X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Főként a már lezajlott találkozókról olvashattok. Kinek hogy tetszett?
Avatar
Zsoltee
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2008 júl. 12, 01:23 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Avensis
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Wagon (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » 2017 feb. 19, 11:24 pm

Sziasztok!

Én is elkészültem a képek válogatásával és feltöltésével.
Itt megtaláljátok őket: https://goo.gl/photos/CbTa7ru3rdYb3ojD8
Feltöltöttem 3 videót is, ezek itt elérhetőek:
- https://youtu.be/aQ1E_FE8eYI - gokart
- https://youtu.be/rESRJUcVZ8A - E1 indítás
- https://youtu.be/L9jsKhvYrXI - E1 tolatás

Nagyon köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek, hogy együtt ünnepeljük a klub 10. születésnapját!
Matyinak külön köszönet, hogy megálmodta és létrehozta ezt a klubot!
Nagyon jól éreztük magunkat, jól sikerült és méltón megünnepeltük ezt a szép évfordulót!

Aki még nem tette meg, töltse fel a fotóit! Ha telefonos is ne foglalkozzatok vele, annak is nagyon örülünk és be tudjuk tenni a következő szülinapra készülő összefoglaló videóba!

Zsoltee
CCH vezetőségi tag

:e11hb: '97 Toyota Corolla Hatchback 1,3 Linea Terra ('07-'17)
'06 T25 Avensis Wagon 1,8 Sol Technic ('17-)

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 feb. 20, 08:50 am

Köszönet a képekért és a videókért Áginak és neked!
Nagy öröm végignézni őket. :oops: :)

Kérem a többieket is, hogy töltsék fel/küldjék el ezeket! Fontos esemény volt, jó lenne, ha lenne róla anyag bőven!
Fényképezőt láttam sok ember kezében, de biztosan videóztak mások is (Gokart, E7 pörgés, Corollák, Díjátadó...)

Illetve ugye a X. 4 napos nyári találkozón se 4 ember fotózott? (Nuki, Kiki-Pacsker; Netti-Zolee11; Márti-Cslaci105)
Légyszi töltsék fel galériáikat az ott elmaradók is :) Köszi!


Cslaci!
Itt is hálás köszönet ezért a PPT-ért. Telefonon túltárgyaltuk, de tényleg megható, hogy szántál rá egy kis időt! Miattad például megérte csinálni! :oops:
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
Zolee11
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2013 aug. 13, 01:10 pm
Autód gyártási éve: 2001
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: Terra
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: Maglód
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Zolee11 » 2017 feb. 20, 11:01 am

Sziasztok!

Feltöltöttem képeinket, néhány nem sikerült a legjobban, de azért meghagytam őket.
Itt találhatóak: KÉPEK

Köszönjük szépen az elmúlt tíz évet, és hogy megtiszteltetek jelenlétetekkel a születésnapon, én szinte újonc vagyok, de az elmúlt pár év alatt egy nagyon jó csapatot ismertem meg, ritka manapság, hogy valamit nem a haszon hajt és visz előre, hanem az emberségesség, és az önzetlenség. Pacskernek (is) köszönjük a 10 éves kitartását, nem kevés munkát tett bele ebbe a klubba, és remélem még jó sokáig összefogja a csapatot!
Sajnos nem tudtam részt venni a teljes programban tanulmányaim miatt, de ahogy tudtunk érkeztünk. Külön köszönet illeti a suchi készítőket, tényleg nagyon finomak voltak! Sajnos a tortavágás megcsúszott a Slampi-mentőakció miatt, miután megpróbálta a Dakar-RCC szakaszt teljesíteni, hát persze, hogy egy Toyotának kellett kirángatnia a slamasztikából. :lol:

Zoli.
'01 Toyota Corolla Sedan 1,4 Linea Terra ('12-)

Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Bubi » 2017 feb. 20, 11:31 am

Jók a képek! Köszi.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 feb. 22, 10:50 am

A Beszéljünk róla témakör egyik fő célja, hogy a találkozón részt venni nem tudó, de érdeklődő, lelkes tagoknak is tudjunk egy kis beszámolóval élni. Ki hogy élte meg, mi maradt meg neki fontos momentumként, na meg természetesen a képek, videók megosztása is, hogy teljes legyen a kép...

A találkozót a jubíleum miatt próbáltuk minden tekintetben különlegessé tenni. Így volt ez a programokkal, az időintervallummal, a szervezéssel, a két egyedi gyártású tortával, a japán motívumos díszítésekkel, különleges járművel, az új CCH-s molinókkal, a meglepi Sushival és egyéb étkezésekkel...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Remélem a ti nevetekben is mondhatom, hogy az ajándékok, nyeremények tekintetében is odatettük magunkat.

Kezdve azzal, hogy úgy gondoltuk, amely klubtag megtisztel minket ezen az ünnepélyes találkozón történő részvétellel, az egytől-egyig mind kap egy kis "welcome csomagot".
A rendhagyó, egyedi megjelenésű, névre szóló Találkozó Részvételi Kártya mellett egy fém, minőségi Toyotás kulcstartót és egy erre a találkozóra készült matricát kapott.

Ezen kívül szántunk pár percet a "Ős CCH tagokra". Azt mondtuk, hogy aki a klub megalapítását követő első másfél évben csatlakozott hozzánk (fórum reg, klubtag sorszám...), és azóta kiegyensúlyozott, aktív klubéletet él mind a fórumon, mind találkozóink alkalmával, azok részesüljenek külön kitűntetésben, hisz 10 évnyi hűség, 10 évnyi együtt töltött idő bizony komoly dolog... Ők már csak személyükkel és járműveikkel is igazán sokat hozzátettek a klubélethez még ha akár csak haszonélvezői is voltak az eseményeknek.
Név szerint: Bohi, Frool, Bruce E9, Bubidisc, ZDoman, Szullosz, Zsoltee, Bardos6, Médzsör
Mindezek mellett úgy döntöttünk, hogy az a pár klubtag, aki még bele tartozna ebbe a "hűséges tízéves" meghatározásba, de valamilyen oknál fogva mégsem tudott eljönni a X. szülinapra, ez az egy esemény kihagyása miatt mégse essen el ettől a címtől. Emiatt szeretnénk jelezni, hogy: TRD, Lyaneee és Biagio is megkapja ezt a VETERÁN CCH-s kitűntetést és a találkozón is felsoroltuk nevüket ezen díjazás alkalmával.
Hatalmas taps és tiszetelet nekik ezúton is!!! :taps: :rizspekta:
Innentől őket a név is kötelezi, hisz "Okleveles Corolla Clubosok lettek" egy névre szóló szép kis papirusz által, illetve több különleges Toyotás/CCH-s ajándékkal is gazdagodtak, hogy a gyakorlatban is megköszönjük az általuk hozzá tett tartalmat :)
:cch:

Kép

Ha már a megemlékezéseknél tartottunk, szerettem volna meglepni a klubvezetőség tagjait is pár aprósággal... (természetesen nem "klubvagyonból" :))

Kép

Frool, Zsoltee, Szullosz, Mozso, Vitya és Zolee11
Nem kell túlmagyarázni... Mindent, amit megélhettetek a 10 év során, minden, ami emlékként megmaradt és azok az apróságok, amiket észre sem vettetek, de elengedhetetlenek voltak a sikeres rendezvények lebonyolításához, biza nekik köszönhetitek. Eszméletelen sok időt, energiát és sokan még pénzt is raktak bele, hogy nektek boldogságot okozhassanak mindezt tényleg önzetlenségből, mindenféle fizetség nélkül. Éjszakába nyúló vezetőségi ülésektől, a több napos terepbejárásokon, a kitartó telefonálgatásokon és relikvia beszerzéseken, a millió karakteres vezetőségi körleveleken, a rengeteg elpöfékelt üzemanyagon, lealkudott szállásokon és szolgáltatásokon át, a hatóságokkal, önkormányzatokkal, Nemzeti Parkokkal, terület tulajdonosokkal történő tárgyalásokig rengeteg minden (és még annál is több) van a háttérben, ami különleges, önzetlen embereket igényel.
Szívből remélem, hogy ha más nem megragadtátok a kezüket, megveregettétek a vállukat és a szemükbe mondtatok nekik egy KÖSZÖNÖM-öt, mert, MEGÉRDEMLIK!!
Amennyiben mégis elfelejtettétek volna, megkérek mindenkit pótolja valamilyen módon, mert ugyan senki sem ezért teszi, de jól esik nekik az elismerés és megerősíti őket a jövőbeli munkjuk értelmében!

Még ekkor sem álltunk le az ajándékok osztásával.
Jöhettek a NYEREMÉNYEK :)

Első körben tisztelegtünk a legügyesebb hölgy "Hugi" és a legügyesebb Úr "DanikaAE86" leggyorsabb Gokart köre miatt.
Pár relikviával díjaztuk a teljesítményüket, amelyek a maguk kategóriájában igazán különleges időeredményeket jelentettek! :fel: :vezet:

Kép

Ezt követően jöhetett a vetélkedő díjátadója. Ahogy jeleztétek igencsak fingatósra sikeredett a kvíz és a keresztrejtvény is. Utóbbi Frool elméjét dícséri és mindketten egyet értettünk abban, hogy biza nem adjuk ingyen a X. szülinapi vetélkedő nyereményeit. A megoldások mellett minden évben szerepeltettek nekünk pár kedves megjegyzést (elmegyógyintézetet, pszichiátriát javaslok... :lol: ), de biza ezektől nem lágyul meg a szívünk :)

Kép

A saját kisfilmek/alkotások sokat nyomtak a latba, amely meg is hozta a gyümölcsét!
A dobogó harmadik fokára Cslaci105 állhatott
Második lett Ewing barátunk
És a nap legügyesebbjének Toytomi bizonyult, így ő lett a nap nyertese

Kép Kép

Kép

Az eddigi leggazdagabb ajándékcsomagot kapták, különféle naptárakkal, klubos relikviákkal, pendrive-okkal, gyári Toyota ruhaneműkkel, kulcstartókkal, kisautókkal, matricákkal, kitűzőkkel, pipere készlettel, Toyotás noteszekkel, tollakkal, irattartókkal, napvédő rolókkal, autómosáshoz és karbantartáshoz szükséges eszközökkel...
Reméljük elnyerte tetszéseteket, használjátok őket egészséggel!
(Az első három díjazott oklevelét kérjétek Szullosztól, - lemaradt véletlenül)

Mindezt megkoronázva az esemény külön logót kapott, a klub 10 évét "2007-2017" és a Corolla 50 évét "E1-E18" is szemléltetve.
Mindenki kapott belőle matricát (autóra is ragasztható, minőségi darab), de nagyobb méretben is elérhető, ha szeretnétek. Amennyiben valaki csinálna magának belőle pólót, bögrét, hátteret stb., szóljon és küldjük a nagy felbontású verziót.

Kép

Kép

(a beszámolóitokat, képeiteket és videóitokat továbbra is várjuk!)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2017 feb. 22, 03:51 pm

Képeimet feltöltöttem!
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2017 feb. 22, 03:56 pm

Gokart

[BBvideo 800,480]https://youtu.be/MWxbpS6XNEc[/BBvideo]

Tolatás

[BBvideo 800,480]https://youtu.be/Fg9ZFj9BZ4c[/BBvideo]

+1
Slapmi keresés közben :)

[BBvideo 800,480]https://youtu.be/jcCj9AtGmc4[/BBvideo]
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: toytomi » 2017 feb. 22, 04:08 pm

Ez a kis nyeremény noteszemben volt. :lol:

Kép
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

Avatar
domi007
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1233
Csatlakozott: 2014 jún. 15, 10:42 pm
Autód gyártási éve: 1983
Autód típusa (és generációja): Celica
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Liftback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: domi007 » 2017 feb. 23, 12:50 am

toytomi írta:Ez a kis nyeremény noteszemben volt. :lol:

Kép
Hehe, egy jó kis A8 Supra, kár hogy automata.
Mondjuk rendes árat kérnek érte :D
Csak a motorért drága, szívó JZt kapni olcsóbban is :mrgreen:
AA63 Celica '83 -
ZZE121 Corolla '06 - 'A Felhő'

Ha nem látod a robbantott ábrákat ToyoDIY-en írj privát üzenetet, tudok neked segíteni!

Avatar
Gorgo
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2016 szept. 17, 09:28 pm
Autód gyártási éve: 1999
Autód típusa (és generációja): Corolla E11
Autód felszereltségi jelölése: G6
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Óbuda
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Gorgo » 2017 feb. 23, 11:08 pm

IceRocko jóvoltából kaptam kölcsön egy sisakkamerát :rizspekta: aminek ez lett az eredménye :hehe:
[BBvideo 800,480]https://youtu.be/7troDa0_os8[/BBvideo]
Görgő:
- 1997 E11 Sedan az "exunokáskocsi" - volt, szerettem
- 1999 AE111 G6 Hatchback 4AFE - inkább ne lett volna :agyadnalvagy:

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2017 márc. 13, 05:10 pm

Nagyon vártam már a tizedik szülinapot több ok miatt is. Péntek reggel még az Atlanti Óceán felett repültem, feszített tempójúnak ígérkezett a péntek, ugyanis otthon a Corolla belseje még a fényezés miatt darabokban volt és a Racing Club Cafe helyiségeit is fel kívánta díszíteni a vezetőség aznap.

Elsődleges számomra az autó összerakása volt, hogy legalább a család két hölgy tagja be tudjon űlni az autóba szombaton:
Kép

Estefelé beugrottam még a Racing Club Cafe-be, ahol a vezetőség tagjai bőszen készítették a szombati dekorációkat, de amikor hazamentem eldőlt a két leányzó ismét csak távol marad, torokfájás és takonykór miatt. :-(

Másnap reggel a Maglódi Decathlon-nál gyűlt össze a csapat egy része és együtt konvojoztunk a gokart centrum felé.
Kép

Ez eredeti terv szerint mentem volna egy gokart menetet Miluval is (amit nagyon várt), de a helyszínen esett le nekem, hogy nincs kétszemélyes gyerek gokart, így véglegesen eldőlt otthon maradnak a lányok és nem jönnek utánam.

Kép

A gokart nagyon flottul ment, szervezett volt a csapat és mindenki időben beöltözött a soron következő menet előtt, profik voltatok! Végül három menetet mentem, jó volt újra gokartozni. Voltak kerék-kerék elleni csatáim is, de alapvetően nem a köridő csúcsra hajtottam - ahhoz túl fáradt voltam. Az utolsó menetre egy katasztrófális gépet dobott nekem a sors, küzdöttem vele, mint malac a jégen, de nem ment az egyenesekben és a kanyarokban sem. :-) Ki is álltam 5 kör után, nem volt értelme feltartani a többieket.

A gokart menetek között intéztem az extra kaja rendeléseket azoknak, akik lemaradtak az RCC-s ebéd rendelésről, majd Pacsker szólt, hogy gáz van... annyira pörgősen gokartozik mindenki, hogy hamarabb végzünk, mint terveztük. Emiatt gyorsan elindúltam az RCC-be elvégezni a végső simításokat és jelezni az ottani szakácsoknak, hogy hamarabb érkezünk.

Azért készült egy rövid kis videó a gokart centrum felé odaútról és az RRC-be érkezés gumifüstös pillanatairól is. :-)
[BBvideo 800,480]https://www.youtube.com/watch?v=TvAtrpRasdo[/BBvideo]

Kezdtek a parkolóhelyek is betelni, végül a halszálkás parkolás lett a befutó. Több új vendégünk is jött, akik még nem vettek részt CCH-s találkozón, ennek nagyon örültem. Szuti (ToyoTeam Garage) is elhozta Lindát és az ifjú trónörököst :-)

Kép

Kép

Kép

Sajnos az ebéd megcsúszott a legkomolyabb erőfeszítések ellenére is, de az ízekre nem lehetett panasz. Teli hassal nincs is jobb, mint a fúrfangos CCH kvíz kitöltése, ami idén is próbára tette a versenyzők eszét. Közben jó kis beszélgetések alakultak ki mind régi, mind új tagokkal és bőszen jártam körbe beszedni az ebédpénzt is.

Készült még saját készítésű sushi is a vezetőség boszorkánykonyhájában és tálalásában, azt hallottam nagyon finom lett!
Köszi Zsoltee, Szullosz és Vitya.

Kép

Összességében nagyon hangolatos és megható volt a X. szülinapi találkozó, megérte részt venni a szervezésében és ott lenni veletek. Külön köszönet a szervezésben résztvevő vezetőségi tagoknak és mindenkinek aki eljött!

Idézném újra az esemény napján írt rövid szösszenetemet, amit még aznap éjszaka körmöltem a feldobott hangulatomban: viewtopic.php?f=11&t=2180#p132544
Illetve itt vannak a fotóim is: mozso fotói

Várunk titeket a következő találkozónkon!
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23933
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: Pacsker » 2017 márc. 24, 08:44 am

Ugyan 1 hónap csúszással, de elkészült a Szülinapon vetített, Corolla Club Hungary első 10 évét bemutató videó :) végső verziója!! :cch: :cch: :cch:
:buliii: :buli:

Fogyasszátok sok sok szeretettel!
Elevenítsétek fel az akár 10 évvel ezelőtti emlékeket, keressétek meg magatokat és autóitokat.
Rengeteg gyönyörű hely belföldön és külföldön egyaránt, több, mint 130 esemény mely a dinamikus és családi programokban ugyancsak bővelkedik.
Aki részese volt a CCH-nak és szeretne sok mosollyal eltölteni egy fél órát, üljön le a kedvesével, gyerekeivel és nézze meg ezt az összefoglalót!
(Kommentáljátok bátran, engedjük a párbeszédeket a videó alatt)

[BBvideo 960,576]https://www.youtube.com/watch?v=Gs-VNPlmG4o[/BBvideo]

Youtube link:
https://www.youtube.com/watch?v=Gs-VNPlmG4o
(Megy telón, tableten, Notin és PC-n is)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép

Avatar
médzsör
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007 máj. 13, 07:20 pm
Autód gyártási éve: 2015
Autód típusa (és generációja): Corolla E18
Autód felszereltségi jelölése: Active
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Tartózkodási hely: RAVAZD
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: médzsör » 2017 márc. 28, 09:42 pm

Pici vidi tőlem.
[BBvideo 800,480]https://www.youtube.com/watch?v=nhaG8Tnspa0[/BBvideo]

Avatar
mozso
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2048
Csatlakozott: 2010 ápr. 15, 08:54 am
Autód gyártási éve: 2006
Autód típusa (és generációja): Corolla E12
Autód felszereltségi jelölése: Luna
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: BP
Kapcsolat:
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: mozso » 2017 márc. 28, 09:46 pm

médzsör írta:Pici vidi tőlem.
https://www.youtube.com/watch?v=nhaG8Tnspa0
Médzsör is ihletett kapott és elkészítette a saját élménybeszámolóját az utóbbi évekről.
Megkértem, hogy ide is rakja be, hiszen idevaló és abszolút releváns!

A szerző saját szavaival: "Megvolt az inspiráció. Ennyi. További szép estét nektek!" :-)
CCH vezetőségi tag
Corolla E12 HB - kovácsolt 1ZZ-FE motor + Garrett GT2860R turbo @ 1.5bar + sok egyéb

Avatar
IceRocko
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2012 okt. 09, 05:14 pm
Autód gyártási éve: 1992
Autód típusa (és generációja): Corolla E10
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Sedan (4 ajtós)
Re: X. CCH SZÜLINAP = Racing Club Cafe / 2017.02.11.

Hozzászólás Szerző: IceRocko » 2017 márc. 28, 10:18 pm

Jó kis videók, köszönjük! :)
EE101 Sedan, 7A-FE


Válasz küldése