Kisgyón 2007-08-11.-12.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Toytib
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 720
Csatlakozott: 2007 máj. 09, 07:31 pm

Hozzászólás Szerző: Toytib » 2007 aug. 17, 07:00 am

Pampi írta:Még ezen filóztunk, hogy leszedjük, neszedjük, áhhh gondoltuk majd veszünk neked egyet 8)
Benne vagyok!!!

Nagyon durván szakadt az eső, ezért nem volt vállalkozó a leépítésére.

(úgyis hiányzott az egyik kampója :D )
Sokkal jobban jár egy újal!!!
AE82 Gt 4AGE smallport 1987
AE86 GT 4AGE 1983
Prius II 2009

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2007 aug. 17, 08:26 am

A kampó is csak azért hiányzott, mert olcsó volt és az első vontatásnál el is szakadt! :( (de nem azért mert rángattuk a gépet)
Na mind1!

Tibi nem kell! Hadjátok a fenébe!

Ha gond lenne már rég szoltam volna! Mindent a klubbért! :lol:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Gelo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007 júl. 24, 10:57 pm
Tartózkodási hely: Solymár

Hozzászólás Szerző: Gelo » 2007 aug. 17, 09:59 pm

Sziasztok, mindenkitől elnézést, hogy nem erősítettem a brigádot, de szombaton 12órás műszakot nyomtam le végül, vnap pedig próbáltam összeszedni magam. Pedig ha jól sejtem hiányzott egy/"A" kombi a konvojból...
Gelo, the heavy mental.

Avatar
ngabeee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2007 jún. 28, 02:06 pm
Tartózkodási hely: Almásfüzitõ, Kóny, Komárom-Szõny, Bp.

Hozzászólás Szerző: ngabeee » 2007 aug. 20, 01:30 pm

Sziasztok!

Bocsika, hogy ilyen későn írom le a véleményem, de az időhiány és a lustaság nagy úr :lol:.
Bár mi csak szombaton tudtunk ott lenni, és már a vacsi előtt el kellett indulnunk, nagyon jól éreztük magunkat, jó volt konvojozni, és jókat beszélgettünk.
Külön szeretném megköszönni Tibi Anikójának, hogy az ezüst Toyotás medált , amit akkor "rendeltem" Tőle, ilyen gyorsan eljuttatta nekem (elsőbbségivel!!!! :shock:), hálám örökké üldözni fog :oops::lol:. És mindenkinek ajánlom, nagyon királyul néz ki!!!! :D

Szép napot mindenkinek!
Repül a Corolla, ki tudja, hol áll meg...

Today, Tomorrow, Toyota Corolla '98 1.3 sedan

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 aug. 20, 06:06 pm

Nem hallgathatok én sem!

Mindíg nagy élmény, mindíg van valaki új!!!! Most nem is kevesen. A konvojozás Fehérvárra! Nem toltam neki, ne szkadjunk szét nagyon ( nem úgy mint Misel FEhérvártól - 120 átlagban - belefért )

Szegény kisnyugdíjas Trabcska mellett dübörögtünk el a kaptatón, pedig le sem toltam, vigyázva az egészségére. CSak utána vertük felfele...bocs, hogy nem szóltam. :? NEm tötyöröghettünk 80-90-nel....

Fehérvár egy meghatározó pont volt.
Corolla Verso-s taggal bővültünk, Tibcsiék tették tiszteletüket, ( Megoldható, hogy ne fürdjél le????? :mrgreen: ) Misel, ngabee, Zsoltiék az AE92 GTI-vel és egy szétoptikázott Corolla 18-s felnivel, akiről azóta sem hallottunk.

Tetszett a hely és a környék (hazafelé 5m-re közelítettem meg egy őzt - máig sem értem, hogy nem hallott meg)

Robi, a Verso-s tulaj tolt velünk (Pampi, Jani) egy kört a dízel bestiával. Volt egy úttartása a kanyarban 140-nel, fogtam a majré vasat, ahogy tudtam, főleg, hogy az út felénél kanyarodtunk, tökünk közt a felezővonallal. CSAK MOST NE JÖJJÖN SZEMBEN SEMMI! Mindegy volt, melyik fokozatban vagyunk, hopp, már ugrott is. 177 lóból járja már. Zavart az a nagy csönd, még 170-nél is.
Igen, mentünk annyival visszafele és tutira ragadt az úthoz. :) Neki valahogy nem tartott annyi ideig felérni a tempóra, mint nekem. PErsze 2x annyi ló tajtékzik benne.
Unatkozó családapák ideális választása, kompromisszumok nélkül. :D

Azonban Tibcsi Blacktopja közelebb állt a szívemhez. (Most is megköszönöm - s azt tanácsolom változatlanul, hogy ne fürdjél leeee! :D:D) Mehettem vele. Mit kellett küzdeni a kormánnyal s a 16-s kerekkel, hogy egyenesben maradjon, őrület!!!! Meg is rótt a mester, hogy nem forgattam le 8 félig....szégyenkezve kérek bocsánatot :( :cry:

Itt köszönném meg az erdő össze kalandokat kereső kis-és nagyvadjának, hogy nem akkor akartak átkelni az úton, reszkírozva a sofőrt és gépét, kikerüli-e őt.

S köszönöm a szombatot az időjárásnak, hogy legalább aznap nem esett ( vasárnap viszont igen :( )

Köszi nektek srácok és srácnék, hogy ott voltatok!
Köszi Biagionak az ízletes husiért, Rékáéknak, hogy kitettek magukért a konyhában és házfronton, Miselnek a helyért....abbahagyom mert az oszkár díj átadása jutott eszembe és már csak az maradt hátra, hogy megakarom tartani a világbékét.

Legközelebb veletek valahol!
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 aug. 21, 04:42 pm

Itthon vagyok, írok én is :)

Őszintén? Féltem ettől a talitól nagyon! Nagyon nyögv nyelős volt a szervezése, visszamondta sok tagunk, összetört több autónk is, volt sok anyagi csőd, na meg nyaralás is.
Végül elindultunk. 13-14 autó össze is jött, na meg Norbi a Versoval csatlakozott is.
Kicsit más volt ez a találkozó. Sok volt az új tag, vagy aki most csatlakozott először hozzánk találkozó alkalmából. Kérdeztem magamban. Lesz olyan társaság, mint az eddigieken. Féltem, hogy nem lehet ennyi "aranyember" ennyi jóindulatú humorzsák, ráadásul mind corollás. És mégis :lol: :lol: :lol:
Nagyon jól éreztem magam. Mindenki feloldódott úgy érzem. Az időjárás ellenére nagyon jó kis hétvégét töltöttünk együtt. A mozizás is sikerült.
Ugye Tibi mekkora TV-t vittünk le? 4*6 méterest legalább. Mai napig nem érted hogy fért be a kocsiba, ugye? :D
Köszönöm Balázsnak és Móninak a húst. Sok munka volt már előtte is vele. A Pácolás, a kloffolás.... Nagyon finom volt. Sokat dolgoztatok vele nagyon. Remélem sokan dícsérték a főztötöket.
Szerencsém volt menni a Versoval nekem is. Nem túlzok Még van benzines autó is aminek nagyobb hangja van a beltérben. Még ML Merciben, Meg Új BMW-kben sem hallottam ilyen csendes dieselt. Zoli én nem a nem kevés 177 lóerőt emelném ki, hanem a 400nm-t, ami viszont megintcsak elég tisztességes. Félelmetes hogy húzott 6.-ba is.
Összefoglalva nagyon tetszett a találkozó :)
Egyetlen egy dolog van ami viszont kicsit rosszul érintett, amin változtatnunk kéne, hogy nem úgy ment a csapatmunka, mint az előző talikon, hanem a páran dolgoztak, páran meg csak élvezték a hétvégét. nincs is ezzel baj, de szerintem gyorsabban, hatékonyabban és jobb hangulatban megy a munka, ha mindenki kiveszi a részét valamiből. És vegyük figyelembe, hogy mindenki jólérezni jött le magát. Móni Réka Viki pl végig mosogatott, takarított. Tudom nehezebb volt ilyen téren ez a tali, mert nem sátorozásról volt szó, hanem házról, amit épségben, tisztán vissza kellett adni. Egyedül ez volt ami rosszul esett, na meg még pár embernek. Jobb lett volna, ha többen rakjuk rendbe a kéglit átadásra.

Na sebaj, változtatunk rajta, meg legközelebb erre is odafigyelünk, ugye? Tudjátok jóban rosszban. :) Eddig se volt baj. Betudjuk a rossz időnek :)

A kezdeti nehézségek ellenére, viszont köszönet Misinek, mert nagyon jó kis ház volt szerintem az árhoz képest. Fel is volt szerelve mindennel, még fűszerekkel is. Ez kellemes csalódás volt! :)

Úgyhogy télen majd bátran mondom, hogy mennyünk kulcsos házakba!

Avatar
andoriusz
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2007 júl. 02, 11:04 am
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andoriusz » 2007 aug. 21, 11:38 pm

a fene! Mibol maradtam ki???

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2007 aug. 22, 11:08 am

Pacsker írta:Féltem ettől a talitól nagyon!
Talán nem mondok újdonságot, ha elmondom hogy ezt eléggé éreztetted velem mind a minitali, mind a fórumon, miután lefoglalóztam a házat! Őszintén szólva már a határán voltam annak, hogy elsüllyedjek a föld alá! :cry:
Pacsker írta:A kezdeti nehézségek ellenére, viszont köszönet Misinek, mert nagyon jó kis ház volt szerintem az árhoz képest. Fel is volt szerelve mindennel, még fűszerekkel is. Ez kellemes csalódás volt! :)
Mondhatni, ettől a kijelentésedtől megnyugodtam azért. Igaz személyesen még alig ismerjük egymást, de azért remélem azt nem gondolhattátok komolyan, hogy egy lepra telepre akarlak meghívni titeket, és ráadásúl ok nélkül pénzt kihúzni a zsebetekből!
Mindazonáltal azt el kell ismernem, hogy hiba volt a bele egyezésed nélkül belevágnom ebbe, mert hát lássuk be, te vagy a klub elnöke, és neked kellett volna megadnod a végszót, nem pedig nekem. :(
Utólag is szeretnék bocsánatot kérni tőled ezért Matyi, dacára annak hogy végül jól sűlt el a dolog.
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 aug. 22, 11:16 am

Ne viccelj!

Én köszönöm, hogy ilyen helyre mehettünk. Jól sült el, és ennyi!!! Ráadásul a foglaló is belement a végleges árba. Mindenki jobban járt. Látod csak utána kellett járni. Na meg tényleg szép volt a hely! :)

Tényleg, az átadásnál nem volt semmi baj? Szépen rendberaktuk?

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2007 aug. 22, 11:20 am

Úgy néz ki igen! Nem talált semmi kivetnivalót a gondnok, miután átnézte a házat! Pedig attól egy picit tartottam, hogy feltünik neki az hogy egy kicsit kezelésbe vettük a fát, de szerencsére az elkerűlte a figyelmét! :roll:
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Pacsker

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2007 aug. 22, 11:21 am

:) :lol:

Ja igen a vontatóköteles sztori :) Meg kell mondani, hogy környezetmérnöknek tanulok és így csak a fa növekedését tereljük. Na meg így jobb a vízellátása ... :lol:

Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio » 2007 aug. 22, 11:22 am

Miért lett volna kivetni valója?
Hiszen természetes anyagok kerültek a fára? :shock: :wink:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2007 aug. 22, 11:24 am

Vagy egyszerűen csak ráfogjuk az utánnunk következő vendégekre, és közben furcsán nézünk, amikor vontatókötelet említ! :P
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"

Avatar
Zed Kristianz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 820
Csatlakozott: 2007 márc. 10, 04:20 am
Tartózkodási hely: Budapest VII. -- Kárpátalja (UA)

Hozzászólás Szerző: Zed Kristianz » 2007 aug. 22, 07:28 pm

Akár vissza is térhetnénk oda jövőre, hogy megnézzük, hogy birta a kötél meg a fa. :D:D
Illetve kolbászolni egy kicsit a környéken, mert az nekem nagyon tetszett.
ALAPÍTÓ TAG - Tiszteletbeli elnökségi tag

AE92 /Kyuni/ Liftback 4A-F '88
Karburátor Rulez! :twisted:

Elporladva 2016...

Avatar
decaon16
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 854
Csatlakozott: 2007 máj. 20, 03:22 pm
Autód gyártási éve: 1997
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Hungary

Hozzászólás Szerző: decaon16 » 2007 aug. 23, 08:07 am

Rajtam nem fog múlni! :wink:
Csak most kivételesen napos időt kéne majd kifognunk....
1997 E11 Liftback 1,3 G6
Misel (Volt adminisztrátor bácsi)

Kép
"Így vagy úgy, de a sors visszafizet mindenkinek mindent!"


Válasz küldése