X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2017 feb. 12, 02:19 am

Elkészült a Szülinapon vetített, Corolla Club Hungary első 10 évét bemutató videó :) végső verziója!! :cch: :cch: :cch:
:buliii: :buli:

Fogyasszátok sok sok szeretettel!
Elevenítsétek fel az akár 10 évvel ezelőtti emlékeket, keressétek meg magatokat és autóitokat.
Rengeteg gyönyörű hely belföldön és külföldön egyaránt, több, mint 130 esemény mely a dinamikus és családi programokban ugyancsak bővelkedik.
Aki részese volt a CCH-nak és szeretne sok mosollyal eltölteni egy fél órát, üljön le a kedvesével, gyerekeivel és nézze meg ezt az összefoglalót!
(Kommentáljátok bátran, engedjük a párbeszédeket a videó alatt)

https://www.youtube.com/watch?v=Gs-VNPlmG4o



Sziasztok!

Egy hosszú, de élmenydús szülinap margójára:
ma sokunk reggel 7 és este 11 között haptákban állt és különböző, előre nem várt fordulatokat oldott meg. Van ez így - sőt mindig így van - egy nagy taps, elismerés vagy gratuláció újra feltölti minden résztvevő és szervező energiacelláit!

- Volt pár igazán kitartó klubvezető, aki pénteken éjszaka is tolta az ipart az előkészületek miatt.
- Voltak olyan videovágók, akik jópár napja alig aludtak, hogy az éves / 10 éves összefoglalók időben elkészüljenek.
- Voltak akik igazán komolyan gokartoztak (első 11 ember mindössze 5 tizedmásodpercen belül).
- Voltak lány gokartosok, akik megtapasztalva milyen jó az élmény és a csapat, ismétlést kértek.
- Volt akinek egy kedves ember nem adta meg a mackósajtot és a leszakított fél első futóművet egy másik klubtárs által adott elemekkel, napközben - út szélén - megszerelve tudott csak továbbmenni. Majd újra csatlakozott hozzánk a nap második felében!
- Voltunk jópáran akit útközben akartak összetörni itt-ott (minimum 7 esetben... ma volt valami a levegőben). Majdnem mindet kikerültük...
- Voltak akik kis apróságokkal jöttek, mind pocakon kívül, mind pocakon belül és sok-sok órán át velünk voltak. Nem minden apróságról tudtunk azért :-) gratula itt is!!!
- Voltak akik új résztvevőként (és remeljük hamarosan CCH klubtagként is) jöttek és segítettek, köszi Richard.
- Voltak akik türelmesek voltak a picit csúszó ebéd miatt.
- Voltak akik nagyon siettek, hogy a finom ebéd ne csússzon többet.
- Voltak akik autót cseréltek napközben, hogy a szülinapra mégis csak Corollával jöjjenek.
- Voltak akik igazán furmányos fejtörőt / rejtvényt készítettek.
- Sokan voltak akik ezt a trükkös fejtörőt kitartóan megfejtették.
- Voltak veterán tagok (10 éve velünk), akik csak a díjátadón jöttek rá, mennyi ideje vannak velünk (ha jó a közösség, repül az idő ez nem olyan nagy csoda :-) )
- Voltak akik előzékenyen hozzájárultak az ajándékok garmadájához, voltak akik a hazai vámszervekkel csatáztak, hogy időben meglegyen minden ajándék.
- Voltak akik a szülinapra Írországból jövet igazán komoly utánfutós szerelvénnyel akadtak el téves navigáció miatt egy-egy-egy szinte járhatatlan földúton.
- Voltak sokan akik, késő este a segítségükre siettek, hogy velünk ünnepelhessen a sofőr 3 nap vezetés után. A mentés sikerült!
- Voltak akik csodás szülinapi tortákat hoztak és voltunk jópáran akik ezt bizony meg is ettük.
- Voltunk sokan akik elpakoltunk még éjszaka a klubban és akiknek nagyon jeges volt a szélvédője akkor. :-)

Voltak nagy tapsolások és nevetések és biztosan volt, amit nem tudtam megjegyezni és leírni, annak ellenére, hogy fontos vagy örömteli pillanat volt...

Sok klubban voltam már, de ez a legjobb. PONT.
Gyertek legközelebb is, a részvétel kötelező a következő 10-20 évben!

Reméljük jól éreztétek magatokat és Köszönjük, hogy ilyen sokan (70 feletti résztvevő) eljöttetek!
(létszám limit lett kiadva, nehogy csoportosan lemenjünk a földszintre az akaratunk nélkül. Nem kell mindenkinek mindenről tudnia :twisted: )

Részletesebb fotók és beszámolókat légyszíves ide írjátok be.
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2017 feb. 12, 03:20 am

Nagyon jól sikerült szülinapi esemény volt a mai (najó, tegnapi, hiszen már éjjel 2 van :D ).
Reggel sikerült időben, rendben odaérni, és egy királyat gokartozni. Bármennyire is benzinvérűnek tűnök eddig valahogy a gokart kimaradt az életemből, ezért duplán nagy volt az élmény. A vezetőség által hirdetett kvízjáték eredményeként a pénztárcámon nem is látszottak a futamok, ellenben az arcommal, amelyről letörölhetetlen volt a vigyor :mrgreen: .
Jó volt faragni a másodperceket, találkozni ismerősökkel ismét, és szünet nélkül sztorizgatni.

A verseny végeztével összeállt a konvoj, és elkezdtünk csorogni az RCC felé, azonban sajnos kicsit elkavarodott a vége a sornak, így mi az Árpád hídon át az M3 bevezetőjére kerültünk. Éppen hajtok föl a pályára, amikor csipog a telefonom: "Megtörtük a kocsit a Szentendrei úton." a feladó DanikAE86 párja. Egy pillanatra el se hittem, hogy mit olvasok, azt hittem csak poénkodik, hiszen ekkor még nem tudtam, hogy a társaság nagyobbik fele a Szentendrei út felé ment, csak mi kavartunk el valahogy. Aztán megjött az első kép:

https://lh3.googleusercontent.com/QtUT_ ... 28-h621-no

Azzal a lendülettel fordultam le az OMV kúthoz, félreálltam és hívtam máris őket. Végül Danit elértem, aki megerősítette a híreket még egyszer, majd mondta, hogy a kocsi nincs nagyon jó bőrben, szerinte nem fog tudni vele továbbmenni, ezért riasztotta ZDomant, hogy hozzon másik kormányösszekötőt az eltört helyett, meg szerszámot. Ekkor máris tudtam, hogy vissza fogok menni, mert ilyen helyzetben minden segítő kéz aranyat érhet. Sikerült egész hamar megfordulni, és téptem is visszafelé.
Odaérvén már láttam a félreállt két autót, a háromszöget, meg a szétszóródott szilánkokat. Csúnya csatt volt sajnos, de szerencsére emberi életben kár nem esett. Értelmetlen baleset volt, hiszen 3 sávos főútra hajtott ki a vétkes fél egy benzinkútról, macisajt mögül és pont elkapta a Hacsi jobb elejét. Egyértelmű szituáció volt, végül rendőrök vették fel a jegyzőkönyvet. Közben befutott RWD egyik ismerőse egy Lexussal, hogy kell-e bármit segíteni, jól eső volt az ismerettségek ereje, hirtelen megkétszereződtek a Toyotasok a helyszínen :) .
Közben kerítettünk egy kék-sárgát, szereztünk még egy háromszöget a Hacsi mögé és befutott Zoli is a szervízautóval. A kereket lekapván sajnos látszott, hogy az irányítókar durván elgörbült, valamint eltört a kormányösszekötő. A probléma az volt, hogy az összekötőből ugyan volt másik, de az irányítókar annyira el volt görbülve, hogy szinte esélytelen volt összeházasítani őket.

https://lh3.googleusercontent.com/sbGgA ... 28-h621-no


https://lh3.googleusercontent.com/3CuYR ... 66-h621-no

Végül annyira sikerült őket összegyógyítani (Zoli teljes MacGyver eszköztárát igénybevéve), hogy fel lehetett óvatosan gurulni a járdára, így már nem állt a külső sávban az autó. Daniék ezekután hazaugrottak alkatrészért, meg szerszámért, én meg elindultam az RCCbe. Végül tökéletes időzítéssel, becsúszó szereléssel a kajára értem oda :lol: .
Ezek után kvízkérdések fejtegetése, további mérhetetlen mennyiségű eszmecsere motorokról, futóműről stb. ahogy minden ilyen alkalommal szokásos. Közben láthattuk az elmúlt 1 év, valamint az elmúlt 10 év eseményeit mozgóképbe sűrítve, kaptunk sushit, volt sok torta, sütemény, innivaló, egy percre sem maradt éhen vagy szomjan senki. Végül Daniék is megjöttek a frissen javított Hacsival, sikerült úgy összerakni az egészet, hogy gond nélkül tudott jönni a lábán az autó.

Az est ráadását Slampixx mentése adta, ami megmozdította a melegben kissé elálmosodó társaságot. A friss időben aztán kerengtünk a környéken az autómentőt és az utánfutót keresve, de sehogy se tudtunk rájuk akadni. Feladtuk a keresést, és visszatértünk a bázisra amikor is kiderült, hogy teljesen másfelé kellett volna menni :mrgreen: de már mások elkezdték a mentést. Így aztán később kiegészülve tortázhattunk és fejezhettük be az estét.
Csak így tovább CCH, még legalább ennyiszer, de inkább még többször okozz nekünk örömet, adjál cimborákat és tudást, valamint gazdagíts minket élményekkel.
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!

Avatar
Vitya77
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2015 jan. 22, 12:49 am
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest(Tiszaújváros)
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Vitya77 » 2017 feb. 12, 11:24 am

A tegnapi napon ismét megmutatta ez a fantasztikus közösség, hogy hogyan kell méltóan megünnepelni a 10. Születésnapot.
Köszönjük Mindenkinek hogy el jöttetek, akik pedig nem lehettek ott, sajnálhatják.
Nem mindennapi dolgok történtek!

1966-os Első generációs Corolla-t láthattak működés közben!!!

Versengés Gokartokkal barátok között...

Közös konvojozás....

Rengeteg nevetéssel tarkított videózás az elmúlt évekből...

Szimulátorozás...

Lufi pukkasztás, gyermek kacaj, autópörgés, gumifüst, benzin szag...

Sok finom étel, saját készítésű édességek...

SUSHI...

Mindenki kapott ajándékot, a legügyesebbek díjairól nem is beszélve...

Egy hosszú nap után fáradtan, de hatalmas boldogsággal és elégedettséggel tértünk haza.

Köszönet a Vezetőségnek, jó érzés együtt "dolgozni" veletek.

Külön köszönet Hédinek a feleségemnek, egész napos kitartásáért, támogatásáért, aki 24 hetes babánkkal a pocakjában végig csinálta ezt a 15 órás fárasztó, de élvezetes napot!

KÖSZÖNJÜK!
CCH vezetőségi tag

1989 E9 Liftback 1.6 XL 4A-F
1988 AE92 Liftback Gt-i 4AGE
1988 AE95 4WD kombi 4AFE
1991 AE95 4WD kombi 4AFE

jabel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2008 jún. 17, 07:33 pm
Autód gyártási éve: 2004
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: jabel » 2017 feb. 12, 03:29 pm

Sziasztok!

Köszönet a szervezőknek a tegnapi napért, nagyon jól sikerült a rendezvény! Illetve köszönettel tartozom még azoknak is, akik aktívan közreműködtek 1-1 fotó elkészítésében.
Pár kép már kész van, a teljes galéria pedig valamikor a következő 72 órában fog felkerülni a klubos tárhelyre.

KépToyota Corolla E11 by Abel Janoch, on Flickr

KépToyota Corolla E11 by Abel Janoch, on Flickr

KépToyota Corolla E11 by Abel Janoch, on Flickr

Avatar
cslaci105
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 673
Csatlakozott: 2010 máj. 04, 08:18 am
Autód gyártási éve: 1987
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XL
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kiskunhalas
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: cslaci105 » 2017 feb. 12, 05:40 pm

A pontos időre történő megérkezés ezúttal sem volt az erősségünk, de negyed háromra megérkeztünk a felCéCéHásított RCC-be. Remek hátteret, hangulatot adtak a dekorációk! Rövidesen érkeztek is a finom pizzák, gazdag feltéttel, hamar jóllaktunk. Már kaja közben belekezdtünk a "szakmai" beszélgetésbe, melyet egészen a hazaindulásig folytattunk. A kvíz helyes kitöltése komoly kihívás volt, ahogy haladtam a vége felé, úgy nehezedett. A "számolós" feladatnál ledobtam a szíjat, de a keresztrejtvény visszahozta a lelkesedésemet. Az sem volt egyszerű, de különleges volt, új volt, más volt. Tetszett. Külön gratulálok Froolnak az összeállításához!
A 10 éves összefoglaló videó nagyon tetszett, igazán profi, minőségi munka! Videózás után a dízelekre szakosodtunk és előbb az 1C-vel, majd a 2C-T-vel indultunk Slampi megmentésére. A sikeres mentőakciót követően kihirdetésre kerültek a kvíz díjazottjai, melynek eredményeként Toytomi és Ewing mögött lemaradva a dobogó harmadik helyére állhattam. A nyereményért nagyon hálásak vagyunk, mely egy klímaberendezés az autóba, ami már nagyon régóta hiányzott a hosszabb nyári utazásokhoz :)
Másik különleges meglepetés volt számomra a saját készítésű sushi. Még soha életemben nem ettem sushit (ez meg is látszott az első falatnál :) kíváncsian várom Vitya videóját), de a megfelelő arányokat eltalálva annyira finom volt, hogy erre máskor is nagyon szívesen benevezek!
Zárómomentumként a torták elfogyasztása tette fel a pontot az i-re. Igyekeztem mind a két tortából, és minél több süteményből kóstolni, nagyon finomak voltak. Hazafelé már nagyon fáradtan indultunk, így óvatosan és lassan is jöttünk. Félúton megálltunk egyet pihenni, majd épségben, minden gond nélkül hazaértünk.
Jó volt találkozni régi ismerősökkel és az új tagokkal is!
10 év meghatározó idő, örülök, hogy részesei lehetünk a klub életének! Számíthattok ránk a jövőben is. Köszönet mindenért!
1.8D XL - 1C - CE90
Corolla Verso II - 1ZZFE - ZNR11L

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2017 feb. 12, 06:58 pm

Elsőként szeretném megköszönni én is mindenkinek, nem csak a mostanit, az eddigi időszakot. Gratulálok a jelenlegi és a korábbi rendező, bonyolító, szervező csapatnak. Csak egyszer-kétszer láttam kicsit bele a dolgokba, mivel is jár ez... le a kalappal!!!
Bár, - mint tegnap kiderült - elég rég óta vagyok tag, kevesen ismernek jól. Szeretném ha ez a következő években megváltozhatna, ezzel megköszönni, hogy gondoltatok a "veteránokra". :) Aki nem olvasta a sztorit, Bubi kutyám elköszönt tőlem tavaly, így szerettem volna továbbvinni a nevét, ezért hagytam el a nick nevem második felét. Amúgy is így hívtatok sokan.

Szuper volt várni a találkozót, részt venni a kvízben, ilyen emberekkel tölteni a délelőttöt és a délutánt mint Ti.
A videók remekül megmutatták, hogy annyit beletöltöttetek az első 10 évbe amennyit csak lehetett.
Ebben a családias légkörben minden alkalommal, mindenki kap valamit és mindig van lehetőség adni is. (Nyilván nem anyagi dolgokra gondolok.)
Jó volt látni az utánpótlást, hallani a gyerekzsivajt.
Tényleg köszönöm! Gratulálok Pacsker! :)
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2017 feb. 12, 08:06 pm

Ez egy k...a jó nap volt! :) Igazán sajnálhatja, aki kihagyta!
Mi nagyon jól éreztük magunkat, de mások arcán is folyamatosan ott volt a vigyor. Jó érzés volt találkozni régi és új emberekkel.

A gokart jó ötlet volt, bár én nem mentem, de jó volt nézni mások csatázásait. Legközelebb lehet már én is be tudok nevezni, most nem mertem menni, mert kicsit fáradt voltam és nem szerettem volna bajt belőle.
Az RCC-be tartva kicsit szétszakadtunk, utána hallottunk mi is csak a balesetről. Pont egy Hacsival... :(
A házi készítésű pizzák finomra sikerültek, a sok nasival, sütivel meg tele is zabálta magát mindenki, úgyhogy kaja részről nem lehetett panasz. :) Közben a folyamatos eszmecserék zajlottak a Corollákról.

Köszönet a videókért, jó volt visszanézni az elmúlt éveket, mégha mi nem is vagyunk veterán tagok, mégis átjött minden.
Azt viszont sajnálom, hogy csak ketten készítettünk videót, meg egy képes beszámoló volt. Igaz, én is csak az utolsó pillanatban csináltam meg, de beleférhetett volna az idejébbe többünknek is szerintem...
Lacit és Antit(szerencsére nem volt rajta a csodapapucs :lol: ) szoros küzdelemben legyűrve megnyertem a kvízt! Rengeteg kis meglepetés közül természetesen a fagolyós ülésvédőnek örültem a legjobban, innen kezdve kötelező lesz vele megjelenni a találkozók alkalmából! :lol:

Sushit én most ettem először, de nem volt olyan rossz, mint amire számítottam, sőt wasabival még nagyon be is jött.
Kezdenénk a tortát, közben jön a hívás, Slampi elakadt nem messze.
Pár autóval elekzdtük keresni, második nekifutásra meg is lett. :D Kis humán erőforrás és Rav4 meghajtást felhasználva ki is szabadítottuk gyorsan :)
Visszaérve jöhetett is a torta.
A nap végén elégedetten indultunk haza, éppségben meg is érkeztünk! Pár képet meg videót csináltam, majd később meg is osztom.

Gratulálunk minden kismamának és jövendőbeli apukának! Bátran ki lehet jelenteni, hogy mostmár ez nem csak egy klub, hanem egy család! Ezt teszi 10 év ;)

Ui: (mivel demokrácia van) Szullosz for president! :lol:
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
Ewing
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 647
Csatlakozott: 2009 jún. 27, 02:09 pm
Autód gyártási éve: 1990
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Ewing » 2017 feb. 12, 10:19 pm

Ismét órási köszönet a szervezőknek, résztvevőknek, szakácsoknak, mindenkinek aki hozzájárult ehhez a szép és nagyszerű szülinaphoz.

Kezdődött a gokarttal reggel, majd folytatódott a konvojozással, E1-es Corolla menetpróbájával, beszélgetések, ebéd, közben persze kvízkitöltés, majd fantasztikus élményeket/pillanatokat újra előhívó összefoglalóvideók vetítése, nagyszerűen sikerült "jubileumi videóval", meglepetés sushival (remélem Szabber keze helyre jött már a sok tekeréstől) finom volt nagyon ;) (Lacinak azóta a wasabi a kedvence :) ), kreatív és nagyon finom szülinapi tortákat is kóstolhattunk, és volt kis aútómentés is.

Talán úgy tudnám összefoglalni ami a keresztrejtvény függőleges 4-es sorának megfejtése volt (Jobb a szupernál): Hiper!!!

Mégegyszer köszönet mindenkinek! Legközelebb újra találkoz(z)unk! :)
EE90 2E-E; 1,3 Liftback

Avatar
Bardos6
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2008 máj. 26, 11:55 pm
Tartózkodási hely: 17.ker
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bardos6 » 2017 feb. 12, 11:42 pm

Nagyon jó kis találkozó volt, köszönet érte a szervezőknek, valamint hogy 2008 óta részese lehetek ennek a szuper csapatnak! :juppii:
EE90 Hatchback XLi 1.3 2E-E
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE

Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Sancy » 2017 feb. 13, 12:41 am

Most sem csalódtunk. :taps: :taps: :taps: :taps: :taps:
A megszokott MAGAS színvonalú találkozók a CCH védjegye, már-már hagyomány. :P
Hatalmas respect a szervezőknek a munkájukért. Köszönjük srácok! Ismét bizonyítottatok. :rizspekta:
Nagyön örülök hogy itt lehettem, szuper jó ebbe a közösségbe tartozni! :luv: :pattog:

Biztosan nincs még egy ilyen club az országban!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



Remélem a tavaszi talira el tudok jönni! Addig is viszlát skacok! :szioka:


ui: A Jedi kardos fotográfus művészúrnak köszönöm a képet! :) (van több is?:)
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban

Avatar
médzsör
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007 máj. 13, 07:20 pm
Autód gyártási éve: 2015
Autód típusa (és generációja): Corolla E18
Autód felszereltségi jelölése: Active
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: RAVAZD
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: médzsör » 2017 feb. 13, 04:30 pm

Sziasztok

Ismét egy szuper napon vagyunk túl. Nagyon nagy köszönet mindenkinek aki valamilyen formában hozzájárult,a szülinap sikeréhez. Tisztán látszott,hogy ebben is nagyon sok munka volt! Külön köszönet az ötletgazdának és a szervezőknek. Max respekt,mint mindig!
Úgy gondolom ami tervben volt a szombati napra tökéletesen sikerült,igaz volt nem várt tényező is az egyenletben de ezt is sikerült abszolválni.
Magam részéről a sok beszélgetésért és a "Veterán" minősítésért külön hála. Nagyon jó érzés ebbe a klubba tartozni,nem titok más autós klubnak is tagja vagyok de össze sem lehet hasonlítani ezzel. Ezt tapasztalatból írom.
Sajnos a külső tényezők és a távolság miatt keveset találkozunk ,de ígérhetem mint mindig számíthatok ránk mindenben !!!

Avatar
Gorgo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016 szept. 17, 09:28 pm
Autód gyártási éve: 1999
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Óbuda
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Gorgo » 2017 feb. 13, 05:30 pm

Már epekedve vártam első bálozóként ezt a jeles eseményt, mely hosszúra és tartalmasra nyúlt.
Persze tartottam magam az általános törvényszerűséghez, miszerint: aki a legközelebb van, az késik a legtöbbet, úgyhogy nem is sikerült a gokart kezdése előtt odaérnem... :oops:
Remek volt a gokart napindításnak.
Köszönöm a sisakkamerát IceRockonak, remélem jó kis felvételek születtek. :burnout:

Már ekkor jó kis eszmecserék alakultak ki, majd a konvojozás is élménnyel töltött el. Az RCC-ben pedig minden adott volt a további kellemes időtöltéshez, kezdve a nyálcsorgatós autófelhozataltól, majd a kaján át a traccspartiig/eszmefutattásokig és persze jó volt, hogy végre személyhez is tudtam kötni az autókat. :hehe:

Külön örömmel töltött el, hogy ez nem az a "hagyományos" géptetőnyitogatós, farokméregetős összejövetel volt, hanem mindenről dumálhattunk egymással, a videókat megnézve és a tagokat kicsit megismerve pedig mondhatom többes számban is, hogy várjuk a következő alkalmat! :pattog:

Külön köszönöm Ábelnek a király képeket, hogy a kis szürkeségemről ilyen posztergyanús képeket rettyintett! :rizspekta:
KépToyota Corolla E11 by Abel Janoch, on Flickr

KépToyota Corolla E11 by Abel Janoch, on Flickr

És végezetül köszönöm, hogy létrehoztátok ezt a "családot" és ugyanennyi lendületet kívánok a szervezőknek a további alkalmakhoz! :vezet: :hehe: :fel:

Jó volt veletek egy levegőt szippantani!
:buliii:
Görgő:
- 1997 E11 Sedan az "exunokáskocsi" - volt, szerettem
- 1999 AE111 G6 Hatchback 4AFE - inkább ne lett volna :agyadnalvagy:

jabel
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2008 jún. 17, 07:33 pm
Autód gyártási éve: 2004
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: jabel » 2017 feb. 13, 07:36 pm

Sziasztok!
Elkészült a galéria is így estére:
https://goo.gl/photos/EbP5TDNNTSuCQuZSA

Avatar
Bruce E9
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1836
Csatlakozott: 2007 okt. 01, 03:36 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Tiszaújváros
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bruce E9 » 2017 feb. 13, 08:41 pm

Előre szeretném leszögezni. Nem vagyok nyalós típus, nem szeretek nyálasan dörgölődni senkinek. De hát na!

Fiúk! Ez nagyon jól sikerült! Évről-évre növekszik a színvonal, egyre nívósabb, egyre tartalmasabb, egyre igényesebb!

Szerintem ez már nemzetközi szint, sőt világszínvonal. Megállná a helyét bárhol a világon. Mondtam is Matyinak, talán emlékszik:

Ez már egy új dimenzió, ez már Nemzetközi színvonal szintjére lépett! A helyszín tökéletes, a tagok (veteránokkal együtt :D :D ) egy igazi nagy család immár! És bensőséges, és igazán baráti, segítőkész, kedves emberek!

Jó volt veletek lenni, otthon éreztem veletek magamat. Imádom azokat az embereket, akik alkotnak. Alkotnak valamit, ami korábban még nem volt. Talán elmondhatom, hogy a tagok között nekem volt legrégebben Toyotám, ez volt a második autóm egy Trabant után. És nekem nem jutott eszembe egy ilyen klub.

Matyi, Szullosz, Zsolti, Zoli, Vitya, Mozsó (remélem nem hagytam ki senkit) óriási elismerésem a munkátok, időtök, energiátok, elszántságotok, elveteműltségetek előtt.

Különösen tetszik, hogy mindezt nem erőszakosan, non-profit módon, baráti hangulatban, folyamatosan segítve egymást működtetitek.

Köszönöm, hogy tag lehetek, hogy élvezhetem az együtt töltött időt veletek. Remélem még nagyon sokáig!

Köszönöm!
----------------------------------
Forró Fecske
AE92 Corolla Liftback GT-i, Black Top G6

Avatar
TRD
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2007 márc. 11, 09:52 pm
Tartózkodási hely: Balassagyarmat
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: TRD » 2017 feb. 13, 10:39 pm

Kiszti Nekem 1997-töl van toyotám! Egy olyan celicám volt, mint Dominak. 2.0 XT. ;)
AE92 2.0 GT hatchback (3SGE) :TRD:
KE70 ??? Coupe


Válasz küldése