nektek melyik?


Válasz küldése