CCH Szülinapi buli 2008.02.09.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 feb. 13, 12:46 am

Réka írta: Csak csatlakozni tudok az elöttem szólókhoz!!! Köszia szervezést mindenkinek... JO buli volt! Ati köszi a táncot :D Pamaacs téényleg én sütöttem a pogit a zacsit csak kölcsönvettem :P .....igaz Lali :D?
IGEN IGAZ :lol: Fini volt. :)

Pamacs
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007 máj. 15, 07:37 pm

Hozzászólás Szerző: Pamacs » 2008 feb. 13, 02:55 pm

Rékaa erre csak annyit h pöpöpö :roll:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2008 feb. 13, 04:00 pm

Pamacs írta:Rékaa erre csak annyit h pöpöpö :roll:
Csak hinni kell Pamacs. Hidd el egyszerűbb úgy az élet :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2008 feb. 16, 08:44 pm

Eddig csak Layosh képei vannak meg!

Kérlek titeket küldjétek át az anyagot, mert így nem tudok galériát csinálni!
Ági! Te is ígérted!

Köszönöm

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2008 feb. 17, 12:38 pm

Kedves Mindnyájunk!


Örülök, hogy jól éreztétek magatok. :):) Személy szerint 1-2 dolog még belefért volna, de nem panaszkodom. Kezdésnek megfelelt.

Akadt némi szervezési kuszaság 1 nappal korábban, hogy ki-mit hozzon, de minden megoldódott. 1 dolog biztos, ezt máskor jobban megszervezzük a hamarosan felálló vezetői ötös segítségével.

Barátosném, Viktória, segedelmével gyorsba feldobtuk a krepp papír díszítést, beálítottam a wi-fi-t, hátha valaki még otthon van és jönne de kérdés adódik.
Az aranyos portás néni nagyon készséges volt, ezt néhány érkező megtapasztalhatta (ennek ellenére volt, aki teljesen másfele indult, pedig gondoskodtam kitáblázásról)

Matyiékat vártam fél7 utánra, erre Hege és bájos pártnere jelent meg az ajtóban. (szégyenszemre, azt sem tudtam, kik ők --- mint kiderűlt, még nem regeltek, bár bejelentkeztek rá, csak valahol elveszett - Pótolva, üdv minálunk!)
-Sziasztok. Találkoztunk már? - szólt első megnyílvánulásom.

Nem is ez a félelmetes, hanem (ha egy Corolla nem indul) hogy személyében köszönthettük a legújabb Corolla generáció képviselőjét. Egy újabb első. :) :wink:

Izgalmas kvízkérdések, könnyfakasztó visszaemlékezés az eltelt évről. ( Biagio, ez odaba@ott )
Megértük és vinni szeretnénk tovább, lassacskán megváltozó dizájnnal, kibővült tartalommal, de ugyanolyan lelkesedéssel, odaadással, barátsággal. A KAIZEN legyen velünk!

*********
Apropó, készült külső kép az autókról???
*********

Ha van igény rá, bármikor elkérem a termet. Táncos összejövetelekre éppúgy jó, mint klubdélutános megbeszélésekre, felolvasóestekre, kötögető-horgoló klubozásra, receptcserékre.

Köszi, hogy hoztatok enni-inni, csak máskor vigyetek belőle....

Egyvalamin még javítani kell, eléggé. Ez nem kerülhette el a figyelmem. Alakul a klub, növekedünk, sokasodunk.
Tudom, mindneki jól akarta magát érezni, ezért a már ismert arcokkal lógott. Ne felejtkezzünk el az újakról, hagyj érezzék ők is azt, mit jelent számunkra a klub, miért szeretünk összejönni.

Köszi a figyelmet!
:)
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...


Válasz küldése