2007 Áprilisi tali (Fóti Cora-->Királyrét-->Hősö

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 23, 06:41 am

Azért a 2a-n megnéztem volna a golfos arcát mikor Matyit letolta,s esetleg utána kb.10 Corolla rajzotta volna körül! :D
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 23, 11:24 am

B26 írta:Azért a 2a-n megnéztem volna a golfos arcát mikor Matyit letolta,s esetleg utána kb.10 Corolla rajzotta volna körül! :D
Az én voltam te. Visszafele láttam, hogy mindenki előz, aztán és is nekiálltam, láttam hogy jött a seggembe a golf és nyomtam neki, kb 165 nél hagytam hogy elmenjen nem akartam a sorból leszakadni. Be is vártam utána az Ákost. De jó vót.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 23, 11:29 am

A legzsírabb sztem az volt amikor ott a kis falucskában a főúton megálltunk oda-vissza és senki sem mert dudálni. Még Matyi meg is említette látjátok nem is mernek dudálni. Az sztem bőven feeling volt. A barlangozás is kemény volt, vagy 5 "kandisznó" bemegye egy kis zseblámpával meg mobilokkal és egymást fogva mennek előrre. Amúgy ami képeket csináltam bent nagyno jók lettek. Az út közbeniek is nagyon jók lettek. Csinálok ma este egy online galériát és majd ott meg lehet nézni valami 289 képet csináltam ebből kb 15 öt fogok törölni. Kellett már nekem is ez a tali. Én is nagyon boldog vidám vok. Pörögtem még egész este utána. Igaz hogy mikor már majdnem hazaértem fájt a szemem alig láttam, a hasam is a sok röhögéstől. Mikor a tali végén ott körbeálltunk és mentek a poénok már akkor kukészültem, annyira jókat röhögtünk. Nagyon jó volt. TISZTELET mindenkinek!!! :wink:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 23, 11:31 am

Jah igen még a 2/b visszafele újpestig is nagyon jó volt az öszes sávban Corolla volt. :D És az a rengeteg dudálás te jó ég a mennyekben volt sztem mindenki!!! :D

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 23, 04:05 pm

Jaja, télleg jó volt. Az a sok dudálgatás nekem is tetszett! Meg amikor olyan helyeken mentünk ahol napi 2-3 kocsi az átlagforgalom, és egyszercsak eldübörögnek a corollák, és mindenki tátott szájjal nézett minket hát az sem volt semmi! :D Már nagyon kiváncsi vagyok a képekre. Lehet nagyon hülye kérdés, de ha az oldalra felteszitek ugye nem fog romlani a minősége? :lol:

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 23, 04:07 pm

Pampi írta:Jaja, télleg jó volt. Az a sok dudálgatás nekem is tetszett! Meg amikor olyan helyeken mentünk ahol napi 2-3 kocsi az átlagforgalom, és egyszercsak eldübörögnek a corollák, és mindenki tátott szájjal nézett minket hát az sem volt semmi! :D Már nagyon kiváncsi vagyok a képekre. Lehet nagyon hülye kérdés, de ha az oldalra felteszitek ugye nem fog romlani a minősége? :lol:
ÖÖÖ. Sztem a képek majd külön galériákban leszenk. Az én képeimet egy programmal készített galériárt feltöltöm a tárhelyemre és onnan belinkeljük és így igen jó minőségűek lesznek. Továbbá mitn írtam a vártnál sokkal jobbak lettek a képeim amiket csináltam. Még menet közben sem elmosódottak. Meg a barlang is csúcs lett.

Avatar
Pampi
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 212
Csatlakozott: 2007 márc. 26, 07:49 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Pampi » 2007 ápr. 23, 04:17 pm

Az tök jó, mondjuk te nagyon fényképeztél mindent! Hát volt is mit. Matyi is azt mondta, hogy a héten megpróbálja feltölteni a képeket!

Avatar
B26
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2007 márc. 23, 07:44 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: B26 » 2007 ápr. 23, 04:37 pm

Akkor bocs!

Kéne a piros Corollákra valami megkülönböztető j!
Szóval király volt!
A képeket várom én is!

Pestiek!

Holnap este egy ökörködéses mini tali?
Hol?
Mikor?
Hősök tere?
Sötétedés után mikor?
Én újpestről jövök!
Aki szintén azzal tali a megyeri OMVnél kb.fél órával a rendes elött?

Mail címemre írjatok,mert ezt nem mindenhol nyítja meg!
Vagy tudjátok a számom! ;)

A COROLLA legyen veletek!
Balázs

C-POWER!!!!!

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 ápr. 23, 05:08 pm

Megkülönböztető jelzés: fekete dísztárcsa, piros sárfogók, COROLLA felirat a szélvédőn, vonóhorog. :P Csak elég annyi?!

A hosszú hétvégére (máj. 1 környéke) lehetne egy pót kicsi tali a kimaradt tagokkal együtt. Már Matyinak megírtam, s ha oké, mennek a körlevelek.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 ápr. 23, 05:14 pm

Pampi írta:Az tök jó, mondjuk te nagyon fényképeztél mindent! Hát volt is mit. Matyi is azt mondta, hogy a héten megpróbálja feltölteni a képeket!
Egy konkrét képpel kedveskedtem neked, rájössz, melyik volt az. 8)
Ugye nem keversz Layosh-sal!? Én vagyok a zászlófelelős, a japó Árpádsávos lobogóval.
Nem úgy vagyunk, mint 2 tojás, csak mint 2 AE92 Corollás tojás. :roll:

Amúgy finom volt a géped! Valódi vas és nyers elegancia a vezetésben. Igazi kamu kézifék, látványilag mint az igazi! :lol:
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 24, 09:47 am

Másik megkülönböztető jel: Nekem no logó elől. :D És gyári GTi felirat hátul.
Na most mikor is lenne ez a minitali és hol merre mikor hova?

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 24, 09:48 am

Pampi írta:Az tök jó, mondjuk te nagyon fényképeztél mindent! Hát volt is mit. Matyi is azt mondta, hogy a héten megpróbálja feltölteni a képeket!
Mondom kb csináltam vagy 240 értékelhető képet
Ma este tényleg megcsinálom a képgalériát. Bár most írkáltok valami taliról. Egyébként mé nem most hétvégén négy nap döglés lessz csak.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 24, 09:50 am

B26 írta:Akkor bocs!

Kéne a piros Corollákra valami megkülönböztető j!
Szóval király volt!
A képeket várom én is!

Pestiek!

Holnap este egy ökörködéses mini tali?
Hol?
Mikor?
Hősök tere?
Sötétedés után mikor?
Én újpestről jövök!
Aki szintén azzal tali a megyeri OMVnél kb.fél órával a rendes elött?

Mail címemre írjatok,mert ezt nem mindenhol nyítja meg!
Vagy tudjátok a számom! ;)

A COROLLA legyen veletek!

Ökörködés még szép hogy benne vok :D :D :D
Az autó is csak arra vár :D

Amúgy már vettem Castrol olajat majd hétvégén le lessz cserélve.

Meg akkor már menjünk olyan helyre ahol tudunk gyorsulni és mindenki gyorsul mindenkivel.

Egyébként én hétvégén szerelést tartok
Komplett HIFI szerelés.
Hangszórókat át kő kábeleznem a mélyládámat kiszedem mert eladom havernak. Aztán majd jön az új fej is.

Avatar
Layosh
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1404
Csatlakozott: 2007 márc. 19, 01:54 pm
Tartózkodási hely: Budapest XVI. ker

Hozzászólás Szerző: Layosh » 2007 ápr. 24, 10:01 am

Ha nem gond akkor én csinálok egy Minitali topicot és abban meg tudjuk beszélni, hogy ki mikor hol merre.

Avatar
steve
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 03:04 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: steve » 2007 ápr. 24, 04:53 pm

CindR írta:Sziasztok!

Bocs, hogy nem tudtam elköszönni, néhányatoknak villogtam, dudáltam. Azt kell hogy mondjam, eszméletlen volt az egész nap!

Első maradandó élmény ugye a parkolós ismerkedés egymással, és a szebbnél szebb autókkal, aztán a konvojozás, valami hihetetlen volt. Remélem van arról valakinek videója is, nekem elég gyér sikerült. Azért közzéteszem azt is.

A következő dolog, amikor kiértünk a hegyek közé, a sárga mezők társaságában, az valami gyönyörű volt...

Persze maga a hely, a sok-sok beszélgetés, főzés, mind mélyen megmaradt bennem, na meg az is, hogy legközelebb megfelelő eszközöket is vigyünk (kés, több vágódeszka...).

Jó volt látni, hogy vannak még olyan elvetemültek, mint én, akik rajongani tudnak az autójukért.

És szinte a csúcs volt az, ahogy hazafelé vonatoztunk, hasonló módon az egész országot képes lennék végigautózni, akkora élmény volt!

Szóval köszönöm a szervezőknek, és akik közben segítettek, és eljöttek, úgy érzem itt valami elkezdődött, egy sorozat, aminek az elején vagyunk... :wink:

A képeket holnap biztosan, még talán ma is el tudom küldeni.

Köszönet mégegyszer az egész taliér!

Ja, egyetlen negatívum volt számomra, hogy a fehér AE92 tulaja nem jött velünk, csak a parkolóban tudtunk dumálni (bocs, de a nevek még mindig.... :D ). Ja és persze az AE86-ok.... 8)



Hello CindR!

Én is nagyon sajnálom,hogy nem tudtam továbbmenni veletek,csak az a helyzet,hogy az a szombat munkanapnak minősült...
Viszont ha gondolod majd összefuthatunk máskor is.
Szívesen segítek rendbe szedni az autódat (polír,apróbb javítgatások stb.)
Láttam rajtad,hogy nagyon szereted a gépedet,és mivel hogy én is ilyen vagyok mindig jó hasonló elhivatottakkal találkozni.
AE92 Gt-i


Válasz küldése